View Poll Results: Scudetto osvaja

Voters
309. You may not vote on this poll
  • Bari

    2 0.65%
  • Bologna

    1 0.32%
  • Brescia

    2 0.65%
  • Cagliari

    1 0.32%
  • Catania

    2 0.65%
  • Cesena

    4 1.29%
  • Chievo Verona

    1 0.32%
  • Fiorentina

    6 1.94%
  • Genoa

    3 0.97%
  • Internazionale

    70 22.65%
  • Juventus

    41 13.27%
  • Lazio

    50 16.18%
  • Lecce

    1 0.32%
  • Milan

    73 23.62%
  • Napoli

    7 2.27%
  • Palermo

    2 0.65%
  • Parma

    5 1.62%
  • Roma

    32 10.36%
  • Sampdoria

    4 1.29%
  • Udinese

    2 0.65%
Page 158 of 362 FirstFirst ... 58108148154155156157158159160161162168208258 ... LastLast
Results 3,926 to 3,950 of 9040

Thread: Calcio Seria A 2010/2011

  1. #3926
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,391
    Thanks Thanks Given 
    1,379
    Thanks Thanks Received 
    1,489
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Evo ga sofro opet sa njegovim "forama".
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  2. #3927
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ..cudo jedno da napisa i Milan i Lece i Real i Romu sa malim pocetnim slovom a (s)Inter velikim slovom..i sad kao ja opterecen a vi kao neoptereceni,ja cu navijati za koga mi drago i protiv koga mi milo i sto sad sa tim? Ja kad sam navijao za Romu i Napoli (i sad mi je drag Napoli)ti vjerovatno nijesi ni znao za te klubove (bez uvrede..) mislim na godiste (ako je tacno godiste u tvom profilu) ako grijesim onda sorry unaprijed.. Meni je drago kad se vazda poneko nadje da se nervira (ehehhe) ..

  3. #3928
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St_Lunatic View Post
    Za njih Motta jeste klasa, kad se raspadaju ovako...
    Mogli bi ovi navijachi Lacija da se uozbilje malo, vrijeme im je
    kiksasmo opasno danas. s ova 3 boda bi vam u branik prisli mada vas i ovako vidimo bez farova.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #3929
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bez farova a? a kad mi gledamo iza vidimo tamo nedje romu inter i juve a vas nidje, jer ste totalno nebitni (bez uvrede)
    OI OI OI OI OI OI OI PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!!!!!

  5. #3930
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    to mozda kad izadjete na auto-put nas ne vidite. dok vozimo ovim lokalnim putevima bicemo tu, iza vas.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #3931
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    @trojkam

    I to sto kazes je tacno. Moze im to bit podstrek da bolje igraju, ali moras da shvatis da ce morati da nadoknade zaostala kola, i jos ce bit umorni, i opet je pitanje koliko ce im igraca bit na raspolaganju. Mada, tu je i januarski prelazni rok, i od njega mnogo zavisi.

    Btw, na temu Cassana, procitah na net da je najblizi L'poolu navodno.
    Apsolutno se slazem, ali igraci Intera kad udju u kondiciju, onda su nadmocni, i mogu sve da iznesu na ledja, jer su jaki i brojcano. Ali opet, ne mora da znaci da ce biti tako.
    U Januaru sam cuo da stize Cassano, i iskreno se nadam Rannochiji (da se otkupi druga polovina ugovora) i to je to. Pokrivene su glavne rupe u ekipi.
    http://www.fcinter1908.it/?action=read&idnotizia=14326
    Ukoliko napustim Samp, idem u neki grad blizu: Firenze, Milano ili Torino. Mislim da Redsi ovdje ne spadaju

    EDIT: Osim Intera, svi iz vrha tabele kiksaju. Bravo, tako treba
    Last edited by trojkam; 28-11-10 at 20:14.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  7. #3932
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    606
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Grande Miccoli ,kakav majstor
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  8. #3933
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nesto mi sad pade na pamet, vidje li ko sto bi u Bolonju? Ono je, brate, oluja. Kakav snijeg, bruka
    DICIOTTO

  9. #3934
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Pg
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inter dao pet a mogao da primi jos pet!
    Kako je moguce da je odbrana toliko losa? Interu je proslih sezona odbrana bila konstatno dobra, kao beton! Nema nikakve veze to sto trenutno igra Marko mesar, pricam o trendu koji traje od pocetka sezone. Kako protivnicka ekipa (i ona najnizeg kvaliteta) krene u polu-kontru ili kontru u odbrani nastaje panika.

    A Milanisti stisajte jer ste trenutno na puno boljoj poziciji (mislim na tabelu) nego sto zasluzujete.

  10. #3935
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by firefly View Post
    A Milanisti stisajte jer ste trenutno na puno boljoj poziciji (mislim na tabelu) nego sto zasluzujete.
    Po kojem kriterijumu ne zasluzujemo, i koju to poziciju treba da drzimo po tebi?
    DICIOTTO

  11. #3936
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    mikoli je strasan ali ima jedan jos strasniji a zove se antonio di natale.

    covjek , evo zadnjih 5 sezona, buca po 20 golova a od toga su mu bar po 5 remek djela.

    stravicno dobar napadac koji nije zelio da napusti udineze.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  12. #3937
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    odigrasmo x sa milanom, dobismo fiore, palermo, napoli...kiksasamo sa parmom, katanijom i cezenom. mnogo bi nam bili i ti bodovi protiv , objektivno, slabijih protivnika.

    palermo-roma 3-0.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  13. #3938
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cini li se meni ili je ova utakmica namjestena?! o.O

    potpuna nezainteresovanost Rome u odbrani kod drugog gola...

  14. #3939
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    cini li se meni ili je ova utakmica namjestena?! o.O
    Vi cete to najbolje provaliti, znate kako izgleda, iz iskustva
    'Ladno 9 ekipa u 10 bodova na vrhu. E to se zove guzva.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  15. #3940
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ...Romi nista ne ide od noge veceras pored sve volje...nista idemo dalje dugo je prvenstvo..

  16. #3941
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St_Lunatic View Post
    Za njih Motta jeste klasa, kad se raspadaju ovako...
    Mogli bi ovi navijachi Lacija da se uozbilje malo, vrijeme im je
    alo decko jesi li ti lud? znas li sta je motta za ambrozinija, gatuza, flaminija i ostale mesare?! alooooooooooooooooo on je profesor doktor za sve njih penalcino

  17. #3942
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Pg
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Po kojem kriterijumu ne zasluzujemo, i koju to poziciju treba da drzimo po tebi?
    Jedna rijec- Ibrahimovic.


    Ibro radi istu stvar kao sto je radio i u Mancinijevom Interu, on maskira probleme. Mancinijev Inter je bio prilicno neorganizovan , nesto kao ovaj sad (samo sa boljom odbranom) ali imao je Ibra koji je razgcao protivnicke odbrane i prikrivao slabosti igraca sredine terena. Oces da ti nabrojim koje su to bile slabosti?
    -bezidejnost, sporost...
    Neki kazu da je Ibro ubica malih timova, u pravu su ali ne zbog tog sto on igra bolje protiv njih vec zbog toga sto ti timovi dopustaju takvoj sredini vise prostora za igru a samim tim i vise lopti za Ibra.
    Zasto Ibro igra lose protiv boljih timova? Zato sto dobru ekipu ne predstavlja jedan igrac vec TIM! Man.U nije dozvolio Interu prije dvije sezone da Ibro primi loptu, sredina je odigrala nikako a on se ponasao kao razmazeno deriste jer vidi cuda- oni ne da nisu dali sredini da mu posalje loptu vec i kad bi je nekako primio vec su mu Ferdinand ili Vidic dahtali za vratom. To je uvidio Murinjo, skupio je mu.a i prodao Bosanca a za uzvrat dobio TIM.

    Sta je bilo dalje u Barseloni, jel neko moze da kaze da je Ibro lose odigrao? Da li je lose odigrao protiv velikih timova? Naravno da ne. On je tamo davao golove i velikim i malim timovima (na pr. licno on je razvalio Arsenal i to po sred Londona) zbog toga sto je imao sredinu terena iz snova ali tu se pojavio jedan problem. Gvardiola nije htio da bazira igru na jednom covjeku jer mu je vazniji bio tim. Ako su za tim mogli da rade Mesi, Cavi, Injesta koji mu daju 100 razlicitih opcija za napad a koji su i vece zvijezde od njega sto bi on podilazio nosatom Bosancu sa kojim ima samo jednu opciju?

    Eto, zbog ovih stvari je Milan trenutno na vrhu tabele a pri tom ima i srece jer Inter trenutno igra najlosije u zadnjih 6 sezona i ne igra kao veliki tim a i liga je puno jaca od one kad je Ibro igrao za Inter.
    Juventus i Real Madrid su pokazali na koji nacin se igra protiv Milana.

  18. #3943
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    alo decko jesi li ti lud? znas li sta je motta za ambrozinija, gatuza, flaminija i ostale mesare?! alooooooooooooooooo on je profesor doktor za sve njih penalcino
    Kako si crn momak shto je to...

    Kakav crni Motta ja razumijem da je i igrach njegovog kalibra premija za vas s obzirom kakve fizikalce bez grama tehnike imate zadnjih 10tak godina, chast par izuzetaka ali velichat onoga momka da je neka klasa je presmijeshno.

  19. #3944
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Vi cete to najbolje provaliti, znate kako izgleda, iz iskustva
    samo sam cekao jedan takav odgovor. ako znamo mi znate i vi . samo sacekajte malo

    ps. + ona nejasna izmjena Meneza

  20. #3945
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by firefly View Post
    Jedna rijec- Ibrahimovic.


    Ibro radi istu stvar kao sto je radio i u Mancinijevom Interu, on maskira probleme. Mancinijev Inter je bio prilicno neorganizovan , nesto kao ovaj sad (samo sa boljom odbranom) ali imao je Ibra koji je razgcao protivnicke odbrane i prikrivao slabosti igraca sredine terena. Oces da ti nabrojim koje su to bile slabosti?
    -bezidejnost, sporost...
    Neki kazu da je Ibro ubica malih timova, u pravu su ali ne zbog tog sto on igra bolje protiv njih vec zbog toga sto ti timovi dopustaju takvoj sredini vise prostora za igru a samim tim i vise lopti za Ibra.
    Zasto Ibro igra lose protiv boljih timova? Zato sto dobru ekipu ne predstavlja jedan igrac vec TIM! Man.U nije dozvolio Interu prije dvije sezone da Ibro primi loptu, sredina je odigrala nikako a on se ponasao kao razmazeno deriste jer vidi cuda- oni ne da nisu dali sredini da mu posalje loptu vec i kad bi je nekako primio vec su mu Ferdinand ili Vidic dahtali za vratom. To je uvidio Murinjo, skupio je mu.a i prodao Bosanca a za uzvrat dobio TIM.

    Sta je bilo dalje u Barseloni, jel neko moze da kaze da je Ibro lose odigrao? Da li je lose odigrao protiv velikih timova? Naravno da ne. On je tamo davao golove i velikim i malim timovima (na pr. licno on je razvalio Arsenal i to po sred Londona) zbog toga sto je imao sredinu terena iz snova ali tu se pojavio jedan problem. Gvardiola nije htio da bazira igru na jednom covjeku jer mu je vazniji bio tim. Ako su za tim mogli da rade Mesi, Cavi, Injesta koji mu daju 100 razlicitih opcija za napad a koji su i vece zvijezde od njega sto bi on podilazio nosatom Bosancu sa kojim ima samo jednu opciju?

    Eto, zbog ovih stvari je Milan trenutno na vrhu tabele a pri tom ima i srece jer Inter trenutno igra najlosije u zadnjih 6 sezona i ne igra kao veliki tim a i liga je puno jaca od one kad je Ibro igrao za Inter.
    Juventus i Real Madrid su pokazali na koji nacin se igra protiv Milana.
    Samo da kazem jednu stvar, i tebi i tvojim istomisljenicima.

    Ibra znaci MASU za Milan. To je tacno. Ali on je trenutno JEDINI klasicni spic koji Milan ima. I potpuno je normalno da on postize najvise golova. A to da SAMO on donosi pobjede, je smijurija. Za pobjedu nije dovoljno samo dat' go, no treba ne primit. Treba i namjestit go, i ukrast koju loptu, i trcat. Sve to ne moze da radi Ibrahimovic.

    Druga stvar. Ibrahimovic je dobio novu dimenziju u Milanu. Nesto sto ja nisam primijetio ni dok je igrao u Juventus ni u Inter, a to je da covjek igra za tim. Je li to sto se on opametio, ili mu je Allegri nesto usadio u glavu, to ne znam. On pomaze odbrani STALNO. Bije se sa protivnicima, asistira. Ista je stvar sa Robinhom. Vise ne mlati sa loptom kako oce, nego igra vrlo racionalno. Neki pricaju Milan zavisi od Ibrahimovica, neki da zavisi od Pata, neki od Thiaga Silve i od Neste. Tako se nabroja cijeli tim. E pa pogledajte malo bolje situaciju. Da je Ibra igrac koji pravi razliku - jeste. Zato je i doveden u Milan. Tako da su to gluposti sto pricate. Milan je trenutno UBJEDLJIVO najjaci tim u Serie A, i zato je na mjesto na kojem je. Real je pokazao kako se igra protiv njih, i svaka im cast. Jaci su bili. Ali Juve je imao ludacke srece protiv Milana, i tako je i dobio. Jednostavno, nije htjela lopta u go. A ako je ovaj Milan neorganizovan, ja ne znam. Da i dalje ima problema- ima, ali nisu ni primac onima koje su imali prije 2 godine, recimo.
    DICIOTTO

  21. #3946
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Kako si crn momak shto je to...

    Kakav crni Motta ja razumijem da je i igrach njegovog kalibra premija za vas s obzirom kakve fizikalce bez grama tehnike imate zadnjih 10tak godina, chast par izuzetaka ali velichat onoga momka da je neka klasa je presmijeshno.
    eo vidji kako me lako iznervirate..
    kako je moguce da ti fizikalci bez grama tehnike osvoje sve sto se moglo osvojit prosle godine? kako pametnjakovicu?!

  22. #3947
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    eo vidji kako me lako iznervirate..
    kako je moguce da ti fizikalci bez grama tehnike osvoje sve sto se moglo osvojit prosle godine? kako pametnjakovicu?!
    Mourinho. Eto tako.
    DICIOTTO

  23. #3948
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    eo vidji kako me lako iznervirate..
    kako je moguce da ti fizikalci bez grama tehnike osvoje sve sto se moglo osvojit prosle godine? kako pametnjakovicu?!
    Ne znam shto ce mi ovo prepucavanje sa raznim atletama foruma koji ne mogu ni normalnu konverzaciju da obave a ne shto drugo ali eto da ti odgovorim.

    Da je Barselona prosla Intera osvojila bi laganini, ovako jedini nachin da se eliminishe ova trenutna Barselona je bio upravo nachin na koji ih je Inter eliminisao naravno zahvaljujuci Murinju i nikom vishe.

    I naravno za razliku od proslih sezona imali ste Snajdera koji sad u Interu radi ono shto je Kaka radio u Milanu.

  24. #3949
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Pg
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, nemam namjeru da se raspravljam sa tobom. Navijas za Milan i ja to postujem a vrijeme ce pokazati ko je u pravu.
    Ono sto ja kazem jeste da ovakav Milan nema sanse da nesto uradi u LS (jer su krenuli da najavljuju napad na Evropu) a da u prvenstvu iskoristavaju ocajnu formu Intera.

  25. #3950
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Mourinho. Eto tako.
    igra li murinjo fudbal ili fudbaleri? sigurno je murinjo davao golove za inter, branio gol, dijelio lopte... nerealni ste momci.

Page 158 of 362 FirstFirst ... 58108148154155156157158159160161162168208258 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  2. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  3. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •