View Poll Results: Koju listu podrzavte za SO Podgorica?

Voters
183. You may not vote on this poll
  • Koalicija za evropsku Podgoricu – dr Miomir Mugoša – DPS – LP - BS

    37 20.22%
  • Lista za izbor odbornika za Skupštinu Podgorice „SDP čist izbor – prof. dr Vujica Lazović”

    33 18.03%
  • Lista za izbor odbornika za Skupštinu Glavnog grada Stranke srpskih narodnjaka – Dobrilo Dedeić

    3 1.64%
  • „Bolja Podgorica, bolja Crna Gora”, (SNP, Nova, PzP....

    71 38.80%
  • Ne izlazim na glasanje

    39 21.31%
Page 77 of 88 FirstFirst ... 276773747576777879808187 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 2198

Thread: Podgorica, izbori 23.05.2010. godine

  1. #1901
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,002
    Thanks Thanks Given 
    2,249
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    SDP ne može praviti dogovore sa NS, DSS ili Novom.
    U SNP bi se našlo zaintersovanih za neku saradnju sa SDP, ali bilo šta ozbiljnije bi najvjerovatnije uslovilo cijepanje te stranke.
    Na kraju ispada DPS može sa svima, dok je SDP prilično limitiran.

  2. #1902
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    SDP ne može praviti dogovore sa NS, DSS ili Novom.
    U SNP bi se našlo zaintersovanih za neku saradnju sa SDP, ali bilo šta ozbiljnije bi najvjerovatnije uslovilo cijepanje te stranke.
    Na kraju ispada DPS može sa svima, dok je SDP prilično limitiran.
    Da nijesu 2 dana po izborima kod mene sjedjeli ovi iz NOVE koji su garantovali da ce dat podrsku manjinskoj vlasti SDP-a, mozda bi ovo zvucalo osnovano. Uz to su tvrdili da NS i DSS nece dobit mandate, tako da ne brinemo zbog njihovih kombinacija.

    Da nije Neven Gosović u ime SNP-a upiotio poziv za koaliciju, možda bi ti stojalo i ovo za njih, ovako ne stoji.

    Stav SDP-a je bio jasan od početka. Za koaliciju sa DPS-om, ali protiv Mugoše, pa izaberite.

    I bez saopštenja dok se pregovara...a onda sinoć daje saopštenje IO OO DPS Podgorica da su pobjednici izbora i da im ne pada na pamet da pristaju na "ucjene". Toliko barem o poštovanju dogovora u načinu vođenja pregovora.

    Sve u svemu, ispada da je samo glas za SDP na ovim izborima bio protiv Mugošine vlasti, a da je slogan "čist izbor" bio poptuno ispravan, budući da se pokazalo da opoziciono jedinstvo u stavovima i pogledima prema najbitnijem postizbornom pitanju nema nikakvo utemeljenje u zdravom razumu.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  3. #1903
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bas bi volio da vidju pokusaj da SDP formira manjinsku vlasti da ih Nova podrzi. E sto se neće ponoviti izbori pa da se to ljudski rijesi jer se svi sprdaju sa SDP

  4. #1904
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,002
    Thanks Thanks Given 
    2,249
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Može bilo koji rukovodilac NOVE bilo šta da obećava SDP-u, ali u roku od nedjelju dana bio bi bivši rukovodilac ukoliko bi ušao u dil sa SDP-om.
    Pazi, ja ne pričam da li je to pametno, dobro ili pošteno.
    Misliš li da bi Miliću u SNP-u "prošla" koalicija sa vama?
    U borbi za glasače vi ste u velikoj mjeri izgubili koalicioni kapacitet, pa vam nikakvo smanjivanje tenzija i podjela (Crnogorci-Srbi) ne odgovara.
    Kako ćete isplivati zaista ne znam, jer crnogorski građani najjačem svašta opraštaju, ali drugom ili trećem jako malo.

  5. #1905
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Bas bi volio da vidju pokusaj da SDP formira manjinsku vlasti da ih Nova podrzi. E sto se neće ponoviti izbori pa da se to ljudski rijesi jer se svi sprdaju sa SDP
    Mislim da se ne sprdaju baš, no da su se ulagivali ovih zadnjih mjesec dana, no je to možda moja percepcija. Pogotovo opozicija.

    A do ovog scenarija sa manjskom vladom skoro sigurno neće bit ništa, jer bi prije otišli na nove izbore. I na tim izborima po sadašnjim projekcijama dobili još bar 3.5% više, uglavnom glasača opozicije i apscinenata koji su nekad glasali LSCG.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  6. #1906
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Mene znaima sledec, ako DPS formira tajno kupujuci odbornike vlast u pg SDP je rekao da ce preispitati koaliciju na drzavnom nivou (i ako ne vjerujem u scenario da napuste vlast, jer prevelik je zalagaj u pitanju), nego da li ce SDP preispitati koaliciju i kao DPS bez kupovine odbornika oformi koaliciju sa NS ili nekom drugom partijom. mislim da je NS ili DSS kao vanparlamentarne stranke na drzavnom nivou to u interesu kako bi pomogli novcano svoju partiju i uposlili makar ono uze rukovostvo
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  7. #1907
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,002
    Thanks Thanks Given 
    2,249
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Mislim da griješiš Oscare.
    Da bi privukli apstinente i bivše glasače LSCG morali bi da uđete u otvoren, frontalni sukob sa DPS-om i izlazak iz vlasti. No, time bi, sasvim sigurno, izgubili veliki broj "pristalica" kojima itekako odgovara da pomalo budu protiv DPS-a, a istovremeno uživaju prednosti učešća u vlasti.

  8. #1908
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Može bilo koji rukovodilac NOVE bilo šta da obećava SDP-u, ali u roku od nedjelju dana bio bi bivši rukovodilac ukoliko bi ušao u dil sa SDP-om.
    Pazi, ja ne pričam da li je to pametno, dobro ili pošteno.
    Misliš li da bi Miliću u SNP-u "prošla" koalicija sa vama?
    U borbi za glasače vi ste u velikoj mjeri izgubili koalicioni kapacitet, pa vam nikakvo smanjivanje tenzija i podjela (Crnogorci-Srbi) ne odgovara.
    Kako ćete isplivati zaista ne znam, jer crnogorski građani najjačem svašta opraštaju, ali drugom ili trećem jako malo.
    Mislim da su ovi koji su to obećavali radili uz puno znanje vodećeg dvojca NSD, a tebi ostaje da mi vjeruješ ili ne vjereješ na riječ. Razmisli o tome da li je u interesu onih koji su ih okupili i finansirali da baš u potpunosti izgube ove izbore.
    Smanjivanje tenzija na liniji osnovne etničke podjele nam omogućava da uđemo u onaj dio biračkog tijela koji, recimo, zanima izgradnja ulice I.Andrića na Zagoriču, ili trasa kabla koji će povezat Podgoricu i Tiranu koja prolazi kroz Tološe.
    Dosta građana (Srba, da budem otvoren) je poslije razgovora sa njima na ove teme bilo blizu tome da nas podrži, iako smo bili vrlo jasni da se neće mijenjat dominantna politika SDP-a, ali je uglavnom preovladala priča da će "još ovaj put" dat šansu "opoziciji koja se po prvi put objedinila" da proba srušit Đukanovića, makar na lokalnom nivou.

    Rezultati n Draču, Karabuškom Polju, Staroj Varoši i nekim drugim krajevima PG pokazuju da je za opoziciju glasalo uglavnom (preko 85%) unionističko biračko tijelo, tako da će njihovo razočarenje kad NS uđe u dilove sa Mugošom bit dosta veliko, jer će to Peco raditi "i u njihovo ime".

    Mi svakim danom dobijamo po nekoliko novih ljudi iz PG, tako da se ne bojim rezultata na eventulanim ponovljenim izborima, a da budem iskren ne bi mi bilo mrzno ni da odemo u opoziciju, jer bi bar znali ko je sa nama zbog vlasti, a ko zbog toga što misli da treba da bude tu.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  9. #1909
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Mislim da griješiš Oscare.
    Da bi privukli apstinente i bivše glasače LSCG morali bi da uđete u otvoren, frontalni sukob sa DPS-om i izlazak iz vlasti. No, time bi, sasvim sigurno, izgubili veliki broj "pristalica" kojima itekako odgovara da pomalo budu protiv DPS-a, a istovremeno uživaju prednosti učešća u vlasti.
    Izgubili bi pola clanstva i rukovodstva, pa cemo lako za birace...

  10. #1910
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Mislim da se ne sprdaju baš, no da su se ulagivali ovih zadnjih mjesec dana, no je to možda moja percepcija. Pogotovo opozicija.

    A do ovog scenarija sa manjskom vladom skoro sigurno neće bit ništa, jer bi prije otišli na nove izbore. I na tim izborima po sadašnjim projekcijama dobili još bar 3.5% više, uglavnom glasača opozicije i apscinenata koji su nekad glasali LSCG.
    Ovo već spada u viceve, a tih 3,5% bi bio broj ali u minusu. Ponasate se kao uvrijedjena ljubavnica Mugijeva a jedva cekam kako ćete se odluciti za nove izbore.

  11. #1911
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    Mene znaima sledec, ako DPS formira tajno kupujuci odbornike vlast u pg SDP je rekao da ce preispitati koaliciju na drzavnom nivou (i ako ne vjerujem u scenario da napuste vlast, jer prevelik je zalagaj u pitanju), nego da li ce SDP preispitati koaliciju i kao DPS bez kupovine odbornika oformi koaliciju sa NS ili nekom drugom partijom. mislim da je NS ili DSS kao vanparlamentarne stranke na drzavnom nivou to u interesu kako bi pomogli novcano svoju partiju i uposlili makar ono uze rukovostvo
    Ne znam kako će to ići...znam da ne bi bilo dobro za DPS da ulazi u aranžmane sa pojedinačnim odbornicima, jer bi bilo vrlo očito što je u pitanju.
    Ako već uđu sa NS, moj stav je da im je srećno, jer je to potpuno logično da to rade sa onim ko manje košta, a da će sve bit malo zategnutije na državnom nivou između nas i njih.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  12. #1912
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ovo već spada u viceve, a tih 3,5% bi bio broj ali u minusu. Ponasate se kao uvrijedjena ljubavnica Mugijeva a jedva cekam kako ćete se odluciti za nove izbore.
    Ma viđi, sav sam uplakan
    Mislim da si i ti svjestan da ako Mugoša izgubi vlast više gubi on sam no cijeli SDP zajedno, pa da ti je zbog toga krivo, no ajde sad.

    Da te opet podsjetim da ne dajem olako prognoze, da ne griješim u njima i da ih dajem na osnovu nekih parametara, a ne onoga što je meni milo.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  13. #1913
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vujica bi za dva grama vlasti pojeo ono sto se ne jede, a ne da raskine koaliciju sa DPS-om. Kao odrasli nije dobro da pricamo i vjerujemo u bajke, a objasni ti racionalno zasto oćete potpisano od DPS-a da neće Mugija predloziti. Zasto ne kazete mi smo od rijeci i necemo glasati za njega pa vi radite sta oćete? Da li se bojite tvrdoglavosti DPS-a ili vase rijeci, tj. da ćete odrzati rijec?

  14. #1914
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,002
    Thanks Thanks Given 
    2,249
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Šta to znači Oscare da će biti zategnutije na državnom nivou?
    Ovo mi djeluje pomalo djetinjasto.
    Izgleda da ste pogrešno procijenili rezultate izbora i sad izgleda moraju gaće da se spuštaju. Pitanje je samo dokle.
    NS je 2000. umjesto da spušta gaće izašla iz vlasti. Jeste li vi spremni na to i na sve što potom slijedi?

  15. #1915
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Šta to znači Oscare da će biti zategnutije na državnom nivou?
    Ovo mi djeluje pomalo djetinjasto.
    Izgleda da ste pogrešno procijenili rezultate izbora i sad izgleda moraju gaće da se spuštaju. Pitanje je samo dokle.
    NS je 2000. umjesto da spušta gaće izašla iz vlasti. Jeste li vi spremni na to i na sve što potom slijedi?
    Kais od gaća ili tirake bi bolje zategnuli

  16. #1916
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Vujica bi za dva grama vlasti pojeo ono sto se ne jede, a ne da raskine koaliciju sa DPS-om. Kao odrasli nije dobro da pricamo i vjerujemo u bajke, a objasni ti racionalno zasto oćete potpisano od DPS-a da neće Mugija predloziti. Zasto ne kazete mi smo od rijeci i necemo glasati za njega pa vi radite sta oćete? Da li se bojite tvrdoglavosti DPS-a ili vase rijeci, tj. da ćete odrzati rijec?
    Pa ajde da ka odrasli ljudi pričamo. Mi tražimo na papir da se poštuje dogovor da neće predložit Mugija. Jer su dokazali da im se ne može na riječ vjerovar kad su u pitanju saopštenja u toku izbora (naveo sam ti ovaj navodni izvještaj sa sastanka IO, pa ne prokomentarisa ništa), pa kako će ovo ostalo, ako ne bude stojala garancija nekog ko je malo bitniji od Mugoše.
    Oko bajki o tome da mi vjerujemo da je 24 iz opozicije pri glasanju uvijek 24, a ne 22 ili 20 ili 19 sam takođe u jednom drugom postu. Znači, naši i glasovi opozicije protiv njegovog izbora ne znače ništa, ako su glasovi opozicije difizna i promjenjiva kategorija.
    Sad je samo pitanje, oće li neko iz opozicije pojesti mnogo više od onog što se ne jede i svoj (ne)zasluženi opozicioni mandat presut na stranu DPS-a, a DPS pristat da zajedno sa onima koji "rade protiv interesa CG i koji su na brzinu sklepani u beogradskim kabinetima" pravi "principijelnu" koaliciju, samo da bi se zadržala vlast.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  17. #1917
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Spominjete Karabushko Polje pa da iznesem shok koji sam dozivjela ulazeci u to naselje ili sta god da je. Elem, uvijek kad sam u PG odem do divnog restorana pored Tuzi, i nisam ni znala da postoji to naselje Karabushko do ove godine.
    Prije mjesec dana slucajno naletim na neki oglas o prodaji kuce pored PG - mjesto Karabushko Polje. Nazovem na tel. predstavim se i pitam za oglas, receno mi je da tamo nije mjesto za mene i gospodin mi je prekinuo vezu bez pozdrava. Onda sam fino pozvala prijatelje da se raspitam o tom mjestu jer sam iz PG a ne znam... i kad mi je receno, iz chiste znatizelje sam se uputila ka Tuzima..

    Kad sam ushla u naselje, imala sam utisak da se ne nalazim u PG... Kucerine bez ikakvog smisla, ulichice uzane, kablovi vise svuda, blato... feredze koje nisu ni one staropodgorichke, niti oblacenje slici etnichkom oblachenju starijih Malisora ..
    Josh mi niko nije odgovorio otkad je to naselje, niti odakle su ti ljudi...a ni ko je dozvolio da se tako neplanski gradi bez ikakvog urbanistichkog plana...
    Onda sam se zamislila, jer prethodno sam zeljela da kupim plac u PG sa starijom kucom iz 70-tih pored koje je svinjac i shupa, i to sam zeljela srusiti, sagraditi nesto pristojno i estetski adekvatno prirodnom prostoru sa hortikulturalnim resenjima itd... ali su me upozorili da to ne moze, da sam stekla utisak da bilo sta da izgradim u PG predstavlja kaznjivo djelo... Tek, u blizini PG raste neko naselje koje nema veze sa vezom, svinjac i stara kuca pred samoobrusivanjem ostaju gdje su u PG... A meni i dalje nije jasno kakvi su to arsini i zasto?

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-06-10 at 23:11.

  18. #1918
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Šta to znači Oscare da će biti zategnutije na državnom nivou?
    Ovo mi djeluje pomalo djetinjasto.
    Izgleda da ste pogrešno procijenili rezultate izbora i sad izgleda moraju gaće da se spuštaju. Pitanje je samo dokle.
    NS je 2000. umjesto da spušta gaće izašla iz vlasti. Jeste li vi spremni na to i na sve što potom slijedi?
    Moram ti reći da kao glasač te Narodne stranke, direktno ili indirektno, previše brineš o našem odnosu sa DPS-om. Bolje možda da si brinio o tome da vas ne potuče do nogu DPS po 100-ti put, pa da jednom razmatramo ođe i to kako bi bilo da vi preuzmete odgovornost za nešto što se ne zove Plužinama.
    Ali zbog gubitničkog mentaliteta, sad pokušavaš sebe ubjediti da je puno bolje da DPS sam uzme ovu vlast, jer će...prije pasti sa vlasti? Ili nešto drugo?
    Last edited by OSCAR; 13-06-10 at 23:19.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  19. #1919
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Pa ajde da ka odrasli ljudi pričamo. Mi tražimo na papir da se poštuje dogovor da neće predložit Mugija. Jer su dokazali da im se ne može na riječ vjerovar kad su u pitanju saopštenja u toku izbora (naveo sam ti ovaj navodni izvještaj sa sastanka IO, pa ne prokomentarisa ništa), pa kako će ovo ostalo, ako ne bude stojala garancija nekog ko je malo bitniji od Mugoše.
    Kakav dogovor da se postuje? Ko vam je obecao da neće kandidovati Mugija? To se vi dogovorili sami sa sobom poslije izbora ili vam MUgi obecao prije izbora? Filip? Sveto?
    Sta vas briga sto se njima ne moze vjerovati ako ste sigurni da se moze vasim vjerovati. Kazete, ako Mugi bude kandidat mi necemo glasati i gotovo i na potpise ono sto je bitno za Podgoricu, a kad bude Mugi kandidat vi kazete "evo da odrzimo rijec mi smo protiv". Nema novih izbora, troskova... sa bijelim kosuljama birate novog i gotov posa.
    Ovo sto sad radite plasite praznom puskom, jer niti smijete dozvoliti nove izbore, a da raskinete koaliciju drzavnu to je ravno vasem samoubistvu, jer bi se partija pocijepala i ostali izvan parlamenta, a Vujica nasao drugog da muze.

  20. #1920
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Spominjete Karabushko Polje pa da iznesem shok koji sam dozivjela ulazeci u to naselje ili sta god da je. Elem, uvijek kad sam u PG odem do divnog restorana pored Tuzi, i nisam ni znala da postoji to naselje Karabushko do ove godine.
    Prije mjesec dana slucajno naletim na neki oglas o prodaji kuce pored PG - mjesto Karabushko Polje. Nazovem na tel. predstavim se i pitam za oglas, receno mi je da tamo nije mjesto za mene i gospodin mi je prekinuo vezu bez pozdrava. Onda sam fino pozvala prijatelje da se raspitam o tom mjestu jer sam iz PG a ne znam... i kad mi je receno, iz chiste znatizelje sam se uputila ka Tuzima..

    Kad sam ushla u naselje, imala sam utisak da se ne nalazim u PG... Kucerine bez ikakvog smisla, ulichice uzane, kablovi vise svuda, blato... feredze koje nisu ni one staropodgorichke, niti oblacenje slici etnichkom oblachenju starijih Malisora ..
    Josh mi niko nije odgovorio otkad je to naselje, niti odakle su ti ljudi...a ni ko je dozvolio da se tako neplanski gradi bez ikakvog urbanistichkog plana...
    Onda sam se zamislila, jer prethodno sam zeljela da kupim plac u PG sa starijom kucom iz 70-tih pored koje je svinjac i shupa, i to sam zeljela srusiti, sagraditi nesto pristojno i estetski adekvatno prirodnom prostoru sa hortikulturalnim resenjima itd... ali su me upozorili da to ne moze, da sam stekla utisak da bilo sta da izgradim u PG predstavlja kaznjivo djelo... Tek, u blizini PG raste neko naselje koje nema veze sa vezom, svinjac i stara kuca pred samoobrusivanjem ostaju gdje su u PG... A meni i dalje nije jasno kakvi su to arsini i zasto?

    Hvala Lepo
    To ce ti Mugi slatkis najbolje objasnit
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  21. #1921
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    To ce ti Mugi slatkis najbolje objasnit
    Da je g. Mugosa ovdje, vjerovatno bi objasnio o chemu se radi, ali zasto Vi ne odgovorite ako znate?

    Hvala Lepo

  22. #1922
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ja ne znam,i ja sam se pitao isto sto i Vi, pa posle mnogo vremena pitanja, i nedobijanja odgovora, osim "ne pitaj", odustao sam, i okrenuo se nekim drugim stvarima. Samo se bojim da ce brzih dana Karabursko polje za Crnu Goru postat sto i Kosovo polje za Srbiju, moja dobra Majo
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  23. #1923
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    A zasto ce biti Kosovo polje?
    Zar neko nije mogao da uradi urbanistichki plan za to naselje i da sve to kulturno izgleda?
    U chemu je problem?

    Hvala Lepo

  24. #1924
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    382
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    aaaa majo nisi ti iz pg no nas mastis..
    You'll Never Smoke Alone..

  25. #1925
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    aaaa majo nisi ti iz pg no nas mastis..
    Da li je ono naselje postojalo prije 4-5-6-7-8-9 godina?
    Ako jeste, onda ja nisam iz PG definitivno... Oni ljudi nisu ni Malisori ni staropodgoricani a svi u jednom mjestu? Nisu pali s neba? Ili ja jesam...

    Hvala Lepo

Page 77 of 88 FirstFirst ... 276773747576777879808187 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Zemljotres(i) - Podgorica 16.01.2010
    By cpu in forum Sve i svašta
    Replies: 204
    Last Post: 26-03-12, 04:18
  2. Izbori, 23. maj 2010.
    By Ćipur in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2602
    Last Post: 10-06-10, 07:25
  3. Docek Nove 2010. godine u Baru
    By CrIss_AnGeL in forum Primorski
    Replies: 32
    Last Post: 15-01-10, 00:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •