Page 17 of 18 FirstFirst ... 7131415161718 LastLast
Results 401 to 425 of 440

Thread: Bruka u Becu - dzudisti diskvalifikovani!

  1. #401
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Remark,naravno da je u pravu milion posto,pa shto bi chovjek radio protiv sebe i ne nastupao na eminentnim takmicenjima ako nije u pravu?
    ajmo malo realno, koji su mrvaljevicevi zadnji rezultati na takmicenjima na kojima je ucestvovao
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #402
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neko ce rec dobri, neko solidni, neko losi... a kakve to veze ima didi?
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  3. #403
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Takve sto jednom takvom sportisti BEZ MEDALJE je malo 35 000 eura, a evropski prvak u vaterpolu se ziv ne cuje sto dinara nemaju. Eto takve za pocetak.

    Sto se ostalog tice, Mrvaljevic nije zbog Dusana Simonovica zakinut za takmicenje u Tunisu, nego zbog toga sto se nije ni prijavio. Tako ako hoce vec nesto da kaze za novine, neka kaze citavu istinu. I on je mozda milion posto u pravu, ali na njegovom televizoru. Neka vidi malo kakvim je ljudima lojalan, a kako mu ti ljudi vracaju. I to za licne interese. Mislim na Becanovica, naravno.

  4. #404
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravni sud je potvrdio Kosovića.
    Anna, DIDI i drugari, želim nam puno sreće na Olimpijadi. A sad svi u škole da tražimo buduće šampione. Olimpijada nam je tu, iza ćoška

    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  5. #405
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U necijim ocima
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što je ovo, ne javlja se idza...

    Očigledno da nijesam dostojan njegovog odgovora. Ili je malo teško naći NEPOSTOJEĆI dokumenat...

    Ajd, neka mu neko pomogne od ovolikog broja podržavalaca tobožnjeg šampiona. Nemojte da vaš šampion bude "uhvaćen u laži". Udostojite se da nama (manjini) date dokaz da je bitno što piše na sajt-u COK-a. I da to piše u ZVANIČNOM dokumentu EJU (evropske džudo unije).

    Unaprijed se zahvaljujem.
    If you think you know how to love me
    And you think you can stand by me
    You've got to lead the way

  6. #406
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    635
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    iz statuta EJU:

    3.1. Each country may be represented by only one national federation.
    3.2. If two or more federations within a country claim representation, it will be given to the federation which is recognized by its National Olympic Committee

    http://www.eju.net/statutes

    moze? treba prevod?

    e sad, postoji mogucnost da COK nije nadlezan za sadrzaj publikovan na svojem sajtu. ne bi me cudilo.
    Last edited by moon safari; 14-05-10 at 14:35.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  7. #407
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U necijim ocima
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    iz statuta EJU:

    3.1. Each country may be represented by only one national federation.
    3.2. If two or more federations within a country claim representation, it will be given to the federation which is recognized by its National Olympic Committee

    http://www.eju.net/statutes

    moze? treba prevod?

    e sad, postoji mogucnost da COK nije nadlezan za sadrzaj publikovan na svojem sajtu. ne bi me cudilo.
    Neko od nas dvojice ne umije da ČITA...

    Đe ođe piše da su bitni podaci na sajtu COK-a? Samo da su "prepoznati" odnosno da su članovi Nacionalnog Olimpijskog Komiteta.

    I ovo je uobičajeno za SVE kontinentalne i svjestke sportske organizacije.

    I opet da ponovimo gradivo: Đe piše da je bitno, odnosno da se uzima u obzir što piše na sajt-u COK-a? Jer je takva bila formulacija ovih vaših šampiona...
    If you think you know how to love me
    And you think you can stand by me
    You've got to lead the way

  8. #408
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    635
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    mislim da obojica znamo da citamo, ali nisam siguran da obojica znamo da razmisljamo i da vidimo dalje od pola prsta ispred nosa.
    ako zvanicni sajt organizacije nije bitan, jer se ne pominje u statutu EJU-a, koji su izvori onda bitni i tacni, da li bi se podaci dobijeni iz njih razlikovali od onih sa nebitnog sajta i koliko su uopste ti izvori relevantni, jer ni oni nigdje nisu navedeni kao 'bitni' u statutu EJU-a? pretpostavljam da mora postojati neki nacin sazna(va)nja koja je federacija prepoznata od strane COK-a, a to fakat jeste bitno, jer stoji u statutu?
    da li je poslovna korespodencija izmedju COK-a i EJU-a dostupna za gradjanstvo i postoji li na netu? ako jeste, moze link, da se ne smaram da idem do PG?
    koja bi formulacija 'nasih sampiona' bila prihvatljiva za tebe, bila istinita ili ne? koliko se sjecam, da ne listam sad unazad, rekli su 'da je dovoljno bilo da se izmjene podaci na sajtu da bi ucestvovali'. nista strasno. mogli su da kazu i 'da je bilo pozeljno da COK posalje zvanicni dopis EJU-u sa ispravnim podacima, ali da je dovoljno bilo da se izmjeni sajt'.
    i posto si iz te price, koji je uopste znacaj 'prepoznavanja' federacije od strane NOK-a, i zasto bas *tu* federaciju EJU prepoznaje?

    ako sam ja samo glupi i lakoverni detlic jer vjerujem svemu sto procitam u sajberspejsu, imas moje izvinjenje.
    unaprijed hvala.
    Last edited by moon safari; 16-05-10 at 05:11.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  9. #409
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit View Post
    neko ce rec dobri, neko solidni, neko losi... a kakve to veze ima didi?
    jako bitno, ako moze neko da iznese njegove rezultate zadnjih godina dana godinu ipo
    jer bi malo realno da pricamo ko sto moze i koliko

    moon za tvoju informaciju na sajtu coka i ne mora da postoje ti podaci, a jos vise je smijesno da neko iz euro dzuda ide na sajt da provjerava sto i kako, ima valjda drugi nacin i sl

    treba cok da staje na stranu becanovica ili kosovica? da ispravlja greske koje su napravili ovi iz ministarstva sporta odobrivsi da moze biti vise od jednog saveza????

    koliko je cok kriv vidjelo se u raznim emisijam a najvise u prepucavanjima izmedju dvije strane, jedna optuzuje da nije dobila dinara druga ima dokaze da je dala pare, znaci zapelo je oko para nedje

    i sto je frka oko tunisa pa zar taj isti mrvaljevic nije rekao da nece vise da se bavi dzudom? i sta odjednom nije mogao za tunis, a nije bio ni prijavljen presmijesno
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #410
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    635
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    pa ima drugih nacina, naravno, a ne sumnjam da su ih i iskoristili. mogli su da posalju i goluba f*cking pismonosu, sto se mene tice. samo pitam da li bi se informacija dobijena ijednim od ostalih nacina dobijanja informacija razlikovala od one informacije sa sajta, i koji su to nacini dobijanja informacija propisani statutom EJU. da podvucem crtu, informacija i njena tacnost, a ne nacin dobijanja, to mene/nas zanima.
    e sad, sta je u ovom konkretnom slucaju bio 'nacionalni i međunarodni sportski interes Republike Crne Gore' (clan 2 statuta COK sa sajta, nego opet se hvatam za sajt umjesto da podjem u kancelarije i donesem papirnatu kopiju statuta, potpisanu i pecatiranu), to je vec diskutabilno, a COK je mogao tu da uradi nesto. a i nije morao nista, ako mu je vise odgovaralo. a ocigledno jeste. da je pitan/zamoljen da uradi nesto, koliko shvatam - jeste. zasto nije uradio - ne znam, ali je ocigledno procjenio da radi u interesu nacionalnog sporta.

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    treba cok da staje na stranu becanovica ili kosovica? da ispravlja greske koje su napravili ovi iz ministarstva sporta odobrivsi da moze biti vise od jednog saveza????
    treba, ako misle da je u interesu CG sporta.

    (on/off topic, zadnjih dana mi je malo prepun penis drzavnih i ostalih institucija, skidanja odgovornosti, pranja ruku, prosledjivanja na druge adrese, vracanja na prve i sl. a sve zbog toga sto je nekome tesko da pomjeri dupe iz fotelje i uradi nesto zasta ga placam.)
    Last edited by moon safari; 16-05-10 at 13:45.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  11. #411
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i sta kad stane na stranu jednog? da ih tuzi ovaj drugi jer imaju potpuno pravo za to
    ne treba cok da radi ono sto je trebalo ministarstvo sporta i druge drzavne institucije
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  12. #412
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    pa ima drugih nacina, naravno, a ne sumnjam da su ih i iskoristili. mogli su da posalju i goluba f*cking pismonosu, sto se mene tice. samo pitam da li bi se informacija dobijena ijednim od ostalih nacina dobijanja informacija razlikovala od one informacije sa sajta, i koji su to nacini dobijanja informacija propisani statutom EJU. da podvucem crtu, informacija i njena tacnost, a ne nacin dobijanja, to mene/nas zanima.
    e sad, sta je u ovom konkretnom slucaju bio 'nacionalni i međunarodni sportski interes Republike Crne Gore' (clan 2 statuta COK sa sajta, nego opet se hvatam za sajt umjesto da podjem u kancelarije i donesem papirnatu kopiju statuta, potpisanu i pecatiranu), to je vec diskutabilno, a COK je mogao tu da uradi nesto. a i nije morao nista, ako mu je vise odgovaralo. a ocigledno jeste. da je pitan/zamoljen da uradi nesto, koliko shvatam - jeste. zasto nije uradio - ne znam, ali je ocigledno procjenio da radi u interesu nacionalnog sporta.



    treba, ako misle da je u interesu CG sporta.

    (on/off topic, zadnjih dana mi je malo prepun penis drzavnih i ostalih institucija, skidanja odgovornosti, pranja ruku, prosledjivanja na druge adrese, vracanja na prve i sl. a sve zbog toga sto je nekome tesko da pomjeri dupe iz fotelje i uradi nesto zasta ga placam.)
    Pa na sajtu COK-a nije pisalo nista sto je netacno, ako se vec na to pozivas. To sto oni to izmedju sebe ranije nisu zavrsili, ne treba da bude problem drugih. I jedni i drugi su svjesno otisli tamo, znajuci da skandala mora biti! Pa ko je tu osramotio Crnu Goru?
    I sad je problem sto COK preko telefona, ili sajta nije rijesio taj problem za 5 minuta, a vidimo sad kakve su procedure oko toga. Da je tako bilo, opet bi se COK prozivao kako je postupio mimo zakona. Pa dokle ovako.... Ajde bre.

    Uostalom, neko bi pomislio da je taj Mrvaljevic svjetski prvak sudeci po nacinu na koji prica i stvari koje trazi od drzave. Ma nek idu i on i Becanovic u tri lijepe, pa kad budu dosli s rezultatima kao jedan Primorac, ili rukometasice Buducnosti, mozda ce onda imat pravo da traze da im se skinu zvijezde s neba. A do tada neka rijese probleme u savezu ne trazeci odgovornost ljudi koji su najmanje odgovorni za njihovo debilisanje.

    Da ne pricam da je Becanovic mnogo ambiciozno krenuo u napad na predsjednika COK-a. Na njegovu zalost, nije tog kapaciteta da svojim glupim izjavama i neosnovanim napadima moze ista napravit.

    Pozdrav.

  13. #413
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je kojim slučajem ovo 2012, koga bi neupućeni COK poslao na Olimpijadu?

    Da li bi čekali da prođe Olimijada ili bi dopustili da defiluju i Kosovićevi i Bečanovićevi puleni?
    MOK to sigurno ne bi dozvolio.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  14. #414
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MOK ne bi dopustio da se COK bavi stvarima koje nisu u njegovoj nadleznosti. Tako da MOK ne bi bio previse zainteresovan za debilisanje po savezima i nesposobnost nadleznih drzavnih institucija da rijese spor, a prije svega donesu zakon da do toga ne bi doslo. I tu je kraj svake price. Ne znam treba li sto vise rec na ovu temu?

  15. #415
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    976
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Anna View Post
    Pa na sajtu COK-a nije pisalo nista sto je netacno, ako se vec na to pozivas. To sto oni to izmedju sebe ranije nisu zavrsili, ne treba da bude problem drugih. I jedni i drugi su svjesno otisli tamo, znajuci da skandala mora biti! Pa ko je tu osramotio Crnu Goru?
    I sad je problem sto COK preko telefona, ili sajta nije rijesio taj problem za 5 minuta, a vidimo sad kakve su procedure oko toga. Da je tako bilo, opet bi se COK prozivao kako je postupio mimo zakona. Pa dokle ovako.... Ajde bre.

    Uostalom, neko bi pomislio da je taj Mrvaljevic svjetski prvak sudeci po nacinu na koji prica i stvari koje trazi od drzave. Ma nek idu i on i Becanovic u tri lijepe, pa kad budu dosli s rezultatima kao jedan Primorac, ili rukometasice Buducnosti, mozda ce onda imat pravo da traze da im se skinu zvijezde s neba. A do tada neka rijese probleme u savezu ne trazeci odgovornost ljudi koji su najmanje odgovorni za njihovo debilisanje.

    Da ne pricam da je Becanovic mnogo ambiciozno krenuo u napad na predsjednika COK-a. Na njegovu zalost, nije tog kapaciteta da svojim glupim izjavama i neosnovanim napadima moze ista napravit.

    Pozdrav.

    I ti znas dosta. Mrvaljevic je juniorski evropski prvak, evropski vicesampion do 23 god, osvajac medalja sa svetskih kupova... osim laznih sampiona u izmisljenim sportovima i disciplinama nemamo puno stvarnih sampiona tako da.... a niku kom nisam odgovorio se izvinjavam jer nisam bio tu ali je dobio odgovor koliko vidim ali opet mu nesto ne stima. ako ti kazem da to sve znam iz prvog lica jednine? opet ces biti sumnjicav?

  16. #416
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,674
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Anna View Post
    MOK ne bi dopustio da se COK bavi stvarima koje nisu u njegovoj nadleznosti. Tako da MOK ne bi bio previse zainteresovan za debilisanje po savezima i nesposobnost nadleznih drzavnih institucija da rijese spor, a prije svega donesu zakon da do toga ne bi doslo. I tu je kraj svake price. Ne znam treba li sto vise rec na ovu temu?
    ne zelim da se mijesam u temu koja mi nije bas najbliza , ali moram reci da ti ova prva recenica nije bas tacna, cisti primjer ti je italijanski OK koji je ucestvovao u kaznjavanju krivaca za kalcopoli ili farsopli kako ga jos zovu a to im sigurno nije u nadleznosti, OK mora biti glavni u svim sportskim sporovima u cilju razvoja sporta !

  17. #417
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    635
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    upravo to...

    Quote Originally Posted by Anna View Post
    Pa na sajtu COK-a nije pisalo nista sto je netacno, ako se vec na to pozivas. To sto oni to izmedju sebe ranije nisu zavrsili, ne treba da bude problem drugih. I jedni i drugi su svjesno otisli tamo, znajuci da skandala mora biti! Pa ko je tu osramotio Crnu Goru?
    I sad je problem sto COK preko telefona, ili sajta nije rijesio taj problem za 5 minuta, a vidimo sad kakve su procedure oko toga. Da je tako bilo, opet bi se COK prozivao kako je postupio mimo zakona. Pa dokle ovako.... Ajde bre.
    ne, nisam rekao da je na sajtu COK-a napisano nesto netacno. ne sumnjam da je sve na sajtu tacno, zato i ne vidim problem koji x-files (koji bi mogao da pogleda statut, clan 106, stavka 3) ima sa pozivanjem na podatke sa sajta i umanjivanjem njihove vaznosti. siguran sam da isto pise i u zvanicnoj dokumentaciji, koja stoji po registratorima u arhivama, ali nam bas i nije lako dostupna.
    samo kazem da mi upitna procjena COK-a sta je u ovom slucaju (sa cijim je problemima vjerovatno bio upoznat prije takmicenja) bilo u interesu CG sporta. mislim da takve procjene nije pretesko napraviti, no vjerovatno ni to nije duznost COK-a (a sta jeste?). njihova procjena je bila da je za CG sport veci interes da nas predstavlja grupa takmicara koja se zadrzala na parketu ukupno pola minuta. koliko je ispravna, ne mozemo precizno znati, ali meni kao zaljubljeniku u sport ne izgleda sjajno, a ljudima koji su u toj prici je vjerovatno bila jasna i prije pocetka takmicenja. ako je COK, kao NVO, samostalan u svom radu, racunam da moze da donosi odluke nezavisno od ministarstva sporta, pa mozda i za 5 minuta, ako je to (po stoti put) u interesu CG sporta. a najlakse je ogradjivati se.

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    i sta kad stane na stranu jednog? da ih tuzi ovaj drugi jer imaju potpuno pravo za to
    ne treba cok da radi ono sto je trebalo ministarstvo sporta i druge drzavne institucije
    pa vec jeste stao na stranu jednog, na neki nacin. hoce li ih ovaj drugi savez tuziti i tacno zbog cega, po kojem pravu i osnovu? tom logikom (za koju nisam siguran da je ispravna), jedan savez bi ih svakako tuzio, a slozicemo se da za to nema nikakvog osnova, osim licnog (koji me ne zanima, iako definitivno postoji) ili nekog inacenja.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  18. #418
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    ne zelim da se mijesam u temu koja mi nije bas najbliza , ali moram reci da ti ova prva recenica nije bas tacna, cisti primjer ti je italijanski OK koji je ucestvovao u kaznjavanju krivaca za kalcopoli ili farsopli kako ga jos zovu a to im sigurno nije u nadleznosti, OK mora biti glavni u svim sportskim sporovima u cilju razvoja sporta !
    Pa kako se ne javi taj MOK da rijesi ovaj spor? Hhaahahahahah. E kuku...

  19. #419
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,674
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Anna View Post
    Pa kako se ne javi taj MOK da rijesi ovaj spor? Hhaahahahahah. E kuku...
    naveo sam ti primjer kako radi OK za dobrobit sporta te zemlje a ti ovako reagujes :burp:

  20. #420
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Anna View Post
    Pa kako se ne javi taj MOK da rijesi ovaj spor? Hhaahahahahah. E kuku...
    Ana,vala da ti je Dushko Simonovic otac ili brat,pa mnogo jada.
    Deserve's got nothing to do with it.

  21. #421
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Hahaha pa o hipotezama mozemo da pricamo do sjutra. Nije problem. Imam i ja par strasnih hipoteza, nego ne bih da se duzi prica na ovom topiku, koji je dobio i previse paznje.

    Ispasce na kraju da sam ja Dusko Simonovic.

    Zivjeli.

  22. #422
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    976
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Anna opet mi nisi odgovorila za uspjehe Srdjana posto sam ti naveo samo neke? Da jednostavno niko ne zivi u zabludi. Valjda cemo pomoci jedni drugima

  23. #423
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pricas mi o uspjesima prije 6 godina. Da se razumijemo, ja sam momka upoznala i bio mi je jako simpatican do trenutka kad se pretvorio u Becanoviceveo sredstvo manipulisanja za njegove interese. A on je vrlo dobro znao sto radi.

    Da te podsjetim, Mrvaljevic je pored toga sto si pomenuo, za sve nas je bio sampion i na Olimpijadi kad se povrijedjen takmicio i osvojio ja mislim 8 mjesto. Ali, u zadnjih mjesec dana je odao utisak sportiste i covjeka bez minimuma integriteta. Da ne idem hronoloski opet, jer smo 150 puta to vec rekli, za ove koji misle da se radi o nekakvoj zavjeri protiv Mrvaljevica i Grbovica i sl., vrijeme ce pokazati o cemu se zapravo radi. Zivi bili, pa vidjeli.

    I ne znam o kakvim laznim sampionima pricas. Ja ti pricam o pravim sportistima (pogledaj gore) koji nisu dupe prodali zbog toga sto im je malo 35 000 za pripreme, ili sto imaju problema u savezu, ili sto im se noge podmecu, pa se svi takmice i ne pljuju po svemu zivom i ne zivom, a imaju debele razloge za to. Tako da mogu reci da je Srdjan samo veliko razocarenje za mene licno, i kao sportista, i kao covjek. Nazalost. A ti ne moras sa tim da se slozis, i to je u redu.

    Pozdrav.

  24. #424
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A ja sam mislio da je ova tema zatvorena!
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  25. #425
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U necijim ocima
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isključivi krivac za nenastupanje Mrvaljevića i ostalih iz te ekipe na evropskom šampionatu (a evo vidimo i u Tunisu) je COK na čelu sa Dušanom Simonovićem. Ovo je bila najgromoglasnija izjava Srđana i mecene mu Bečanovića. Razlog: podaci o Džudo savezu CG na sajt-u COK-a.
    I onda su to dodatno "podmazali" kako EJU priznaje! podatke na sajt-u COK-a. I sad bi COK trebao da "sluša" svaku asocijaciju? I ispunjava želje pa i muzičke vjerovatno... Neće biti, postoji Povelja MOK-a koje je COK dužan da se pridržava...

    I opet da se podsjetimo: Skupštinu to njihovog (dijela) Saveza su održali u petak 16. aprila. Kad je počinjalo Evropsko? Nije mogla ta Skupština bit' koji dan prije?

    Koliko vidim ispred nosa... hmmm... Veoma sam ponosan što sam učestvovao u svim problemima koje jedan savez može da ima u prijemu u međunarodne asocijacije. I Savez o kojem pričam je PRIMLJEN kao punopravni i samostalni (napominjm ovo samostalni) u međunarodne asocijacije 2004. godine. Prvi od olimpijskih sportova. Da vam pričam probleme? Ili da vam ispričam kako su ostali Savezi počeo od 2006. godine pitali za iskustva koja smo mi imali? Nego... Jedno neskromno poređenje: ono što su ovima iz Vlade ona pitanja iz EU - to smo mi imali 2003.-2004. godine.

    Ako ne možete da vjerujete da neko umije da čita statute, propise i ostala sr. iz međunarodnih sportskih asocijacija - vaš problem. I opet da budem neskroman - ja to radim intenzivno peko sedam godina.

    Preporuka je da se sporovi u sportu rješavanju VAN redovnih sudova. Čuli ste, vjerovatno, za međunarodni sportski arbitražni sud u Lozani. Ovakve ili slične institucije NEMA u Crnoj Gori. Ko je onda nadležan? Nemam odgovor.

    Pozicija CONI-ja - italijanskog olimpijskog komiteta i našeg COK-a potpuno drugačije je riješena zakonom, pa će biti da je tu nesporazum. Slična ovlašćenja (kao CONI) ima i hrvatski olimpijski komitet. Toliko o upoređivanju koji NOK može ili ne može nešto da radi i uradi.

    DIDI, kad se po***********š po kući, daću ti ja potvrdu a i objaviću na sajt da si ti u pravu, ne sjekiraj se :razz:

    pozdrav
    If you think you know how to love me
    And you think you can stand by me
    You've got to lead the way

Page 17 of 18 FirstFirst ... 7131415161718 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bruka!!!
    By Igi in forum Game Server CG
    Replies: 16
    Last Post: 18-07-07, 21:07
  2. Replies: 1
    Last Post: 29-08-05, 02:38
  3. Ovo je bruka od ovoga DPS..
    By sh0cker in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 17-04-04, 08:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •