Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 65

Thread: Niksicki metal bend velica srpske fasiste

  1. #1
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default Niksicki metal bend velica srpske fasiste

    Niksicki metal bend Vizant ciju vecinu clanova cine pojci sabornog hrama Srpske Pravoslavne Crkve ( kakve li slucajnosti ) obradjuje, izvodi i planira da izda obrade koracnica fasistickih jedinica srbijanskog naci-kvislinga Dimitrija Ljotica. Jedna pjesma sa planiranog albuma je navijacka pjesma posvecena srbijanskom f.k. Rad ciji cu navijaci skinheadsi poznati po cestim incidentima i nacistickim obiljezljima na tribini.
    Biografija Benda (Muzicara):: SASA ZEJAK- mr ekonomije, pisac, ctec i pojac Sabornog hrama SPC u Niksicu-gitara, vokal.

    BORIS LJESKOVIC- frontmen punk benda DST- bas, vokal.

    MILOS I LUKA CICMIL- studenti teologije u Grckoj i pojci Sabornog hrama SPC u Niksicu
    Postoji li neki zakon u CG koji zabranjuje ovakvu fasisticku propagandu?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Sve i da postoji ne postuje se jer bi prvo kljuc na Ostrog morali stavit.
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O njihovoj ozbiljnosti, ako uzmemo u obzir ove 'biografije' vezane sa SPC, dovoljno govori činjenica da im je omiljeni bend Venom (na myspace stranici)
    Za neupućene, tvorci pjesama poput "Sons of satan", "War against Christ", "Raised in hell", "Lucifer rising", i tako dalje.
    Last edited by [kinetic]; 18-10-09 at 11:46.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,071
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Bolje neki rep da padne...
    \\
    OFL•GIC

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    pg
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Niksicki metal bend Vizant ciju vecinu clanova cine pojci sabornog hrama Srpske Pravoslavne Crkve ( kakve li slucajnosti ) obradjuje, izvodi i planira da izda obrade koracnica fasistickih jedinica srbijanskog naci-kvislinga Dimitrija Ljotica. Jedna pjesma sa planiranog albuma je navijacka pjesma posvecena srbijanskom f.k. Rad ciji cu navijaci skinheadsi poznati po cestim incidentima i nacistickim obiljezljima na tribini.


    Postoji li neki zakon u CG koji zabranjuje ovakvu fasisticku propagandu?
    Oni fasizam a ti promovises CPC malo a?

    Pici na religiju stari, nije topik za muziku.
    Last edited by Atmah; 18-10-09 at 01:59.
    You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'Never try'.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Metal je vazda bio marginalna muzika tako da to ne treba da te brine!
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da nije uvijek bio marginalan, to zna ko god ima primjerak domaćih časopisa od prije petnaestak godina, koji danas daju savjete za otklanjanje bubuljica, a tad su pucali od metal postera.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Naravno da nije uvijek bio marginalan, to zna ko god ima primjerak domaćih časopisa od prije petnaestak godina, koji danas daju savjete za otklanjanje bubuljica, a tad su pucali od metal postera.
    u bivsoj jugoslaviji metal subkultura je bila jedna od najseljachkijih,nije slucajnost sto u turbofolk spotove 90-ih vidis najvise dugokosih tipova s koznjacima i ibanezom u ruke.
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    pg
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha kako su se nasli analiticar do analiticara da raspravljaju o mentalnom sklopu metalaca. Kad bi znali ista o metalu, znali bi da vrsta metala do metala toliko varira da je razlika izmedju pojedinih prevelika u svemu, ideologiji preko zvuka do poruke koju salju.

    Nego, ajde prosvijetlite ovaj narod, sad za sad vam odlicno ide, u PG turbo folk ne moze da omane ni u jedan kafitj.

    /encore, mudraci.
    You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'Never try'.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto je to tako korisno u metalu?
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  11. #11
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    pg
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cousteau View Post
    Sto je to tako korisno u metalu?
    Steari, kad bi tebi sad poceo da objasnjavam zasto je metal mnogo kvalitetnija, inspirativnija i ljepsa muzika od bilo kojeg sranja koje slusas, ne bi me puno dijelilo od uciteljica sa zabjela.

    Samo ne pljuckaj po onome o cemu blage veze nemash i sve je ok.
    You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'Never try'.

  12. #12
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atmah View Post
    Nego, ajde prosvijetlite ovaj narod, sad za sad vam odlicno ide, u PG turbo folk ne moze da omane ni u jedan kafitj.
    Ima ali ne toliko kao sto ti mislis...ajde otkrij nam nesto o metalu sto drugi ne znaju...prosvijetli nas...aj pocni od mtv i headbangers.. bla bla i slicno

    kazi nam sta mislis o ovom idiotu recimo

  13. #13
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    pg
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Ex Miteser View Post
    Ima ali ne toliko kao sto ti mislis...ajde otkrij nam nesto o metalu sto drugi ne znaju...prosvijetli nas...aj pocni od mtv i headbangers.. bla bla i slicno

    kazi nam sta mislis o ovom idiotu recimo
    Taj "gosn" nije vrijedan ni klika za +1 view.

    O MTV-ju i Headbangers Ball-u mozes naci sve sto te zanima na svima dobro poznatoj i dragoj adresi zvanoj Wikipedia. I o metalu takodje. Sad mozesh nazad u kujnu da djuskash uz novi cd tarmija ricmija.
    You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'Never try'.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atmah View Post
    Steari, kad bi tebi sad poceo da objasnjavam zasto je metal mnogo kvalitetnija, inspirativnija i ljepsa muzika od bilo kojeg sranja koje slusas, ne bi me puno dijelilo od uciteljica sa zabjela.

    Samo ne pljuckaj po onome o cemu blage veze nemash i sve je ok.
    Izvini, ti ces meni da kazes da je muzika koju slusam '******'?

    Mislim da ne znas sta sam slusao i sta slusam i koliko znam o muzici koju ti slusas. To je muzika koja se slusa u srednjoj skoli, ali posle toga... mozda ponekad.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  15. #15
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ne oftopicarite, nije tema metal nego srbijanska fasisticka propaganda. Da li za propagandu koristis bijeli papir ili zuti sa cvjetnom pozadinom, ne pravi razliku.Ja ne pravim razliku izmedju ovih opasnih "vizantijaca" i Baje - malog knindze.
    @atmah
    Ja u spc i cpc jednako vjerujem - tamo vama zaludjenima. Jedino sto cpc samim timsto je crnogorska ima vise prava da predstavlja cg hriscane od ovih srbijanskih fasista.


    Nego, pitanje je kako je moguce u cg otvoreno propagirati izumrle srbijanske fasiste? To su izumrli glodari ( jer su zivjeli u rupama, zemunicama ) koje jos uvijek jedino pominju srbijanski ovcharski nacionalisti i u to u trenucima alkoholisanosti, neobrazovana djecurlija iz najnizih drustvenih slojeva i naravno - velica ih SPC. Ali, posto je odlika crnogorskog mentaliteta fanaticnost, eto se nadjose neki Niksicani da velicaju srpske fasiste ( i to Ljotica, skoro zaboravljenog ) u vremenu kad su ih i sami srbijanci potpuno zaboravili. Da li je to u skladu s onom starom "janicar mora biti gori od turcina"?

  16. #16
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    pg
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    @atmah
    Ja u spc i cpc jednako vjerujem - tamo vama zaludjenima. Jedino sto cpc samim timsto je crnogorska ima vise prava da predstavlja cg hriscane od ovih srbijanskih fasista.
    "ciju vecinu clanova cine pojci sabornog hrama Srpske Pravoslavne Crkve ( kakve li slucajnosti )"

    Kontradiktornost u dva posta zaredom? Majstorstvo steari.

    Nego, osnovni motiv tvog posta je promocija fasizma, za sto si trebao da odesh na politicki pf.

    Sporedni motiv ti je kako je CPC bolja od SPC, za sto si trebao da odes na religija pf.

    I nedje tamo u naznaci te zanima pravna strana svega toga, za sto si trebao da se obratis na Pravo ili sto je vec korespondent na forumu.

    U svakom slucaju, tvom postu nije mjesto na Muzici.

    Pozdrav.
    You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'Never try'.

  17. #17
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atmah View Post
    "ciju vecinu clanova cine pojci sabornog hrama Srpske Pravoslavne Crkve ( kakve li slucajnosti )"

    Kontradiktornost u dva posta zaredom? Majstorstvo steari.

    Nego, osnovni motiv tvog posta je promocija fasizma, za sto si trebao da odesh na politicki pf.

    Sporedni motiv ti je kako je CPC bolja od SPC, za sto si trebao da odes na religija pf.

    I nedje tamo u naznaci te zanima pravna strana svega toga, za sto si trebao da se obratis na Pravo ili sto je vec korespondent na forumu.

    U svakom slucaju, tvom postu nije mjesto na Muzici.

    Pozdrav.
    Samo ti zaobilazi topic. Nisi moderator, a njima nije veliki problem da premjeste temu ako ti toliko patis zbog toga.

    Nego, ima li nekog u ovoj drzavi da lupi flaster na usta ovim crkvenim fasistiskim propagatorima?

  18. #18
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Nego, pitanje je kako je moguce u cg otvoreno propagirati izumrle srbijanske fasiste
    pravo je pitanje kako je jednoj "demokratskoj" zemlji himna pesma koju je napisao fasista, ali to kao i ovo sto si ti napisao nije tema o kojoj treba ovde raspravljati
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  19. #19
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cousteau View Post
    Izvini, ti ces meni da kazes da je muzika koju slusam '******'?

    Mislim da ne znas sta sam slusao i sta slusam i koliko znam o muzici koju ti slusas. To je muzika koja se slusa u srednjoj skoli, ali posle toga... mozda ponekad.
    da da, većina srednjoškolaca (srednjoškolki) u srednjoj sluša metal, tamo neki tripovi, viljuške oko ruke, farmerice ispisane stihovima i tako neke fore, a poslije srednje... stoja ceca i kompanija (da je toma, miroslav ilić... pa da čovjek razumije ) jbga, oćje da se razlikuju, ali isto rijetko ko poslije srednje metal sluša, mada ja ga slušam od 6 osnovne, a nastavio sam sve dosad, poslije srednje i faxa...
    Nego, rock je najkvalitetnija moguća muzika, a iza nje nesumnjivo ide metal (ali ne svaki naravno, jer u metalu sada ima toliko pravaca koji su ŠNj klasa)
    tako da je najpametnije dijeliti muziku na dobru i lošu a ne po žanrovima, npr. ja tako radim, slušam sve što je kvalitetno i dobro bez obzira na muzički žanr, jer u svakom muzičkom pravcu može se naći nešto dobro... samo što kod mene najviše preovladava rock muzika, npr. Pink Floyd - Institucija, Black Sabbath - začetnik metala, isto institucija, pa je tu i Whitesnake....
    što se tiče vizanta jedina pjesma koja se meni svidja je linija dlana, što se ostalog tiče nemam riječi, baš bez veze... a o prukama u pjesmama da ne govorim :shock:
    Last edited by Ra's_Al_Ghul; 18-10-09 at 20:48.
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  20. #20
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atmah View Post
    Taj "gosn" nije vrijedan ni klika za +1 view.

    O MTV-ju i Headbangers Ball-u mozes naci sve sto te zanima na svima dobro poznatoj i dragoj adresi zvanoj Wikipedia. I o metalu takodje. Sad mozesh nazad u kujnu da djuskash uz novi cd tarmija ricmija.
    Naravno da nije moj gosn..a vidim ti si otkrio toplu vodu a ja ne znam to pa rekoh da nam priblizis sve to...nama neobrazovanima?!Da nam recimo objasnis kad je nastao, tvoj top ten, ima li iko to sto ti slusas, kolika ti je kolekcija ili imas samo Best Of kompilacije..pa recimo kad si otkrio metal jesi li istog momenta pomislio da su svi seljaci sem ti ili je to doslo kasnije..spontano, obilazeci tushku pjacu u kupovini divljih CDs... i tako

  21. #21
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    pg
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Ex Miteser View Post
    Naravno da nije moj gosn..a vidim ti si otkrio toplu vodu a ja ne znam to pa rekoh da nam priblizis sve to...nama neobrazovanima?!Da nam recimo objasnis kad je nastao, tvoj top ten, ima li iko to sto ti slusas, kolika ti je kolekcija ili imas samo Best Of kompilacije..pa recimo kad si otkrio metal jesi li istog momenta pomislio da su svi seljaci sem ti ili je to doslo kasnije..spontano, obilazeci tushku pjacu u kupovini divljih CDs... i tako
    Rado stari, nego je neprikladno preko foruma. A i odosmo u off-topik, covjek se bori protiv srba fasista u crnoj gori a mi mu pokvarismo topik.
    You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'Never try'.

  22. #22
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by liquido View Post
    pravo je pitanje kako je jednoj "demokratskoj" zemlji himna pesma koju je napisao fasista, ali to kao i ovo sto si ti napisao nije tema o kojoj treba ovde raspravljati
    Naravno da treba raspravljati. To sto kazes za crnogorsku himnu je tvrdnja bez dokaza, a i da je napisao Drljevic u njoj nema elemenata fasizma, samo se velica ljepota i slava Crne Gore. Ovi pjevaju o Ljoticu, fasizmu, otvoreno.

  23. #23
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atmah View Post
    Rado stari, nego je neprikladno preko foruma. A i odosmo u off-topik, covjek se bori protiv srba fasista u crnoj gori a mi mu pokvarismo topik.
    Pa..zanimljiviji si mi ti koji otkrivas ljudima metal u 2009oj godini od covjeka kojega je pogodila fasisticka grupa iz Niksica

  24. #24
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Niksicki metal bend Vizant ciju vecinu clanova cine pojci sabornog hrama Srpske Pravoslavne Crkve ( kakve li slucajnosti ) obradjuje, izvodi i planira da izda obrade koracnica fasistickih jedinica srbijanskog naci-kvislinga Dimitrija Ljotica. Jedna pjesma sa planiranog albuma je navijacka pjesma posvecena srbijanskom f.k. Rad ciji cu navijaci skinheadsi poznati po cestim incidentima i nacistickim obiljezljima na tribini.


    Postoji li neki zakon u CG koji zabranjuje ovakvu fasisticku propagandu?
    A u publici Amfilohije sa Dobricom Cosicem,obojica puni pirsinga,dimi se,gajbe...

  25. #25
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Poznate su fasisticke tekovine SPC, ovaj mali bend je samo novi pokusaj da ih obaviju u omot muzike popularne medju omladinom koja je prisutna u crkvi. Mladi koji su prisutni u crkvi kod nas obicno slusaju rock, metal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bend trazi klavijaturistu
    By brljok in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 28-10-09, 21:51
  2. TAP 011 i ITD bend
    By Jim in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 01-06-07, 19:48
  3. niksicki jebodromi :)
    By Ahil in forum Centralni
    Replies: 26
    Last Post: 24-01-07, 21:18
  4. niksicki muzej sramotaaaaaa
    By Ahil in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 15-11-06, 21:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •