Page 1 of 8 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 184

Thread: O Podgorici, ljudima i drugim bakracima...

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default O Podgorici, ljudima i drugim bakracima...

    Da li se neko sjeca ekipe Omladinskih Grafita, Antene M, Mozak Eliminator (Sejdo i Misko), Booksovaca (prije negoli su poceli da smaraju i sebe i narod), Brchka, Zoka i Somija...

    Ti ljudi su shvatali vrijeme u koje zive i zemlju u kojoj zive. Ti ljudi su uocavali malogradjanstinu Podgorice i sve deformacije patrijahalnog svijeta. Ti ljudi se nisu krili iza velikih imena i tesko razumljivih rijeci, vec su radili pod teskim pritiskom represivnog aparata drzave (koju je igrom slucaja i tada vodio ljubljeni Mikeli, koji je kasnije uvidio svoju gresku, pa je shvatio da bi mu mnogo pomoglo oko imidza ako bi takve ljude uzeo pod svoje...sto je i dovelo do pravom boom-a naseg kulturno-intelektualnog zivota. Nije skupo, a mnogo vise koristi...).

    Tim ljudima nije bio potreban POSTMODERNIZAM da objasne zasto rade to sto rade. Tim ljudima nisu bili potrebni citati tudjih misli da iskazu svoje.
    Ti ljudi nisu bjezali od naroda, niti su cutali, vec su hrabro i beskompromisno emitovali svoje poruke, sa jednim i jedinim ciljem: NE DA STVARAJU ILUZIJU O BOLJOJ CRNOJ GORI, VEC DA MIJENJAJU POSTOJECU, LOSU


    I sad nek mi neko kaze- da li moze kompletna Privatna Galerija da se poredi sa sljedecim odlomkom iz jednog broja O. Grafita, vezanog za opsi nove zivotnjske vrste - Zabjelskog prerijera:

    "Posto ne poznaju fundamente saobracajne kulture, uglavnom egzistiraju kao fleke na kolovozima. Oni su svoji na svome, sto je incestna karakteristika ove rase. Laju dvotrecinskom vecinom i uglavnom ih boli qourac".
    Vecina ljudi je zla

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bonja, nemoj mi samo rec da imas stampane primjerke tadasnjih grafita?

    E da, sjecam se i texta u jednom broju koji je nosio naziv

    "UnderLittleForest" - Podgorica

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo jedna pjesma od mozak eliminator
    http://rapidshare.com/files/752900/M...agare.mp3.html

    moze li ko nac onu zabranjenu - barikade
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ne znam shto da ti kazhem brate...
    Ovih dana sam misljenja da nema vece kazne no zhivjet odje.
    A citat je genijalan
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se sjecam Gospode Glembajevih.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    potrosili smo se i kao narod i kao ljudi
    kad je kriza pocinjala svi su bili buni bunta ironije i zdravog cinizma i sarkazma
    danas kad nam je lose postalo svakodnevica i normalno. mozemo samo ruzno i neukusno da "stvaramo" i pretvaramo u spardiju i "dramsku"farsu na ono to jeste zivot i sto jeste bunt i sto jeste "normalno zivljenje"

    potroseni smo...
    svi bi slavu i ljeba preko noci a ideale prodaju za jedno peceno prase (a ne bih sad da navodim neslavne primjere prodaje za peceno prase iz regiona jer je stvarno extreman primjer i neukusan..)

    eto dje su i dje smo mi sa njima
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  7. #7
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mojanovici
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Da li se neko sjeca ekipe Omladinskih Grafita, Antene M, Mozak Eliminator (Sejdo i Misko), Booksovaca (prije negoli su poceli da smaraju i sebe i narod), Brchka, Zoka i Somija...

    Ti ljudi su shvatali vrijeme u koje zive i zemlju u kojoj zive. Ti ljudi su uocavali malogradjanstinu Podgorice i sve deformacije patrijahalnog svijeta. Ti ljudi se nisu krili iza velikih imena i tesko razumljivih rijeci, vec su radili pod teskim pritiskom represivnog aparata drzave (koju je igrom slucaja i tada vodio ljubljeni Mikeli, koji je kasnije uvidio svoju gresku, pa je shvatio da bi mu mnogo pomoglo oko imidza ako bi takve ljude uzeo pod svoje...sto je i dovelo do pravom boom-a naseg kulturno-intelektualnog zivota. Nije skupo, a mnogo vise koristi...).

    Tim ljudima nije bio potreban POSTMODERNIZAM da objasne zasto rade to sto rade. Tim ljudima nisu bili potrebni citati tudjih misli da iskazu svoje.
    Ti ljudi nisu bjezali od naroda, niti su cutali, vec su hrabro i beskompromisno emitovali svoje poruke, sa jednim i jedinim ciljem: NE DA STVARAJU ILUZIJU O BOLJOJ CRNOJ GORI, VEC DA MIJENJAJU POSTOJECU, LOSU


    I sad nek mi neko kaze- da li moze kompletna Privatna Galerija da se poredi sa sljedecim odlomkom iz jednog broja O. Grafita, vezanog za opsi nove zivotnjske vrste - Zabjelskog prerijera:

    "Posto ne poznaju fundamente saobracajne kulture, uglavnom egzistiraju kao fleke na kolovozima. Oni su svoji na svome, sto je incestna karakteristika ove rase. Laju dvotrecinskom vecinom i uglavnom ih boli qourac".
    Naravno da ima jos ljudi koji se sjecaju. "Cikva-shiju, cikva-shiju!", "Machko, ocemo li na sok u Budvu?"
    Svi ljudi koje si pobroja, bili su (neki i ostali) dio drugacije, moderne i otvorene Crne Gore. Oslobodjeni kompleksa, nacionalizma i mrznje prema Drugacijem. Bili su "dio" naroda koji je podrzavao Liberalni Savez Crne Gore, a tada to bash i nije bilo pametno. Bilo je to vishe od podrzavanja "partije" - vec rekoh, otvorenoga uma, bez kompleksa, za zdravim humorom i spremnoscu da kazu istinu, koja je, ka i shto danas vidimo, mnoge boljela, jer su (bili i ostali) godinama daleko. I sa njima se desilo shto i sa LSCG - ljudi koji su ih onda pljuvali, rugali im se, neotesani seljaci, primitivci i nacionalisti, uz pomoc para i veza, bukvalno su ih pocerali sa TV i radija. I naravno - zauzeli njihova mjesta. Jednostavno - nemaju za koga vishe da se "bore".

    "Ubicu ga, be' Saja, drz'te me!"

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to se desi kad ljudi izgube ideale i pokret probrate u mali kabinet kojem je glavno pomagalo vazelin da bolje uklizaju (cast pojedinim casnim ljudima)
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko je izgubio ideale?I Brhko, Zoko Bojovic, Miki droga, chika Shomi, Sejdo... i ostatak ekipe su i dalje zivi i i dalje pri istim stavovima i idejama itd. Ali nema vise ko da ih slusa. Podgoricu danas vise zanima je li premijer u Maniu nocas i je li Eskobar kupio akcije Solane.
    na FIAT nidje niko ne ide. U DODEST nema predstava. Koncert crnogorskih grupa nije napravljen od kakao je Andrijana bozovic operisala nos i od kako je Bojan Marovic snimio film.

    Avangarda alternative je zbog NAS bachena u zapecak.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #10
    Join Date
    May 2006
    Location
    Blok 5
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan forumash ima komplet kolekciju grafita!
    I znam kome ce da ustupi to na koriscenje.
    A shto se tiche zabjelsko prerijera dobro ga se sjecam uz njega rame uz rame je stojao i "Konichki kantoprevrtach"
    E bez grafita se nekat nije moglo. Sejdo je bio lik sa onim filmom bolesnim a brchka i dan danas ograniski Ne mogu smislit!
    Ljakse

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam s chasova bjezala da u dom slusam Lesi se vrce kuci...

    a na zalost nemam bas svaki ali imam vecinu grafita.

    posebno meni drag broj je "Poljednje Ristovo ispushenje"
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  12. #12
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    Ko je izgubio ideale?I Brhko, Zoko Bojovic, Miki droga, chika Shomi, Sejdo... i ostatak ekipe su i dalje zivi i i dalje pri istim stavovima i idejama itd. Ali nema vise ko da ih slusa. Podgoricu danas vise zanima je li premijer u Maniu nocas i je li Eskobar kupio akcije Solane.
    na FIAT nidje niko ne ide. U DODEST nema predstava. Koncert crnogorskih grupa nije napravljen od kakao je Andrijana bozovic operisala nos i od kako je Bojan Marovic snimio film.

    Avangarda alternative je zbog NAS bachena u zapecak.
    Danas su u gradu glavne face nekavi kvazi menadzeri "Culta", "Manjifika" i sl. a ne umiju se potpisat mater im j....:mad: Nedje od 98, 99 god. je taj seljacluk dosao do izrazaja, a pojava Pinka i Granda ga je povecala barem za jedno 30%.

  13. #13
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e to je ono kad se bunila citava medijska mreza u CG za dovodjenje Pinka i Grand pa su rekli "sto?? oni placaju..."

    dobro si precizirao holjo: 98/99. Ja cesto kazem da nakon bombardovanja odje vise nista nije bilo isto.
    ONAJ duh je nestao s tim bombardovanjem...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  14. #14
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nesto sam razmisljao npr. Sjutra Depeche Mode ili U2 ili bilo koji drugi bend krece na turneju po Evropi, i treba da odrze koncert u Crnoj Gori, kojoj organizaciji, producijskoj kuci da se obrate u vezi nastupa ili obrnuto neko njima da uputi poziv. Ne postoji niko!!!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    Koncert crnogorskih grupa nije napravljen od kakao je Andrijana bozovic operisala nos i od kako je Bojan Marovic snimio film.

    Avangarda alternative je zbog NAS bachena u zapecak.
    ovo bi nam mogla objasnit kakve veze ima sa gore recenim?

    ljudi koje je Bonja nabroja` gore su i dalje vrh, bar meni... a recimo da su malo u sjenci ostalih gluposti koje se i dan danas vuku po TV i radiju, sto ti rece dje premijer izlazi itd itd...
    Brchko je do nedavno vodio nesto na MBC cini mi se, Shomija sam slusao isto do nedavno na radio... nedje je mlatio nesto ka i vazda, Booksovci i dalje rade sto im volja... ima i dalje toga, ali onaj koga vise interesuju dogadjaji sa "moderne scene" pune iluzije i lazi ce obrnut Elmag RTV uzivat u programu
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema sto tu da se objasnjava - nekad je bilo dominantno ovo o chemu pricham.Danas nije - pa je to problem. Jer su bezvrijedne stvari dominantne. je li ti jasno sad?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #17
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Nesto sam razmisljao npr. Sjutra Depeche Mode ili U2 ili bilo koji drugi bend krece na turneju po Evropi, i treba da odrze koncert u Crnoj Gori, kojoj organizaciji, producijskoj kuci da se obrate u vezi nastupa ili obrnuto neko njima da uputi poziv. Ne postoji niko!!!
    kako ne?!? Goraton. a da se obrate Acu... :devil:
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    ovo bi nam mogla objasnit kakve veze ima sa gore recenim?

    ljudi koje je Bonja nabroja` gore su i dalje vrh, bar meni... a recimo da su malo u sjenci ostalih gluposti koje se i dan danas vuku po TV i radiju, sto ti rece dje premijer izlazi itd itd...
    Brchko je do nedavno vodio nesto na MBC cini mi se, Shomija sam slusao isto do nedavno na radio... nedje je mlatio nesto ka i vazda, Booksovci i dalje rade sto im volja... ima i dalje toga, ali onaj koga vise interesuju dogadjaji sa "moderne scene" pune iluzije i lazi ce obrnut Elmag RTV uzivat u programu

    ne mislim na mene i tebe kad kazem NAS, nego na vecinu gradjana cg... to ti je ona stlska figura... kako bjese ono...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  19. #19
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    kako ne?!? Goraton. a da se obrate Acu... :devil:
    E sad se sjetih "Savez Estradnih Umjetnika CG" na celu sa Bojanom Bajramovicem

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    slusaj ovo GAGA, objasni ti meni sto su ti bezvrijedne stvari? jeli to kich koji gledamo na TV, slusamo na vecinu radio stanica, chitamo u SVET i ostale usrane novine, ili je bezvrijedno po tebi ovo sto si pomenula gore tipa Bozovicka i Marovic koji rade posao koji rade, i kako ga rade?
    Mislim da bi pametnije bilo da si navela neke druge ljude za primjer jer mi se ne cini da njih 2 zasluzuju etiketu ... aj da ne lupam no ti prepustam da cujem kakvu bi im ti okacila.
    poenta ove moje diskusije s tobom je sledeca: ne cini mi se da su mladi CG muzicari danasnjice krivi sto ih je kich progutao nego sam narod koji ih je zarad PINKA i Granda totalno odjebao.
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e moj ice boris se sa vetrenjachama
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #22
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ljudi,dr Bimova pitanja i odgovori...
    sastav idealne vlade...
    pismeni zadaci.

    ps.i ja imam kolekciju grafita :PP
    sviram ja djedu harmoniq na rodjendan,kad mi odjednom svi prsti na nogu utrnushe.
    ja pogledaj,a ono kredenac od 300kg na nogu.
    ja izvuci nogu,a svi prsti zdravi.zar to nije chudno?
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pocela je jesen u našem gradu.Umrlo je više ljudi,kao i u svakoj jeseni.
    meni ih je žao,ali Živku Orlandiju baš i nije.On cesto kaže da tako mora i treba.
    A kad mu je brata majka gadala medu rogove nije tako mislijo.
    Domacice spremaju zimnicu.Ja sam srecan.Grad je pun lišca a tata kaže da bi smecari trebali da idu u k***c jer evo vec treca jesen kako ništa ne rade.Od ove jeseni nam strašno faljiva struje u kucu,pa mama kaže za elektrodistributere to su jedna *****,a nije mislila na tom nacinu kada nam je kuca bila puna struje.
    Ove jeseni i ja sam kao i mnogi drugi smo se zaljubili u istu curu.
    To je mala od pašenoga-Vera.Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva.I ove jeseni ptice su pošle na jugu.Rode i vrapci i
    slavuji su ostali.Meni ih je žao jer su one male i nezašticene,pa bi ih
    mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo.Đed kaže da su one pticji
    proletarijat,a nije tako mislio kad nam se roda posrala na ficu ,pa je tata jurio do
    Špadijerskog vrha. Đed je tada slomio nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado
    dva dana poslije golijama rukama.On kaže da se branila ka covjek.Meni
    je bilo žao a žao mi je i deda koji je slomio nogu.Ali mi je žalije rodu
    jer je ded živ a roda ne a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomionogu a da je ona ubila deda pod Špadijerski vrh.Mada bi meni bilo
    mrznije.Ja isto mislim da bi najbolje da se ujak Vlado posra dedu na
    ficu i da ga je ded ubio sjekirom,ka što je htio babu jedan put,a da se
    roda ne miješa.To je radi toga što me je ujak Vlado(rak ga izijo)šlepio
    u glavu kad sam prnuo pred direktorom Oboda pa ga je bilo stid od mene.
    Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji.
    Brat od tetke mi Vojo,je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevica
    u Donje Polje.Oni menaju para za ljeb pa prodaju petarde.Meni ih je
    žao.Baba kaže da su dobri ljudi,a nije tako mislila kad su joj zapalili
    garažu de je ded i njegovi penzioneri igra fircik u pare.Jesen mi je još
    draga radi strika Želja što dolazi sa broda.On je bogat covjek i dosta je
    zgodan.Svaki put s broda dovede novu strinu,pa ode na brod.
    Poslije ih mi teško izbacimo iz kuce.Nedo kaže da te žene šiljemo
    kod njega jer mu ih je žao da se svade s majkom po vas dan.A nije tako
    mislio kad mu na kocku u pecinu pošle tri plate pa je ijo u našu kucu.Ne
    znam šta bi još pisa od jeseni.Još sem da je volim i njeni plodovi nama
    djeci daju vitamine da bi smo postali jaki.

    Radencevic Slaven VI 3

    hahahahahhaaa
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gaga rado bi ti objasnila sto sam napisala i ko je izgubio ideale nego nece upalit al nema problema jako volim da crtam dragim ljudima
    tak da...
    Last edited by TiJaNaaaA; 26-10-06 at 20:42.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ima neko jos ovih sastava neka ih stavi,ili da mi posalje
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Otvara se Poljoprivredni fakultet u Podgorici
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 28-08-09, 08:57
  2. Oli Ren u Podgorici
    By Sthlm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 21-04-05, 16:09
  3. Zlo pod drugim imenom
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 5
    Last Post: 12-02-05, 01:10
  4. EXIT04 promo zurka u Podgorici
    By popokatepetl in forum Muzika
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-04, 16:43
  5. Crna Gora se ne bori protiv trgovine ljudima - Vasington
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 17-06-04, 07:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •