Page 1 of 12 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 282

Thread: Gdje večeras ...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Gdje večeras ...

    Odje pisite koje dogadjaje i koja mjesta obavezno treba obici

    ps: interne shale, poshalice i slicno ce biti brisane, pa ako ne mozete biti malo ozbiljniji ne pisite nista!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,088
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    237 Posts

    Default

    nadam se da topici gostovanja stranih muzicara i zurke domacih djva nece biti brisani ili premeshteni na ovaj topic...

    stvarno nepotrebno...
    \\
    OFL•GIC

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno da hoce jer stvarno forum nema potrebe da lici na svastaru, tj da svaki drugi topic bude neko gostovanje pa da vidim isplati li im se sprdanje il cemo neke stvari da postujemo ili necemo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,088
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    237 Posts

    Default

    sad tek vidim shprdnju gospodina gileta, stvarno nepotrebno... ipak postoji slican topik na forumu titograd, a za ovake shprdnje postoje kolege moderatori koji malo ipak trebaju da klikcu na dugme X
    \\
    OFL•GIC

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo ce biti globalni topic za cijelu cg
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    mislim da je ovo nikakvo rjesenje
    - NEMA KOD NAS TOLIKO ZURKI, GOSTOVANJA, KONCERATA I OSTALIH VRSTA AUDIO PERFORMANSA DA BI SE PRAVILA GUZVA UKOLIKO SE OTVORE POJEDINACNI TOPICI. LJUDI VOLE DA RAZGOVARAJU O ZURKAMA, PONEKAD OZBILJNO A PONEKAD SA PODSMJEHOM, IRONIJOM, SARKAZMOM I OSTALIM STILSKIM FIGURAMA (KOJE, OCIGLENO, NE RAZUMIJU BOKALJINDA - PAPI CHULO - STATION 111 MODERATORI). AKO OSTAVITE SAMO OVAJ TOPIK USRALI STE SE U OVAJ FORUM SKROZ - ZBOG SVOG NEZNANJA (PISE SE ZAJEDNO). JOS NE VIDJEH DA JE NEKO OD VAS, MUZICKIH MODERATORA, NAPISA POST IZ KOJEG SE VIDI DA MAKAR NESTO ZNATE O MUZICI. VAMA TREBA FORUM AUTOMOBILIZAM, BRZA KOLA, TURBINE, GAS DO DASKE, VISKI S LEDOM, FETBOJ SLIM, ONA MI GA PUSI, JA OBRCEM TURE...NE ZNAM SAMO KO VAM DAJE DA BUDETE MODERATORI ALI ZNAM JEDNO...TAJ NEMA POJMA.
    this is pointless

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne vidim ni da ste vi napisali nesto da znate o muzici?? ili je dovoljno kao sto rece jedan, da je on expert jer 10 god jedan pravac slusa i sl izjave,
    nisu se moderatori sprdali sa ovim forumom, nego vi, koji pisete, jer vam je svaka tema kad neku zurku najavljujete, puna sprdachine ironije i slicno, u pocetku je bilo smijesno, sad je tuzno, pa il se naucite da normalno komunicirate sa ostalim "smrtnicima" ili napravite forum dj-a (ovo nije nikakva prijetnja, niti tjeranje sa ovog foruma, nego samo naglasavanje da necete moci kao do sad da svasta pisete na teme)
    i ovo je forum muzika, tako da mogu da dodju i oni koji slusaju papi chulo i oni sto slusaju deep underground i slicno, necemo praviti diskriminaciju!
    jer ste precerali, u svakom pogledu, a topic ce ostat dokle god ne pocnete normalno da pisete, da nam otvorite oci, jer smo mi ostali "smrtnici" u neznanju!!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    otvaranje kendi bar-a nocas

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ne vidim ni da ste vi napisali nesto da znate o muzici?? ili je dovoljno kao sto rece jedan, da je on expert jer 10 god jedan pravac slusa i sl izjave,
    nisu se moderatori sprdali sa ovim forumom, nego vi, koji pisete, jer vam je svaka tema kad neku zurku najavljujete, puna sprdachine ironije i slicno, u pocetku je bilo smijesno, sad je tuzno, pa il se naucite da normalno komunicirate sa ostalim "smrtnicima" ili napravite forum dj-a (ovo nije nikakva prijetnja, niti tjeranje sa ovog foruma, nego samo naglasavanje da necete moci kao do sad da svasta pisete na teme)
    i ovo je forum muzika, tako da mogu da dodju i oni koji slusaju papi chulo i oni sto slusaju deep underground i slicno, necemo praviti diskriminaciju!
    jer ste precerali, u svakom pogledu, a topic ce ostat dokle god ne pocnete normalno da pisete, da nam otvorite oci, jer smo mi ostali "smrtnici" u neznanju!!!!
    Nema potrebe DIDI da TI pricas nekome da su mu postovi smijesni ili tuzni. Pogledaj samo u shto se pretvorio podforum "Titograd" od kad je postavljen sticky "Najave desavanja u gradu i gluposti...", pogledaj podforum "Sve i Svashta" dje se raspravlja o DIDIjevim gacama, dje napredna omladima postavlja "Smijesne slike politicara", raspravlja se o samo vrhuncu gluposti "Velikom bratu" i piramidama na Marsu! Eto to je slika CDM foruma - zabava za mediokritete. Ko je kriv? Naravno - moderatori. Ne mozes TI NAMA da zamjeras za neku sprdnju a sa druge strane, na drugim podforumima, "dopushtas" da se ovakvi i jos debilniji topici otvaraju. U zadnjih par godina forum su napushtili ljudi zbog kojih je forum i bio zanimljiv, ili uopshte ne pishu ili su se makli sa pozicija moderatora zbog vas kojima je ego toliko visok da se nebo ne vidi. Ha, evo nadjoh topik "Najaci lik foruma!" (i to sa jednim J). Slika i prilika. Podforum "Muzika" je bilo naaaajopushtenije mjesto na citavi CDM forum...te nashe opaske, zajebancija i glupiranje nisu NIKOGA vrijedjale, niti smo ikoga prozivali i sa njim se sprdali. Idem i na hrvatski forum i na srpski, bosanski...svudje je opushtenije nego ovdje. Zashto moderatorima smeta kad se "skrene sa teme" i pocnu ljudi da se zezaju u pozivitnom smislu? Treba se malo opushtit? Uostalom shto treba covjek da napishe ili da uradi pa da mu se kaze da je skrenuo sa teme dopika o DIDI-jevim gacama? KOJA JE UOPSHTE TEMA TOPIKA? Zashto ubijate zadnji forum na koji se moze procitat dobra i opushtena sprdnja? KOME SMETA TO SHTO SE MI SMIJEMO? Lako je kad si administrator, digne ti se ***** i op...muka ti je citat nas a? Jedino shto si ti ikad napisa na forum "Muzika" je neka glupost vezana za Acu Lukasa, kako je kralj...i to si ja mislim u tri posta napisa. I bash ne znam kako zamjeras nama da ne pricamo o muzici?! Pricamo o svemu, o muzici, o gazdinim cipelama, o ljudima iz kafica, prde li zvucnici ili su dobri, dje ko pushta i jos ne vidjeh da se bilo ko pozalio ili da mu smeta. Ovim shto si napravio si se posra u podforum "Muzika", i samo je to bilo pitanje dana...samo je bilo pitanje kad ce ruka Velikog Moderatora, a ne znam zbog chega, kompleksa, sujete, frustracije?! doc i rec onako, lagano. dignutoga kurca: "Ae od sad cete kako meni odgovara, ne mogu da vas chitam iako pojma nemam o cemu pricate, al ajde da i ovo upropastim ka shto sam citavi forum...".
    Poslije ovoga ocekujem od tebe da ne promijenis misljenje, vec da, osiljen poslije napada na tvoj autoritet i osporavanja istoga, ponovis sve shto si reka i prije, ali samo u drugacijoj formi kako bi se steka utisak da si reka neshto novo.
    Od mene imas pozdrav jer do daljnjega cu zaobilazit forum i necu pisat, ne bi li tako ostavio prostora drugima da raspravljaju o DIDIjevim gacama, piramidama na Marsu i onoga shto najvise interesuje crnogorsku omladinu - Velikom Bratu.

    "Forum - C'est moi!" - Veliki Moderator

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    forum sve i svasta, je bas za za sve i svasta, a ovo je forum muzika, tako da svasta ne moze da se pise odje!
    jeste najopustenije jer se vas 6 7, koji se znate sprdate na svakom topicu, da nisu ljudi posli zbog moderatora? da im moderatori nisu davali da se izrazavaju ili da svaku temu pretvore u sprdnju?? zasto ti ljudi nisu bili tako kreativni pa svojim pisanjem tjerali moderatore da nikad ne obrisu ni jedan post???
    i forum nije za otvorenu dobru sprdnju nego cini mi se za nesto drugo, upravo zasprdnje postoji forum Sve i svasta, da se tamo otvoreno sprdate i slicno, a ovdje da pisete normalno u skladu sa imenom foruma, i nikome ne smeta ni kad pricate dal zvucnici ne valjaju, dal je koji gazda onakav ili ovakav, al kad skoro svaki topic pretvorite u interne sale i sprdacinu, e onda smeta, jer forum Muzika ne postoji zbog vas 5 6 ili vise, nego zbog svih!

    a to da ja radim kako se meni cefne mozes nedje drugo da pricas, posto ja moje mjesto admina nisam nikad zloupotrijebio, da bi ako mi neka tema ne odgovara ili necije pisanje, da ga brisem ili banujem!
    to za ego, komplexe i slicno si nasao pogresnu osobu/e da im prebacujes, odje se dobro zna ko je sujetan, kome se ne moze nista rec o izboru muzike i slicno!
    na to sto ti neces pisati, ili bilo ko drugi, na ovom forumu ja ne mogu uticati, bice mi stvarno zao al tvoj izbor, a i ne znas sto se danas desavalo na forumu muzika i koliko je topica obrisano pa je ovaj otvoren upravo da se ubuduce takve stvari ne bi desavale
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo View Post
    otvaranje kendi bar-a nocas
    wtf is kendi bar? dje je to?

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    wtf is kendi bar? dje je to?
    ex lucky )))
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e da zaboravio si da navedes da sam ja onaj expert sto 10 godina slusa, i hvala sto mislis da sam expert

    pravo da vam kazem nene bi najmilije bilo kad bi me banovali sa ovoga foruma, odnosno volio bih da se odviknem od ovog foruma...al godine staza chine svoje
    Last edited by Mungos; 29-09-06 at 00:14.
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mungos View Post
    e
    pravo da vam kazem nene bi najmilije bilo kad bi me banovali sa ovoga foruma, odnosno volio bih da se odviknem od ovog foruma...al godine staza chine svoje
    i ja vjeruj mi, jedini dva foruma koja su ostala koliko toliko normalna su Programiranje generalno i Internet, ali i to polako ali sigurno propada.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    smjenite DIDI-ja
    niko ne moze da nam uzme slobodu pisanja i misljenja
    uaaaaa
    dolje administratori
    doljeeee

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder View Post
    Nema potrebe DIDI da TI pricas nekome da su mu postovi smijesni ili tuzni. Pogledaj samo u shto se pretvorio podforum "Titograd" od kad je postavljen sticky "Najave desavanja u gradu i gluposti...",
    Ne no je trebalo postavit topic za svaku zurku koja se desava u Podgorici? Pa tako i na Muziku? Pa i na Niksic jer ocekujete da dodju ljudi iz Niksica? Ne moze brate, stvarno ne moze! Na Titograd imas o cemu pricat, nisu nam dogadjaji toga tipa (zurke, koncerti) jedinia tema za pisanje! Sad sto se vi ne pronalazite u svemu tome i kad vam coek uskrati topice tipa "zurka u maniu" i "gostovanje u fuka djusla" nemate o cemu da pisete to je vasha stvar... Hvala!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahahahahahaaaa !!

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je nedopustivo da se odje pojedinci shale, da imaju misljenje i da prichaju uopste!!!

    kad dobijes dozvolu da se shalis - molim lijepo!!!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uf kako volim kad se na forumima "digne revolucija", pa sve poprimi oblike "moj pas je veci od tvoga... ti si glupa i nosig glupe haljine" konverzacije!!!

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    uf kako volim kad se na forumima "digne revolucija", pa sve poprimi oblike "moj pas je veci od tvoga... ti si glupa i nosig glupe haljine" konverzacije!!!
    zivio Chegevara!!!!

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    uf kako volim kad se na forumima "digne revolucija", pa sve poprimi oblike "moj pas je veci od tvoga... ti si glupa i nosig glupe haljine" konverzacije!!!
    pa jesi se samo zato javila? da nas zayebavas odje!?!?!
    ko ti je dozvolio bre!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    pa jesi se samo zato javila? da nas zayebavas odje!?!?!
    ko ti je dozvolio bre!
    bre???kakav je to izraz?

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    pa jesi se samo zato javila? da nas zayebavas odje!?!?!
    ko ti je dozvolio bre!
    ja imama veze odje pa mi moze bit da se zajebavam!
    Last edited by zippy; 29-09-06 at 11:49.

  24. #24
    Join Date
    May 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo moga prijedloga kako bi od sad trebalo da komunicirate na forumu jer ja cu dobro razmisliti kad budem slijedeci put htio nesto da napisem, ne zelim da smetam nikome, a posebno ne moderatoradministratorima:

    trebalo bi da se udje na zeljeni topik, zatim procita ono sto pise, onda ako ima neko nesto da napise to prvo posalje administratoru na citanje, i zatrazi odobrenje da se to i objevi. Administrator procita, obrise sve sto mu je glupo i sve sto mu nije smijesno, onda se obrati covjeku koji je pisao i zatrazi obrazlozenje njegovog posta, i cilj njegovog pisanja. Ako nakon svega ovoga administrator misli da je taj post vrijedan objavljivanja onda ga postavi da mogu i drugi da ga procitaju. Mislim da ce ovako da se izbjegnu ove duge rasprave kojima samo dosadjujemo moderatorima!

    Na kraju krajeva da nema moderatora ne bi bilo ni foruma, clanovi su tu samo reda radi!

    hvala

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne pretjeruj stane! samo nadji sebi prijatelja medju moderatorima i problema vise nema

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. DzOJS KERI O CRNOJ GORI I CRNOGORCIMA
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 19
    Last Post: 09-04-10, 21:31
  4. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  5. Gdje u Podgorici da kupim dobar tablet?
    By igorm in forum Hardware
    Replies: 18
    Last Post: 22-06-07, 22:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •