Page 187 of 401 FirstFirst ... 87137177183184185186187188189190191197237287 ... LastLast
Results 4,651 to 4,675 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #4651
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni je bilo banja ono da citam.

    Ravni benc ne mogu, odnosno radio sam ga poslije povrede sa nekih 15-20kg jer preko toga osjecam bol u donja ledja. Diskus mi ie bio L3-L4.

    Najveci problem je sto ja ne znam sto sve treba da radim. Koje djelove tijela da ojacam i koliko puta nedjeljno se sto radi, uopsteno?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  2. #4652
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    opaaa!vidji kako se sad vrace prica na fullbody!a meni se sprdali sto ga gotivim i sto ga podrzavam u potpunosti!
    eee..a loveru sto ne rece eto ga je dontigar spominjao 10x do sad i preporucivao,no nasao on cika arnia da spominje!ee duso prodana
    Mačak ja nemam puno staža što se teretane tiče, makar uodnosu na ove momke ovdje, čak sam tebe pitao za trening kad kretah prije 2-3mjeseca, i postovao linkove ovdje od FB sto bih radio.
    Sad sam prešao na upper lower, jer bih grudi da roknem malo bolje, i noge takođe...Mada sam i to pisao...
    Sve u svemu nisam nikad pričao loše o FB, nit sam vidio da ga ovdje ko kritikuje...Meni je nekad to bilo novo, malo čudno, al probah...super stvar...


    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Meni je bilo banja ono da citam.

    Ravni benc ne mogu, odnosno radio sam ga poslije povrede sa nekih 15-20kg jer preko toga osjecam bol u donja ledja. Diskus mi ie bio L3-L4.

    Najveci problem je sto ja ne znam sto sve treba da radim. Koje djelove tijela da ojacam i koliko puta nedjeljno se sto radi, uopsteno?

    Hahahha kakav car

    zavisi kakav je trening, ako ideš sve mišićne grupe kao ovaj FB, onda se radi malo manji intenzitet, češće nedjeljno...Šta ti je cilj igi? Znam da se spremaš za taj triatlon...al tu teretana može ograničeno da pomogne...Tu je najbitniji endurance neki...makar po mom mišljenju..

    Generalno bi valjalo 48h između treninga neke mišićne grupe, sa nekim normalnim intenzitetom. Ako rokaš divljački, onda 1dnom nedjeljno...

    inače...ne znam ti ni stanje kičme, ni što možeš, što ne...Znam momke koje imaju problema, ali sem čučnjeva, mrtvog i par nekih vježbi, mogu sve ostalo da rade...Skoro sve gdje se sjedi, leži, onda vratilo, razboj...i sl...
    Last edited by Loverclocker; 19-02-14 at 23:06.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  3. #4653
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Зависи од особе до особе то коју вјежбу може да ради... Има неких који раде и чучањ, а нпр бенч не могу итд, све зависи коме што одговара... То мора лагано сам да проба, али без тежина, па са мањим тежинама итд, да се не би нагрдио...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  4. #4654
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,609
    Thanks Thanks Given 
    7,549
    Thanks Thanks Received 
    4,633
    Thanked in
    1,790 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Meni je bilo banja ono da citam.

    Ravni benc ne mogu, odnosno radio sam ga poslije povrede sa nekih 15-20kg jer preko toga osjecam bol u donja ledja. Diskus mi ie bio L3-L4.

    Najveci problem je sto ja ne znam sto sve treba da radim. Koje djelove tijela da ojacam i koliko puta nedjeljno se sto radi, uopsteno?
    Ako su problemi sa kičmom ozbiljni ne bih se zezao i sam pravio traning... Za to ti je potreban profesionalac, koliko god da ljudi ođe znaju o teretani i treningu čisto sumnjam da je iko dovoljno stručan da ti napiše program... Probaću da nađem kontakt tel jednog tipa iz nk, gledao sam da je vodio oporavke Jasmine Bigović i Petra Kapisode (iako su bili problemi sa koljenom vjerujem da je stručan i za ostalo), a znam da je radio i kao lični trener... Ako uspijem javljam, ne znam naplaćuje li i koliko savjete ali ne može da škodi da ga pozoveš...
    #fakenews

  5. #4655
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada treba covjek koji ima nalaze njegove...Da vidi sta mu je...Najbolje moze on sam da zna, tj da vidi po osjećaju...Ovo kažem jer mislim da nema iste porive u treningu kao većina nas sa ovog PDF-a..
    valjda samo da bude fit, tu nema previše naprezanja
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  6. #4656
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Meni je stradao L5-S1. Trebalo je par godina da se ohrabrim da se vratim u teretanu. Za mene lično je opasnije vezivanje pertli i dugo sjedenje od mrtvog dizanja i čučnja. Ali, po meni, mrtvo i čučanj nemaju smisla ako ne isforsiraš malo na kraju, što podrazumijeva rizik da cheat-uješ. To opet podrazumjeva da mala poluga gdje kičma izlazi iz svog stabilnog položaja uzrokuje totalni game over. Ako bench pravi bol sa 15-20 kg, zaobići ga u potpunosti. Fokusirati se se na vježbe core-a. Čučnjevi i iskoraci sa sopstvenom težinom, supermeni, trbušnjaci samo sa podizanjem nogu (nkako sa podizanjem gornjeg dijela), istezanja i zagrijavanja duža i temeljnija nego kod "zdravih".. Lagani cardio i smanjivanje kilaže ne odmažu

  7. #4657
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rivaldo View Post
    190cm, 106kg sam imao, sad sam sa ovakvom ishranom sam za dvije nedelje dosao na 102.5-103, varira. Gadjem 95kg ispod toga ne bih isao. Sto se tice hleba jedem onaj integralni italijanski tvrdji dosta ali meni ukusan sto znam. 2 po obroku. Znam da u biljnom ulju nije zdrava, zato sam mislio da predjem sjutra na tunu u maslinovom ulju, mora bit bolja (zdravija). Ako imas predlog neki sta bi mogao ubaciti u ishrani, pricaj


    Sent from my iPhone 5S using Tapatalk
    Isto je to ******,uzmi u salamuri.Al ponavljam opet,neukusna je pakao barem meni.

  8. #4658
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    @Dontigar
    to sto ne koristis suplemente,to ti nije nikakvo 'opravdanje',suplementi nisu cudesni napici..kao u onaj crtani kad asterix i obelix popiju onaj napitak i gaaaze sve pred sobom :grin: no,no..to nisu suplemetni :grin: sad salu na stranu..za 2godine treninga ovo nije lose,nego prelose.ovo ti pricam iskreno,mislim da je bolje da ti kazem iskreno sto mislim pa ako se ljutis,ti se ljuti..ali bolje ovako.
    mislim da bi trebao da promijenis trening.koliko vidim osnovnih vjezbi nidje nemas(sq,dl,mp),a bgm bez njih se snaga teeesko stice.

    Ne ljutim se, jednostavno mi nije bilo toliko bitno, te težine ... jer ja sam trenirao koliko sam mogao, bitno mi je bilo da idem redovno i da treniram, Za suplemente mislim da griješiš , jer ne bi oni imali efekta za mjesec,dva ili tri, ali za 2 godine, bi itekako.

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Pa sa njegovom visinom i 100kg i 2god treninga očekiao sam masu više. Nije to do supplemenata, nešto ne radiš kako treba, il su bili preslabi treninzi, il premalo proteina.
    Ovo mi govori da nema baš previše mišića u tih 100kg. Ajde listovi to je trip naroda, jednostavno ne znaju da mogu da stave 100-150kg lagano, al ovo ostalo morao bi više...Mislim da imaš full uslove, samo je pitanje kolika je disciplina i da li si cepao jako, pravilno i jeo koliko treba...

    Ja sam eo 2ipo mjeseca u teretanu, nit spavam, nit jedem kako treba, dosta neredovnosti, al eto dosta vježbi napredovah sa snagom, npr kosi sa 60 na 70kg itd... a 2kg sam nabacio samo...
    Pazi nije 100kg, nego 97-98, a to sam nabacio mase u zadnje 3-4 mjeseca, inace mi je težina gravitirala stalno oko 93-94, a i tada sam imao visok bodyfat, to je i razlog sto krenuh u teretanu.

    To da ne radim kako treba opet ne stoji, jer pazi, ja kad sam krenuo u teretanu,prvih 6-7 mjeseci nisam radio bendz, jer nisam mogao da dignem 40kg nego sam radio na chest press machine , dok je recimo drugar koji je isto tada počeo da trenira lagano počeo da odma radi sa 60kg.... Tako da to sve zavisi od osobe do osobe, genetike itd


    Quote Originally Posted by Emp View Post
    jes pa neka ne radi onda ni čučanj, ni mrtvo, ni nedaj bože bilo koju vježbu sa slobodnim težinama...no neka sjedne na mašine i neka buca jedan pokret...a kakviiii

    rekoh ja, no ne volim da se ponavljam
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...t=#post3601221
    nije to problem, ja svaki drugi trening mijenjam vježbu recimo. Recimo jedan trening ravna klupa sa šipkom, kosa sa bučicama, sledeci, ravna klupa bučice, kosa sa šipkom, ili mijenjam sa uspravnim i kosim chest press spravama... Čučanj radim sa 40kg, isto 10-12 ponavljanja, sumnjam da bih vise mogao, nemam onaj pojas, pa ne bih probao sa vecim tezinama, mada mislim da ne bih ni mogao sa vise od 50.
    Last edited by kEDOWN; 20-02-14 at 12:55.

  9. #4659
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ja nikad nijesam radio noge. I kad sam poceo u teretanu drugi trening s radio duboki cucanj sa 70kg. Sa mojih 78-9kg. Jesam se bavio biciklizmom ali prije toga treninga 2g. Zli ja kad sam poceo nijesam mogao na bench preko 50kg. I pisao sam kako slabo napredujem ali opet posle 6mj treninga izbavio sam jednom 80 sto nije lose. Sad opet radim do 75 jer me boli malo ispod vrata nesto ali nije povreda u teretani. Nego sam bio na putu i vozio sam 14h sa 3 stajanja od po 15ak minuta. I nedje na 10h voznje zaboljelo me nesto dobro izmedju lijeve lopatice i kicme. Tacnije kod drugog prsljenja. Ali me polako prolazi. Mozda se misic samo nesto nasalio

    Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4

  10. #4660
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam kejdaun kakva ti je istorija, tj nacin zivota, jesi li igrao ranije kosarku, fudbal, isao na vratilo, razboj u srednjoj itd...Al mislim da bi ti bolje bilo da se koncentrišeš na ove compund-složene-višezglobne vježbe, a da izbjegavaš mašine. Jer ćeš na njima mnogo sporije napredovati pogotovo što se snage tiče.

    Što se tiče supplemenata, na 2god je sigurno razlika...Al ne tolika. Ne znam zašto si izbjegavao kreatin npr...ajde whey, možeš piletinom i jogurtom i jajima dosta da ubaciš proteina, al on daje baš all round poboljšanja.

    Kakva ti je ishrana bila inače? dnevna...kalorije, proteini?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  11. #4661
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ma napredovao sam ja dosta, ne kao vi sto mozda ovo ozbiljnije shvatate, tj ja vam izgledam kao da ne napredujem , meni je cilj da smanjim samo bodyfat, eto zato se ukljucih na topik. A ishranu nisam mijenjao evo 2 godine, hranio sam se isto kao i kad nisam trenirao, nisam obracao paznju na te kalorije i to. Evo poslednja 3-4 mjeseca pokusavam da korigujem neke stvari malo pomalo. Kao sto rekoh razmisljao sam da uzmem suplemnte, za pocetak te najosnovnije, kreatin i whey.

  12. #4662
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Sta jesti kad ste u grad? Ne mislim na restorane no uvece ili poslije kafe i sl? Pica ne, palacinke ne...?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    rm -rf /

  13. #4663
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,609
    Thanks Thanks Given 
    7,549
    Thanks Thanks Received 
    4,633
    Thanked in
    1,790 Posts

    Default

    Pileće bijelo...
    #fakenews

  14. #4664
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    igi gigantu moj, ti ces kao prvo da zaboravis tegove !!! i ono na sta ces da obratis paznju i posvetissu vjezbe, sa sopstvenim tijelom, sa kombinacijom ekstenzija, sve super polako pravilno usmjereno, i vjeruj mi izgledace ti naivno al ces da umires i odapinjes dusu i jacas sve misice natenane bez dodatnog stresa od tegova, kad se izjacas za 2 3 mjeseca uci ces na tegove i vjzbanje polako i sa malim kilazama i raditi samo na formi startno

    treninzi su tipa ovo



    i bas su za ljude sa problemom diskusa, kicme povredama i sta oces , pogledaj i sciatica exercises
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #4665
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Ja narucim pilece bijelo i izvadim ga iz lepinje i pojedem. A od priloga stavis zelenu salatu i paradajz i fino umotas i popapis :-)

    Edit: ne vidjeh da je medo vec napisao :-)

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  16. #4666
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ja uzmem pilece i maknem gornji dio lepinje. A od priloga kupus i nekad senf ili kecap ljuti jer mi je presuvo ovako

    Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4

  17. #4667
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    igi gigantu moj, ti ces kao prvo da zaboravis tegove !!! i ono na sta ces da obratis paznju i posvetissu vjezbe, sa sopstvenim tijelom, sa kombinacijom ekstenzija, sve super polako pravilno usmjereno, i vjeruj mi izgledace ti naivno al ces da umires i odapinjes dusu i jacas sve misice natenane bez dodatnog stresa od tegova, kad se izjacas za 2 3 mjeseca uci ces na tegove i vjzbanje polako i sa malim kilazama i raditi samo na formi startno

    treninzi su tipa ovo



    i bas su za ljude sa problemom diskusa, kicme povredama i sta oces , pogledaj i sciatica exercises
    Ovo su prvi treninzi za oporavak kada ti se desi nesto tako. Meni je proslo evo 15 mjeseci od povrede, ali osjetim na neke vece naporu nelagodu i odma bataljujem. Ja sam se izlijecio sa TRX-om, jer su sve vjezbe bile sa sopstvenom tezinom.

    Ja moram ramena da sredim zbog plivanja. Sledeci vikend idem na prvo mjerenje za plivanje, pa cu vidjeti koliko mogu u ovom trenutku i dje mi konkretno skripi.
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  18. #4668
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ja sam se izlijecio sa TRX-om, jer su sve vjezbe bile sa sopstvenom tezinom.
    Moze li koja informacije vise o ovome? Imam problema za donjim ledjima, trazim neko permanentno rjesenje...

  19. #4669
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bas zbog toga ljudi ih ignorisu misleci da su samo za oporavak, itekako se duze rade nego sto je bilo potrebno za oporavak, a kad udjes u kilaze kreces sa jako malo, i radis progres,sa takodje malim dodavanjima, ploce one od 0.5 i 1 kg ti postaju najbolji drugovi, pa kilo po kilo i forma, svako odstupanje od forme sa slabim sta god na tijelu, to ce ti aktivira i zaboli
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #4670
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bio sam sinoc do grada...pivo kod druga, pa točeno, pa 2 ture blue frog, pa ser žile, pa brod...izgubih sve GAINZ....NOT! muahahahah

    Last edited by Loverclocker; 21-02-14 at 10:42.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  21. #4671
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default



    vrijedi hiljadu rijeci :victorious:

  22. #4672
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Pozz bilderi
    Htio bi da napravim spravu za zgibove (vratilo). Ako neko ima neku sliku, skicu, mjere, savjete kako se pravi, bio bi mu zahvalan.

  23. #4673
    Join Date
    May 2013
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze li mi neko pojasnit zbg cega imam bolove u kicmu dok treniram abs ? o.O

  24. #4674
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aR1xXx ne trebaju ti neke posebne mjere, eto jedino da je raspon dosta veliki da možeš fino da uhvatiš eventualno kasnije širiš ruke..ako ti je sad malo uži hvat....Sve zavisi đe ga montiraš...


    oglas11 ja ti to ne znam...mene je znalo da podbada u donja leđa, al to svakog, jer se nabijaju pršljenovi na podlogu...Dako se javi još ko da ti objasni...


    Inače pozz iz zagoriča :P

    _______oBBBBB8o______oBBBBBBB
    _____o8BBBBBBBBBBB__BBBBBBBBB8________o88o,
    ___o8BBBBBB**8BBBB__BBBBBBBBBB_____oBBBBBBBo,
    __oBBBBBBB*___***___BBBBBBBBBB_____BBBBBBBBBBo,
    _8BBBBBBBBBBooooo___*BBBBBBB8______*BB*_8BBBBBBo,
    _8BBBBBBBBBBBBBBBB8ooBBBBBBB8___________8BBBBBBB8,
    __*BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB8_o88BB88BBBBBBBBBBBB ,
    ____*BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB8 ,
    ______**8BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB*,
    ___________*BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB8*,
    ____________*BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB8888**,
    _____________BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB*,
    _____________*BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB*,
    ______________*BBBBBBBBBBBBBBBBBB8,
    _______________*BBBBBBBBBBBBBBBB*,
    ________________8BBBBBBBBBBBBBBB8,
    _________________8BBBBBBBBBBBBBBBo,
    __________________BBBBBBBBBBBBBBB8,
    __________________BBBBBBBBBBBBBBBB,
    __________________8BBBBBBBBBBBBBBB8,
    __________________*BBBBBBBBBBBBBBBB,
    __________________8BBBBBBBBBBBBBBBB8,
    _________________oBBBBBBBBBBBBBBBBBB,
    ________________oBBBBBBBBBBBBBBBBBBB,
    ________________BBBBBBBBBBBBBBBBBBBB,
    _______________8BBBBBBBBBBBBBBBBBBB8,
    ______________oBBBBBBBBB88BBBBBBBBB8,
    ______________8BBBBBBBBB*8BBBBBBBBB*,
    ______________BBBBBBBBB*_BBBBBBBBB8,
    ______________BBBBBBBB8_oBBBBBBBBB*,
    ______________8BBBBBBB__oBBBBBBBB*,
    ______________BBBBBBB*__8BBBBBBB*,
    _____________8BBBBBB*___BBBBBBB*,
    ____________8BBBBBB8___oBBBBBB8,
    ___________8BBBBBB8____8BBBBBB*,
    __________oBBBBBB8____BBBBBBB8,
    __________BBBBBBB8___BBBBBBBB*,
    _________oBBBBBBB8___BBBBBBBB,
    _________8BBBBBB8____BBBBBBB*,
    _________BBBBBB*_____8BBBBB*,
    ________oBBBB8_______BBBBB*,
    ________oBBB8________BBBB*,
    ______8BBBB*_______*BBBBBBBB8o,
    ______BBBBB*____________*88BBBo
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  25. #4675
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prodao bih USN Whey za 35€. Placen je 50€, a popio sam 3 porcije. Ukus cokolade.

    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

Page 187 of 401 FirstFirst ... 87137177183184185186187188189190191197237287 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •