Page 43 of 84 FirstFirst ... 3339404142434445464753 ... LastLast
Results 1,051 to 1,075 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #1051
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Politicari koji odlaze

    Hari, jesi ti brisao ovaj post?
    Ako jesi - zasto?
    Vecina ljudi je zla

  2. #1052
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zbog toga sto ti je to bar 150 puta objasnjeno i sto je svima jasno osim tebi izgleda.

  3. #1053
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zbog toga sto ti je to bar 150 puta objasnjeno i sto je svima jasno osim tebi izgleda.
    Prema rezultatima ankete na "onom" topicu o tvojim kriterijumima (koji je zakljucan, naravno), ispade da skoro 70% ljudi ima problema da razumije tvoje kriterijume, iako ti mislis da su oni svima jasni osim meni.

    Hmmm... Bice da ni oni nemaju pojma o cemu pricaju
    Vecina ljudi je zla

  4. #1054
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Prema rezultatima ankete na "onom" topicu o tvojim kriterijumima (koji je zakljucan, naravno), ispade da skoro 70% ljudi ima problema da razumije tvoje kriterijume, iako ti mislis da su oni svima jasni osim meni.

    Hmmm... Bice da ni oni nemaju pojma o cemu pricaju
    neka bude i 100, dok god ja budem razumio njegove kriterijume one ce biti moderator! i od sad ce svaki zasebni topic o moderatoru politika biti brisan, pa ako imate sto da mu zamjerite na ovom topiku to cinite!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #1055
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    neka bude i 100, dok god ja budem razumio njegove kriterijume one ce biti moderator! i od sad ce svaki zasebni topic o moderatoru politika biti brisan, pa ako imate sto da mu zamjerite na ovom topiku to cinite!
    DIDI, nema grke - ti odlucujes o izbora moderatora, a to je i tvoja odgovornost.
    Samo sam htio da Harija zamolim da vise ne koristi termine "svi razumiju osim tebe"

    PS: Ne bih htio da moje akcije shvatis kao zelju za pormjenom moderatora. Naprotiv, ja bih samo zelio da postojeci mdoerator promijeni djelove svoje prakse. I nista vise
    Vecina ljudi je zla

  6. #1056
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default PItanje

    Je li neko obrisao topic OGLEDALO koji sma mlaorpije postavio?
    Ako jeste - zasto?
    Vecina ljudi je zla

  7. #1057
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .......................!

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Je li neko obrisao topic OGLEDALO koji sma mlaorpije postavio?
    Ako jeste - zasto?
    I mene isto interesuje.

    Bas je bio duhovit topik i nesto cemu bi se svi nasmijali, kao i malo odmorili glavu od zavjera i nervoze.

    Mogli bi se nekad malo i relaksirati od ovih svakodnevnih trvenja jednim sasvim simpaticnim razmisljanjem.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  8. #1058
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za duhovitosti ima mjesta na podforumu vicevi, a onaj ima bas malo veze sa nazivom ovog podforuma

  9. #1059
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Za duhovitosti ima mjesta na podforumu vicevi, a onaj ima bas malo veze sa nazivom ovog podforuma
    Hari,
    iako mislim da ovo vise ima sa forumasem koji je otvorio taj topic, negoli sa samim topicom - nek ti bude.

    Argument ti je malo bajat, jer postoji mnogo topica na ovom pdf, koji "ima bas malo veze sa nazivom ovog podforuma".
    Na primjer:

    ZELENO JE IN, Sinisha Stevovic DEKLARACIJA (ekologija)
    Podpredsjednik vlade! (nauka generalno - vise je fokus na obrazovanje)
    Patoloska mrznja jezikoznavaca (koji si ti postavio btw, a koji bas i nema veze sa buducnoscu CG, koliko sa politikom- generalno)
    Zelenika,silosi,Nenezic... (ekologija)

    Nego, ovo nas ponovo odvlaci na teren licne pizme, koja se maskira nekim principima - a za to vise nemam zivaca.
    Uzivaj u svom pod-forumu
    Vecina ljudi je zla

  10. #1060
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .......................!

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Za duhovitosti ima mjesta na podforumu vicevi, a onaj ima bas malo veze sa nazivom ovog podforuma
    Kao i "U necemu prvi", "Nasi u dijaspori", "Dokumentarac o poduhvatu Srdjana Aleksica, "Ko ce podrzati Drecuna", "Crnogorska ekonomska skola", "Iz raznih novina"..... i jos dosta tema koje su pokrenute, a tesko bi se, sem u najsirem smislu, mogle smatrati striktno povezanim sa idejom ovog podforuma.

    Nijesmo nikad sitnicarili oko toga... kol`ko mi se cini. Ali OK.

    Zao mi je sto nisam u prilici da sad o ovome razgovaramo, a nadam se samo da ne idemo, po svaku cijenu, pokazati kako je nase misljenje jedino ispravno.

    Pozdrav.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  11. #1061
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Morao bi Thomas ipak naci bolja opravdanja a to sitnicarenje imas direktno opisano. Na ovom forumu zabranjeno je: ...................... 7. Otvoriti raspravu o bilo kojem korisniku foruma ili analizirati 'psihološki profil' nekog korisnika foruma i slicno. ..................

  12. #1062
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A zasto je 24. posebno izdvojeno?
    - Ladan ko taština duša -

  13. #1063
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .......................!

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Morao bi Thomas ipak naci bolja opravdanja a to sitnicarenje imas direktno opisano. Na ovom forumu zabranjeno je: ...................... 7. Otvoriti raspravu o bilo kojem korisniku foruma ili analizirati 'psihološki profil' nekog korisnika foruma i slicno. ..................
    Postujem. I podrzavam.

    Koliko popodne cu (nadam se sto prije budem mogao!) preko mogucnosti "malog zutog trougla" prijaviti odredjen broj postova u kojima se analizira licnost forumasa i impliciraju najrazlicitije stvari - pocev od ljubavnih, preko poslovnih i ostalih naglabanja i ogovaranja.... koje su bile upucene sto meni, sto ostalim forumasima.

    Ne sumnjam da ce biti odreagovano na isti nacin kao u ovom slucaju. Brisanjem.

    Sve najbolje.

    Ivan
    Caesar`s wife must be above suspicion

  14. #1064
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Principijelnost

    Dakle, postavio sam jedan zabavni topic. Zvao se OGLEDALO, dje sam ponudio forumasima da odaberu omiljenog parlamentarnog poslanika, koji najbolje oslikava njih same (u smislu forumskog djelovanja), postavivsi par mojih favorita (eto sebi sam namijenio najgoru ulogu - Acima Visnjica, cisto da naglasim da je akcenat na sali, a ne na prozivanju)

    Moderator Hari ga je izbrisao. Kada sam ga upitao - zasto je to uradio, dobio sam odgovor:
    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Za duhovitosti ima mjesta na podforumu vicevi, a onaj ima bas malo veze sa nazivom ovog podforuma
    Dakle, topic se ne uklapa u profil podforuma.
    Kad je moderatoru objasnjeno da na istom podforumu postoje jos mnogo topica koji se bas i ne poklapaju sa nazivom podforuma (a neke je takve topice otvarao i sami moderator), onda je Hari potegnuo za drugim argumentom:
    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Na ovom forumu zabranjeno je: ...................... 7. Otvoriti raspravu o bilo kojem korisniku foruma ili analizirati 'psihološki profil' nekog korisnika foruma i slicno. ..................
    Dakle, sad je problem u tome sto se psiholoski analiziraju forumasi, a ne sto topic ne spada u BUDUCNOST CRNE GORE.
    E sad - mogu ja da guslam do ujutru da topic nije imao nikakve veze sa nikakvim psiholoskim analiziranjem (mozda je preciznije reci - namjere da to radi), ali cemu - kad ce onda Hari da izvuce neki drugi argument.

    Iako u prvom odgovoru Hari ne pominje krsenje Pravilnika - vec kaze da topic ne pripada ovom podforumu - sto ce reci da bi na podforumu VICEVI mogao biti postavljen - a kad mu se taj argument izbije iz ruku, onda se poziva na krsenje pravilnika. A ako taj topic krsi Pravilnik, pa zar onda ne bi smio biti postavljen ni na pdf VICEVI?
    Pa mislim...


    DIDI, upravo sam o ovome i pricao - tumacenje pravila foruma, samo da bi se opravdali po svaku cijenu, postupci moderatora - a koji vise imaju veze sa pizmom prema pojedinim forumasima, negoli principima.

    Sve je receno.
    Last edited by Bonja the Zmaj; 22-03-07 at 12:44.
    Vecina ljudi je zla

  15. #1065
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponovo se radi o zloupotrebi i selektivnoj upotrebi pravila foruma. Glavna zamjerka radu moderatora Harija jeste upravo to sto krajnje proizvoljno tumaci pravila i brise kada god moze onima koji ga kritikuju, sa kojima se ne slaze ili sa kojima je usao u konflikt. U ovom slucaju je ocigledno da je Bonji izbirsan topic po tom osnovu a ne po osnovu krsenja pravila.
    Duhovitost nije isto sto i vicevi, niti je rezervisana samo za viceve, takvog pravila nema.
    Saljiv topic moze da se odnosi na forum na kojem se nalazi i ovaj kako ga je opisao Bonja sigurno jeste. Politicka scena i buducnost CG kroz saljivo poistovjecivanje sa politickim likovima koji se na njoj nalaze.
    Gdje je Hari u tome prepoznao psiholosku analizu profila nekog konkretnog ucesnika foruma?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  16. #1066
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hari, Hari, ne valja ti rabota.
    Pogresno si shvatio svoju ulogu: tvoje je da odrzavas nivo rasprave, a ne da je kreiras.

  17. #1067
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo nastavite sa procoviranjem, samo nastavite, aj taman da vidimo koliko ja imam zivaca!

    za topik ogledalo imas sve i svasta, ako cemo ozbiljni da budemo na ovom dijelu foruma onda budimo, a ne ovamo smetaju zvekovi postovi kad se nasali, a otvarate namjerno topice da bi ih hari obrisao i onda da bi osuli paljbu!
    ako nastavite sa inacenjem nece lijepo biti!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #1068
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ako nastavite sa inacenjem nece lijepo biti!
    Diktator Didi Admin!!!

  19. #1069
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE][...................... 7. Otvoriti raspravu o bilo kojem korisniku foruma ili analizirati 'psihološki profil' nekog korisnika foruma i slicno. ..................
    /QUOTE]

    Ovo je humor.
    Nije da i sam to ponekad ne radim,jer po mom shvatanju forum je razmjena misljenja sa virtualnim likovima za koje me ne interesuje sta su u realnom zivotu,
    ali Hari ovo da kaze je stvarno humor.

  20. #1070
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hari, Hari, ne valja ti rabota.
    Pogresno si shvatio svoju ulogu: tvoje je da odrzavas nivo rasprave, a ne da je kreiras.
    Da se slozim sa Monitorom ,
    mislim da ovo treba da bude sustina djelovanja svakog moderatora,
    ali takav moderator bi bio ustvari nevidljiv,
    sto je daleko od postovanog Harija,

  21. #1071
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Selektivno primjenjivanje pravila nece nikom dobro donijet! Meni su postovi brisani par puta, ali nisam se precerano sjekirao jer ovo ne forumarenje ne primam previse k srcu. Sto se tiche slucaja "Bonja", mislim nije u redu da se tako ophode prema njemu. On je stari forumash i izuzetno pametni covjek koji cini forum bogatijim. Bonja ne daj se! Uz tebe su pravi ljudi

  22. #1072
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milos samo ti nemoj da pricas nista, koliko si samo puta bio banovan zbog vrijedjanja sagovornika!

    elektrick potresao sam na tvoje izjave o starim forumasima, stvarno
    to sto je stari forumas i zapazen, ne daje mu zapravo da provocira evo 3. dan nekoga, al dobro da vidim kome je dosadnije!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #1073
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milos samo ti nemoj da pricas nista, koliko si samo puta bio banovan zbog vrijedjanja sagovornika
    DIDI
    ne znam koliko milosa imas na umu,
    Milos111111 je bio banovan samo jednom ,
    ito ne zbog vrijedjanja sagovornika,
    nego iskljucivo zbog misljenja moderatora da je Milos111111 ,opet postavio topic koji je ON(moderator) procijenio da ne pripada forumu,
    i zato sto sam napisao nekoliko losih postova opet moderatoru koji je falsifikovao moj post.

  24. #1074
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    samo nastavite sa procoviranjem, samo nastavite, aj taman da vidimo koliko ja imam zivaca!
    Nema provociranja vec opravdane zalbe na neodgovorno i nekulturno ponasanje moderatora Harija. Ako ko koga zivcira onda je to radi Hari nama svima sa svojim moderiranjem.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  25. #1075
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bih da se stavi tacka na ovu pricu!
    Hari nije jedini moderator ovih foruma i ne brise samo on. funkciju moderatora je dobio kao vec aktivni clan ovih podforuma i od njega se ne moze ocekivati da se povuce iz rasprava samo zato sto je moderator!
    meni se sve cini da je jedini problem sa njim to sto je dovoljno pametan i zato smeta svim ovim koji bi htjeli da budu najpametniji i da je njihova poslednja!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

Page 43 of 84 FirstFirst ... 3339404142434445464753 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 17:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 14:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 11:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 07:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •