Page 13 of 15 FirstFirst ... 39101112131415 LastLast
Results 301 to 325 of 358

Thread: Chemtrails

  1. #301
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by septembar View Post
    Poenta je samo da se tema jasno postavi i krene u raspravu sa argumentima za i protiv.

    Jedna krajnost je da se nesto prihvati bez argumentovane rasprave
    a druga je da se odbaci bez argumentovane rasprave.


    Mora postojati kultura dijaloga i sa jedne i sa druge strane.

    Samo jasno, sistemacki, korak po korak.
    Boldovano dobro rečeno, slažem se. Možemo da probamo.

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Neka ljudi daju primjere, dokaze i sl, jer nekad i činjenica da je Zemlja okrugla nije bila nauka! :wink:
    Pošto insistiraš na ovoj zabludi, dozvoli da ti ukažem na par značajnih sitnica.

    Zaključak da je Zemlja ravna ploča izveden je na osnovu ograničenog istraživačkog iskustva ljudi tog vremena kao i na tzv. instinktivnom zaključivanju - na istim pretpostavkama na vlasti je paralelno bio i geocentrični sistem (shvatanje da se Sunce okreće oko Zemlje). Problem sa tim vremenom je veliko civilizacijsko nazadovanje zapadnog svijeta uslovljeno crkvenom dominacijom nad svim aspektima društvenog života, tu uključujući obrazovanje, ekonomiju, politiku itd. Paralelno sa ovim velikim problemom za zapadnu 'civilizaciju', kako je mi nazivamo stvari prilično harmonično tekle u arapskim zemljama u kojima je u punom jeku bio razvoj matematike, fizike, hemije i ostalih naučnih disciplina.
    Činjenicu da je Zemlja okrugla utvrdio je prije svih (po svemu što znamo iz istorije) Eratosten, grčki naučnik arapskog porijekla, jedan od erudita svog vremena, porijeklom iz Asuana. Za detaljnije informacije o tome kako je to uradio konsultovati google. To je naučna činjenica koja je bila temeljno ustanovljena, do koje se došlo jednostavnim matematičkim proračunom. Eratosten je usput izračunao i obim zemlje, promašivši tačnu brojku za neku desetinu hiljade kilometara, što je s' obzirom na resurse koje je imao na raspolaganju minorna i irelevantna greška.
    Ta naučna činjenica bila je široko poznata u istočnom svijetu koji je tad bio daleko ispred zapadnog što se razvoja nauke tiče.
    U zapadnom svijetu religija je, koristeći dominantan položaj, držala populaciju u relativnom mraku po mnogim pitanjima (nešto što je sad slučaj u istočnom svijetu) i stoga pretpostavka da je Zemlja okrugla nije bila prihvaćena ili razmatrana od strane većine - ni u jednom trenutku nije prestajala da bude naučno utvrđena činjenica na nekom nivou sigurnosti. Ili ti prostijim rječnikom rečeno - nauka. Naravno, ta pretpostavka nije realno mogla biti provjerena dok tehnologija nije uznapredovala dovoljno da neko obiđe svijet. No, u neku ruku je bila prilično provjerena iz matematičkog (geometrijskog) ugla.
    Priča o elipsoidnom obliku Zemlje u zapadnom svijetu aktuelizovana je tek u toku i nakon renesansnog perioda, kad su ljudi shvatili da sa društvenim sistemom nešto nije u redu i promijenili ga.
    Dakle, oblik Zemlje na mjestima u kojim je nauka bila dovoljno napredna u tom vremenu je bio jasno ustanovljen. Činjenica da je Zemlja okrugla oduvijek je bila naučno utvrđena i bila dio nauke (ne ovakve kakvu je danas znamo, ali nauke u svakom slučaju).
    Ako već insinuiraš na modernu nauku (koja nastaje sa ranim pokušajima temeljne sistematizacije svih oblasti znanja u koje je čovjek upleten), činjenica da je Zemlja okrugla nikad nije dovođena u pitanje od (nagađa se) kraja šesnaestog, početka sedamnaestog vijeka kad se u zapadnom svijetu konačno formulišu i uobličavaju sistemi znanja iz biologije, medicine, fizike i ostalih tada popularnih disciplina.

    Dakle, ne postoji nijedan period u istoriji otkad je ustanovljeno da je Zemlja okrugla u kom to negdje na ovoj planeti nije smatrano za utvrđenu, validnu i realnu činjenicu. IDEJA da je Zemlja okrugla sigurno da mogla je NE BITI NAUKA u nekom trenutku, ali pošto je provjerena jednostavnim i efikasnim (kako je prethodno utvrđeno) metodom, postala je neotuđivi dio nauke.
    Treba, naravno, razlikovati ideju od činjenice - radi se o istoj stvari koja se nalazi na dva različita kraja jednog spektra provjerenosti i 'sigurnosti u' istu.

    Rant over, izvinjavam se na offtopicu.

    P.S. Dodao bih još nešto što sam ostao dužan na drugom topicu ako ostali imaju strpljenja za moje besjede. Namijenjeno je direktno cpu - u.

    Nauka (ni prije a ni sad) nije bila oruđe sistema kojim je sistem uslovljavao razmišljanje 'podanika'. Naravno, kao i sve stvoreno od strane čovjeka, sklona je zloupotrebama ali ništa manje od tiganja, viljuške, točka i paste za zube.
    Nauka (tačnu i kratku definiciju je strašno teško dati, ali mogu da probam. ako ne uspijem, ima ko da me strijelja) je sistem znanja kojeg su ljudi stvorili sami kroz temeljno, apstraktno i jako hrabro proučavanje različitih pojava na različite načine. Duboko je ukorijenjena u metafizici (koja je 'majka') i iako podliježe manipulacijama - ona sama ne manipuliše. Nauka je takođe sistem koji na izvjestan način generiše samog sebe kroz iskustvo i stalno usavršavanje od strane ljudi koji se njome bave. Ne korporacija, državnih zajednica i Vatikana. Doprinose daju svi, od ljudi koji rade u nezavisnim laboratorijama, slobodnih mislilaca, skakača sa bandžija, planinara, nekrofila i ronilaca do sportista, električara i... Ako znam više. Mrmota.
    Tako da, ako sretneš nekoga ko teži naučnom mišljenju (just sayin'), prije nego što zaključiš kako je on neki vid 'korporativnog roba', upoznaj se malo sa metodom naučnog zaključivanja, istorijom nauke, metafizikom i uopšte uzev, svim vezanim za nauku. Jako dosadan posao, moram da dodam, obuhvata dosta (sa današnjeg stanovišta) gnjilih radnji i sjedjenja pred kompjuterom ili knjigom sa dosadnim nazivom koja barata pojmovima koji ti vjerovatno nizašta u životu neće bit' potrebni. IKAD.
    Sad, ne želim da propovijedam neko Jevanđelje Sveznanja ođe, ja sam u svojim očima tek idiot koji je možda nešto počeo i možda nešto naučio ali makar trčkara za nečim (i hoće dok je živ, sigurno ne saznajući ni promil onoga što se stvarno može znat'). Dok to radi, ovaj idiot sigurno griješi i nije mu krivo da prizna ako pogriješi jer nije imao nikakav interes (sem nekog 'duhovnog') u srcu dok je sumnjao u nešto.


    Mislim da bi to bilo to za noćas, nema smisla više.
    Izvinjavam se svima, ležalo mi je na gluteusu maximusu, moralo je da izleti.
    Last edited by Čika Džo; 14-02-12 at 03:12.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  2. #302
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Suma ( Woods )
    Posts
    2,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cinjenica "da je Zemlja okrugla" nekad nije bila nauka razumio sam u sladecem kontestu.

    1. Faza prije okrivanja ove cinjenice. Kada ova cinjenica nije dio nauke
    Mozda je neko vjerovao da je okrugla mozda nije ali nije imao jasne dokaze ni za ni protiv
    2. Faza indicija, otkrivanja i potvrdjivanja.
    3. Faza kada je validno eksperimentalno dokazani dio nauke.

    Nego da pustimo da ostali raspravljaju o "Chemitrailsima"
    Hemiskim tragovima mlaznih aviona i njihovom mogucem uticaju ...

  3. #303
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razumijem, onda najbolje podijelit kao što si ti rekao.

    Ja predlažem da u ovoj temi ostanu poruke o chemtrailsima a da se ostale vezane za orgon i sl. prebace u novu "Na rubu nauke" ili kako bi se već zvala.

  4. #304
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    On topic:

    Da bi ova priča postala ozbiljna kao što kaže septembar, šta mislite da i mi uozbiljimo diskusiju?

    Da fotografišemo avione koji ispuštaju ove materije u atmosferu i da vidimo čiji su?

  5. #305
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    On topic:

    Da bi ova priča postala ozbiljna kao što kaže septembar, šta mislite da i mi uozbiljimo diskusiju?

    Da fotografišemo avione koji ispuštaju ove materije u atmosferu i da vidimo čiji su?
    Ako se prelista ova tema može se naći dovoljno, a ima i fotografija iz CG.
    Sad, sve to gubi smisao kad se pročitaju suprostavljena mišljenja koja su tipa "na lomaču sa njom, ona je vještica", i tome slično...
    Topik na ovi temu nije postavljen da bi se neko pravio pametan i potcjenjivao druge, već da se sve ove pojave tiču svih nas koji
    mislimo da nije sve kako izgleda i onih koji misle da se radi o totalnoj gluposti.
    Kao što sam i prije rekao, ima ođe dovoljno materijala ako koga zanima,
    i pošto je odnos prema ovoj temi takav kakav se da pročitat,
    reporučujem jedan veliki katanac.

  6. #306
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    On topic:
    Da bi ova priča postala ozbiljna kao što kaže septembar, šta mislite da i mi uozbiljimo diskusiju?

    Hah.. kad ekipa prihvati činjenicu da 'weather modification' nije naučna fantastika (već nešto što se praktikuje dugi niz godina) možda se zainteresuju i za 'teoriju' o modifikaciji klime..


    Kina otvoreno priznaje manipulaciju vremenskim prilikama. Naime, zaprašuju nebo, odnosno 'sade' oblake kako bi pospiješili prinose vještačkom kišom.

    Existing weather modification operations in Beijing and the northeastern province of Jilin currently produce 50 billion cubic meters of artificial precipitation, the China Daily said, citing the China Meteorological Administration (CMA). The number could read 280 billion cubic meters if “more effective weather intervention measures are taken,”
    No, tu se ne staje

    Rainmaking has now become part of the government’s five-year-term goals, the state-run China Daily reported Friday. Over the next four years, Beijing wants five regional weather control programs to increase artificial rain by 10 percent, it says.
    The plan marks a major expansion of China’s “weather modification” efforts, deployed for years in Beijing to sometimes mixed results. Cloud-seeding – accomplished by shooting shells or rockets filled with silver iodide particles into promising puffs of white – was instrumental in clearing the smog out of the skies during the 2008 Olympics and has helped relieve the capital from chronic water shortages.
    china realtime report


    E sad, idemo na Chemove

    Indicije o tako nečemu je dala vijest još iz 2009-te, koja navodi da Obamina administracija razmara mogućnosti primjene radikalnih tehnologija kako bi se uticalo na hlađenje astmosfere.

    AP Newsbreak: Obama looks at climate engineering
    Apr 8 10:55 AM US/Eastern
    By SETH BORENSTEIN
    AP Science Writer

    WASHINGTON (AP) - The president's new science adviser said Wednesday that global warming is so dire, the Obama administration is discussing radical technologies to cool Earth's air.

    John Holdren told The Associated Press in his first interview since being confirmed last month that the idea of geoengineering the climate is being discussed. One such extreme option includes shooting pollution particles into the upper atmosphere to reflect the sun's rays. Holdren said such an experimental measure would only be used as a last resort.
    voices.yahoo.com


    Edit: Imamo i kompanije koje su se specijalizovale u oblasti modifikacije vremena

    Weather Modification INC

    Edit2: 'Bljutavo' nebo iznad moga grada



    Photo ustupio: Koma[MFHN]
    Last edited by starwalker; 14-02-12 at 14:30.
    The more things change, the more they stay the same.

  7. #307
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne postoji orgon koji obnavlja Život - stratosferu - etar i sliČno
    to su gluposti ,i chemtrails su gluposti i sve ostalo su gluposti
    uglavnom sve je glupost i dokaziva laŽ
    uŽivajte vi meni do mile volje ,a ja Ću i dalje da uŽivam u suncu i Čistom nebu a vi kupite lopate i sanke.
    Morgellons (nano bakterije i virusi ),koje sam uspjeŠno izlijeČio iz svog tijela ,takoĐe ne postoje.
    NiŠta ne postoji osim fudbala vaterpola dobrih automobila i motora ,sony playstation-a ,plazma tv-a ,itd....
    NiŠta drugo nije i nikada neĆe postojati !!!

  8. #308
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/udar-g...u-clanak-60295

    komentari:

    U Sutomoru je u isto vreme padao snijeg,duvalo,grmilo i sijevalo.Pojava jako rijetka .

    intersatno grom u ovo vrijeme.ne vjerujem da se to ikada ranije desilo?ili sam zaglupIo?

  9. #309
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    uŽivajte vi meni do mile volje ,a ja Ću i dalje da uŽivam u suncu i Čistom nebu a vi kupite lopate i sanke.

    NiŠta drugo nije i nikada neĆe postojati !!!
    Nije bilo snijega ni kod mene.... ah da ja živim ispod krova...

    Prijatelju nemoj da sui tvrdoglav, nije bilo rupice na sjeveru koja nije bila pokrivena nsijegom. Ako sa tim tvojim orgonom (odnosno njegoom energijom) napraviš a nema snijega na površini neke zgrade prihvatiću tu stvar kao naučno dokazanu. Do tada priče o tome kako se sunčašdok je u čitaoj Evropi nevrijeme i kako se liječiš od bakterija koje ne postoje nijesu ni za "rub znanosti".

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    http://www.vijesti.me/vijesti/udar-g...u-clanak-60295

    komentari:

    U Sutomoru je u isto vreme padao snijeg,duvalo,grmilo i sijevalo.Pojava jako rijetka .

    intersatno grom u ovo vrijeme.ne vjerujem da se to ikada ranije desilo?ili sam zaglupIo?
    U pravu si, ako grmi i sijeva i duva onda je grom zasta rijetka stvar... Mora da tu ima nešto.

    A evo šta wikipedia kaže za udar groma
    Okolnosti koje dovode do strujnog udara su mnogobrojne, pri čemu značajnu ulogu ima nepažnja, nepravilno rukovanje i neznanje. Strujni udari najčešće nastaju u kući, industriji, poljoprivredi, ali i na svim drugim mestima gde se koristi električna struja. Kao najčešći posredni uzroci strujnog udara navode se rad u objektima sa neispravnom gromobranskom instalacijom i uzemljenjem aparata i mašina.
    Možda je sada jasnije gdje su bili radnici EPCG.
    Last edited by Bugi; 17-02-12 at 18:32.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #310
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajde ti moj Bugi pomalo svojim putem i zaobiđi moje postove ako ikako možeš. To što si zauzeo ignorantan stav i što raspolažeš ogromnim neznanjem nije moj problem.Takav stav bez imalo istraživanja te po mojim mjerilima svrstava u biološke robote - Androide.
    NIšta drugo ne radiš, nego provociraš i pokušavaš da me uvučeš u (energetski)vampirsku raspravu bez kraja. Odavno sam apsolvirao bio-robote i pokušaj krađe energije drugim bićima ,tako da ti je svaki pokušaj jalov ... Chemtrails su samo mali dio depopulacije stanovništva na 500 miliona ljudi-robova.
    Pametnome dosta

  11. #311
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ahhahahhhhah ne znam kako nabasah na ovu temu.
    Drummaster, sjajno
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  12. #312
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Eo dokaz.


    I am so post-rock I shit sad birds.


  13. #313
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne postoji to sve o čemu pričamo .....
    http://beforeitsnews.com/story/1735/...n_Ice_Age.html

  14. #314
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  15. #315
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Weather Channel Suggests Chemtrails Are $4Trillion Solar Umbrella?

    The more things change, the more they stay the same.

  16. #316
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Last edited by drummaster; 26-02-12 at 20:07.

  17. #317
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    CHEMTRAILS: NASA Study Finds "Aerosols" Major Culprit in Global Warming - Not CO2



    NASA says CO2 is only 40% cause for Global Warming

    AEROSOLS / CHEMTRAIL / GLOBAL WARMING NEWS BLACKOUT:
    NASA no longer considers Carbon Dioxide to be the main driver of GLOBAL WARMING.
    In Oct, 2009, Al Gore accepted "as fact" a NASA research study that finds CO2 is only responsible for 40% (FOURTY PERCENT) of atmospheric warming. Title: Improved Attribution of Climate Forcing to Emissions, published in Science Mag., 30 Oct. 2009: Authors, Drew T. Shindell*, Greg Faluvegi, Dorothy M. Koch, Gavin A. Schmidt, Nadine Unger and Susanne E. Bauer. NEWSWEEK

    Abstract excerpt: “Methane, ozone, and aerosols are linked through atmospheric chemistry so that emissions of a single pollutant can affect several species.” NASA (Complete AAAS Report)

    Given the high stakes in the Cap-and-Trade profit motive, it's little surprise this story has received almost no media coverage and has not yet become a central debate in determining the military's secret and dangerous weapons testing program that has - so far – deployed as much as 10-20 tons per day ofWelsbach patent aerosols into the atmosphere of planet Earth since 1996. Source
    Even the Welsbach patent admits the net effect of spraying aerosols could be an INCREASE in Global Warming (See page 6 under the" Background of the invention"
    The more things change, the more they stay the same.

  18. #318
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    PG/CT
    Posts
    2,061
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A meni je baba pričala da kad su nas napadali Njemci 1941 ona je primjetila sličnu pojavu a da posle toga narod nije moga ostat od svraba.

    A što se tiče ulazka u NATO ja sam protiv,volim istok i mislim da bi prije ulazka građani trebali da glasaju oćemo li u NATO ili NE!
    Mjesto za Vasu reklamu !

  19. #319
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    NIsta drugo ne radis, nego provociras i pokusavas da me uvuces u (energetski)vampirsku raspravu bez kraja. Odavno sam apsolvirao bio-robote i pokusaj kradje energije drugim bicima ,tako da ti je svaki pokusaj jalov ... Chemtrails su samo mali dio depopulacije stanovnistva na 500 miliona ljudi-robova.
    Pametnome dosta
    Bogme ti lose radi taj orgon kada ti se energija rasipa putem foruma

    Sent from Galaxy Note GT-N7000
    Last edited by Bugi; 30-03-12 at 03:57.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #320
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Nebo nad glavnim gradom junački išarano. Bacite pogled.

  21. #321
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Nebo nad glavnim gradom junački išarano. Bacite pogled.
    Jesi li primijetio da ima oko 2 mjeseca da nije bilo skoro ni jednog chemtrailsa? I to sad kad je bilo najviše vazdušnog saobraćaja.

  22. #322
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Here we go again....

  23. #323
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Vazda su oni tuda, lete nekad više, nekad niže pa se samit tim i vidljivost tragova, i samih aviona čine vidljivim ili uopšte ne. Za približnije informacije o sastavu hemijskih tragova http://www.carnicominstitute.org/htm...gineering.html
    "Želim vam samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplinu"


  24. #324
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Za poznavaoce italijanskog http://www.sciechimiche.org/scie_chimiche/
    "Želim vam samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplinu"


  25. #325
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Naravno Chemtrails teorija (mislim na plansko rasipanje hemikalija ili patogena u atmosferu uz pomoć civilnih aviona na velikoj visini) nije ništa nego obična teorija zavijere koju šire paranoični neznalice koji nemaju osnovna znanja iz fizike ili hemije i ne znaju kako kondezacija nastaje (oblaci, osnovna meteorologija itd).

Page 13 of 15 FirstFirst ... 39101112131415 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •