Page 203 of 401 FirstFirst ... 103153193199200201202203204205206207213253303 ... LastLast
Results 5,051 to 5,075 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #5051
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Мени иде уз мурицу то да чекају баш неки мјесец да почну да тренирају, то је трла баба лан да јој прође дан... Што фали да се тренира и љети? Пф...
    Uf, ne bih se složio s tobom, muka brate, sagore se, ni klima ne pomaže na ogroman prostor. Danas sam bio na trening, pa to jbt lipti. A najjače je da tek kreću paklene vrućine.

  2. #5052
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugo je kad si u hlad, pred vece, bude i klima il kakaf luft aparat u prostoriju (mada ne mora), nego kad si na sunce...Ja na termin fudbala koji igramo u 9h se oznojim 3 put vise, dres mi bude tezi 2kg od znoja koji pokupi...pa lagano
    A inače mi u kucu 2 klime rade, ne prelazi 24-25 stepeni temperatura, tako da ne bude da sam nešto navikao na vrućinu
    Spartaaaaaaaaaaaaaaa
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  3. #5053
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja cekam Novembar jer cu vjerovatno 20. Oktobra da idem za HR na zadnji triatlon u ovoj godini, a ne ide mi da sam zivotinja prije toga
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  4. #5054
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Bolje se 10 dana blamirati na plaži, nego godinu dana radit teretanu

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    . Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #5055
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Uf, ne bih se složio s tobom, muka brate, sagore se, ni klima ne pomaže na ogroman prostor. Danas sam bio na trening, pa to jbt lipti. A najjače je da tek kreću paklene vrućine.
    Еих, трте мрте...
    Ја тренирам у теретану без климе, па не кукам, штавише, мислим да боље тренирам љети, јес' мало загушљиво и вруће, али брате, јебига, што ћеш...
    Гледам сад теретану празна је, само нас 5-6 ликова долазимо ту, а пред љето два мјесеца не можеш до тега доћ од народа, него мора да су се набилдовали већ.

    Drugo je kad si u hlad, pred vece, bude i klima il kakaf luft aparat u prostoriju (mada ne mora), nego kad si na sunce...Ja na termin fudbala koji igramo u 9h se oznojim 3 put vise, dres mi bude tezi 2kg od znoja koji pokupi...pa lagano :grin:
    A inače mi u kucu 2 klime rade, ne prelazi 24-25 stepeni temperatura, tako da ne bude da sam nešto navikao na vrućinu
    Spartaaaaaaaaaaaaaaa :grin:
    АЈде ајде, не кукај него удри :Д

    А добро, друго је на сунце кад си, не велим да се на сунце тренира, то сам ја радио прошле године па нисам зна у чије сам :Д

    Ja cekam Novembar jer cu vjerovatno 20. Oktobra da idem za HR na zadnji triatlon u ovoj godini, a ne ide mi da sam zivotinja prije toga
    А то јес', то је друга работа

    Bolje se 10 dana blamirati na plaži, nego godinu dana radit teretanu
    Е ја, боље је и не брисат' гузицу кад ћеш опет да какиш
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  6. #5056
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Еих, трте мрте...
    Ја тренирам у теретану без климе, па не кукам, штавише, мислим да боље тренирам љети, јес' мало загушљиво и вруће, али брате, јебига, што ћеш...
    Гледам сад теретану празна је, само нас 5-6 ликова долазимо ту, а пред љето два мјесеца не можеш до тега доћ од народа, него мора да су се набилдовали већ.


    АЈде ајде, не кукај него удри :Д



    А добро, друго је на сунце кад си, не велим да се на сунце тренира, то сам ја радио прошле године па нисам зна у чије сам :Д


    А то јес', то је друга работа


    Е ја, боље је и не брисат' гузицу кад ћеш опет да какиш
    Brate, ja bih da mi srce i nakon 40te funkcioniše kako treba. Ne moram izigravati bikonju na uštrb zdravlja. Preko ljeta se održava koliko je moguće postojeće stanje, što je teško i zbog ishrane, vrućine ubijaju apetit, a kad padne temp, pojačaću tempo. Za dva mjeseca koliko god se ubijao, ne mogu posebno napredovati, al zato po ovom paklu mogu oslabiti miokard.

  7. #5057
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Bolje se 10 dana blamirati na plaži, nego godinu dana radit teretanu

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    . Ż\_(ツ )_/Ż
    Blamiraš se i ako obučeš majicu kratkih rukava pa iskoče opuštene sise i stomačina. A ja ako 5 dana ne idem u teretanu, šesti mi nije dobro, kao da sam bolestan. Nama je trening užitak, a ne teret.

  8. #5058
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Nama je trening užitak, a ne teret.

  9. #5059
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    +1

    90% ljudi ovo ne shvata.Svi trening shvataju kao obavezu.Dok god je tako, rezultata nidje!

  10. #5060
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Užasno je kada foru dočekate na nož.
    Opustite malo nabrekle mišiće..

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    . Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #5061
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Brate, ja bih da mi srce i nakon 40te funkcioniše kako treba. Ne moram izigravati bikonju na uštrb zdravlja. Preko ljeta se održava koliko je moguće postojeće stanje, što je teško i zbog ishrane, vrućine ubijaju apetit, a kad padne temp, pojačaću tempo. Za dva mjeseca koliko god se ubijao, ne mogu posebno napredovati, al zato po ovom paklu mogu oslabiti miokard.
    Два мјесеца пута 15 година, то ти је више од двије године, брате... Много напретка је тУ!

    Nama je trening užitak, a ne teret.
    А тешко да ће то схватит' икад
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  12. #5062
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam...meni je banja preko ljeta Zbrčkam sa ovim voćem svakakvih čuda, vrti mi se u glavu od koktela iz blendera po po ure
    Nije to toliko za zdravlje stetno koliko neke druge stvari. Sta bi cinjeli fizikalci il seljaci sto po cijelo ljeto plaste, sibaju sa kravama, okopavaju i cuda...Mozda posle 50-60te za ljude sa visokim pritiskom, inače lagano xD


    @bugi treniras li ti, ili si samo onako dosao da nam se pokloniš? ;p
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  13. #5063
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo da vam javim novi personal best na bench press...Nakon 3-4 god da nisam ni pokusavao, probah danas i izbacih 110kg.
    Doručkovao u 12ipo 4 priganice, jeo u 17h osrednje kačamaka...kunjao...roknuo kofein 200mg i soka malo..i to je to...Dolazim u teretanu, tamo vidim klinac neki do 15god radi sa 110kg...
    Ima tetovažu na rame, cepa se metan...Al fin miran dečko, samo sjeban u glavu, šta da se radi...
    Krenu da skida on ploče, reko probacu ja ovo danas da ebe oca...
    Odradih seriju sklekova, seriju razboja, vježbe za zagrijavanje ramena (slično rehab vježbama)...12*70kg...i stavismo +40kg za 110kg...
    Liježem na klupu, klinja me spotuje...Kaže mi "Naljuti se na nju...**** joj majku"... Namještam se, dižem sa stalka, spuštam polako do kraja, izbacujem je gore dosta lagano uz pauzu od 10tinke sekunde pri sredini dizanja

    I tako...baš se nešto happy osjećah, ta snaga mi nikad nije bila trip, al uljepša mi se veče pa da podijelim radost s vama...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  14. #5064
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Честитке, честитке :Д

    Ја пошто не радим бенч ео већ 4 мјесеца, велико је питање бих ли умио држат' у руке шипку са толико кила, а не да избачим :Д
    Али оно, пробаће се ове зиме вала
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  15. #5065
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se moram uozbiljit sa hranom i snom...greota...za sve me Bog dao a ja se sprdam hahahhahaha
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  16. #5066
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Pa bildujete li vi ljudi ja dok sam trenirao nisam mogao bez bendza disat a vi po 3-4 mjeseca ne radite bendz

  17. #5067
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    А што бих радио бенч, ако ме боље погоди потисак са бучицама?

    Мислим бенч је одлична вјежба, ту нема приче, али боље се фокусирам на мишић откад радим само са бучицама.

    Ja se moram uozbiljit sa hranom i snom...greota...za sve me Bog dao a ja se sprdam hahahhahaha
    А ко још спава у данашњее вријеме :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  18. #5068
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes i mene bučice bolje pogode, njih radim na kosu sa po 30kg...Benč ravni eto odradim uz jaku koncentraciju i štelovanje, jer kuburim sa grudovima, a valja to pritisnut...
    Radi li ko cable crossovere i ono na istu mašinu samo sa rukama put gore stojeći kad vučeš? I kako vi je mišljenje o toj vježbi? Ja dobijem pumpu i pain...al dal ima mase od toga?

    eo nađok ove dvije vježbe
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  19. #5069
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ја радим прву верзију јер није флексибилно, само могу тако да радим... Оно, фокусирам се баш, радим је ка' задњу вјежбу, добијем исто пумпу на сами крај и то фину са овом вјежбом вала...
    А према горе можда мало више циља на горње груди
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  20. #5070
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Mene od ove sa lijeve slike vise bole ruke. Ali sa desnog dijela slike osjecam pumpu strasnu

    Sent from my TELEFON using VIP TETRAPAK

  21. #5071
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Obje su meni banja...prvi put radih ove desne noćas...baš prže...al je izolacija pa reko dal da se bakćem...mada možda u vidu drop seta da odradim na kraj treninga... Vi'ećemo
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #5072
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Mene od ove sa lijeve slike vise bole ruke. Ali sa desnog dijela slike osjecam pumpu strasnu
    Можда превише стискаш оне хватаљке и стављаш велику тежину, пробај да се мало укочиш и онда грудима да одрадиш поса'.

    Obje su meni banja...prvi put radih ove desne noćas...baš prže...al je izolacija pa reko dal da se bakćem...mada možda u vidu drop seta da odradim na kraj treninga... Vi'ećemo :grin:
    А спичиш, што да не, на крај тренинга мало ие то
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  23. #5073
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo listam ovu S&T anatomy, pa mi zapade za oko nesto Ne zejebavam narod nego samo potvrda stava, jer ima raznih priča na ovaj topik...Mišić je specifičan u odnosu na sve ostale, možda se može uz jaki trud i muke dovesti eto da bude pristojan...al preko toga po meni ne...
    Last edited by Loverclocker; 11-08-14 at 00:01.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  24. #5074
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    pretpostavljam da je neko pitao NEKAD za narucivanje preko bodybuilding.com sajta ali BUKVALNO sam na check-out pa samo da vidim iskustva !?
    izmedju ostaloh, nabasah na opti-men multivitamine (supplement of the year par godina za redom) 240 tableta nepunih 30 eura sa slanjem
    ja sam odje placao 25 eura 90 komada (dok je bilo)

    hvala unaprijed
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  25. #5075
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo me sad iz teretane...new record...odradih 150kg deadlift... :hardrock:

    Radio dvije vježbe za ledja, reko aj i njega da odradim...nakon pocetnih serija odradih 1x130 lagano... Jedino me malo odvraćalo za povećavanje težine, to što mi se desi da nakon što odradim vježbu, spustim teg,
    kad ustanem i krenem da prošetam, malo mi na 1-2sek mrkava svijest...kao ono kad naglo ustanete sa stolice a dugo ste sjedjeli...
    Ne znam jel to normalno...neki efekat kao kod pilota od G sila Nedostatak kiseonika il šta li je

    Odradih sa 150kg lagano, reče mi momak što ne odradih još koje ponavljanje...isto mi se desi nakon sto spustih teg nazad...al samo kratko, 2-3 koraka i sve ok...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

Page 203 of 401 FirstFirst ... 103153193199200201202203204205206207213253303 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •