Page 270 of 1181 FirstFirst ... 170220260266267268269270271272273274280320370770 ... LastLast
Results 6,726 to 6,750 of 29503

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #6726
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ovo sto ovaj nas DHL naplacuje dodatno 25-30 eur kad roba stigne a u Srbiji ne (kako neki tvrde) je tema koja bi trebala da izadje u medije. Jer ako se radi o pljacki onda ima osnova i za policiju.

  2. #6727
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,021
    Thanks Thanks Given 
    4,845
    Thanks Thanks Received 
    9,928
    Thanked in
    3,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb View Post
    e'o vidji sad prvo se na aerodrom popunjava, pa nije na aerodrom no u dhl nash. /me zbunjena
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...49#post3259949

    Sve ti je odje detaljno objasnjeno

  3. #6728
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    277
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Što je fora sa UPS-om i njihovim špediterom od 37eura?
    Rekoh neću špeditera pa će sjutra doći drug da preuzme to što treba za carinu.
    Što je muka sa tim?
    Šta treba da se odradi ukoliko se ne prihvate usluge tog njihovog špeditera?

  4. #6729
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,891
    Thanks Thanks Given 
    1,666
    Thanks Thanks Received 
    2,848
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    trebalo bi otvorit thread na tu temu sa licnim iskustvima i ono kad ukucas u search OTKUP TOVARNOG LISTA izadje ti ...


    oh wait...
    f6

  5. #6730
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    277
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    evo tek sad vidio, zahvaljujem

  6. #6731
    Join Date
    May 2013
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav narode. Pošto sam nov u svemu ovome, interesuje me da li mogu na sportsdirect trgovati direktno VISA-MASTER karticom? Kao npr na tinydeal , amazon itd... Da li je neko probao? Mogu li nešto zajebati ako pokušam direktno na taj način?

  7. #6732
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ako si trgovao prije onda ne znam sto bi mogao da zajebes. prosto kao psaulj - registrujes se, odaberes artikle i platis visom ili master i cao. stize za 3-4 dana.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  8. #6733
    Join Date
    May 2013
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi se post objavio, ali nema veze. Uglavnom, jesam trgovao na pomenute ali nikad na sportidirect. A vodio sam se onom temom ''Sajtovi koji vrše dostavu u Crnoj Gori''. Nigdje nijesam vidio na spisku sportdirect pa sam iz tog razloga pitao da li može i sa njega. Mislio sam da će mi trebati paypal pa onda da se cimam sa entropay itd itd.. Ako je ovako kao što si napisao da mogu direktno VISA ili MASTER karticom onda si riješio sve moje dileme. Zahvaljujem

  9. #6734
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,021
    Thanks Thanks Given 
    4,845
    Thanks Thanks Received 
    9,928
    Thanked in
    3,762 Posts

    Default

    Zvali me jutros iz DHL-a da je roba stigla, odmah mi rekli da mogu oni to da zavrse ili da ja dodjem i zavrsim papire. Otisao tamo, ispunio obrazac i uputio se prema nasoj "divnoj" carini. Tamo 20 ljudi (svi narucili preko SD ) ceka se carinik sat vremena, coek vele izasa na pauzu, kad ce doc niko ne zna. I ajde eto ga posle sat vremena i veli danas cemo zavrsit samo ovima sto su sa strane, Podgoricani sjutra da dodju. Masu je kaze neregularnosti vidio. Tip pita kakve neregularnosti a ovaj ladno veli: "masu je majica, patika i cuda" i pita ovoga kao sta ti imas. On kaze neke patike i stvari za bebu a carinik ga prekida i ladno veli: "eto vidis, to nije za licnu upotrebu!" Ja sam ufatio da se smijem onamo znaci ako mogu vjerovat sto se desava odje...I sad ce meni to carinit 100% i ispade bolje da sam platio DHL-u ta 23e da mi donesu to kuci Uzas.

  10. #6735
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ricardo_Izecson View Post
    Meni su neke stvari poslate 20 aprila i još nisu stigle. Danas sam ih kontaktirao i rekoše da će poslat ponovo.
    Kakva je muka sa ASOS? Ja ako budu slali opet zahtijevacu tracking code jer izgleda neko to krade u posti.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  11. #6736
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam ,išao sam u poštu onamo kod Željezničke i reče čovjek koji je bio za pultom da nije stizalo ništa na moje ime i da se vjerovatno izgubilo neđe usput.

  12. #6737
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ovo sto ovaj nas DHL naplacuje dodatno 25-30 eur kad roba stigne a u Srbiji ne (kako neki tvrde) je tema koja bi trebala da izadje u medije. Jer ako se radi o pljacki onda ima osnova i za policiju.
    Ja ne tvrdim, samo prenosim licno iskustvo. "Nema dodatnih troskova, sve ste platili prilikom porucivanja". U medjuvremene jos par drugara je narucivalo i svima je DHL doneo do kuce bez ikakvih. Dodatnih troskova. Inace limit za narucivanje bez carine sa sportsdirect u Srbiji je do 50e + postarina.

    Sent from my HTC One X
    Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix

  13. #6738
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,021
    Thanks Thanks Given 
    4,845
    Thanks Thanks Received 
    9,928
    Thanked in
    3,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Zvali me jutros iz DHL-a da je roba stigla, odmah mi rekli da mogu oni to da zavrse ili da ja dodjem i zavrsim papire. Otisao tamo, ispunio obrazac i uputio se prema nasoj "divnoj" carini. Tamo 20 ljudi (svi narucili preko SD ) ceka se carinik sat vremena, coek vele izasa na pauzu, kad ce doc niko ne zna. I ajde eto ga posle sat vremena i veli danas cemo zavrsit samo ovima sto su sa strane, Podgoricani sjutra da dodju. Masu je kaze neregularnosti vidio. Tip pita kakve neregularnosti a ovaj ladno veli: "masu je majica, patika i cuda" i pita ovoga kao sta ti imas. On kaze neke patike i stvari za bebu a carinik ga prekida i ladno veli: "eto vidis, to nije za licnu upotrebu!" Ja sam ufatio da se smijem onamo znaci ako mogu vjerovat sto se desava odje...I sad ce meni to carinit 100% i ispade bolje da sam platio DHL-u ta 23e da mi donesu to kuci Uzas.
    Ipak su mi "progledali kroz prste" i nisu carinili nista uz upozorenje da sledeci put mogu maksimalno narucit 3 iste stavke, dakle 3 majice, 3 sorca itd... (ako hocu da izbjegnem carinjenje)

    Btw Pierre Cardin polo majice narucujte broj manje no sto inace nosite, bez ako ne volite da vam bude "slampavo"

  14. #6739
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,708
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    240
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Hahaha pa drugi put na bebino ime Sta ih briga koliko je komada ako je ispod 150 eur.

  15. #6740
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ricardo_Izecson View Post
    Ne znam ,išao sam u poštu onamo kod Željezničke i reče čovjek koji je bio za pultom da nije stizalo ništa na moje ime i da se vjerovatno izgubilo neđe usput.
    Treba se strpit, tako sam ja cekao nesto i ispalo da je poslije mjesec dana konacno stiglo, a ovi naravno poslali drugu. Valjda ce i ova posiljka stici...
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  16. #6741
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li ko da mi kaze kakva je procedura kad ti istekne kartica na entopay ? Posto je povezan sa paypalom i to . Moram li da pravim novu karticu pa da je povezujem ? I sta ako imam para na tu karticu ?
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  17. #6742
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Meni je jedna stvar sa asosa podosta kasnila, a za drugu pise da su listicu stavili u sanduce 15tog samo sto ja tu listicu nijesam dobijao.. No dobro, podigoh sad sve pa nek se jebu
    rm -rf /

  18. #6743
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,110
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    898
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Hahaha pa drugi put na bebino ime Sta ih briga koliko je komada ako je ispod 150 eur.
    Pa mislim da smo već apsolvirali to "ispod 150". Ako je više komada može da ti okarakteriše kao preprodaju blabla. Čak ako naručiš neku drkalicu a koja se može koristit u "preduzetništvu" mogu da ti naplate. Meni su jedan aparat od 100$ zalijepili sa takvom carinom da sam ga vratio. Htjeli da mi to naplate po masu puta većoj vrijednosti iako je kinez u pitanju. Džabe sve bilo ubeđivanje, davanje linkova, računa itd.

  19. #6744
    Join Date
    May 2013
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znate sta moze biti sa Asosom, problem u Posti u Bg. Citam na jednom drugom forumu da ljudima koji su iz BG stvari stoje u posti i po 10 dana, posto sve sto ide ka nama prolazi tamo, ima logike da zbog toga kasni

  20. #6745
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,837
    Thanks Thanks Given 
    1,664
    Thanks Thanks Received 
    2,063
    Thanked in
    852 Posts

    Default

    JA dobih cizme preko Shipito Austrija za 5 dana i plus dva dana DHL od Njemacke do Austrije. Sve islo ko podmazano sa trackingom preko AT Post STAndard
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  21. #6746
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je danas stiglo ovo sa Asosa,poslije 35 dana, a juče su mi poslali ponovo tako da ce valjat nekome :d

  22. #6747
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,533
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ricardo_Izecson View Post
    Meni je danas stiglo ovo sa Asosa,poslije 35 dana, a juče su mi poslali ponovo tako da ce valjat nekome :d
    E posteno

    Nego, trebala bi mi jedna info.
    Kad ti neko uplati pare na racun, recimo na CKB racun ti uplati u Erste banku, treba li da prodje dan dva da uplata dodje ( kao kad se uplati u Postu ) ili stize odma???
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  23. #6748
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,847
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by []-DJ_Sm!nkA-[] View Post
    Moze li ko da mi kaze kakva je procedura kad ti istekne kartica na entopay ? Posto je povezan sa paypalom i to . Moram li da pravim novu karticu pa da je povezujem ? I sta ako imam para na tu karticu ?
    Oni ce te upozoriti da ti je kartica istekla i ti jednostavno updejtujes podatke sa nove visa kartice .Novac ce ti biti i dalje na racunu.
    Last edited by masaj; 24-05-13 at 14:21.

  24. #6749
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    je li ko narucivao londsale i karimor majice?
    interesuje me zbog velicina,ako nosim npr L,moram li uzimat broj manju ili je dobar L?

  25. #6750
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masaj View Post
    Oni ce te upozoriti da ti je kartica istekla i ti jednostavno updejtujes podatke sa nove visa kartice .Novac ce ti biti i dalje na racunu.
    Hvala . A ako mi istekne kartica na entopay a ova sto imam iz nlb jos traje , ja updatujem samo opet iste podatke ^^ ? Posto ce meni isteci entopay kartica prije nlb-ove ne znam kako .
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

Page 270 of 1181 FirstFirst ... 170220260266267268269270271272273274280320370770 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •