Results 1 to 21 of 21

Thread: I: Prodaja kineskih cetvorotockasa u CG ?

  1. #1
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation I: Prodaja kineskih cetvorotockasa u CG ?

    Dje u CG ima da se kupe ?Najvise bi mi odgovaralo Podgorica ili primorije?

  2. #2
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    13 Posts

    Default ....

    Krisma motors su imali 2-3 modela pa pogledaj

  3. #3
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    pogledaj u budvi mislim da neko dolje prodaje great wall dzipove ali ti nijesu jeftini, i svi su benzinci.....skupi su jer ispunjavaju sve norme EU svidja mi se njihov pickup ali je i on skup, imaju u italiji i sajt i predstavnistvo

  4. #4
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,580
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    daj taj sajt ako ga znas da vidim sto je to...

  5. #5
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    MonteLada je prodavala neke modele koliko ja vidjeh imaju i onu "kopiju" BMW X5, nesto oko 15000e je
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  7. #7
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ovu kopiju x5ce sam vidio u nk izgleda presmijesno..bolje je za te pare kupiti nesto drugo...a svi znamo kako se landwind pokazao na crash testovim

  8. #8
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,972
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    772
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    MonteLada je prodavala neke modele koliko ja vidjeh imaju i onu "kopiju" BMW X5, nesto oko 15000e je
    eno je jedna ispred auto zete parkirana

    stvarno je smijesna , mada za te pare i nije toliko losha
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    MonteLada ima par džipova koji su za te pare više nego dobri od 15-20,000.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ljudi znate li vi sta su cetvorotockasi a sta dziovi!!??

  11. #11
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    MonteLada ima par džipova koji su za te pare više nego dobri od 15-20,000.
    Radije bih gurao karić u hladu, no da me ko vidi u Ladu :-P
    Shalu na stranu, uzasno su nekvalitetna auta, reche mi jedan ocev prijatelj iz Rusije, a i ovi drugovi iz Elektroprivrede kazu, nova Niva im poslije 3 godine propadne totalno - rak rana

  12. #12
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,580
    Thanks Thanks Given 
    130
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    sajt monte lade?!

  13. #13
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    MonteLada je prodavala neke modele koliko ja vidjeh imaju i onu "kopiju" BMW X5, nesto oko 15000e je
    onaj dzip se zove SKEO , i nije kopija x5 samo, prednji dio je od toyote land cruiser, vrata i stranice od bmw x5, a gepek i stopovi od bmw x3

    prije neku nos sam gledao, proizveli su Rols rojsa, indeticno istog kao sto englezi ga tade, samo sto nisu znak isti stavili

    aaaa da su im kola po 100 eura pogledo ih ne bi, piii
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  14. #14
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    eno je jedna ispred auto zete parkirana

    stvarno je smijesna , mada za te pare i nije toliko losha
    da das 22000 za onu kantu iskopiranu od 3-4 kola

    brate, eno u Zetu, Hyundai santa FE 2.2 crdi, automatik, totalni full u toj klasi sa kozom, senzorima i jos nekih cuda, snizen sa 35 000 ma 23 999 eura.

    santa fe je prelijep dzip, extra se pokazao, samo redvan servis, a potrosnja u lokalu mu je od 8-10 litara nafte zavisi kako ga vozis

    e bolje njega uzet no kineza odvratnog koji ce se rastavit pri udaru od 60 kmh
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  15. #15
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Radije bih gurao karić u hladu, no da me ko vidi u Ladu :-P
    Shalu na stranu, uzasno su nekvalitetna auta, reche mi jedan ocev prijatelj iz Rusije, a i ovi drugovi iz Elektroprivrede kazu, nova Niva im poslije 3 godine propadne totalno - rak rana
    da si nekad imao ladu drukcije bi sad pricao naravno, lada se ne moze uporedjivati sa VW-ima, BMW-ovima i ostalim, al za pare koje das za nju je odlicno auto a sto se nive tice... skoro da nema snijega iz kojeg ona nece izac, i to bez mnogo muke... a u tom istom snijegu X5ica i Touareg bi mogli samo da placu
    jos si u skolu, te nemas vozacku, i ne radis, a ako jednog dana (akobogda) budes imao svoje i firmino auto ("uslov" je da firma nije tvoja), vidjeces kako te boli **** za firmin auto, kako s njim "letis" preko rupa, a sa svojim, polako prvom

    i kao sto ti je neko rekao na ne znam kojem topicu - malo manje sa tim postovima, jer ako pogledas tvoj je, kao i ovaj moj TOTALNI OFF TOPIC
    prva stvar, prica se o kinezima, a ti navalio na ladu, a druga stvar, nemas konkretan dokaz nego sve rekla-kazala :dring:

  16. #16
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,972
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    772
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    da das 22000 za onu kantu iskopiranu od 3-4 kola

    brate, eno u Zetu, Hyundai santa FE 2.2 crdi, automatik, totalni full u toj klasi sa kozom, senzorima i jos nekih cuda, snizen sa 35 000 ma 23 999 eura.

    santa fe je prelijep dzip, extra se pokazao, samo redvan servis, a potrosnja u lokalu mu je od 8-10 litara nafte zavisi kako ga vozis

    e bolje njega uzet no kineza odvratnog koji ce se rastavit pri udaru od 60 kmh
    Oni gore rekoshe da je 14K-15K i sta mozes da ocekiujesh za te pare a onoliko auto i kao neke opreme i naravno da se ne moze porediti da X5 ili nekim dzipom od 50-60-70k mozes ovih 4 da kupis i da ti ostane para


    onaj santa fe je vrhunski dzip i odlicna kupovina za te pare
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Mnogo je napada na kineze. Pogledajte stvari u kući, krenite od namještaja pa na dalje, sanitarije, pločice, kada, tuš baterija, sat, televizor, dvd, zvučnici, kompjuterske komponente, luster... Ja sam jedan dan računa da mi je 90% stvari u stanu na neki način iz Kine. Baš sam se začudio.
    Kad smo kod kola, za te pare koliko im koštaju kola, nijesu loši.

    P.S.
    Lada niva još je živa, nije nerijetka slika na sjeveru gdje lada izvlači ove X i Y džipove koji koštaju ka dvosoban stan.

  18. #18
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    da si nekad imao ladu drukcije bi sad pricao naravno, lada se ne moze uporedjivati sa VW-ima, BMW-ovima i ostalim, al za pare koje das za nju je odlicno auto a sto se nive tice... skoro da nema snijega iz kojeg ona nece izac, i to bez mnogo muke... a u tom istom snijegu X5ica i Touareg bi mogli samo da placu
    jos si u skolu, te nemas vozacku, i ne radis, a ako jednog dana (akobogda) budes imao svoje i firmino auto ("uslov" je da firma nije tvoja), vidjeces kako te boli **** za firmin auto, kako s njim "letis" preko rupa, a sa svojim, polako prvom

    i kao sto ti je neko rekao na ne znam kojem topicu - malo manje sa tim postovima, jer ako pogledas tvoj je, kao i ovaj moj TOTALNI OFF TOPIC
    prva stvar, prica se o kinezima, a ti navalio na ladu, a druga stvar, nemas konkretan dokaz nego sve rekla-kazala :dring:
    Sto je', je'... totalni off topic

    inace je istina i za sluzbeni auto (ne zove se dzabe najbolji svetski auto, a moze 120kmph po makadamu

    no, kinezi nijesu toliko losi koliko se kuka na njih, istina da su slabi za duzu upotrebu (5-10 godina) na nasim putevima, a osim toga prolaze fino.

    p.s. njemac je njemac, ali okle' pare
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  19. #19
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    da si nekad imao ladu drukcije bi sad pricao naravno, lada se ne moze uporedjivati sa VW-ima, BMW-ovima i ostalim, al za pare koje das za nju je odlicno auto a sto se nive tice... skoro da nema snijega iz kojeg ona nece izac, i to bez mnogo muke... a u tom istom snijegu X5ica i Touareg bi mogli samo da placu
    jos si u skolu, te nemas vozacku, i ne radis, a ako jednog dana (akobogda) budes imao svoje i firmino auto ("uslov" je da firma nije tvoja), vidjeces kako te boli **** za firmin auto, kako s njim "letis" preko rupa, a sa svojim, polako prvom

    i kao sto ti je neko rekao na ne znam kojem topicu - malo manje sa tim postovima, jer ako pogledas tvoj je, kao i ovaj moj TOTALNI OFF TOPIC
    prva stvar, prica se o kinezima, a ti navalio na ladu, a druga stvar, nemas konkretan dokaz nego sve rekla-kazala :dring:
    Prvi auto (na koji sam naucio da vozim) mi je bila Lada Riva 1200 kubika, to je bilo brzo ka djavo i fino je drzalo, ali... Neudobnost je no comment Mada je odlicno radila posao. Inace... Znam da Niva izvalci dje drugi dzipovi ne mogu, a pri tom je mnoogoo, mnooogo jeftinija, jedino sto je dobila samo jednu zvjezdicu na CRASH testovima :twist:

  20. #20
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Prvi auto (na koji sam naucio da vozim) mi je bila Lada Riva 1200 kubika, to je bilo brzo ka djavo i fino je drzalo, ali... Neudobnost je no comment Mada je odlicno radila posao. Inace... Znam da Niva izvalci dje drugi dzipovi ne mogu, a pri tom je mnoogoo, mnooogo jeftinija, jedino sto je dobila samo jednu zvjezdicu na CRASH testovima :twist:
    ma ja licno nikad ne bih kupovao auto da ga slupam mada, za ne daj Boze...

    a Nivu, prema svim mojim iskustvima vozenja i obilazenja CG brda i planina (drugi su vozili mene - na zalost ) je jedino "nadjacao" Land Rover Defender i to onaj kratki (stari model kao sto imaju policajci produzene), ali to je bilo po blatu i suvom, snijeg je Niva mu*o

    Defender ju je "nadjacao" i po udobnosti

    Sorry na off topic, moradoh reci
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  21. #21
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    e ovo vrvi od of topica pa da se i ja upisem, odnos cijena dobijeno je neprevazidjen kod nive...vidite cijenu pa vidite sta dobijate za te pare....a osim toga niva ima uske tockove, naj uze a ovi ostali modeli i nijesu predvidjeni za neki veliki snijeg...ma pali brate niva je zakon
    a sto se tice kineza...samo je pitanje vremena kada ce svi njihovi modeli da polako dobiju i na kvalitetu, ustvari vec dobijaju, Great Wall dzipovi su vec osvojili na (sada vec) starom kres testu 5 zvjezdica, a gotovo sva elektronika se proizvodi u aziji, a samim tim i u kini...da li ste vidjeli neku maticnu plocu ili neki elektronski sklop da nema Made in China.............sta mislite gdje se proizvodi elektronika za X5...?
    mogu se kladiti da i X5 ima djelova Made in China?

    da se vratim na temu, ako je mislio na 4voro tockase u smislu quad-a...prodavao ih je krisma motors na starom aerodromu,jedno vrijeme...ne znam sad.a u beogradu briliance ima vec predstavnstvo...ali se i on pokazao lose na kres testovima

    land wind je pao na kres testu i nije osvojio ni jednu zvjezdicu...pogledajte na youtube ima da se nadje snimak testa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K: Kupujem cetvorotockasa
    By mig 35 in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 18-05-09, 01:50
  2. n 73 prodaja
    By Dzoni_cg in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-05-08, 21:21
  3. pitanje za cetvorotockasa tj.quad-a
    By Rakso GSi in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3
    Last Post: 27-04-08, 09:39
  4. tel.- prodaja
    By RiddicK in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 26-04-08, 19:49
  5. Prodaja Ups
    By skristina in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 26-11-07, 07:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •