Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 237

Thread: Boks iz ljubavi

  1. #51
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    pa ne zivimo vishe u petnaestom vijeku , ja opet kazem zamisli da imash sestru i da ti se tako neko ponasa prema njoj ili zamisli da si ti zensko i da peresh nekome noge ... ma daj

    ja sam za to naravno da se zna ko je Musko a ko zensko , i da se zna u kuci ko je glava porodice ali nasilje nikako
    ja bi reka da je jedan od razloga neuspjesnih brakova danas to sto se ne zna ko je glava, jer zene teze da su to one naravno.. a ne moze!
    ni ja nasilje ne opravdavam, i dijelim tvoje misljenje..

  2. #52
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Extrim View Post
    stvarno zasto je to tako u zenskoj prirodi (cast izuzecima) , za nju si dobar kao melem, trckaras oko nje ali ipak osjecas jednu dozu udaljenosti sa njene strane (ono pusta te samo oko nje ti da trckaras) , malo li okrenes ledja ili pokazes nezainteresovanost desava se preokret da ona onda trci za tobom (i naravno uz to a zasto nema ovoga a zasto nema onoga)

    i stvarno treba imati odredjenu dozu muskosti i ostirne ... to definitivno vole ( sto znam mozda je to vodjeno onim , da momci gledaju majku kroz djevojku a djevojke oca kroz momka )

    to i mene interesuje zato sam i pitao na početku

    postoje dva načina ophođenja sa curama
    ni jedan ne funkcioniše kako bi trebalo
    jedan budeš dobar i ona te zajebava iz samo njoj poznatog razloga
    drugi je da budeš govedo,ona juri za tobom ali ti nisi srećan
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #53
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Tu dje postoje dva bice da postoji i treci...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nemojte mi sto zamjerit ali ova pjesma tako lijepo lezi temi:


    ontopic:
    ne treba biti ni previse dobar ni previse "los" no kako situacija nalaze, a ako vidim da djevojka pokushava da izvuche ono najgore iz mene samo se okrenem i odem. Sem toga pristalica sam filozofije da se sve moze rijecima zavrsiti.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  5. #55
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,620
    Thanks Thanks Given 
    7,581
    Thanks Thanks Received 
    4,640
    Thanked in
    1,793 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    to i mene interesuje zato sam i pitao na početku

    postoje dva načina ophođenja sa curama
    ni jedan ne funkcioniše kako bi trebalo
    jedan budeš dobar i ona te zajebava iz samo njoj poznatog razloga
    drugi je da budeš govedo,ona juri za tobom ali ti nisi srećan
    Nikad ne postoje samo dvije opcije... Zashto ne bi bio izmedju...? Da ne budesh previshe dobar i da ne budesh pravo govedo...?

    Mada uvijek treba da se ponashash i ophodish sa djevojkom kao shto inache radish sa drugim ljudima... Ako se ne bijesh i svadjash sa svakim po ulici zashto bi to sa njom radio...? Od glume ne mozhe nishta dobro izaci, na kraju se uvijek sazna pravo lice...
    #fakenews

  6. #56
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    to i mene interesuje zato sam i pitao na početku

    postoje dva načina ophođenja sa curama
    ni jedan ne funkcioniše kako bi trebalo
    jedan budeš dobar i ona te zajebava iz samo njoj poznatog razloga
    drugi je da budeš govedo,ona juri za tobom ali ti nisi srećan
    Stvar je u tome sto moras znati prema kome trebas biti dobar. Ako pazis koga biras, onda te ona nece zezati. Ona druga opcija ne dolazi u obzir, jer ipak trebas po nekada pogledati u ogledalo i ne povratiti od toga sto vidis. Zato mislim da ne treba juriti, nego pogledati sta ona radi, kako se ponasa, kod druge-trece gluposti, treba to ostaviti i ne gnjaviti se vise, jer covek ostaje samo povredjen. Isto vazi i za zene.

  7. #57
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    e sad pitanje za cure:
    pojasnite zbog čega svoga momka više volite kada vas bije(a volite). Koje su to misli koje vam prolaze kroz glavu . je li u pitanju nešto nesvjesno(animalno) u vama
    da je "jak" muškarac koji vas kontroliše, dobar muškarac .Da li je u pitanju neki vid očuvavanja veze, šta li već.
    Ne da volimo nego obozavamo!

    Taj koji povisi ton a ne krene da me udari je zavrsio kod mene. Jednostavno nisam osoba koja voli bilo kakve konflikte, ni one verbalne, pa ko voli da se svadja i na taj nacin lijeci svoje komplekse, neka me zaobidje.
    Za mene je jak muskarac onaj koji je - siguran u sebe, stabilna licnost, postuje zenu i njene zelje i nikad nece sebi dozvoliti da se ponasa nasilnicki (sto bi bio samo dokaz njegove nesigurnosti, iskompleksiranosti i kukavicluka...).
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  8. #58
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    nema većeg ženskaroša u Crnu Goru i Beograd
    pala sam sa stolice :lolblue:

    inače, što se teme tiče, ne sudi po par pacijenata o cijelom ženskom rodu.
    Ko bre voli i dozvoljava da bude tučen, liše mazohista?!

    naravno da niko na mene nije digao ruku i naravno da bih se branila svim raspoloživim sredstvima da to toga ne daj Bože dođe. Mis'im ono...
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  9. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Toliko mi se sviđa ovo što si rekla da bi te sad najradije jednom pošteno zalijepio :-P

    Veoma je interesantno to što si napisala da voliš "dobrice" da ih je*** u glavu (ako si nisi šalila, a mislim da nisi jer po mojoj poslovici "u svakoj šali,ima po malo šale") znači u principu voliš jake momke koji mogu da te obuzdaju

    Konačno jedna koja nema priču IJU ZAR MENE,PI KAKO TE NIJE SRAMOTA DA TO PIŠEŠ SELJAČINO JEDNA BALKANSKA, JA BI GA UBILA, JA BI MU VRATILA, JA BIH GA ŠUTNULA (ali stvarnost je drugačija)
    Rakune, ili se uzajamno nijesmo razumjeli, ilija tebe ne shvatih kako treba? Ali to ćeš mi ti reći...
    Volim razumne muškarce, stabilne, naravno, na koje se mogu UVIJEK osloniti, ali koji me vole najmanje onoliko koliko ja volim njih, i koji iz ljubavi praštaju i poneki hir, a to znači ovo- dobrice-da im srž koštanu pijem...ako se ijedna strana u vezi osjeća, kako ti reče - je**na u mozak, bogomi je tu mrka kapa!
    Ne podnosim batine, ne podnosim veze u kojima je neko nekome tutor, vaspitač i staratelj...ako veza nije zajednica dvoje odraslih ljudi koji žive onako kako oboje smatraju da je pametno, dobro, imajući obzira jedno prema drugome u svakom smislu, onda to i nije ni veza ni ljubav. A mogu bit grubijani golubijeg srca, ili golupčići lavljega srca, svejedno je, i tu mjesta šamarima nema
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #60
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto imate vi protiv pranja nogu? Ja bi za mojega sve uradila, i bubuljice bih mu cijedila :mrgreen:

  11. #61
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jak muskarac je onaj koji nema lazni ponos i koji ce uvek saslusati zenu i kad zna da gresi i truditi se da joj ukaze na greske koliko moze i to vreme ostati kraj nje jer je voli i postuje. To je onaj koji zna da kaze izvini kad pogresi.

  12. #62
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes vala, treba ona da zaglavinja, a ja da je saslusavam i da slusam te budalastine i onda da crknem objasnjavajuci joj i ukazujuci na greske. Ne radi se to tako. No aj ti sreco moja podji nedje oladi se malo, prosetaj i razmisli o tome, pa cemo onda prichat' kad se oboje ohladimo. A vjerujte mi, generalno ne treba tuci i prebijat' nikog, ali nekad stvarno treba odvalit' shamarchinu...kako djevojka mushkarcu, tako i mushkarac djevojci. Obostrano. Od shamara niko nikad nije umro... Ima i u tome neke strasti. :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    dobro de...

    @ puppy i oljce

    aj iskreno...koliko ste takvih momaka upoznale??? jer mi se chini da jeste da bi sad njegovo prezime nosile...

    to je kao da ja kazem da je prava zena ona koja voli i postuje svoga muza,njegove zelje,slusha ga bespogovorno i nevina je ushla u vezu(brak)(crnogorska "prava" zena") - shto je ukratko recheno - obichna budalashtina...

    to shto ste vi navele je pozeljan muskarac za brak....kad nadjete takvog(a da nije gej) javite....


    ognjena ako zbog icheg....bar bi dobra fora bila
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  14. #64
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije vise godina raskinuo sam sa jednom djevojkom. Par godina posle raskida pricali smo o tome i ona svjesna da je pogrijesila i da je napravila zesce njesra, mi je rekla: A sto me nisi uhvatio nedje i odvalio mi shamarchinu da ukapiram neke stvari?
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  15. #65
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    nešto razmišljam, ako kako negdje zvončica reče većina cura doživljava to kao neki izliv ljubavi (nije on popizdio zbog bilo koga,no zbog mene)

    ja sam peškir koji je volio dosta momaka u srednjoj,a bogomi voljeli su i oni mene
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #66
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    pala sam sa stolice :lolblue:
    I ja padoh sa stolice od smijeha, vjeruj mi. Ne zna Rakun za mene, ocigledno. :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  17. #67
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Svodi se na ovo što je Mstislav u početku rekao

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Nijedna djevojka odje nece rec da ju je momak udario.
    Cak i da kaze reci ce da ga je odmah ostavila.
    Izgleda da djevojke koje vole da dobiju koji samar ne vise po forumima.
    to sam i ja znao slobodno
    u priči nema te koja bi to trpjela
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #68
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    dobro de...

    @ puppy i oljce

    aj iskreno...koliko ste takvih momaka upoznale??? jer mi se chini da jeste da bi sad njegovo prezime nosile...

    to je kao da ja kazem da je prava zena ona koja voli i postuje svoga muza,njegove zelje,slusha ga bespogovorno i nevina je ushla u vezu(brak)(crnogorska "prava" zena") - shto je ukratko recheno - obichna budalashtina...

    to shto ste vi navele je pozeljan muskarac za brak....kad nadjete takvog(a da nije gej) javite....


    ognjena ako zbog icheg....bar bi dobra fora bila
    Ja iskreno znam par takvih ljudi, jedan je moj prijatelj, stariji covek cije sam ponasanje prema devojci gledala 2 meseca i koga znam par godina. Drugog jos bolje znam, da li to ima veze sa jacinom osecanja i iskrenoscu s kojom ulazis u tu vezu - sigurno da da ali zaista postoje ti ljudi i mozda to nije vecno stanje ali najbitnije je da je to ono sto preovladava u konfliktnim situacijama. Ja sam sama takva, koliko god da me iznervira i dodje mi da u tom trenutku raskinem ipak uvek razmislim o sebi i njemu i stavljam se u njegovu poziciju...

  19. #69
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Prije vise godina raskinuo sam sa jednom djevojkom. Par godina posle raskida pricali smo o tome i ona svjesna da je pogrijesila i da je napravila zesce njesra, mi je rekla: A sto me nisi uhvatio nedje i odvalio mi shamarchinu da ukapiram neke stvari?
    Ne znam da li ti stvarno mislis da je ona to bukvalno mislila... veruj da nije.

  20. #70
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Ne znam da li ti stvarno mislis da je ona to bukvalno mislila... veruj da nije.
    A dje sam ja to rekao da mislim da je ona bukvalno mislila? Samo sam pomenuo situaciju i sta je rekla. Sto jednostavno znaci da je bila svjesna da je zescu glupost napravila... Vjerovatno se tako tjese one koje popiju shamar. On me voli, a ja sam napravila njesra veliko i dobih shamar...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Ja iskreno znam par takvih ljudi, jedan je moj prijatelj, stariji covek cije sam ponasanje prema devojci gledala 2 meseca i koga znam par godina. Drugog jos bolje znam, da li to ima veze sa jacinom osecanja i iskrenoscu s kojom ulazis u tu vezu - sigurno da da ali zaista postoje ti ljudi i mozda to nije vecno stanje ali najbitnije je da je to ono sto preovladava u konfliktnim situacijama. Ja sam sama takva, koliko god da me iznervira i dodje mi da u tom trenutku raskinem ipak uvek razmislim o sebi i njemu i stavljam se u njegovu poziciju...
    da,dakle za tvojih 24-5 godina ti znash 2je takvih ljudi.. ja znam jednu zensku osobu koja lichi opisu "perfektne cg zene" dakle...rariteti su rariteti....uostalom...shto chinish sa tim 2gim...druizsh se iako znash da je takav...ccc...nikad te nauchit nishta
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  22. #72
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne druzim se nego izlazim. Mada sve to nije preuduslov za srecan brak jer d anema hemije tesko da bi se obe strane trudile toliko. Dvoje ljudi... mislis li da je malo? Sasvim dovoljno za sad...

  23. #73
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    A dje sam ja to rekao da mislim da je ona bukvalno mislila? Samo sam pomenuo situaciju i sta je rekla. Sto jednostavno znaci da je bila svjesna da je zescu glupost napravila... Vjerovatno se tako tjese one koje popiju shamar. On me voli, a ja sam napravila njesra veliko i dobih shamar...
    Samar ce da resi sta? Ako sta mrzim to je neko nametanje postovanja kroz strahopostovanje, cak ove dve reci ne bi smele da se pisu zajedno...

  24. #74
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Treba to bit sve, svako jutro, da je mirna citav dan, ajde.

    Uf izvinjavam se, pomijesa sam, ne treba da se bije, samo se treba voditi doktrinom - penis bonus pax in domus.

    Muskost se ne dokazuje tucom, ima mnogo drugih nacina da se dokaze muskost.

    Ja licno nikad ni jednu nisam udario. A da sam udario, i da mi je presla preko toga, odma bih je ostavio. Isto bih ostavio djevojku koja bi mi presla preko toga da je nazovem "kurvo".

    Osim u izuzetnim, sexualno obojenim situacijama
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  25. #75
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Samar ce da resi sta? Ako sta mrzim to je neko nametanje postovanja kroz strahopostovanje, cak ove dve reci ne bi smele da se pisu zajedno...
    Strahopostovanje i ljubav ne idu zajedno. Strahopostovanje u drugim sferama zivota je itekako dobro... Biliv mi.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I/K: Boks
    By magnifik in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 14-11-10, 13:35
  2. Boks
    By Desert Eagle in forum Ostali sportovi
    Replies: 68
    Last Post: 04-09-10, 23:24
  3. Kik-boks u NK?
    By Luximus in forum Centralni
    Replies: 7
    Last Post: 09-04-09, 17:46
  4. Boks !
    By Gigoje in forum Ostali sportovi
    Replies: 12
    Last Post: 03-03-08, 14:18
  5. O ljubavi i slobodi u ljubavi
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 45
    Last Post: 19-12-07, 07:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •