Page 2 of 10 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 227

Thread: Zbog cega muskarci bilduju (samo za zene tema)?

  1. #26
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Blaster ti si promasio temu, bar sto se drugog dijela posta tice.
    Svi oni koji ne treniraju su ruzni - po muskarcima, a svi oni koji treniraju su ruzni - po zenama, steta sto nema nesto izmedju.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  2. #27
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Volim nabildovane od rada konstruktivnog a prenabildovane izbegavam.

  3. #28
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Underhill
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam zgodan i fino gradjen bez bildovanja.I vazda me pitaju treniras li sto.

  4. #29
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nikad mi nece biti jasno. Ali, znam par djevojaka koje vole iskljucivo takve...
    "Abrazame para que piense alguna vez en ti..."


  5. #30
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Zasto AltaMarea jos nije srela dobro utreniranog momka i provjerila mu snagu ?

    Ne provocirajte AltaMareu!!!

    Sad cu mozda biti bezobrazna, al moram, jace je od mene - ja stvarno ne bih da zamisljam kako je biti u istoj prostoriji u kojoj jedan bilder ispusti gasove (da oprostite svi) nakon pojedenih 6 jaja, kilograma mesa, par mjerica whey-a (ovo od Blaster-a prepisah )itd. Ne znam koji hemijski simbol da pripisem tom zagadjivacu vazduha,te cu ostati nedorecena....

    Ako vam je stalo do zdravijeg nacina zivota, zasto vi ne trenirate bez koriscenja proteina i ostalih suplemenata? Stvarno cete mi reci da su zdrave konjske tablete, ili onaj prasak od ukusa cokolade,banane, jagode? Stvarno podsjeca na koncentrat za kokoske,bez ljutnje.

    I da ,probajte jedan eksperiment, vi koji ste recimo trenirali godinu dana i nabacili misice (znam da za godinu dana mozete da izvajate skoro pa savrseno tijelo ), prestanite da trenirate dva mjeseca i neka prestane da trenira recimo vas drug koji igra kosarku,rukomet ili neki drugi sport vec duzi niz godina. Rezultati? Da se necete mozda ISPUMPATI? A on? Zato su meni ti misici uradjeni pomocu hemikalija VJESTACKA SNAGA!
    Last edited by AltaMarea88; 19-06-11 at 20:20.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa prije svega, od ove hrane ne moze biti bas nezdrava prda zapitaj se kako je biti u prostoriji sa nekim ko se najede bureka,priganica,pasteta,svinjskog pecenja pa ispusti prdu
    proteini su kao sto kazes dodaci ishrani i to nije nista strasno,velika je potrosnja proteina u svijetu i medju ljudima koji ni ne treniraju,zdravije je popiti proteine nego se najesti bureka kod vukcevica vjeruj mi a to sam prestanak treniranja necu da komentarisem jer je to mit koji se prepricava medju ljudima kojima je muka da podignu guzicu i da treniraju
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  7. #32
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato sto imaju previse slobodnog vremena, vecina ne bi da ima sto pametnije da radi. Govorim o ovoj modernoj pojavi koja se vidi po ulicaH, ljudima kojima je jednostavno to vid fizicke aktivnosti (kao sto ja npr odem na fudbal) kapa dolje.

  8. #33
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad mi jedna lijepa i djevojka koja vodi racuna o sebi kaze da ne voli vidjet (da ne idem dalje) dobro gradjenog muskarca (a do sad ih nije bilo, a suprotnih primjera ima itetako ), onda bih se i zamislio. To govore uglavnom one koje ne mogu da ih imaju pa nekako to kompenzuju. no offense
    To je isto kada bih ja rekao da mi se ne svidja kad djevojka ima dobre grudi i dupe.
    Last edited by oktagon; 19-06-11 at 21:46.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  9. #34
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Kad mi jedna lijepa i djevojka koja vodi racuna o sebi kaze da ne voli vidjet (da ne idem dalje) dobro gradjenog muskarca (a do sad ih nije bilo, a suprotnih primjera ima itetako ), onda bih se i zamislio. To govore uglavnom one koje ne mogu da ih imaju pa nekako to kompenzuju. no offense
    To je isto kada bih ja rekao da mi se ne svidja kad djevojka ima dobre grudi i dupe.
    Mozda nisam lijepa vala ali ne mogu da ne prokomentarisem
    Lijepo si ti gradjen i sparco je isto ljepotan pravi izdefinisani ali nije isto imati finu definiciju i biti nabildovan i naduvan hemikalijama kao rebrasti balon.

    A ukusi su razliciti, neko ne pridaje znacaja, neko voli pivski stomak (nevjerovatno ali istinito), neko voli plocice izdefinisane a neko voli i te ekstremno nabildane.

  10. #35
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fm_group View Post
    Mozda nisam lijepa vala ali ne mogu da ne prokomentarisem
    Lijepo si ti gradjen i sparco je isto ljepotan pravi izdefinisani ali nije isto imati finu definiciju i biti nabildovan i naduvan hemikalijama kao rebrasti balon.

    A ukusi su razliciti, neko ne pridaje znacaja, neko voli pivski stomak (nevjerovatno ali istinito), neko voli plocice izdefinisane a neko voli i te ekstremno nabildane.

    Mislim da smo se ogranicili od profi bodybuidinga i bojler-noge cackalice-masne ruke tipova.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  11. #36
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Pitaj Oktagon,sta te zanima?
    Ne vidim potrebu da se ovdje nadmudrujemo. Jasno je receno da su privlacni muskarci koji vode racuna o svom fizickom izgledu. Normalno ako treba iskljucivo fizicki izgled da ocjenjujem da ce moje oko zaintrigirati prije neki odrzani nego neki sa pivskim stomacicem (i jos kad je u dvadesetim godinama, to je iskreno za kritiku). Kod nas, ili ima pivski stomacic ili je prenabildovan, ili je jos u srednjoj skoli pa je mrsav,ako ima sredine evo. Cast svim izuzecima.

    Ne odustajem dok mi ne odgovorite zasto koristite vjestacke suplemente? Zasto ste zainteresovani za brze rezultate i tu prenapumpanost? Zar ne bi bilo bolje i pametnije da odredite sebi vremenski rok u kom zelite da postignete rezultate? Ili je boje da jedan 18 ogodisnjak zacrta da zeli biceps od toliko i toliko centimetara, i da ga instruktor u teretani ili drustvo odmah uputi na hemiju uz pomoc koje ce ojacati za 6 mjeseci!!! Porekni??? To nije normalno, jednostavno ne moze jedan 18 ogodisnjak da ima konstrukciju poput jednog od 25 godina!
    Blaster nije mit vec cinjenica. Al eto doci ces negdje u priliku da ne mozes trenirati mjesec,dva pa ces se uvjeriti. I da ,zasto ti svjeze napumpani nemaju trbusnjake izdefinisane?
    Evo ja sam zensko i mnogo su mi ljepsi momci koji se ne krecu poput ormara i sire se pored mene! Odrzavajte se, trenirajte, al bez hemije. Ne unistavajte svoje tijelo zbog dobrih marketinskih trikova koji vam propagiraju izgled alla BADZA (za neupucene, iz crtanog filma Mornar Popaj).To vam je cisto zensko-estetski savjet.
    Last edited by AltaMarea88; 19-06-11 at 22:05.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  12. #37
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Mislim da smo se ogranicili od profi bodybuidinga i bojler-noge cackalice-masne ruke tipova.
    Takozvani šalterski bilder http://vukajlija.com/salterski-bilder/289402

  13. #38
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Pitaj Oktagon,sta te zanima?
    Ne vidim potrebu da se ovdje nadmudrujemo. Jasno je receno da su privlacni muskarci koji vode racuna o svom fizickom izgledu. Normalno ako treba iskljucivo fizicki izgled da ocjenjujem da ce moje oko zaintrigirati prije neki odrzani nego neki sa pivskim stomacicem (i jos kad je u dvadesetim godinama, to je iskreno za kritiku). Kod nas, ili ima pivski stomacic ili je prenabildovan, ili je jos u srednjoj skoli pa je mrsav,ako ima sredine evo. Cast svim izuzecima.

    Ne odustajem dok mi ne odgovorite zasto koristite vjestacke suplemente? Zasto ste zainteresovani za brze rezultate i tu prenapumpanost? Zar ne bi bilo bolje i pametnije da odredite sebi vremenski rok u kom zelite da postignete rezultate? Ili je boje da jedan 18 ogodisnjak zacrta da zeli biceps od toliko i toliko centimetara, i da ga instruktor u teretani ili drustvo odmah uputi na hemiju uz pomoc koje ce ojacati za 6 mjeseci!!! Porekni??? To nije normalno, jednostavno ne moze jedan 18 ogodisnjak da ima konstrukciju poput jednog od 25 godina!
    Blaster nije mit vec cinjenica. Al eto doci ces negdje u priliku da ne mozes trenirati mjesec,dva pa ces se uvjeriti. I da ,zasto ti svjeze napumpani nemaju trbusnjake izdefinisane?
    Evo ja sam zensko i mnogo su mi ljepsi momci koji se ne krecu poput ormara i sire se pored mene! Odrzavajte se, trenirajte, al bez hemije. Ne unistavajte svoje tijelo zbog dobrih marketinskih trikova koji vam propagiraju izgled alla BADZA (za neupucene, iz crtanog filma Mornar Popaj).To vam je cisto zensko-estetski savjet.
    Nista, nista, ko zna, zna, ko ne zna, naucice (mozda).
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  14. #39
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Nista, nista, ko zna, zna, ko ne zna, naucice (mozda).
    Ok, mudro! Pozdrav.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    ja preferiram onu odbojkašku građu..kad su sportisti u pitanju...imaju ruke - prste za medalju...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #41
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,871
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post

    Ne provocirajte AltaMareu!!!

    Sad cu mozda biti bezobrazna, al moram, jace je od mene - ja stvarno ne bih da zamisljam kako je biti u istoj prostoriji u kojoj jedan bilder ispusti gasove (da oprostite svi) nakon pojedenih 6 jaja, kilograma mesa, par mjerica whey-a (ovo od Blaster-a prepisah )itd. Ne znam koji hemijski simbol da pripisem tom zagadjivacu vazduha,te cu ostati nedorecena....

    Ako vam je stalo do zdravijeg nacina zivota, zasto vi ne trenirate bez koriscenja proteina i ostalih suplemenata? Stvarno cete mi reci da su zdrave konjske tablete, ili onaj prasak od ukusa cokolade,banane, jagode? Stvarno podsjeca na koncentrat za kokoske,bez ljutnje.

    I da ,probajte jedan eksperiment, vi koji ste recimo trenirali godinu dana i nabacili misice (znam da za godinu dana mozete da izvajate skoro pa savrseno tijelo ), prestanite da trenirate dva mjeseca i neka prestane da trenira recimo vas drug koji igra kosarku,rukomet ili neki drugi sport vec duzi niz godina. Rezultati? Da se necete mozda ISPUMPATI? A on? Zato su meni ti misici uradjeni pomocu hemikalija VJESTACKA SNAGA!
    Odavno vecu glupost nisam procitao... Trebao sam sve boldovat al ajde. Raspitaj se malo o suplementima, pa dodji odje da pises! Svi ti sportisti sto ih spominjes, rukometasi, kosarkasi (svi koji se profesionalno bave sportom) uzimaju neke suplemente. Ako poznajes nekog sportistu, pitaj ga, siguran sam da ce ti navest 2-3 stvari koje su po tebi 'hemija'
    Sta je po tebi uopste zdrav nacin zivota?

    I ako mozes, objasni mi sta znaci ovo:
    - konjske tablete
    - vjestacka snaga
    look right through me

  17. #42
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    ja preferiram onu odbojkašku građu..kad su sportisti u pitanju...imaju ruke - prste za medalju...
    Najteze je prste i trbusnjake nabit, ostalo je lako.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. #43
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,208
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default

    odbojkasi! uh!
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  19. #44
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da shvatim cure koje vole debeljuce Slagacu ako kazem da ce mi oko prije pobjeci na nekog takvog nego na zgodnog,fino izdefinisanog momka Naravno,misli se na umjereno nabildovanog momka,profi bilderi su mi odvratni. Samo vi bildujte,lijepo je to vidjeti da muskarac vodi racuna o sebi ))
    "Samo kada volimo,želimo postati bolji nego što stvarno jesmo."
    (Paulo Coelho)

  20. #45
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,110
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Uzrok gutanja hemije i pumpanja je nezadovoljstvo drustvenim statusom ili generalno zivotom.Moze li bit?
    Ili se mozda tako kompezuje neki nedostatak ili neuspjeh na drugom polju.
    Vazda mi je bilo mrzno kad musko broji kalorije ili ne smije jesti pola jela.
    niujedne mi gace lastike nema

  21. #46
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    meni je ovo isto kao da si pitala "zašto žene idu na fitnes". neko voli da trenira, voli da dovede liniju u red, da mu je sve na mjestu ne mislim na ove "gutače" što im ruke nateknu ka tijesto puno kvasca, a noge ostanu kao u ptice trkačice

  22. #47
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ako ne uzimas nesto od suplemenata ili se ne hranis kako treba, mos trenirat 20 godina bices gradjen ka etiopski maratonac.
    Ljudi se dijele na:
    -MMA fajtere
    -bildere
    -miseve
    xD


  23. #48
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    prvo, svako treba da bude svjestan svoje građe da bi znao čemu da posveti treninge.
    a to sa hemijom ja ne računam u zdravi trening...ma koliko dodaci bili prirodni.

    a građa je itekako bitna
    Click image for larger version. 

Name:	26691_1422477235002_1024843835_1225087_6216751_n.jpg 
Views:	283 
Size:	48.7 KB 
ID:	59578
    Last edited by goozica; 20-06-11 at 01:17.

  24. #49
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    ih, što se mene tiče, kako oće ali ti instant "mišići" uopšte nisu lijepi još momak koji nema ramena nego vješalicu, a ruka natekla, pa ih mora raširit... stvaraš li sliku? metar i po, uska majica, nogice tanke

  25. #50
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ih, što se mene tiče, kako oće ali ti instant "mišići" uopšte nisu lijepi još momak koji nema ramena nego vješalicu, a ruka natekla, pa ih mora raširit... stvaraš li sliku? metar i po, uska majica, nogice tanke
    Ne, ere bih spavao nocas.

    Inace, da upoznam ostatak foruma, goozica moze da prepozna "fejk" izmedju dvije slike bicepsa (jedan od whey-a a drugi od bureka).

    How cool is that?

Page 2 of 10 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. zasto i zbog cega ? ;)
    By Dj Zepp in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 18-01-11, 16:47
  2. Postoji li separatizam ili je to samo jos jedan proces, zbog cega?
    By zdraljevovatz in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 29-01-09, 15:03
  3. Nemoralne zene - moralni muskarci?
    By odli in forum Sex i erotika
    Replies: 127
    Last Post: 22-10-06, 19:32
  4. zbog cega kod nas.....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 10-02-06, 19:39
  5. Replies: 54
    Last Post: 16-10-05, 19:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •