Page 2 of 20 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 494

Thread: Debata CG u NATO-DA ili NE

  1. #26
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Biću iskren i otvoren, za mene NATO znači i da nekakav novi balkanski kasapin neće nikad neće moći da dođe na vlast. Poznato je koliko na ovim prostorima žive tolerantni i miroljubivi ljudi koje nikako nije moguće nahuškati na bratoubilačko ubijanje. Ma dajte molim vas, o čemu se ovde priča. Pa nismo mi Švedska.

  2. #27
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ce NATO da o tome odlucuje. hoce li NATO maci djukanovica zbog bukovice, deportacija, dubrovnika...?

    taman zanmrzim LP, kad evo danas ui Pobjedu Zivkovic protiva NATOa.
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ssin View Post
    Biću iskren i otvoren, za mene NATO znači i da nekakav novi balkanski kasapin neće nikad neće moći da dođe na vlast. Poznato je koliko na ovim prostorima žive tolerantni i miroljubivi ljudi koje nikako nije moguće nahuškati na bratoubilačko ubijanje. Ma dajte molim vas, o čemu se ovde priča. Pa nismo mi Švedska.
    Slazemo se oko problema, ali ne i oko nacina rjesavanja. To sto pricas je samo jos jedan nacin stavljanja pod tepih problema iliti easy way out.
    Takva konstrukciona greska je bila ugradjena i u temelje SFRJ i zbog toga se i raspala. Ako NATO svojim autoritetom treba da nas nacera da ignorisemo problem - taj ce se problem i ignorisati dok god NATO bude odrzavao privid - ali time se na grebe povrsina, samo stvara nova slika, koja treba pokriti nase ruzno lice.
    U prevodu - nama ne treba nova kozmeticka presvlaka, vec temeljna hirurska operacija.
    Vecina ljudi je zla

  4. #29
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    I ja sam za hiruršku operaciju. I ja sam protiv stavljanja problema pod tepih, i easy way out. Ovde očigledno govorimo o političkom aspektu NATO. Da li je tu operaciju lakše uraditi sa NATO ili bez njega? Vidiš ja nekako nemam sklonost da verujem lokalnim gospodarima. Šta ćeš, život me naučio. Sada navijam za tutorstvo bar dok ne vidim da tutor nije potreban. (Ovde bih se ograničio na Srbiju, neću da se mešam ovog puta u vašu crnogorsku politiku, ja sam govorio više o vojnom aspektu što se Crne Gore tiče).

  5. #30
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mijesao, ne mijesao - u isti smo lonac
    Pitanje tutorstva i cijelih EU integracija je jedna stvar. NATO je malko drugacija. Od tutorstva na putu ka EU ja vidim opipljive koristi (kao i losih stvari). Od NATO - ne.

    Problemi u nasim zemljama i sa nasim susjedima - koji sacinjavaju srz bezbjedonosih rizika - ce se tesko rjesavati clanstvom u jednoj organizaciji koja treba da nas stapom i sargarepom umiri. Oni se mogu "primiriti", ali ne i sustinski rijesiti. A da ce se zaboraviti nakon duzeg eprioda boravka u sredjenom drustvu... pa ako period 1945-1991 nije bio dovoljan da se zaborave nesredjeni racuni...
    Oni ce se rjesavati medjusobnim dijalogom. Koliko god ovo zvucalo bajato, to je jedini pravi nacin.
    Vecina ljudi je zla

  6. #31
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nakon LP, evo i NS protiv ulaska u NATO. Ipak je ona Narodna Sloga bila cudo.
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Gledam anketu, i opet sam ostala u manjini. E vazda li mi je manjina sudjena
    Protiv jer ne vidim Crnu Goru u jednoj takvoj organizaciji. Znaci, ulazak u NATO znaci modernizaciju vojne opreme a to su dodatni troskovi za iovako siromasnu Crnu Goru. Samim tim sto je ova zemlja tako mala, ne vidim potrebu bilo kakve militarizacije.
    Jos jedan bitan, za mene mozda najbitniji detalj, trazice garant dio obale za svoju flotu. E pa N E D A M. Jedva se jednih rijesismo, tako da mi drugi ne trebaju. Pogledajte Kumbor, kazu da je to jedan od najljepsih djelova obale u zalivu, maltene okupiran. Groblje satrudija. Mi imamo malu obalu i prisusto bilo kakvih snaga ce se primijetiti. Ne mislim sad da ce se razmiliti, ali ipak...Jednostavno Protiv
    Odlicno receno!

    Dakle, kad se sracunaju sve dobre i lose strane i to se uporedi, sigurno je u nasu korist da ne pristupamo NATO-u.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  8. #33
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    pa ce NATO da o tome odlucuje. hoce li NATO maci djukanovica zbog bukovice, deportacija, dubrovnika...?

    taman zanmrzim LP, kad evo danas ui Pobjedu Zivkovic protiva NATOa.
    I za LUSTRACIJU!

  9. #34
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lustracija je akodje, sjajna tema, ali u ime koga da se lustrira kad vecina glasa te koji treba da se lustriraju....
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  10. #35
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    lustracija je akodje, sjajna tema, ali u ime koga da se lustrira kad vecina glasa te koji treba da se lustriraju....
    Da. Sada dolazimo do pitanja: da li je lustracija moguca ako nije doslo do smjene vlasti. U cemu je Crna Gora svojevrsni evropski fenomen. U najgorem slucaju, DPS ce odbijati bilo kakvu lustraciju, ili ce isposlovati usvajanje nekog impotentnog zakona, kojim ce razvodniti i obesmisliti citavu pricu kroz korumpirani sistem

    U najboljem mogucem slucaju lustracija ce se sprovesti selektivno, tj. nagrabusice oni koji su izgubili sigurno politicko zaledje. A to je pocetak - jer se takvi procesi tesko mogu kontrolisati.

    Brana ili postoji ili se urusava...
    Vecina ljudi je zla

  11. #36
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tacno bonja.
    ajde sada da se vratimo NATO prici.
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prema ispitivanju javnog mnjenja, koje je u februaru sproveo CEDEM, pokazalo je da bi za ulazak Crne Gore u NATO glasalo 36,6 % protiv bi bilo 34,6 % a oko 20 % nema stav po tom pitanju. Glasanje na www.infoizbor.org uglavnom je priblizno ovom nasem https://forum.cdm.me/showthread.php?t=24164 a prema anketi Džona Glena, direktora za spoljnu politiku u njemackom Marsalovom fondu podrska NATO u Evropi za period 2002 - 2006 opao je sa 70 na 55 %. U Crnoj Gori zasad je jedino Liberalna partija kriticar pristupanja Crne Gore NATO sa argumentima koji su vidljivi svima da: -prisustvo NATO prati terorizam, - terorizam i turizam ne idu zajedno...... Savo Kentera, generalni sekretar Atlanskog vijeća, organizacije koja propagira ulazak Crne Gore u NATO, iznosi tri glavna razloga za ulazak: - Glas Crne Gore će se cuti na međunarodnoj političkoj sceni - Odbrambeni sistem će biti na mnogo većem nivou, a koštaće „mnogo manje" ako bi se Crna Gora branila sama - Povećan priliv direktnih stranih investicija, jer će prisustvo NATO značiti da je Crna Gora bezbjedna država... Dakle imamo samo fraze bez razrade u cemu se glas cuti vise ako smo u NATO, a najgrublji proracuni pokazuju da ce taj jeftini sistem odbrane bez kupovine obavezne "moderne opreme" godisnje kostati preko 60 miliona eura. Nejasno je o kakvom se investicijama radi jer vojna industrija i ekologija nekako ne idu zajedno, a mi smo i ekoloska drzava. Nas ministar odbrane naredio da se pretopi visak naoruzanja pa je cudno sto nam ti buduci saveznici ne dozvoljavaju da to prodamo i nesto zaradimo.....

  13. #38
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ipak je taj NATO konacna i POTPUNA garancija integriteta CG, da nikad niko ne pomisli da nam *ochopli* malo CG.....ALI LUKU NE MOZE!
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  14. #39
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    471
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zamisli život bez koka-kole i NATO-a

    Sijanje nove paranoje - proturaketni štitovi i sl. sranja:


    http://www.poslovni.hr/36600.aspx


    "... Američki planovi o gradnji proturaketnog štita u Poljskoj i Češkoj izazvali su otvorene podjele među zemljama članicama Unije, a najveće protivnice tog sustava za sada su Austrija i Lukemburg. Austrijska ministrica vanjskih poslova Ursula Plassnik izjavila je kako štit izaziva zabrinutost među austrijskim građanima. Njezine bojazni dijeli i luksemburški ministar vanjskih poslova Jean Asselborn, koji drži kako će namjere Varšave i Praga da dopusti gradnju proturaketnog štita na svom teritoriju izazvati zaoštravanje odnosa s Rusijom. "Neprihvatljivo je da u 21. stoljeću i nakon pada berlinskog zida ponovno dođe do tenzija iz doba hladnog rata", izjavio je ministar. Ocijenio je kako u Europi neće biti stabilnosti ako Rusija bude stjerana u kut, te kako Česima i Poljacima treba omogućiti da se okupe oko europskih interesa..."



    - ovaj je posebno bolestan:

    "... S postavljanjem štita slaže se i Danska, čiji je ministar vanjskih poslova Per Stig Moller rekao kako je bolje imati takav sustav nego samo pasivno gledati kako "nam rakete padaju na glavu...".


    (Dakle, jedno jutro imamo proteste danske alternative zbog zatvaranja nekakvog kulturnog centra - a već uveče priviđaju nam se rakete kako lete po nebu... cccc.... pitam se što slijedi )



    The good old times are back:

    "... Moskva je već priprijetila kako je spremna uništiti štit. Zapovjednik ruskih zračnih snaga general Igor Khorov u izjavi za poljski dnevni list Gazeta Wyborcza je rekao kako svi strateški zrakoplovi u sastavu ruskih zračnih snaga mogu izvršiti zadatke koji se tiču bilo elektronskog ometanja bilo fizičkog uništenja. Khorov je naglasio da Rusija modernizira svoju zračnu flotu, a do kraja godine trebao bi biti nabavljen velik broj novih Tu-160 bombardera. Njemačka koja predsjeda EU pokušava smiriti tenzije te se zalaže za razgovore u okviru NATO-a. Njemački ministar obrane Franz Josef Jung također smatra da bi raketni štit u dvjema zemljama trebao postati dio šire koncepcije obrane zapadnog obrambenog saveza... "


    I love the smell of napalm in the mornin' ...



    Francuski predsjednik Jacques Chirac upozorio je da bi američka inicijativa o gradnji proturaketnog štita mogla vratiti Europu u hladnoratovske tenzije, s čime se slaže i bivši njemački kancelar Gerhard Schröder. Schröder je plan gradnje štita nazvao je "politički iznimno opasnim i apsurdnim". Dodao je kako u Rusiji ispravno gledaju na taj plan koji se smatra pokušajem zaokruživanja te zemlje "Zbog svog vlastitog interesa Rusiju moramo učiniti što je moguće bližim saveznikom Europe, a ne učiniti suprotno". SAD inače tvrdi da štit koji bi se postavio u Poljskoj i Češkoj ne bi bio uperen protiv Rusije.


    Good old NATO - just can't live without it !




    Još malo o ovoj maškaradi:

    http://www.vjesnik.hr/html/2007/03/1....asp?r=van&c=1


    "... U međuvremenu, postavilo se i pitanje na koji će način biti zaštićen ostatak Europe posebno njezin jugoistok koji je najbliže »problematičnim« srednjoistočnim zemljama..."


    Pitam se - da to nas čika Jaap de Hoop Scheffer ne pokušava malo pomalo "pripremiti" za skrivanje pod raketni štit, oklop, ili što li je već u pitanju ?..

    (Ko zna đe bi na Balkanu mogli krenuti u instalaciju raketnih hangara i radarskih sistema - možda na Romaniji, ili bolje na Zelengoru (otamo se najbolje vide Teheran i okolica )... ili da jednostavno "piknu" neku lansirnu rampu na Mamulu - i gotova priča :mrgreen: - pa možemo promovisati i vojni turizam - uz sve ostale tipove i podtipove turizma po kojima je Crna Gora poznata...)
    Last edited by The Severed Garden; 18-03-07 at 17:11.

  15. #40
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sjajno!
    e, sad kako se CG u cijeloj prici postavlja i ponasa, to je presmijesno! sad mi jesano kako je Lazni Car mogao da postane Car i da toliko vlada. pa, mi smo marva!
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Savo Kentera, generalni sekretar Atlanskog vijeća, organizacije koja propagira ulazak Crne Gore u NATO, iznosi tri glavna razloga za ulazak: - Glas Crne Gore će se cuti na međunarodnoj političkoj sceni - Odbrambeni sistem će biti na mnogo većem nivou, a koštaće „mnogo manje" ako bi se Crna Gora branila sama - Povećan priliv direktnih stranih investicija, jer će prisustvo NATO značiti da je Crna Gora bezbjedna država...
    Divni argumenti mladog Kentere.
    1. Cuce se za Crnu Goru na medjunarodnoj sceni... strasno. Kad vec ne mozemo da se procujemo radom, ajmo onda da se uclanimo nedje. Lakse je.
    2.Odbrambeni sistem ce biti bolji... Odbrambeni sistem? Zasto nam treba kad je u Crnoj Gori multikulturalni sklad, a sa komsijama imamo odlicne odnose. Kad se laze?
    3.Priliv stranih investicija? I NATO? I ko je uopste ovaj Savo Kentera?
    Vecina ljudi je zla

  17. #42
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    471
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    I ko je uopste ovaj Savo Kentera?
    Vjerovatno isti (ne)soj kao i Radovan Vukadinović (inače Crnogorac) - predsjednik Atlantskog Vijeća Hrvatske (osnovanog radi agitacije za ulazak HR u NATO) - poznate nevladine organizacije (koju inače finansira hrvatska vlada ).
    Ovi Crnogorčići su mi se nešto po raznim atlantskim vijećima razbacali ka đubrivo po njivi... "đe je lova - tu je Đetić", kako kaže stara čečenska poslovica.

  18. #43
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by The Severed Garden View Post
    Vjerovatno isti (ne)soj kao i Radovan Vukadinović (inače Crnogorac) - predsjednik Atlantskog Vijeća Hrvatske (osnovanog radi agitacije za ulazak HR u NATO) - poznate nevladine organizacije (koju inače finansira hrvatska vlada ).
    Poenta Atlantskog vijeca u CG je mnogo vise bliza onoj nerasprodatoj imovini bivse VJ. U Srbiji su se clanovi njihovog Atlantskog saveza itekako pozicionirali po strukturama nadleznim za prodaju te imovine (Zivulovic) i razne tendere za nabavku vojne opreme.
    Imajuci u vidu praksu Vesa Vukotica, potrebu za skupom opremom - postaje jasno zasto covjeka mnogo vise znaima NATO integracija, negoli ona suvoparna sa EU...
    Vecina ljudi je zla

  19. #44
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    sjajno!
    e, sad kako se CG u cijeloj prici postavlja i ponasa, to je presmijesno! sad mi jesano kako je Lazni Car mogao da postane Car i da toliko vlada. pa, mi smo marva!
    Jes no lazni car Scepan Mali je nacinio vise no dosta za Crnu Goru ,zato se ti sad ne zoves Abdil Karim Serbinovic ! Hhahahahahahahah !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #45
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    471
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Poenta Atlantskog vijeca u CG je mnogo vise bliza onoj nerasprodatoj imovini bivse VJ. U Srbiji su se clanovi njihovog Atlantskog saveza itekako pozicionirali po strukturama nadleznim za prodaju te imovine (Zivulovic) i razne tendere za nabavku vojne opreme.
    Imajuci u vidu praksu Vesa Vukotica, potrebu za skupom opremom - postaje jasno zasto covjeka mnogo vise znaima NATO integracija, negoli ona suvoparna sa EU...
    Zanimljivo... dečki jednostavno imaju nos za biznis

  21. #46
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by The Severed Garden View Post
    Zanimljivo... dečki jednostavno imaju nos za biznis
    A ne no Veso izgore za integracijama i bezbjednoscu
    Vecina ljudi je zla

  22. #47
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima u Makedoniji lik koji je CGrac i koji je Atlantskom vijecu.
    Kentera se za vrije studiranja pojavljivao sa pistoljem na fakultetu i pricao da radi za DB.
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  23. #48
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I Narodna stranka je protiv ulaska u NTO.
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  24. #49
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,034
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    A ne no Veso izgore za integracijama i bezbjednoscu
    Gosp. Veselin Vukotic samo prenosi poruke od bivseg premijera!!!Koliko se moze vidjeti on i gosp. Blagota Mitric predstavljaju neke portparole !!!Po meni ulazak u NATO promovisu politicke snage kojima su blizi neki daleki centri moci od komsijskog Brisela!!!Ocigledno da ga niko nije pojeo sto ga nije platio!!!Nadamo se da ce poruka gosp. Havijera Solane u vezi skidanja odgovornosti sa naroda na jako neodgovorne CG politicare biti sprovedeno u djelo!!!Mozda samo krivo shvatam situaciju
    deuscroix

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Otpor clanstvu u NATO

    Da li se iza otpora clanstvu u NATO zaista krije istinska zabrinutost zbog militarizacije Crne Gore ili nepotrebnosti ulaska u jedan skupi vojni savez... ili se iza rijeci nekih forumasa koji se negativno izjasnjavaju po pitanju NATO-a - kriju ratnici onih nedovrsenih ratova iz proteklog vijeka?

    Evo na primjer, neki forumasi, koji se odje ubise da se predstave kao kulturni pro-evropski poslenici, su, ne tako davno, psovali po NATO agresorima i njihovim "siptarskim" saveznicima.
    "Veceras tj sinoc su odrzane demonstracije u *******. Naravno to nije prikazano na prvom programu drzavne televizije.Pravu izjavu za radio 3 dao je jedan ucesnik i rakao da je sa siptarima isto kao kad vam u kucu dodje neko, a posle hoce da vas iz nje iseli. Na moj privatni e-mail u znak podrske dobio sam i opasku da klinton ima pameti znak njegove partije ne bi bio Magarac!"

    Razlog zbog kojeg sam postavio jedan nekadasnji post jednog forumasa - lezi u mojoj namjeri da naglasim razliku izmedju dvije vrste otpora prema NATO-u.

    Isto kao sto postoje dvije vrste otpora prema EU - onaj koji misli da nacionalni interesi CG ne bi bili zadovoljeni i oni koje zastupa skola Vesa Vukotica, koja zeli da nas EU ostavi na miru sa svojim pravilima i standardim
    Vecina ljudi je zla

Page 2 of 20 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crna Gora, NATO i EU.
    By Boskow in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 03-02-07, 20:03
  2. Crna Gora pozvana u Partnerstvo Za Mir
    By kimmi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 49
    Last Post: 26-12-06, 22:58
  3. Crna Gora u NATO - Crnogorci u Irak ?
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 21
    Last Post: 04-05-06, 21:54
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24
  5. Hag ukinut NATO ispade
    By cetnjo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 20-10-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •