Page 8 of 10 FirstFirst ... 45678910 LastLast
Results 176 to 200 of 227

Thread: Zbog cega muskarci bilduju (samo za zene tema)?

  1. #176
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    S druge strane, lijepo mi je kad je muško tijelo fino izvajano, nešto poput grčkih skulptura, nešto što nije pretjerano.
    bogme za takav nepretjerani izgled podosta treninga treba..
    She is only here to annoy herself!

  2. #177
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Chush chush ti zhena... one bi grcke bogove malo?
    Simpatican upad...
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  3. #178
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    bogme za takav nepretjerani izgled podosta treninga treba..
    Ja imam jednog takvog, i istina, baš dosta trenira.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  4. #179
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Imam jedno pitanje za momke koji treniraju...kad se obično unose proteini u organizam, u stvari, kad je najbolje unijeti ih, prije treninga ili posle? Pričam o proteinima koje se hranom unose, ne o vjetačkim preparatima?
    I koliko, recimo, proteina ima u napitku od jednog živog jajeta, 2 dcl mlijeka, 1 banana i kašika meda?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #180
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    što znam ja jedem i prije i poslije..prije da bi za vrijeme treninga organizam mogao da se hrani a poslije jer se mišići ne opuste odmah nego se "hrane" pogotovo ako su pod upalom
    She is only here to annoy herself!

  6. #181
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Imam jedno pitanje za momke koji treniraju...kad se obično unose proteini u organizam, u stvari, kad je najbolje unijeti ih, prije treninga ili posle? Pričam o proteinima koje se hranom unose, ne o vjetačkim preparatima?
    I koliko, recimo, proteina ima u napitku od jednog živog jajeta, 2 dcl mlijeka, 1 banana i kašika meda?
    to ti nista ne valja i nije zdravo , nego jednu jabuku u 2 popodne i dosta je za taj dan ...................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #182
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,522
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Imam jedno pitanje za momke koji treniraju...kad se obično unose proteini u organizam, u stvari, kad je najbolje unijeti ih, prije treninga ili posle? Pričam o proteinima koje se hranom unose, ne o vjetačkim preparatima?
    I koliko, recimo, proteina ima u napitku od jednog živog jajeta, 2 dcl mlijeka, 1 banana i kašika meda?
    - Chim se probudish potrebni su proteini (iz hrane ili shejka-whey)
    - U svakom obroku mora biti dosta proteina (4-6 obroka dnevno)
    - Odmah nakon treninga treba unijeti brze proteine sa brzim Ugljenim Hidratima (whey + maltoza/dextroza..)
    - Prije spavanja je potrebno unijeti spore proteine (Sir ili ko je u mogucnosti popiti dozu Casein proteina, sporo se razlazu i hrane tijelo tokom noci, dok spava)

    Eto u kratkim crtama

  8. #183
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    I koliko, recimo, proteina ima u napitku od jednog živog jajeta, 2 dcl mlijeka, 1 banana i kašika meda?
    Zivo jaje (koje molim te nemoj jesti zivo da neku bolest ne zakacis) 6gr, 2dl mlijeka (1,6%) 5,6gr i banana od 100gr 1.10 gr miligram vise ili manje .

    Ako oces da pravis v shejk Mlijeko, Banana i Bademi dosta proteina i kalorija. Ako neko ti kaze bademi su masnoce reci mu DA ali ne zasicene vec kvalitetne masnoce koje su ti neophodne.

  9. #184
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja drmnem ponekad šejk od jednog bjelanca, banane i pola čaše mlijeka. Znam da su bademi žestoko bogati proteinima, ali ih ja nešto ne volim. A i ne treniram tako žestoko. Samo redovno.

  10. #185
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ni ja ih ne volim zato ih saspem u blender pa se pomijesaju sa ostalim sastojcima i onda ih ne osjecam previse . Za zdravlje sam uvijek spreman da se zrtvujem pa jedem neke stvari koje ovako ne bih ni u snu

  11. #186
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odje se i dalje pise, aoooo, pa zar niste do sada prestali da trenirate ?
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  12. #187
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    819
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast, 100 % u pravu i istinito. Pa dajte ako je nekom do bildovanja (nemam nista protiv),zasto uz ta 3-4 nedjeljna posjecivanja teretani i ne dodate neke seocke aktivnosti,koje u vecoj ili manjoj mjeri svi mogu da odrade tipa kosenje,seganje i cijepanje drva i sl... nego,ma platicu ja to neko da odradi a ja idem pred ogledalo sa dva tega. Mada i danasnjim suplimenti-momcima,svaki bi pobjegao od nekog seockog krupajlije,jer nije isto dizati 100-150 kila 20 do 120 min,ili kositi po cijeli dan,a po desetak dana zaredom. Da vidite kako to topi salo i oblikuje misice,ali idealno je bildovati i sve to raditi,ali ipak kao sto kaze gore,zaboravite na hemiju...vidi se da je malo ko volio i u skoli,inace...

    I da,treba voditi brigu o svom tijelu,izgledu i sve to,ipak je i djevojka zadovoljnija ako se redovno bavite fizickim aktivnostima,kazem iz iskustva... ;-)

  13. #188
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dardel View Post
    Mada i danasnjim suplimenti-momcima,svaki bi pobjegao od nekog seockog krupajlije
    to o cemu ti pricas se ne bilduje u teretani.
    a eo.

  14. #189
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BB je sport izgleda,ne bilduje niko da bi se tukao sa nekim ili odmjeravao snagu, ili zbario bolju ribu....

  15. #190
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L. Lawliet View Post
    Zivo jaje (koje molim te nemoj jesti zivo da neku bolest ne zakacis) 6gr, 2dl mlijeka (1,6%) 5,6gr i banana od 100gr 1.10 gr miligram vise ili manje .

    Ako oces da pravis v shejk Mlijeko, Banana i Bademi dosta proteina i kalorija. Ako neko ti kaze bademi su masnoce reci mu DA ali ne zasicene vec kvalitetne masnoce koje su ti neophodne.
    ja to ne koristim nego je preporučen taj proteinski šejk, od živog jajeta, banane, meda i mlijeka (obranog) mom djetetu, ali nigdje nije rečeno kad se pije, prije ili posle treninga. Hvala
    Takodje je i vitaminski šejk preporučen, nakon treninga (cvekla, šargarepa, jabuka, narandža, grejp)

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    to ti nista ne valja i nije zdravo , nego jednu jabuku u 2 popodne i dosta je za taj dan ...................
    slatko:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #191
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Bildujem da bi bio momak i po...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  17. #192
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ja to ne koristim nego je preporučen taj proteinski šejk, od živog jajeta, banane, meda i mlijeka (obranog) mom djetetu, ali nigdje nije rečeno kad se pije, prije ili posle treninga. Hvala
    Takodje je i vitaminski šejk preporučen, nakon treninga (cvekla, šargarepa, jabuka, narandža, grejp)
    Zivo jaje nije zdravo moze salmonelu da dobije ako ga jede pa muka kasnije.
    Poslije bilo kakve aktivnosti treninga treba unjeti protein i ugljene hidrate jer u toku jakog treniga tijelo dolazi u katabolicno stanje. Da ne duzim gubice misice i snagu...

  18. #193
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a banane i med su bogati proteinima , bas...................
    zivo jaje, cujes li sama sebe sto pitas? e sa takvim doktorima cemo daleko dogurat, i sa babskim misljenjima, svi smo najpametniji, pa svi kod doktora po vas dan,
    kad se ranis tako dobro kvalitetno i sve znas, sto ce malome ti shejkovi i matraci ?zar ne dobija sve iz ishrane pravilno , ako ne dobija ti ka domacica treba to porazno da prihvatis?
    imas temu o dijetama i ishrani odje na zenski kutak,pa pitaj mozda ti mood zna odgovor, i procitaj nedje ima tih recepata u gloriju, bazar i burdu, ....... l.lawliet dzabe se trudis procitaj tamo postove pa ce ti sve bit jasno ....................

    "..zamolila bih bodi bildere da o svom načinu ishrane koji je svakako vrlo specifičan i potpuno nezdrav po svim mjerilima i standardima (normalan čovjek da pojede 10 jaja na dan?! pa vi nijeste normalni!)pričaju na temama o bodi bildingu, a ovdje pričamo ipak o najobičnijim dijetama koje mogu da koriste oni koji ne žele da izgledaju kao supermeni.
    "

    i dabogda svakome bio nezdrav takav nacin ishrane ................

    a onda ispod toga napise i prepise sta sve smije da se jede, a to joj vec receno , nego elem nismo mi dovoljno pametni za nju
    pa ima i ono za voce sto sam ja rekao da se salo dobija, al kad to neko kaze dobronamjeran nema pojma dok tamo neki doktor to ne kaze, a mi smo debili pa sami donosimo zakljucke bez pitanja i provjere od strucnjaka

    nego elem ima tema bodybuilding pa tamo selite pitanja za ishranu, al ako cete prihvatiti savjete jedino
    Last edited by sparco; 08-07-11 at 08:36.
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #194
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dardel View Post
    Svaka cast, 100 % u pravu i istinito. Pa dajte ako je nekom do bildovanja (nemam nista protiv),zasto uz ta 3-4 nedjeljna posjecivanja teretani i ne dodate neke seocke aktivnosti,koje u vecoj ili manjoj mjeri svi mogu da odrade tipa kosenje,seganje i cijepanje drva i sl... nego,ma platicu ja to neko da odradi a ja idem pred ogledalo sa dva tega. Mada i danasnjim suplimenti-momcima,svaki bi pobjegao od nekog seockog krupajlije,jer nije isto dizati 100-150 kila 20 do 120 min,ili kositi po cijeli dan,a po desetak dana zaredom. Da vidite kako to topi salo i oblikuje misice,ali idealno je bildovati i sve to raditi,ali ipak kao sto kaze gore,zaboravite na hemiju...vidi se da je malo ko volio i u skoli,inace...
    Sta ima covjek da se crnjaci na selo da ga obadi pecaju i cheka gnijezdo strshljenova u travu dok kosi, plus sto nagrdjuje tetive i ligamente po stranchuga i potoka...

    To sto taj rmpalija seoski ima genetiku za te vrste poslova i sto se hrani na vime, njemu svaka cast, meni se licno svidja kad neko ima takvu genetiku i ne mora previse da radi na sebi da bi izgledao onako MUSKI. Al isto tako, kako su vecinom svi sa sela šljegli u gradove, imas i rmpalija i u grad, i to dosta. Naravno, ne generalizujem, ne mora neko da bude krupan samo kao poslijedica seoskih gena, mi smo u CG ionako planinski narod i dosta visok u prosjeku...

    E sad, mnogi mijesaju bildovanje, sa micanjem stomaka i sala, ili zatezanjem, jer jedino to mozes seoskim aktivnostima postici,
    a zna se kako se misici razvijaju i treniraju. I naravno da je svima bolje i ljepse da nedje pod klimu trenira, dje je cisto i komforno, prije nego u shumu, gdje i onako nema nekih rezultata.


    Meni je glavni problem sto se tice bildovanja i nashih momaka to shto nemaju granica...ne znaju kad da stanu, ili da rade na skladnoj gradji...ima stvarno presmijeshnih likova u velikom broju....
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #195
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoReason View Post
    - Chim se probudish potrebni su proteini (iz hrane ili shejka-whey)
    - U svakom obroku mora biti dosta proteina (4-6 obroka dnevno)
    - Odmah nakon treninga treba unijeti brze proteine sa brzim Ugljenim Hidratima (whey + maltoza/dextroza..)
    - Prije spavanja je potrebno unijeti spore proteine (Sir ili ko je u mogucnosti popiti dozu Casein proteina, sporo se razlazu i hrane tijelo tokom noci, dok spava)

    Eto u kratkim crtama
    sve stoji samo nikad ne uzimaj whey izjutra kao sejk samo ce da protrci kroz tebe i ispisat jednio u obliku sejka nakon vjezbanja

  21. #196
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Banane ne uzimajte uvece a ni nakon treninga puno secera prvo ide u jetru pa pravac u mast

  22. #197
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    a banane i med su bogati proteinima , bas...................
    zivo jaje, cujes li sama sebe sto pitas? e sa takvim doktorima cemo daleko dogurat, i sa babskim misljenjima, svi smo najpametniji, pa svi kod doktora po vas dan,
    kad se ranis tako dobro kvalitetno i sve znas, sto ce malome ti shejkovi i matraci ?zar ne dobija sve iz ishrane pravilno , ako ne dobija ti ka domacica treba to porazno da prihvatis?
    imas temu o dijetama i ishrani odje na zenski kutak,pa pitaj mozda ti mood zna odgovor, i procitaj nedje ima tih recepata u gloriju, bazar i burdu, ....... l.lawliet dzabe se trudis procitaj tamo postove pa ce ti sve bit jasno ....................
    Sparko, ajd malko, samo malko skalaj...svi znamo da si ti veliki stručnjak i to si pokazao i dokazao svojim pisanjem ovdje...možda kad razlučiš (pošto je meni to jasno) da je Bodi Bilding jedno, a dijeta drugo, onda ćeš možda i shvatiti zašto je pomenuta jedna jabuka dnevno (naravno, više metaforično, ali ti si ipak u pravu jer je samo način na koji ti nešto shvatiš i saznaš pravi način...ebem ti upravo shvatih da si it k'o Čak Noris!!!!)
    i da, naravno da tvrdim da 50 jaja nedjeljno MENE može da ubije, što bi s tobom uradila ne znam, ti probaj pa mi javi

    Dakle, zašto banana...eto, u proteinskom šejku ne moraju samo proteini biti...a proteina ima u mlijeku i u bjelancetu, jel? A u banani? Evo edukuj se:

    banane su prava mala skladišta energije, no osim što nam pomažu da ostanemo u dobroj formi, mogu nam pomoći i u prevladavanju ili sprečavanju znatnog broja bolesti.
    Banana je zbog svojih osobina pogodna za dijetalnu ishranu, ali je zato bogata mineralima, vitaminima i drugim korisnim sastojcima. Plod ima energetsku vrednost od oko 100 kilokalorija.
    Banana u sebi sadrži sledeće sastojke:

    • bakar
    • belančevine
    • beta-karoten
    • biljna vlakna
    • biljne masti
    • vitamin A
    • vitamin B6 i B12
    • vitmin E
    • vitamin C
    • gvožđe
    • kalijum
    • kalcijum
    • magnezijum
    • mangan
    • minerale
    • natrijum
    • triptohan
    • ugljene hidrate
    • folnu kiselinu
    • fosfor
    • hlor
    • šećer (fruktozu i glukozu)



    Quote Originally Posted by sparco View Post
    "..zamolila bih bodi bildere da o svom načinu ishrane koji je svakako vrlo specifičan i potpuno nezdrav po svim mjerilima i standardima (normalan čovjek da pojede 10 jaja na dan?! pa vi nijeste normalni!)pričaju na temama o bodi bildingu, a ovdje pričamo ipak o najobičnijim dijetama koje mogu da koriste oni koji ne žele da izgledaju kao supermeni.
    svako ko je nedobronamjeran ovo će upotrijebiti ovako kao ti jer je više nego jasno da način ishrane bodi bildera JESTE potpuno nezdrav za nekoga ko se ne bavi BB ko živi NORMALAN način života i ne ide u teretanu i ne bavi se fizičkom aktivnošću...i mislim da je više nego korektno tražiti da ovu temu ostavite nama neznavenima, jer ni ja ne idem niti mi na pamet pada da prosipam pamet na temi o BB...a ti je odje nemilice trošiš
    "

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    i dabogda svakome bio nezdrav takav nacin ishrane ................

    a onda ispod toga napise i prepise sta sve smije da se jede, a to joj vec receno , nego elem nismo mi dovoljno pametni za nju
    naravno da je neko ko vodi računa o mome djetetu neko u koga imam povjerenja , izvini što ne dadoh djetetu 50 jaja nedjeljno po tvome savjetu, nego mu uvaljujem bananu med i vareniku (obranu) kad dodje s treninga
    Quote Originally Posted by sparco View Post
    pa ima i ono za voce sto sam ja rekao da se salo dobija, al kad to neko kaze dobronamjeran nema pojma dok tamo neki doktor to ne kaze, a mi smo debili pa sami donosimo zakljucke bez pitanja i provjere od strucnjaka
    nijesam nikad porekla to za voće noću! Ali ti si rekao ŠTO MANJE voća, a mi imamo savjet ŠTO VIŠE, svakodnevno, samo ne uveče...izvini ako te uvrijedih ali od $utra đetetu prestajem da dajem vitamine, ako ti tako veliš?
    Neka trči po 5 km dnevno i neka radi po 1000 sklekova dnevno samo sa proteinima, koji će mu ugljeni hidrati na toliki napor!

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    nego elem ima tema bodybuilding pa tamo selite pitanja za ishranu, al ako cete prihvatiti savjete jedino
    hvala, ne treba nam tema o BB , kome treba zna dje će je naći
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #198
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    i da dodam, svi koji su se javili na ovu temu su bili prilično korektni i pokušali da objasne svoje gledište osim Sparka, koji je svaki post započinjao sa
    -"nemoj bez mene više...."
    -"boze boze boze, kako ljudi vole zamlacivanje, strasno,"
    -"odlicna dijeta javite se kad smrsta et a tri kila i naredni dna kad vratite tu kilazu odmah ................",
    -"znas kad ces smrsat na taj nacin ?!?!?! NIIIIIIIIKAD!!!!!!!! a salo ce ti samo rasti pa kako god oj, ja se iskljucujem sa ove promasene teme, i modo isto veli voce ujutru , oooomg ................."

    eto toliko o posvećivanju na ovoj temi...ne sporim (jer ne znam) da je na nekoj drugoj možda pričao nešto konkretnije, pa je ljut što nijesmo zapamtili...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #199
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja ni jedan dan dok sam isla na fitnis nisam posla a da ne pojedem predhodno bananu,i uvjek sam se osjecala puna energije tokom tih sat,nekad i dva vremena.Ona se i uvjek nesto vise da ja znam preporucivala prije treninga nego posle,mozda bas iz ovog razloga sto pomenu whiter...nisam nesto strucna ka' drug sparco :mrgreen:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  25. #200
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    bogomi bih ja i prije i posle po jednu, no ne da Sparko!
    Vidim da ovi teniseri ne patišu, sve nose bananu na teren i u pauzama iziju po zalogaj...da nije dobra, ne bi
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 8 of 10 FirstFirst ... 45678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. zasto i zbog cega ? ;)
    By Dj Zepp in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 18-01-11, 15:47
  2. Postoji li separatizam ili je to samo jos jedan proces, zbog cega?
    By zdraljevovatz in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 29-01-09, 14:03
  3. Nemoralne zene - moralni muskarci?
    By odli in forum Sex i erotika
    Replies: 127
    Last Post: 22-10-06, 18:32
  4. zbog cega kod nas.....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 10-02-06, 18:39
  5. Replies: 54
    Last Post: 16-10-05, 18:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •