Page 11 of 54 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 1341

Thread: Tetoviranje + Tattoo fotke forumaša

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Znas/te i sami da je najlakse prepraviti tetovazu... Dodam krila, ruke, noge, tockove i dobijem spejs shatl... Nijednom nisam razmisljao "a sto sutra" jer kad bi tako mislio, ne bi se ni zenio niti djecu pravio niti druga imao jer sve to nosi veliku bol ako po zlu podje...

    Zivim zivot u trenutku i to je valjda formula za ove sijede dlake koje mi pocese dok sam jos mlad
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  2. #252
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Igi,svaka chas` na potezu..
    tattoo je super uradjena
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #253
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Igi shto se nagrdi jadan :devil:
    salim se,tet je zvek ..

    moja tet je under construction ,pa cu naknadno priloziti slidzu


  4. #254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    /me ima u planu da bachi neki tatto..vec nekoliko trazhim po netu da vidim da li bih mogao naci neku za koju bih mogao rec' "e to je ta" ali nishta...inache planiram nekog warriora ali je teshko udovolijt mom umu ...nadam se da u skorije vrijeme doc do reshenja a ako ne idem pravo u studio pa cu tamo smislit' neshto

  5. #255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Executor View Post
    /me ima u planu da bachi neki tatto..vec nekoliko trazhim po netu da vidim da li bih mogao naci neku za koju bih mogao rec' "e to je ta" ali nishta...inache planiram nekog warriora ali je teshko udovolijt mom umu ...nadam se da u skorije vrijeme doc do reshenja a ako ne idem pravo u studio pa cu tamo smislit' neshto
    fino podjes kod ogija, kazes mu na sto mislis i na licu mjesta ti iscrta na papiru, pa vidis svidja li ti se, mijenjas i sl
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    znam ..tako sam neshto i planirao da uradim

  7. #257
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Executor View Post
    /me ima u planu da bachi neki tatto..vec nekoliko trazhim po netu da vidim da li bih mogao naci neku za koju bih mogao rec' "e to je ta" ali nishta...inache planiram nekog warriora ali je teshko udovolijt mom umu ...nadam se da u skorije vrijeme doc do reshenja a ako ne idem pravo u studio pa cu tamo smislit' neshto
    Mozda gratis dobijes i mindjusu postidjece se Mirkas pored tebe kad dodje koliko si urban

  8. #258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    hahhahha mendjushica nishta ..ti znash mene..a tatto se ima u planu

  9. #259
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moderatorska i novembarska tetovaza
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  10. #260
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Tetovaze

    Ljudi, Volite Li Tetovaze?
    Sta One Za Vas Predstavljaju?
    Imate/planirate Li Koju?
    AKO TI ZIVOT DAJE LIMUNE - NAPRAVI LIMUNADU !!!

  11. #261
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Republic of Zabjelo
    Posts
    1,268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ....love is in the air....

  12. #262
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChesterKA View Post
    Ljudi, Volite Li Tetovaze?
    Sta One Za Vas Predstavljaju?
    Imate/planirate Li Koju?
    Ne volim, znak su pomodarskog isticanja, ne mogu da se uklone ako su trajne... u zadnjim godinama sve je vise ljudi koji se na to tripuju a ja to posmatram kao seljacki trip....

  13. #263
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    volim ribice sa tetovazom..to je znak das uzivaju u zivotu i da su slobodoumne...tj. spremne na sve ..he he he

  14. #264
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    volim ribice sa tetovazom..to je znak das uzivaju u zivotu i da su slobodoumne...tj. spremne na sve ..he he he
    To je predrasuda a izvini
    ako se nekom svidja ok je i meni...licno samo one na odredjeno vrijeme ...jer ko mi garanti da cu za 20 godina voljeti i misliti i svidjati mi se sto mi se i sad svidja...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  15. #265
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    To je predrasuda a izvini
    ako se nekom svidja ok je i meni...licno samo one na odredjeno vrijeme ...jer ko mi garanti da cu za 20 godina voljeti i misliti i svidjati mi se sto mi se i sad svidja...
    uh ova se tema godinama provlaci i izlizana je...uradicu tetovazu koja ce imati neko posebno znacenje za mene,i ne,nece biti glupi tribali,horoskopski znaci,kineski simboli,hriscanski simboli (kod nas Ostrog) i naravno uradicu trajnu tetovazu i nece postojati zato sto je to moda...ali svako ima svoje,
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  16. #266
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RiddicK View Post
    uh ova se tema godinama provlaci i izlizana je...uradicu tetovazu koja ce imati neko posebno znacenje za mene,i ne,nece biti glupi tribali,horoskopski znaci,kineski simboli,hriscanski simboli (kod nas Ostrog) i naravno uradicu trajnu tetovazu i nece postojati zato sto je to moda...ali svako ima svoje,
    Ajde molim te objasni sto ce to bit. Jer ovo sto si nabrojao je gotovo sve sto postoji, osim ako neces da istetoviras ves masinu.

  17. #267
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    meni se uvijek svidjala klasika poput neke varijante biohazarda na ramenu

  18. #268
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svidja li vam se moja? Ovo je za pocetak, planiram jos koju, nadam se uskoro...
    AKO TI ZIVOT DAJE LIMUNE - NAPRAVI LIMUNADU !!!

  19. #269
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Ne volim, znak su pomodarskog isticanja, ne mogu da se uklone ako su trajne... u zadnjim godinama sve je vise ljudi koji se na to tripuju a ja to posmatram kao seljacki trip....
    ..........

  20. #270
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChesterKA View Post
    Svidja li vam se moja? Ovo je za pocetak, planiram jos koju, nadam se uskoro...

    Kad ces to micat laserom?

  21. #271
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Kad ces to micat laserom?
    Nikad!!Pa nisam je stavljala da bih je micala!
    AKO TI ZIVOT DAJE LIMUNE - NAPRAVI LIMUNADU !!!

  22. #272
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne svidja mi se ta tvoja tetovaza. Uradi neku veliku, a ne kao taj prcoljak. Ako se vec tetoviras, neka to valja, mada ces se jednog dana pokajati. Kod koga si se tetovirala i koliko te je kostalo?

  23. #273
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ni meni se ne svidja ova tetovaza. Prvo ne svidja mi se mjesto, bezveze je. Drugo, masa riba nesto tetovira zvjezdice i ta sreanja, i to je tesko sreanje... Sreanje sranja. Ili mi muskarci (sa ili bez malja na grudima) preko ruke, znate dje - da ne objasnjavam anatomiju, ona japanska slova za koja niko ne zna sta znace, ali to nije ni bitno, dok god je hentai crtanih filmova, i studia Ghibli, necu slati hejtove prema zemlji izlazeceg sunca... Kad se vec tetoviras uradi nesto unikatno, nesto sto ce predstavljati samo tebe, a ne nesto sto je stvar "mode" i pomodarstva. Tetovaze i tetoviranje su nastali iz jake zelje ljudi da ostave trag na sebi koji ima veze sa nekim dogadjajima ili necim u njihovom zivotu, ili necega sto je njima bitno... Ta zvjezdica je nishta, nula... Isto ko sto je karta, mapa bez razmjere najobicniji kupusni list. Ali mozes to da ispravis vec sledecom tetovazom, koju niposto nemoj stavljati na ruku (nikad mi se ne bi digao na zhensku koja ima tetovazu na ruci), vec biraj clanak noge ili ledja (ledja su najbolja), i gledaj da ne bude puno veca od 50x50 cm.

    Jos nesto, ne znam zasto se ljudi tripuju na to skidanje tetovaza?! Pa ljudi niko ne razmislja dok je mlad, sa dvaes i kusur ili jos manje, kad se tetovira da ce je nekad skidati. Kad se ostari i koza postane kakva postane, da je vise ni kreme Q10 pa ni Q150...sta ja znam...ne mogu uciniti mladjom, onda ta tetovaza ne izgleda bas najljepsom. Ali boze moj, ta tetovaza je dio tebe, dio tvoje istorije, dio tvoje mentalne evolucije, razmisljanja, ideja...kako sam ovo srochio u p.m. I ljudi koji su se istetovirali iz tih razloga, oni je nece skidati (izuzev JNA tetovaza, jer je njih stid da se vidi kakve su budale ispali, pa ih prekrivaju drugim ili uklanjaju skroz). A bice posla za lasere kad su u pitanju ovi koji se tetoviraju jer je to moderno, jer svaka moda prodje, a oni su to uradili iz totalno pogresnog razloga... A kad vec govorimo o modi, vracaju se "u modu" NIKE AIR MAXOVKE wooohoooo! (radosni usklik Homera Simpsona)! /me oblachi trenerku, uvlachi je u gace i slusha: samo u snu, ljubav postoji za nas... :mrgreen:
    Last edited by Luximus; 07-03-08 at 06:19. Reason: sjetio sam se jos necega...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  24. #274
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo mi je primitivno to pitanje micanja tetovaže, jer svi nešto radimo ne razmišljajući šta će sjutra biti, da li sa izgledom ili zdravljem. Svi imamo neko svoje gledanje na svijet i poznatu rečenicu "100 ljudi 100 ćudi" bi trebalo prodikskutovati malo, jer je bzvz nekoga kritikovati a ne biti samokritičan u pravcu Šta uraditi posle?
    I neko reče da cure tetoviraju zvjezdice itd i da je to glupo (parafrazirala sam). Mislim da svi mi volimo različite stvari. Kao što muškarci većinom tetoviraju neke zmajeve, "Ostrog" i neke imaginarne gluposti koje ništa ne znače nego su samo dobar tatoo i dobro urađena slika. Mada meni se svaka tetovaža dopada kakva god da je, samo da je dobro odrađena. Uživam vidjeti neku koju je Ognjen odradio, jer momak odlično radi, a još je slikar.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  25. #275
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChesterKA View Post
    Svidja li vam se moja? Ovo je za pocetak, planiram jos koju, nadam se uskoro...
    Meni licno i nije bas nesto... al ono ako se ti u svemu tome nalazis ok

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Kad ces to micat laserom?
    Ne mora je micati moze da je prepravi
    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Malo mi je primitivno to pitanje micanja tetovaže, jer svi nešto radimo ne razmišljajući šta će sjutra biti, da li sa izgledom ili zdravljem. Svi imamo neko svoje gledanje na svijet i poznatu rečenicu "100 ljudi 100 ćudi" bi trebalo prodikskutovati malo, jer je bzvz nekoga kritikovati a ne biti samokritičan u pravcu Šta uraditi posle?
    I neko reče da cure tetoviraju zvjezdice itd i da je to glupo (parafrazirala sam). Mislim da svi mi volimo različite stvari. Kao što muškarci većinom tetoviraju neke zmajeve, "Ostrog" i neke imaginarne gluposti koje ništa ne znače nego su samo dobar tatoo i dobro urađena slika. Mada meni se svaka tetovaža dopada kakva god da je, samo da je dobro odrađena. Uživam vidjeti neku koju je Ognjen odradio, jer momak odlično radi, a još je slikar.
    potvrdjujem ovo tvoje 100 ljudi 100 cudi... a odvratno mi je kad vidim da se generalizuje da to svi rade...ne rade to svi radi individua sa malo vise ili manje originalnosti al to radi pojedinac... a jos vise se grozim kad cujem komentar tipa da tetovaza ili pirsing su olicenje slobodoumne osobe(djevojke) koja zna da uziva u zivotu i da ne napisem jos sto shvaticete na sta sam mislila i odma joj se zbog toga kojekakve etikete kace...taj ukras na tijelu ne znaci nista do ukras i iskazivanje samog sebe putem toga...ne kaze se zalud da sustina knjige ne vidi po koricama...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

Page 11 of 54 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. tetoviranje
    By chloe in forum Primorski
    Replies: 11
    Last Post: 06-09-13, 22:47
  2. Info Tetoviranje
    By Lackie in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 15-05-13, 11:14
  3. Tetoviranje u HN(?)
    By Effect_ in forum Primorski
    Replies: 2
    Last Post: 25-04-05, 00:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •