Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 76 to 100 of 168

Thread: Oralni sex

  1. #76
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljudi, ima li ista ljepse od budjenja uz dobar oral Kako slatko doruckovah sad, apetiti mi skocio do neba!

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tko bi rekao da oralni sex moze da izazove toliko nesuglasica i carki na ovom jednom mirnom forumu.

    cozmic sunce sve treba pod kljuc i izbrisati trajno...

    kako pisati o sexu ljudima koji ga ili nemaju ili smatraju to nekom sramotom.
    mene jos uvijek nervira cinjenica da se ljudi ne ponasaju slobodno i ne upoznaju svoje tijelo i tijelo do...
    no dobro o tome cu nekom drugom prilikom (pospana sam)

    a oralni sex je divan ako se zna kako a ako ne ..ah ajme majko pravi uzas i smor..nevjerovatno je sta sve usta s malo jezika i pristima mogu da urade u oba slucaja. a jos sladje je posle ili u toku podijeliti i po koji poljubac usta na uta...

    a neko pomenu 69 to je samo gnjavaza koju je proslavio naziv koji je tako igriv

    eto dosta za sad
    off i go..
    a vii ...
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  3. #78
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    ja volim obostrano, nista drugo ne dolazi u obzir No kako krenusmo od trojke, pa klasika, pa oral. Sledeca tema je skidanje
    Tako je! Samo ne 69,no prvo jedno pa drugo. Ne mogu ja to istovremeno. Ocu da uzivam
    DICIOTTO

  4. #79
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nego, kad smo vec poceli pricu o ovome, da vas jos nesto piupitam: Djevojke, kad momka oralno zadovoljite do kraja gdje najvise volite da zavrsi sperma? Na nekom dijelu tijela, na pod, u ubrus, eventualno gutanje? Znam da momci najvise vole ovo trece, ali ne moze im cesto biti

    Mene nista ne moze da izludi kao kad ga uopste ne vadi, jos me pri tom gleda u oci... Nakon toga mogu lagano jos jednom, kao da nista nisam radio prije toga

  5. #80
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema nista ljepse nego kad kakva ravijojla legne na ledja,rasiri noge,a ja joj bacim kakav manji jastuk pod guzicu i onda je sve na dohvatu ruke,msm jezika...pa jos se spustim malo i u komsiluk...mmmmmmmmmmmmmmm 3 ihihihihihiiihihihi
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  6. #81
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Out and about
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogah da citam od pocetka, previse offova. Napisa li koji muski sta voli od oralnog, jer nesto imam utisak da:
    1. Muskarci misle da su bogom dani da izvode oral pa je dovoljno da nesto tamo dolje brckaju i piljkaju, malo palacnu, i zena je gotova... Pita li se koji od vas- zaboga, radim li ja ovo kako valja?

    2. Zene isto- misle da je dovoljno da otvore usta...ne bih rekla.

    Ima l' ko da ce da podijeli "male tajne"?

  7. #82
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
    tamo dolje brckaju i piljkaju, malo palacnu, i zena je gotova... Pita li se koji od vas- zaboga, radim li ja ovo kako valja?
    bravo !
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
    Ne mogah da citam od pocetka, previse offova. Napisa li koji muski sta voli od oralnog, jer nesto imam utisak da:
    1. Muskarci misle da su bogom dani da izvode oral pa je dovoljno da nesto tamo dolje brckaju i piljkaju, malo palacnu, i zena je gotova... Pita li se koji od vas- zaboga, radim li ja ovo kako valja?

    2. Zene isto- misle da je dovoljno da otvore usta...ne bih rekla.

    Ima l' ko da ce da podijeli "male tajne"?
    1. valjda partnerka ima toliko mozga da ako joj nesto ne odgovara, da kaze, da uputi partnera sta joj godi, sta joj prija, jer ne pali se svako po defaultu, neko voli njeznije, neko grublje itd itd,
    2. sto ne valja ili ne svidja na lijep nacin se kaze tj uputi kako je ljepCJe

    nesto mi nije za praktivati oralni sex koga ne znam dobro, tako ako znam partnerku dobro onda nema problema oko upucivanja sto i kako treba, ili ja njoj ili ona mene
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #84
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naravno, sve je stvar dogovora...

  10. #85
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
    Ne mogah da citam od pocetka, previse offova. Napisa li koji muski sta voli od oralnog, jer nesto imam utisak da:
    1. Muskarci misle da su bogom dani da izvode oral pa je dovoljno da nesto tamo dolje brckaju i piljkaju, malo palacnu, i zena je gotova... Pita li se koji od vas- zaboga, radim li ja ovo kako valja?

    2. Zene isto- misle da je dovoljno da otvore usta...ne bih rekla.

    Ima l' ko da ce da podijeli "male tajne"?
    a da nam ti otkrijes tvoje tajne za pocetak?

  11. #86
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ma kakv oralac bre, ja to pljunem i odma uprem, ne no jos da je lizem, sto cu lizat nesto sto mogu pljunut ))))))

    Zajebavam se, volim oralac, pocebno 69 pozu, a i misljenja sam da tu ne treba mnogo price, misli, svako malo iskusniji moze primijetit sto kome odgovara, po uzdasima, grcenjima, i tako tim stvarima. A ako je neka bas bas neiskusna, onda joj kazem ZAMISLI DA JE RUMENKO I LIZI I POSI, odnosno to sam govorio, sad kad sam se ozenio ne govorim to, jer ne dolazim u kontakt sa neiskusnima...jos

    Ja licno najvise volim kad ga uzme iz nje, uh to me izludi, kad ustane sa mene i onda ga uzme u usta, to mi je vrh, a kad dajem oralac onda se trudim da to bude sto bolje, sve bazirano na njenim uzdasima, grcenjima, i tako tim stvarima...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  12. #87
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    nego, kad smo vec poceli pricu o ovome, da vas jos nesto piupitam: Djevojke, kad momka oralno zadovoljite do kraja gdje najvise volite da zavrsi sperma? Na nekom dijelu tijela, na pod, u ubrus, eventualno gutanje? Znam da momci najvise vole ovo trece, ali ne moze im cesto biti

    Mene nista ne moze da izludi kao kad ga uopste ne vadi, jos me pri tom gleda u oci... Nakon toga mogu lagano jos jednom, kao da nista nisam radio prije toga
    I niko na ovo da odgovori? cccccc

  13. #88
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    I niko na ovo da odgovori? cccccc

    Druze Slobo(dane) mi ti se kunemo... Cure ce ovo tvoje pitanje prije rado izbjeci jer im tolika sloboda ovdje nije potrebna...

    Jedno je sigurno.Sto je zena opustenija i bliza sa nekim toliko joj nista od navedenog nece stvarati odbojnost,a to zavisi dosta i od vas...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #89
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bliskost i opustenost se ne stice preko noci.Za to je potrebno vrijeme,strpljenje,trud,zelja,volja da se sa nekim ostvari nesto daleko uzvisenije od onog sirovog i povrsinskog odnosa...Emocije su majka...Muskarac koji je znao kako da voli jednu zenu imao je uvjek dobru ljubavnicu.

    Vise nemam sta da kazem na ovu temu.
    Last edited by Rvasanin; 25-02-11 at 15:48.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  15. #90
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
    Ne mogah da citam od pocetka, previse offova. Napisa li koji muski sta voli od oralnog, jer nesto imam utisak da:
    1. Muskarci misle da su bogom dani da izvode oral pa je dovoljno da nesto tamo dolje brckaju i piljkaju, malo palacnu, i zena je gotova... Pita li se koji od vas- zaboga, radim li ja ovo kako valja?
    Pa radim kako valja kad je gotova:joint:
    @kvarni je reka' sve sto treba, potrebno je 'samo' osluskivat' djevojku.

  16. #91
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,765
    Thanks Thanks Given 
    622
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    Muskarac koji je znao kako da voli jednu zenu imao je uvjek dobru ljubavnicu
    Nesto ne bih slozio sa tobom na ovu konstataciju, posto djevoke kad vide da si ih zavolio krenu da ti j..u majku

  17. #92
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Nesto ne bih slozio sa tobom na ovu konstataciju, posto djevoke kad vide da si ih zavolio krenu da ti j..u majku
    Ok.Neka je tako van kreveta ali u krevet?Sta mislis?

    Kad kazem "kad zna da voli zenu" a pri tom se govori o krevetu onda ti je jasno da se tu radi o jednoj drugoj vrsti ljubavi...Ljubavi prema zeni uopste,nacinu kako se muskarac takodje daje,predaje...kako miluje,kako ljubi...Neko to cini sa jako prefinjenom emocijom i to nije dato samo zenama,kao njeznijim polovima...Ako si sirov,povrsan,isuvise grub ili hladan i ne znas kako da ucinis da se zena s kojom si u krevetu osjeca pozeljnijom nego sto ona sama vjeruje da jeste iz nje nikad neces iznjedriti dobru i predanu ljubavnicu...O tome govorim...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #93
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,765
    Thanks Thanks Given 
    622
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ok.Neka je tako van kreveta ali u krevet?Sta mislis?

    Kad kazem "kad zna da voli zenu" a pri tom se govori o krevetu onda ti je jasno da se tu radi o jednoj drugoj vrsti ljubavi...Ljubavi prema zeni uopste,nacinu kako se muskarac takodje daje,predaje...kako miluje,kako ljubi...Neko to cini sa jako prefinjenom emocijom i to nije dato samo zenama,kao njeznijim polovima...Ako si sirov,povrsan,isuvise grub ili hladan i ne znas kako da ucinis da se zena s kojom si u krevetu osjeca pozeljnijom nego sto ona sama vjeruje da jeste iz nje nikad neces iznjedriti dobru i predanu ljubavnicu...O tome govorim...
    Znam, ali tu su onda emocije, a kad su tu emocije i kad muskarca preplave, ona ovdasnje djevojeke pocinju da igraju na tu kartu i da manipulisu muskarcima. Totalno debilno ponasanje vezano za ove prostore. Ko ce koga da zajebe, na to se svodi sve danas. Emocije su rijetka pojava u ljubavnim vezama. Odje je sve goli interes, e ja se svima takvim po***** i u vezu i ljubav.

    P.S. Ne znam za tebe, ali kod mene emocije igraju veliku ulogu, dzaba izgled, dzaba sve, ako tu nema iskrenosti, i prave ljubave, ne ove danasnje ljubavi u pokusaju. Sex bez emocija (sto se mene tice) kod mene, nece nikad bit opcija. To samo zivotinje rade, a na taj nivo, nemam zelju da se spushtam.
    Last edited by Kradem_Shahte; 21-01-10 at 01:23.

  19. #94
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Znam, ali tu su onda emocije, a kad su tu emocije i kad muskarca preplave, ona ovdasnje djevojeke pocinju da igraju na tu kartu i da manipulisu muskarcima. Totalno debilno ponasanje vezano za ove prostore. Ko ce koga da zajebe, na to se svodi sve danas. Emocije su rijetka pojava u ljubavnim vezama. Odje je sve goli interes, e ja se svima takvim po***** i u vezu i ljubav.

    P.S. Ne znam za tebe, ali kod mene emocije igraju veliku ulogu, dzaba izgled, dzaba sve, ako tu nema iskrenosti, i prave ljubave, ne ove danasnje ljubavi u pokusaju. Sex bez emocija (sto se mene tice) kod mene, nece nikad bit opcija. To samo zivotinje rade, a na taj nivo, nemam zelju da se spushtam.

    Da meni nije bitna emocija kako u krevetu tako i van njega onda ovi postovi ne bi imali smisla,niti bi se iz njih dalo vidjeti da je cijenim...
    Sto se tice veza bez emocija i seksa kako sam kazes zivotinjskog ako su dvoje isti u tome treba ih pustiti da uzivaju na taj njihov nacin kao sto mi uzivamo na druge i nase nacine...Sve dok nas licno ne ugrozavaju...
    S druge strane mogla bih kao i ti da kazem da i muskarci jako lako manipulisu uz pomoc zenske slabosti i da se jednako lose ophode prema onoj koja im stavlja do znanja svoje emocije,ali ne zelim da pravim od vas gore od nas ili obratno,ne bavim se puno tim...To je od covjeka do covjeka i uvjek treba misliti i na izuzetke...Niti su sve zene iste,niti su svi muskarci isti...Na nama je da usled vecine onoga sto nam ne odgovara prepoznamo ono sto je po nasoj mjeri i u istom uzivamo...

    P.S.off topic



    "Tiha voda brijeg roni..."

  20. #95
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,765
    Thanks Thanks Given 
    622
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    S druge strane mogla bih kao i ti da kazem da i muskarci jako lako manipulisu uz pomoc zenske slabosti i da se jednako lose ophode prema onoj koja im stavlja do znanja svoje emocije

    P.S.off topic
    To ti i kazhem, da su ovo debilni prostori dje se to gleda, ko ce koga da zajebe, a ne iskrenost i ljubav....

    ovih nekoliko postova su bili off-topic

    prashtajte

  21. #96
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

  22. #97
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    vi od oralngo predjoste na emocije, znaci emocionalno morate da ga stavite djevojci u usta njezno romanticno pazljivo, ;p ?! il nesto grijesim ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #98
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Bez emocija. Nema davanja ako nema primanja. Zbog toga glasam za 69.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #99
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  25. #100
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    "Pa joj kabrio deremo svakog puta
    ne voli fleke po haljini pa zato guta"

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 15-05-07, 18:19
  2. oralni za 10 000
    By DiDa in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 19-03-05, 00:27
  3. Oralni sex da ili ne ????
    By LoVeRmAn_pG in forum Sex i erotika
    Replies: 32
    Last Post: 13-10-04, 09:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •