Page 350 of 711 FirstFirst ... 250300340346347348349350351352353354360400450 ... LastLast
Results 8,726 to 8,750 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #8726
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    hahahahahahaahha......vi niste normalny

  2. #8727
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    Mislim da se ovdje ne trebamo prepucavati ko za koga navija.To je najmanje bitno.Mi koji navijamo za CG treba da podrzimo nasu repku, a ostali neka navijaju kako im srce kaze.Ja bih iskreno volio da smo sa Srbijom u finalu,jer nikada necu mrzjeti tu reprezentaciju.Ali da li iko od nas kada igra basket ili sony sa bratom navija protiv sebe???
    A za Srbiju se ne cudim sto se ovoliko raduju, jbg 13-14 poraza zaredom su imale na velikim takmicenjima,uzas je to brate.Tako da mi je sad malo zao sto igraju sa masinerijom iz CG :biggrin:
    Naravno da svako treba da navija onako kako osjeca ali ja jednostavno ne mogu da shvatim te ljude. Jos kad pocnu da barjache ...

    Evo vec 5 godina zivim u AU i jedini put kad su igrale CG vs AU je bio vaterpolo prije par godina.
    Srce mi je naravno bilo uz CG, ali mi ni malo nije bio prijatan osjecaj sto navijam protiv drzave u kojoj zivim i nema sanse da bih javno ikome u AU rekao za koga navijam kad igraju CG-AU.

    Stvar kucnog vaspitanja ili nesto drugo?
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  3. #8728
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    katarina tomasevic je na prvom mjestu sto se tice golmana(preko 80 dobrana ima)
    U rukometu se golmani rangiraju po procentu odbrana.

    #16 HARALDSEN Katrine Lunde NOR 6 71 169 42
    #21KISS Eva
    HUN 6 24 57 42
    #12 SCHÜLKE Katja
    GER 6 45 111 41
    #27 TOMASEVIC Katarina
    SRB 6 86 213 40
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  4. #8729
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje je ona nasa bruka kako brani Nista momci lagano ovu srbiju sa po' gasa i onda lagano u finale osvajamo
    Last edited by Chili Willie; 14-12-12 at 18:13.
    Para vrti dje burgija neće.

  5. #8730
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora igra jednako dobro odbranu i napad, Srbija igra odličnu odbranu ali se muči u napadu. Evidentno je da će sudijski kriterijum odlučiti meč. Ako puste grubu igru, Srbija je u prednosti, odlična odbrana 6-0, plus pritisak na Crnogorke sa tribina, a u napadu će se već nekako snaći kao i do sada. Ako za svaki grublji prekršaj bude svirano isključenje, Crna Gora je u prednosti jer može mnogo bolje da odigra u napadu sa igračicom manje nego Srbija. Srbija se muči kao što sam već rekao i 6 na 6 s obzirom da su Lekić i Damnjanović loše na ovom EP, pogotovo Lekić koja je iz meča u meč sve gora.

    Sutra se sastaju dve ekipe sa najviše isključenja na EP, ( CG 26, SRB 25 ), igračice CG su dobile i 17 žutih i 2 crvena kartona, dok su Srpkinje dobile 20 žutih kartona. 79 negativnih poena za CG, 70 za Srbiju. Norveška recimo ima 57 poena ( 17 isključenja, 18 žutih, 1 crveni ), a Mađarska samo 14 isključenja ( 17 žutih i 1 crveni ).
    Toliko o domaćinskom suđenju za Srbiju na ovom EP, koja je jedino sinoć protiv Francuske imala dobro suđenje ( pravo domaćinsko ).

    Mislim da su šanse 51-49 za Norvešku i Crnu Goru i očekujem ( bolje reći nadam se ) da će oba meča biti neizvesna do poslednjeg napada.

  6. #8731
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kad igramo dobru odbranu i golmani nam dobro brane... Niko ne može braniti slobodne šuteve sa 9m... Kad se promaši kontra ili šut sa 6m više je do igrača nego do golmana...
    To je to..ne kapiram sto su svi navalili na golmane. Imamo dvije sasvim solidne golmanke,i to sto kazes,jake suteve sa 8-9m gotovo je nemoguce odbranit,osim ako lopta slucajno pogodi u golmana..

  7. #8732
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo komentara jedne Crnogorke sa B92 foruma. Bojim se da se ova balavurdija ( čast izuzecima ) koja ostavlja komentare ovde ne bi složila.


    To za zlato smo pričali pre Novog Sada, sad sa povređenom Majdom i rovitom Marom ostatak ekipe nije dovoljno spreman za finale. Kao da su najbolje ostavile u Vršcu. Vidi se da su jako umorne i nisu u stanju da održe tempo ni u jednom meču, imaju baš velikih padova, tako da bi bilo kakva medalja bila veliki uspeh u trenutnoj situaciji. Uostalom cilj je bio plasman u drugu fazu kad se ovamo dolazilo, samo se bojim da ovi naši kod kuće nisu to baš razumeli. Protiv Norveške ionako imamo jednake šanse, pogotovo kad se sudije uzmu u obzir
    U svakom slučaju, ovo je najbolja varijanta, ako već ne možemo da imamo SCG finale barem da ne igramo meč za bronzu, muka mi je više od vaterpolo scenarija na zadnje dve Olimpijade.

  8. #8733
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maksa View Post
    Mislim da su šanse 51-49 za Norvešku i Crnu Goru i očekujem ( bolje reći nadam se ) da će oba meča biti neizvesna do poslednjeg napada.
    Zbog cega bi se nadao da budu neizvjesna do zadnjeg napada!? Nama (navijacima crne gore) bi pogotovala situacija da zadnji napad odlucuje jeli pobjeda sa 5 ili 6 razlike u nasu korist...
    Sto se norvezanki tice, nadam se da ce igrat produzetke.... To mi vec nebi smetalo!

  9. #8734
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,529
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maksa View Post
    Evo komentara jedne Crnogorke sa B92 foruma. Bojim se da se ova balavurdija ( čast izuzecima ) koja ostavlja komentare ovde ne bi složila.


    To za zlato smo pričali pre Novog Sada, sad sa povređenom Majdom i rovitom Marom ostatak ekipe nije dovoljno spreman za finale. Kao da su najbolje ostavile u Vršcu. Vidi se da su jako umorne i nisu u stanju da održe tempo ni u jednom meču, imaju baš velikih padova, tako da bi bilo kakva medalja bila veliki uspeh u trenutnoj situaciji. Uostalom cilj je bio plasman u drugu fazu kad se ovamo dolazilo, samo se bojim da ovi naši kod kuće nisu to baš razumeli. Protiv Norveške ionako imamo jednake šanse, pogotovo kad se sudije uzmu u obzir
    U svakom slučaju, ovo je najbolja varijanta, ako već ne možemo da imamo SCG finale barem da ne igramo meč za bronzu, muka mi je više od vaterpolo scenarija na zadnje dve Olimpijade.
    Do Vršca nijesmo znali kako ćemo igrati bez Bojane i Maje, no tamo je sve postalo jasno... Ako odigramo kako znamo ne može nas dobiti niko sem Norveške...
    #fakenews

  10. #8735
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Zbog cega bi se nadao da budu neizvjesna do zadnjeg napada!? Nama (navijacima crne gore) bi pogotovala situacija da zadnji napad odlucuje jeli pobjeda sa 5 ili 6 razlike u nasu korist...
    Sto se norvezanki tice, nadam se da ce igrat produzetke.... To mi vec nebi smetalo!
    Ja sam navijač Srbije kojem ne bi odgovarala pobeda bilo koje reprezentacije sa 5, 6 golova razlike. Zašto ? Iz prostog razloga što onda ne bi bilo dobrog rukometa, i taj meč uopšte ne bi bio zanimljiv. Mislim da je svakom pravom ljubitelju rukometa ( ili bilo kog sporta ) drago da vidi 4 odlične utakmice u završnici turnira i borbi za medalje. Ovi što priželjkuju ubedljive pobede, gledaće rukomet sad i ko zna kad. Uglavnom je tako.

  11. #8736
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,529
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maksa View Post
    Ja sam navijač Srbije kojem ne bi odgovarala pobeda bilo koje reprezentacije sa 5, 6 golova razlike. Zašto ? Iz prostog razloga što onda ne bi bilo dobrog rukometa, i taj meč uopšte ne bi bio zanimljiv. Mislim da je svakom pravom ljubitelju rukometa ( ili bilo kog sporta ) drago da vidi 4 odlične utakmice u završnici turnira i borbi za medalje. Ovi što priželjkuju ubedljive pobede, gledaće rukomet sad i ko zna kad. Uglavnom je tako.
    Presmiješna priča... Oćeš da kažeš da u dominaciji Francuske u muškom rukometu pravi ljubitelji nijesu uživali...? Nije uživanje gledati mašinu kako melje sve pred sobom i postavlja nove standarde igre...?

    Dobar rukomet je kad CG-Norveška igraju neizvjesnu utakmicu... Ako CG-Srb odigraju neizvjesno to je produkt loše igre CG, što nikako ne može biti dobar rukomet...

    P.S. Bolt je izuzetno loš sprinter...
    #fakenews

  12. #8737
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ako odigramo kako znamo ne može nas dobiti niko sem Norveške...
    Prijatelju, ti si upravo ponovio ono što piše u postu koji si citirao, tako da ne vidim čemu citiranje.

    Lepo piše da su umorne i imaju velike padove, što mu dođe isto kao i ovo što si ti napisao. Ako opet budu imale padove i savlada ih umor, neće odigrati kako znaju.

  13. #8738
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,529
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maksa View Post
    Prijatelju, ti si upravo ponovio ono što piše u postu koji si citirao, tako da ne vidim čemu citiranje.

    Lepo piše da su umorne i imaju velike padove, što mu dođe isto kao i ovo što si ti napisao. Ako opet budu imale padove i savlada ih umor, neće odigrati kako znaju.
    Pa da pošto su ostale reprezentacije odmarale, samo smo mi igrali... Te priče o umoru su za malu đecu, svi su u istoj poziciji...
    #fakenews

  14. #8739
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali najjace je opravdanje njihovih navijaca da i treba da bude domacinsko sudjenje!!!! Zbog cega!!?? Da bi jedna prosjecna ekipa dosla do 1/2 finala EP,kako bi se napunila dvorana! Ne pamtim da su ikad nama sudili domacinski, ni ne trazim to, al da bude normalno sudjenje!
    Last edited by NemanjaCG; 14-12-12 at 13:06.

  15. #8740
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,529
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Jbg mora se i zaraditi koji dinar, zamisli polufinale u Areni sa 1000 gledalaca...
    #fakenews

  16. #8741
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Presmiješna priča... Oćeš da kažeš da u dominaciji Francuske u muškom rukometu pravi ljubitelji nijesu uživali...? Nije uživanje gledati mašinu kako melje sve pred sobom i postavlja nove standarde igre...?

    Dobar rukomet je kad CG-Norveška igraju neizvjesnu utakmicu... Ako CG-Srb odigraju neizvjesno to je produkt loše igre CG, što nikako ne može biti dobar rukomet...

    P.S. Bolt je izuzetno loš sprinter...
    Očigledno ne razmišljamo isto i to je u redu. Meni nikako ne može biti interesantno kad recimo SAD u finalu OI ili SP razbije protivnika 20 razlike, mnogo je zanimljivije kad se utakmice rešavaju u poslednjim sekundama i kad su neizvesne. To je ono što pravi ljubitelji sporta vole i to su utakmice za pamćenje i prepričavanje.

    Zajebi dominaciju i nove standarde, ne može meni biti zanimljiva dominacija Francuza u rukometu, ili Reala i Barse u španskom fudbalu kad već na polusezoni beže 15-20 bodova ostatku lige, poigravaju se sa protivnicima... Mnogo je zanimljivija PL gde svako svakog može dobiti.

    Udaljio sam se od teme pa ću se ovde zaustaviti. Samo još što se tiče drugog dela komentara, ne sećam se da si pobede u Areni ili Morači nazivao produktom loše igre Srbije.

  17. #8742
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Ali najjace je opravdanje njihovih navijaca da i treba da bude domacinsko sudjenje!!!! Zbog cega!!?? Da bi jedna prosjecna ekipa dosla do 1/2 finala EP,kako bi se napunila dvorana! Ne pamtim da su ikad nama sudili domacinski, ni ne trazim to, al da bude normalno sudjenje!
    Zato što su ga imali i Šveđani prošle godine, i Nemci 2007 i Turci 2010 na SP u košarci i tako dalje i tako bliže. U prevodu, zato što je to normalno u današnjem sportu. Zašto bi Srbi bili izuzetak ? Ti bi se verovatno bunio da CG ima domaćinsko suđenje na nekom takmičenju, ili da je sinoć igran meč CG-Francuska u Podgorici a gošćama nije priznat čist gol. How yes no.

  18. #8743
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Po pitanju umora nismo svi u istoj poziciji. CG ima najmanji izbor igracica u totaciji i nase dame iz prve postave ubjedljivo najvise provedu na terenu.Igraju i kad treba gaziti da se napravi razlika i kad treba odrzavati tu razliku i kada treba dodati gas pa preokrenuti kao sinoc protiv Spanije.Da imamo igracice podjednakog kvaliteta i na klupi bili bi kao Francuska u muskom rukometu.Mada ni sad nismo daleko...
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  19. #8744
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maksa View Post
    Ja sam navijač Srbije kojem ne bi odgovarala pobeda bilo koje reprezentacije sa 5, 6 golova razlike. Zašto ? Iz prostog razloga što onda ne bi bilo dobrog rukometa, i taj meč uopšte ne bi bio zanimljiv. Mislim da je svakom pravom ljubitelju rukometa ( ili bilo kog sporta ) drago da vidi 4 odlične utakmice u završnici turnira i borbi za medalje. Ovi što priželjkuju ubedljive pobede, gledaće rukomet sad i ko zna kad. Uglavnom je tako.
    Gomila nebuloza.
    Hoces da kazes da ti je vaznije da tvoj tim ispadne iz borbe za zlato zbog lose izvedenog zadnjeg napada, pogodjene precke u zadnjoj sekundi ili manjka koncetracije neke od igracica u zadnjim sekundama nego da tvoj tim pokaze vrhunsku igru i pobijedi protivnika sa nekih 3 - 4 ili vise golova razlike.
    Ne sprdaj se.
    Ne znam kome pokusavas da prodas ovu pricu.
    Razumijem da vi prizeljkujete neizvjesnu zavrsnicu jer samo tako i mozete se necemu nadati u borbi sa crnogorkama.

  20. #8745
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Gomila nebuloza.
    Hoces da kazes da ti je vaznije da tvoj tim ispadne iz borbe za zlato zbog lose izvedenog zadnjeg napada, pogodjene precke u zadnjoj sekundi ili manjka koncetracije neke od igracica u zadnjim sekundama nego da tvoj tim pokaze vrhunsku igru i pobijedi protivnika sa nekih 3 - 4 ili vise golova razlike.
    Ne sprdaj se.
    Ne znam kome pokusavas da prodas ovu pricu.
    Razumijem da vi prizeljkujete neizvjesnu zavrsnicu jer samo tako i mozete se necemu nadati u borbi sa crnogorkama.
    Što se tiče poslednje rečenice, nije bitno da li mi priželjkujemo neizvesnu završnicu ili ne, u meču između CG i Srbije i ne može biti ništa drugo osim neizvesne završnice u šta ćeš se sutra uveriti. A to da u slučaju neizvesne završnice imamo mnogo veće šanse, pa to je i logično jer je Srbija realno slabija ekipa. Dakle, ništa novo nisi rekao.

    A što se tiče ostatka komentara očigledno nisi razumeo, ja ne pišem samo o meču SRB-CG, već o završnici turnira. I o meču Norveška - Mađarska, i meču za bronzu i finalu. Nadam se dobrom rukometu, a dobrog rukometa svakako neće biti ako CG razbije SRB, Norveška razbije Mađarsku, pa u finalu jedna od ekipa opet pobedi ubedljivo. Biće to zanimljivo tebi, ostalim Crnogorcima, Mađarima... Ali šta ćemo sa neutralnim ?

  21. #8746
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je jedan vice prvak sa OI zasluzio da ima fer sudjenje. Jer paradoks je sto svi u Srb ocekuju da ih sudije poguraju i ne bi se bunili, al zato da dosude sjutra nesto u nasu korist eeee onda bi bila prica kako su pokradeni!!

  22. #8747
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Maksa treba da shvatiš da ne gleda isto svako na "dobar rukomet" iz istog ugla kao ti..To pod broj jedan..Meni je npr dobar rukomet kad neko baš razbije nekog u polufinalu ili finalu,tebi nije..I to je tako,tu je tačka,tu nema rasprave i prazne priče.Ti tako gledaš na dobru rukometnu predstavu i to je to..
    Drugo..Kad igra moja reprezentacije,ne gledam mnogo hoće li biti ljepota za gledanje od strane nekog neutralnog posmatrača tekme..Već da moja repka dobro igra i sa što više razlike isprati protivnika..
    Treće priča na ovoj temi je tako teška,da vas je težina čitati..Tako da bolje za promjenu da jednom završite sa praznom pričom o tome kako ko gleda rukomet,i kako ko misli šta je dobar rukomet..
    ..Biće neizvjestno vjerovatno.I.svi koji to ne misle,ili ih hvata euforija ili su došli samo da isprovociraju nekog ođe..Srećno.Pa i vas da ispratimo sa 5 6 komada
    Last edited by Markouskas; 14-12-12 at 13:50.

  23. #8748
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Maksa treba da shvatiš da ne gleda isto svako na "dobar rukomet" iz istog ugla kao ti...
    Napisao sam ja to već ranije na ovoj stranici, očigledno nisi pročitao. Ne razmišljamo isto i to je normalno, i u redu je. Meni je dobar rukomet meč CG - Mađarska, nekom drugom je Norveška - Francuska.

  24. #8749
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kad igramo dobru odbranu i golmani nam dobro brane... Niko ne može braniti slobodne šuteve sa 9m... Kad se promaši kontra ili šut sa 6m više je do igrača nego do golmana...
    Nemoj me zajebavat, ako ti ja 3 puta šutiram s 9 metara tako što odem dva koraka desno i opalim u kontra stranu, 4. put bi trebao tamo da kreneš majku mu *****.
    Nije problem primit go, no mi nije jasno kako niti jedan šut ona Sonja ne pročita sa 9 metara. Znači ne mora da ga odbrani, samo stranu da pogodi.
    Da ne pominjem obrtanje glave i sakrivanje od lopte kad su šutevi s krila. Juče je bilo bar 3 takve situacije.

    Na kraju, meni je jasno da je to vjerovatno najbolje što imamo i ja ih volim ka da su mi iz oka iskapale, samo nema potrebe da se priča ono što nije, i da ih bilo ko brani od mene.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #8750
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Mislim da je jedan vice prvak sa OI zasluzio da ima fer sudjenje. Jer paradoks je sto svi u Srb ocekuju da ih sudije poguraju i ne bi se bunili, al zato da dosude sjutra nesto u nasu korist eeee onda bi bila prica kako su pokradeni!!
    Mislim da smo završili sa tom pričom. Možda i ima takvih koji priželjkuju, ja ne priželjkujem ali ako bude tako svakako se neću buniti kao što ni sinoć nisam.

    Da tvoja zemlja organizuje Eurobasket i igra u 1/2 protiv Španije, ostvari pobedu posle sudijskih grešaka ti bi se bunio ? Tražio bi fer suđenje za viceprvaka sa OI ? Ma daj molim te, ostavi se te priče. Svako gleda sebe i to je to.

Page 350 of 711 FirstFirst ... 250300340346347348349350351352353354360400450 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •