Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 54

Thread: Drzavni fakulteti u Podogoricu

  1. #1
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Drzavni fakulteti u Podogorici

    Zanima me koji su sve drzavni fakulteti u Podgorici koji imaju i web stranicu dje se mogu vise informisati o njima. Vjerujem da dosta ljudi ovdje je upisalo fakultet pa zna malo bolje, hvala.
    Last edited by takemysoulaway; 23-06-10 at 13:54.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ne pismen ali punpara, dali sam ovo dobro na pisao?! :shock:

    BTW; i mene interesuje... Ima li još koji sajt osim tog gore?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,233
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    stvarno ne da ti je trile idol, negoo..
    You'll Never Smoke Alone..

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    stvarno ne da ti je trile idol, negoo..
    nemam rijechi :/
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  6. #6
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ma sta se iscudjavate pojedini. Sad ste svi kao ekstra pismeni. Normalno je da i polupismeni ljudi upisuju fakultete. I da se zaposljavaju prije pismenih. To vjerovatno zbog intelingencije. Sto si manje inteligentan, pozeljniji si radnik, jer manje mislis svojom glavom, kreiras lazne autoritete. Cesto se desava da u sefa mediokriteta gledas kao u Master Yodu. http://www.ekonomija.co.me

  7. #7
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Popis svih imas na sajtu univerziteta.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  8. #8
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A nesto sam bas izostavio. Jedan profesor na drzavnom univerzitetu, cak je i direktor jedne Vladine agencije, je jednom prilikom rekao: "Ne "brže" kolega, pokušajte da upotrijebite jedan drugi glagol" Dobro nije rekao jednu drugu iluziju, hiperbolu.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Tyler View Post
    Hvala za link.

  10. #10
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AJMO CRNA GORO !!!

  11. #11
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Profesorica koja je napisala koperacija (sa jedno o) me je oborila 2 puta na 2 različita predmeta, sjutra će i treći ako budem imao sreće...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Profesorica koja je napisala koperacija (sa jedno o) me je oborila 2 puta na 2 različita predmeta, sjutra će i treći ako budem imao sreće...
    dobroe bogoti, ene budale :P
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  13. #13
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne otvorim novu temu, zanima me ovaj fakultet za pomorstvo u Kotor, najvise Brodomasinstvo i Nautika, pa je li iko od vas upisao, ili zavrsio ovaj fakultet i kako je tamo, i sto se tice studentskog doma, koliko se to placa .
    Last edited by takemysoulaway; 22-06-10 at 14:03.

  14. #14
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by takemysoulaway View Post
    Da ne otvorim novu temu, zanima me ovaj fakultet za pomorstvo u Kotor, najvise Brodomasinstvo i Nautika, pa je li iko od vas upisao, ili zavrsio ovaj fakultet i kako je tamo, i sto se tice studentskog doma, koliko se to placa .
    Ja sam na Nautiku, nije tesko...dobra stvar kod Nautike i Brodomasinstva je da nakon zavrsene 2 god. mozes na brod kao kadet ili asistent, a ako nakon zavrsenih 5 semestara (2 i po godine) odradis kadeturu, 6. semestar ti se priznaje.
    U vezi studenskog ti ne znam najbolje da nazoves i pitas..

  15. #15
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    Ja sam na Nautiku, nije tesko...dobra stvar kod Nautike i Brodomasinstva je da nakon zavrsene 2 god. mozes na brod kao kadet ili asistent, a ako nakon zavrsenih 5 semestara (2 i po godine) odradis kadeturu, 6. semestar ti se priznaje.
    U vezi studenskog ti ne znam najbolje da nazoves i pitas..
    Hvala na odgovorima na pm .

  16. #16
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo i ja imam pitanje,do duse ne vezano za drzavni fax,vec za Mediteran,u pitanju je dakle FIT,pa ima li ko da studira to,i kakva su iskustva,i koliko je zapravo tezak taj fax..Hvala..
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


  17. #17
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    E ovako je moj drug prokomentarisao studente FIT-a: "Ono studenti informacionih tehnologija. Ja mislio Varvari"... Ljudi stojali ispod sjeverne tribine nekih 5min, kao da su neka sekta. Analizirali satro neke html kodove ili sta li vec, a on mislio da su to neki navijaci (ovaj moj drug i nije previse inteligentan. On je zavrsio drzavni fakultet)

  18. #18
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Aoo,brate pun mi je ***** vise tih kvazi fakultetdzija koji studiraju neki drzavni fakultet,i onda nesto seru o ovim privatnim.."tamo se daju diplome samo platis,i sl. sranja"..aooo..ima li ko da studira to,pa da onda kaze sto ima,i da odg na moje pitanje..?
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


  19. #19
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Drzavni fakulteti u Podogoricu
    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    stvarno ne da ti je trile idol, negoo..
    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    nemam rijechi :/
    Znaš li da ću odštampat njegovu sliku, uramit je u "33WTF" okvir i svaku noć ljubit prije spavanja?

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Profesorica koja je napisala koperacija (sa jedno o) me je oborila 2 puta na 2 različita predmeta, sjutra će i treći ako budem imao sreće...
    mozda je mislila na kopulaciju..
    She is only here to annoy herself!

  21. #21
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by __1-v-4-n__ View Post
    Aoo,brate pun mi je ***** vise tih kvazi fakultetdzija koji studiraju neki drzavni fakultet,i onda nesto seru o ovim privatnim.."tamo se daju diplome samo platis,i sl. sranja"..aooo..ima li ko da studira to,pa da onda kaze sto ima,i da odg na moje pitanje..?
    hm, aj pitaj nesto konkretnije pa cemo ti pomoci

    Dakle, sto se tice toga kolko je tezak, nije previse, odnosno ne treba ti neko ogromno predznanje da bi polozio sve predmete , osim mozda matematike koja je bila zajebana,, Dvije matematike, i jedna vjerovatnoca i statistika, pa bi ti bilo od koristi da si ponesto naucio u srednjoj, mada bilo je ljudi koji su polozili i bez znanja iz srednje, sve se svodi na trud..
    Ako imas vremena da redovno podjes na predavanja, i nesto malo doma da ucis, a i interesuje te materija zbilja neces imati problema da prolazis ispite..
    Valjalo bi da kazes i koja te oblast zanima konkretno (web, programiranje, serveri, baze??) pa da te ponesto informisemo, ima tu na forumu jos par studenata FIT-a i bivsih i sadasnjih, a i mislim da je bila neka opsirnija tema i ranije, mada se uglavnom ovakve teme (kako neko ranije pomenu) zavrse tipicno crnogorskim prepucavanjem - moj faks je bolji od tvog, vi placate diplomu itd..

    Uglavnom ono sto ti malo ko moze osporit je cinjenica da na FIT za 3 godine imas najvise dodira sa praksom, i znanjima koja ce ti trebat sjutra za posao u odnosu na konkurenciju (SPR, PMF, UDG)..

    Pozdrav.
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  22. #22
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Meni je "FIT" totalna banja po onome što promovišu djeluje baš kao ono što me interesuje, "SPR" mi na papiru izgleda isto super i eventualno malo lošije of "FIT"...
    Medjutim, da ne bih rizikovao s privatnim diplomama, i smjerovima koji su napravljeni da se od naoruda uzmu apre... Prek$utra fino idem da konkurišem na "ETF"
    Last edited by cvxcomputers; 22-06-10 at 23:40.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    odlicno, ne kosta da probas
    She is only here to annoy herself!

  24. #24
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by The.Sloth View Post
    hm, aj pitaj nesto konkretnije pa cemo ti pomoci

    Dakle, sto se tice toga kolko je tezak, nije previse, odnosno ne treba ti neko ogromno predznanje da bi polozio sve predmete , osim mozda matematike koja je bila zajebana,, Dvije matematike, i jedna vjerovatnoca i statistika, pa bi ti bilo od koristi da si ponesto naucio u srednjoj, mada bilo je ljudi koji su polozili i bez znanja iz srednje, sve se svodi na trud..
    Ako imas vremena da redovno podjes na predavanja, i nesto malo doma da ucis, a i interesuje te materija zbilja neces imati problema da prolazis ispite..
    Valjalo bi da kazes i koja te oblast zanima konkretno (web, programiranje, serveri, baze??) pa da te ponesto informisemo, ima tu na forumu jos par studenata FIT-a i bivsih i sadasnjih, a i mislim da je bila neka opsirnija tema i ranije, mada se uglavnom ovakve teme (kako neko ranije pomenu) zavrse tipicno crnogorskim prepucavanjem - moj faks je bolji od tvog, vi placate diplomu itd..

    Uglavnom ono sto ti malo ko moze osporit je cinjenica da na FIT za 3 godine imas najvise dodira sa praksom, i znanjima koja ce ti trebat sjutra za posao u odnosu na konkurenciju (SPR, PMF, UDG)..

    Pozdrav.
    E hvala puno,ja sad pitam,a inace idem u petak da se upisem,znam da je matematika malo vise problematicnija,ali ne bi trebala da bude veliki problem,samo jos da pitam,kakvi su kontakti sa profesorima,jesu li da tako kazem dostupni,kad trebam nesto da pitam da mi objasne i van nastave,i sl.? A sto se tice ovih sto govore samo plati i dobices diplomu i sl. , ljudi poludjese glavu.. Hvala puno inace..
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


  25. #25
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A dostupni su ti, ne bi bilo normalno da nisu. Mozda i kuci da ih zoves. Za te pare bi trebalo da te ususkavaju kuci u krevetu. Da ti objasni malo neko neke stvari. Malo sam iskusniji, a i zavrsio sam srednju skolu. Jednom je na Atlas tv tadasnji dekan univerziteta Mediteran, prof Janko Radulovic, rekao: "Studenti sa drzavnih fakulteta ne mogu da budu konkurentni nasim studentima!". Tebe je sigurno ubijedio. Malo kasnije je u istom intervjuu rekao: "Mi imamo i odlicne studente!" (?!) Ti na drzavnom fakultetu imas sve odlicne i par vrlodobrih koji su uspjeli da upanu. A on kaze "i odlicne". Dovoljni, dobri, oni koji nisu ni zavrsili srednju skolu... Takvih tek ima. I onda ti dodjes, onako sav pun sebe i punog q... sto neko kaze da su i neki drzavni tragedija, a ne taj fakultetcic, zavrsis to sve sa 10 (bar su tako radili neki sto nisu mogli ispita dat na drzavnom) i konkurises za posao u npr. Atlasmont banci. Tamo sve fino sa tobom, a na kraju usao si u uzi izbor, a posao je dobio neko sa PMF-a. Za tog sa pmf-a postoji veca vjerovatnoca da je pismen (znace da napise bar taj posrani dopis), intelegentniji (pa iako nesto ne zna, veoma ce brzo nauciti), odgovorniji (pa odlucio je da malo vise uci i to za dz. Ti si malo neekonomican)... A u svakom slucaju, nema potrebe da brines. S obzirom da ti je pun q..c sto ces davati pare za svoje priznanje u drustvu, mislim da ti nece biti problem ako jedini nacin na koji mogadnes da se zaposlis, ce biti preko veze.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K: nekakav drzavni motiv
    By MimiR in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 21-10-08, 04:33
  2. Fakulteti
    By Masinac081 in forum Centralni
    Replies: 371
    Last Post: 12-03-08, 13:38
  3. Fakulteti u PG
    By LuTheDuck in forum Centralni
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-08, 15:25
  4. Drzavni Budzet Za 2008
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 11-12-07, 18:21
  5. Replies: 43
    Last Post: 16-11-07, 13:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •