Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast
Results 226 to 250 of 264

Thread: Stanovi u izgradnji..

  1. #226
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Elektrick, ako bi bas neko intimno mjesto, imas ispod Gorice, zgrada je predvidjena da pocne da se pravi, al onaj dio ispod Gorice koji pripada Zagoricu.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  2. #227
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AisaJ, ne zaeba' .

    Ne kazem da je to po definiciji tako, ali da ima znacenje - ima. Evo na primjer naughty_s zagoricanka , a reka bi da je sa Menhetna kako je moderna . Ima izuzetaka, ali zasad je u PG uglavnom tako.

    Shmek prigradskih naselja u Podgorici se osjeca namrtvo... bar ga ja osjecam.
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

  3. #228
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    AisaJ, ne zaeba' .

    Ne kazem da je to po definiciji tako, ali da ima znacenje - ima. Evo na primjer naughty_s zagoricanka , a reka bi da je sa Menhetna kako je moderna . Ima izuzetaka, ali zasad je u PG uglavnom tako.

    Shmek prigradskih naselja u Podgorici se osjeca namrtvo... bar ga ja osjecam.
    to je DIDI-jev uticaj.. :joint:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  4. #229
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    Getaway, pogledaj prvo snimak B2(ili kako vec) od ZagoriTCH Crew, pa vidji oli kucu pravit, ili u zgradu zivjet. Kuca ti je mac sa 2 ostrice. S jedne strane ti je lijepo, a s druge strane dijete ti poludi, ne znajuci za to .
    Chuj, evo ja prvi sam chitavi zhivot u zgradi, i bio nekog misljenja da zhivot u zgradi i haustori i vishe drustva i osjecaj jednog shirog prostora kao svog - sveukupno vise doprinosi razvoju adolescenta i daje mu taj neki "posebni gradski shmek":mrgreen:, shta znam... Al opet, u naselju koje je jako blizu centra, koje je "sve kuca na kucu", i jedino sto u dvoristu i mozes da imash je kosh i par kvadrata betona za klince... Mozda malo americki fazon, ali dobro
    Ja bi iskreno bio najsrecniji ono kao u Britaniji - ogromni kvartovi kuca od onih finih cigli nanizanih u redu, svaki dan u isto vrijeme ljudi u odijelima otvaraju vrata i prvo voze klince do shkole pa na posao...

    I nije ti brate isto - biti iz prigradskog naselja sa Zlatice ili iz Tolosha, pa chak ni iz Zabjela - ili bit iz Beogradske Ulice pa tamo imat kucu.
    Just to slip the skin...

  5. #230
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    AisaJ, ne zaeba' .

    Ne kazem da je to po definiciji tako, ali da ima znacenje - ima. Evo na primjer naughty_s zagoricanka , a reka bi da je sa Menhetna kako je moderna . Ima izuzetaka, ali zasad je u PG uglavnom tako.

    Shmek prigradskih naselja u Podgorici se osjeca namrtvo... bar ga ja osjecam.
    ahahahahahahhahahahahhaha :lolblue:
    ali ti znas da je meni stan na finom mEstu

    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  6. #231
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Ako je to ta zgrada sto ja mislim, kolega mi ej tamo kupio stan u uzgradnji za 900 eur, sad je 200o kvadrat ako se ne varam, i kasne sa useljenjem, otprilike god dana... Nemoj me drzati za rijec, jer mozda nije ta zgrada.
    a ako je to zgrada na koju ja mislim odavno je ciejna otishla iznad 2000e
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  7. #232
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koje jadan, ova ti je naughty ljankase samo takva no se samo predstavlja drugačije namazana je sa hiljadu boja no da me ovi mali admin od momka joj ne banuje, ne smijem pričat ovo

    Nego...Kako stojimo po pitanju stambenih kredita?

  8. #233
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Meni drug uze 20.000 na 5 godina -> 23.000 treba da vrati..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  9. #234
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada BeograCka, tresnja visnja... .Onaj dio je lijep jer nije nacickan kucama, kao ostali djelovi grada. Mada isto prije bi zivio u zgradi, nego tamo.
    A ovo sto pominjes Englesku, to je ziva istina, ali mi to necemo nikad imati.

    Ja sam isto uvijek mastao o kuci. Ono kuce, basta, rostilj, sjednici ... Ali kod nas je takva situacija da nemas dje to napravit da ti je komsiluk OK. Mada, to ce dijete ici nedje u vrtic, i u skolu i steci ce drustvo ravno sebi, ali ipak to nije to. To ispada ona americka varijanta: Mama prebaci me kod George-a, i ona ga prebaci, pa onda za 3-4 sata dodje po njega, a George-ova majka sva srecna ga isprati. Onda ide pitanje...Did u have fun??? - Yeees! Can I come again? - I should talk to George mama first ...
    . Ne vjerujem da je ijedan CG-rac ili CG-ka spremni na te avanture.

    Ja mislim da dijete treba da ima svoje drustvo, copor od samog djetinjstva, da bi se kasnije lakse snalazio u drustvu kroz zivot. To znaci da vazda mogu da se pokupe na fudbal 7 na 7, a ne (kao sto sam vidjeo u neko naselje) da troje igraju zmurke. To je patetika ...

    Naughty...fino mjesto 8 sprat bez lifta? hahahahahaahahahahahaha
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

  10. #235
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    electrick ne preceruj znas i sam da je 4...a sto mislis ,zasto sam ja uvijek u formi bez zbog toga
    nego kakvo je ovo planiranje porodice "dijete treba da mi ima svoje drustvo"?eto,prvi ces se ti skucit kako si krenuo
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  11. #236
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E vidis, to za "chopor" ti je tacno, pa evo narocito kod nas u Nk, svaki kvart drugaciji mentalitet, drugacije price, maltene mini identitet

    Offtopic, dok mi razglabamo o stanchugama i novogradnji... Kako je to nekad slatko bilo:
    Just to slip the skin...

  12. #237
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    I nije ti brate isto - biti iz prigradskog naselja sa Zlatice ili iz Tolosha, pa chak ni iz Zabjela - ili bit iz Beogradske Ulice pa tamo imat kucu.
    Ja cesto u sali kazem da su na Zlaticu ljudi koji su *ozgor* krenuli na more, i daleko im je bilo do dolje da idu, i zaustavili su se tu dje su se umorili.. Sala u pitanju, naravno, i mozemo se zezati, al oni sad dobijaju neku extra dobru trim stazu, a i vakat je bilo. Ona suma na Zlaticu samo neka je zdravo, i lijevo i desno od one duge, puna je kesa i robe kad malo zaduva... Grdno je naselje... Ali imaju Shaya
    @Bane, sigurno.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #238
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Koje jadan, ova ti je naughty ljankase samo takva no se samo predstavlja drugačije namazana je sa hiljadu boja no da me ovi mali admin od momka joj ne banuje, ne smijem pričat ovo

    Nego...Kako stojimo po pitanju stambenih kredita?
    ooooooooo kajaces se zbog ovih rijeci
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  14. #239
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    nagrdiste ovu lijepu temu
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  15. #240
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zašto to kažeš laciale? Topik je više nego nenadjebiv osim konstruktivne rasprave, možemo tu uočiti sasvim pristojan smisao za humor malo šale nije na odmet

  16. #241
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Prednosti kuce se ogledaju u tome.
    - da ti se niko ne drogira u ulazu
    - da ti ne prokisnjava plafon zato sto je komsiji pukla cijev a njega boli uvo
    - da ne slusas tudje svadje, glasnu muziku, razne mirise kad komsija kuva kupus sa ovcetinom
    -da drugi ne dozivljavaju isto to od tebe
    - da ti svako dijete ima svoju sobu a ne da brat i sestra zive u istoj sobi
    - da imas uvijek svoj parking
    - da imas svoju privatnost
    - da ti niko ne pise grafite, pisha uz zgradu i u ulaz, da ne prica na sta lici stepeniste u vecini PG zgrada.
    - dezinformacija je da djeca u naseljima nemaju gdje da se igraju, naprotiv drustva ima dosta a i prostora za igru jer ne vidim gdje bi se igralo dijete iz zgrade sem na pretrpanom parkingu.
    Prednosti stana ne bih znao jer cijeli zivot zivim u kuci, pa to moze neko drugi.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  17. #242
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos View Post
    Prednosti kuce se ogledaju u tome.
    - da ti se niko ne drogira u ulazu
    - da ti ne prokisnjava plafon zato sto je komsiji pukla cijev a njega boli uvo
    - da ne slusas tudje svadje, glasnu muziku, razne mirise kad komsija kuva kupus sa ovcetinom
    -da drugi ne dozivljavaju isto to od tebe
    - da ti svako dijete ima svoju sobu a ne da brat i sestra zive u istoj sobi
    - da imas uvijek svoj parking
    - da imas svoju privatnost
    - da ti niko ne pise grafite, pisha uz zgradu i u ulaz, da ne prica na sta lici stepeniste u vecini PG zgrada.
    - dezinformacija je da djeca u naseljima nemaju gdje da se igraju, naprotiv drustva ima dosta a i prostora za igru jer ne vidim gdje bi se igralo dijete iz zgrade sem na pretrpanom parkingu.
    Prednosti stana ne bih znao jer cijeli zivot zivim u kuci, pa to moze neko drugi.
    ovo je isto kao da objaŠnjavaš zašto je bolje imati 500 000 nego 100 000

    sem ako nisi govorio o kući na st. A. npr, onda ti se baš ništa ne uklapa...

  18. #243
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A to ti je taj smisao za humor... Ja mislim da on samoga sebe nekad ne razumije. Al u sustini, u pravu je skroz. To kazem iz razloga sto ja ziwim u stanu, i desava mi se, svakodnevno, ovo sto je on naveo. Mada, opet postoji i druga strana price, da ti je komsiluk bucan katastrofa, da su ti zidovi poplavjeli jer ti fasada boba ne valja, ili ti prokisnjava, i sijaset drugih stvari, po kojima ti i stan i kuca isto dodju, i svejedno ti je koje od to 2 imas, ako ne umijes da odrzavas. Svaki komsiluk ima po nekog narkomana, to nam je, na zalost postala svakodnevica.
    Last edited by kuglica; 18-03-08 at 11:16.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  19. #244
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dok sam zivjela u kuci nisam se $ekirala sto komsinice ostavljaju smece isred svojih ulaznih vrata... smrdjelo je samo njima! sad ja ne mogu vrata od stana otvorit bez gas maske...
    da ne pricam o obicaju da se ulazna vrata zakljucavaju cim mrak pa'ne (IMAMO INTERFON) pa sve goste docekujem i ispracam ( ka prava crnogorka) ispred zgrade!
    ovo je samo dodatak na listu od gore
    tako da moj glas ide kucici
    funky, sto sa kucama na starom??? ne dirate mi stariii! grrr
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  20. #245
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bogami ti je dobar ulaz da ne cijepaju drva u kucu te tvoje komsije nisu grada gledali prije no sto su se uselili
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #246
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    bogami ti je dobar ulaz da ne cijepaju drva u kucu te tvoje komsije nisu grada gledali prije no sto su se uselili
    drva jos vidjela nisam. ali znas sta je najgore, sve neka gospoda... doktori, inspektori... gospodje sa bundama i frizurama...
    pokusala sam bar ovaj moj sprat da emancipujem kulturnim porukama ali se ne daju...
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  22. #247
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Nije da kuca nema prednosti, ali ja ih nesto ne stavljam na prvo mjesto. Zivjela sam i u kuci i u stanu ali je izgleda presudno to sto sam ipak djetinjstvo provela u stanu pa mu dajem prednost.
    Nije da nema problema koje je Zippy navela...recimo ki$eljenje kupusa i drzanje kace u hodniku zgrade, doduse u podrumu ali od prvog do poslednjeg sprata se sire miomirisi...otvaranje vrata od stana da bi se stan izluftirao prilikom spremanja iznutrica i ovcetine...mis'im katastrofa...ali ja ipak uzivam u svom kutku i zatvorim svoja vrata i bas ne briga zbog mirisa

    Da bih ja uzivala u kuci, treba da ima sprat jer na prizemlju ne bih zanocila bez da spasim zivot nekome...jedno tri metra zida oko kuce kroz koji je struja provucena...jedno dva dobermana (krvolocna) koji se nocOm slobodno setaU po dvoristu...da ne nabrajam vise, kuca nije za mene...uzasno sam plasljiva
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #248
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako se ko na tebe namjeri i kroz prozor od zgrade ce ti uskocit

  24. #249
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ne bih da strasim zvonchy ali rastafer je u pravu. Evo npr. Jedan poznanik je ljetos zaboravio kljuceve, i popeo se do stana sa spoljne strane, a zivi na sedmom spratu Mada je bio clan nekih specijalnih jedinica, zaboravio sam vise, mozda 63, 64 padobranska...

  25. #250
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eee, imamo sam ja jednog poznanika, neka mu je laka crna zemlja, zivio u soliter, i kako mu je majka bila na selo, on uzme da rasiri ves, i kako je podigao glavu, svijes mu se zavrce i pade kukavac sa 12 sprata.


    Nego ima li ko kakvu info o onim stanovima na Tuski sto se rade? 4. jula?
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 28
    Last Post: 11-02-13, 23:45
  2. Replies: 17
    Last Post: 07-11-09, 22:47
  3. Replies: 1
    Last Post: 20-02-06, 10:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •