Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 34

Thread: Download Filmova ?

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Download Filmova ?

    Kako skidate filmove , ima li koji site (dje su filmovi dobrog kvaliteta) dvd , divx ?
    Mozda preko torenta ? Kako ubacate prevod , kojim programom ? Odakle skinuti prevod ?
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  2. #2
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://torrentz.com/ uglavnom ti pise jel dvdrip ili cam
    http://titlovi.com/ skines titlove i jednostavno iz ubacis u program u kome pustas film
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala :* srce si
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  4. #4
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    piratebay.org za filmove i imas odlican program za prevode - sublight (uputis ga put video fajla koji pustas i on ti nadje odgovarajuci prevod)

  5. #5
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    Ako ne volis torrente, ovo je pravo mjesto za tebe:

    http://www.warez-bb.org/
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  6. #6
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Navikla sam na isohunt.com i tu nadjem filmove solidnog kvaliteta, a za prevod su mi najbolji podnapisi.net


  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bijelo Polje, Montenegro
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    www.supertorrents.org - - Samo ako uspijesh da se reg :P

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by []-DJ_Sm!nkA-[] View Post
    Kako skidate filmove , ima li koji site (dje su filmovi dobrog kvaliteta) dvd , divx ?
    Mozda preko torenta ? Kako ubacate prevod , kojim programom ? Odakle skinuti prevod ?
    http://rarbg.com/catalog.php
    http://titlovi.com/
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  9. #9
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Carstvo Pasea
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    filmove skidaj sa torentz.com i to trazi filmove koji imaju u svom nazivu oznaku fxg,fxm ili maxspeed ,jer to su najbolje ripovani filmovi...a prevode na divx-titlovi.org i na podnapisi.com
    Be who you are
    Do what you do
    Not win or lose

  10. #10
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kako koristim flashget i imam nalog na rapidshare,a vidim da je sad masu filmova izaslo na neke druge,ima li kakvi program da mogu skidat te fajlove bez ograničenja i raskačivanja
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  12. #12
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala svima za info
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  13. #13
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Podji na link http://www.utorrent.com/ (ako ne moze tu , guglaj ga. U pitanju je warez, i minijaturan je a fantastican), skini taj program mju torent, ukoliko je potrebno, instaliraj ga. Taj program nema ni mega, tako da ce sve trajat sekundu. sad podjes na neki od sledecih sajtova http://thepiratebay.org/ http://isohunt.com/ ... Ima ih jos dosta, neki cak imaju vise torenata, ali su mi se ti pokazali najboljima i najpreglednijima. ukucas u search film koji te zanima. Pretraga nije kao na google, pa da uvjek izbaci. Ako slovo pogrijesis, moze da ti nista ne izbaci, iako ima stotine torenata. Ukucaj recimo "10000 bc" (bez znaka navoda). Izbacio ti je gomilu torenata, neki i nisu taj film sto trazis. Tebe ce najvise zanimat da skidas DVDrip(DVD konvertovan u divx, i sad umjesto 4 giga, ima oko 700MB), avi( takodje divx), xvid(kompresija slicna divx), a mozes i one gdje ima navedeno x264( DVDRip-H.264, u pitanju je MP4, za istu memoriju kvalitetnija slika i zvuk(neprimjetno), ali samo najnoviji dvd plejeri to citaju, pa neces moc da narezes i gledas na tv, samo na racunaru).

    Uvjek gledas najzdravije torente, tj. da imaju sto vise SE( seeders(seed-sjeme)). Probas razne varijante. nekad torent ima 1 SE, i 5 PE (LE) (LE, pijavice). To si i ti dok u potpunosti ne skines film, pa ga ostavis i dalje u programu, pa ti uploudujes. Ja kad skinem film, uvjek ga maknem na delete. Nikad ne mozes skinut film kad je 0 SE(nekad pogresno pise 0, a u stvari ih ima mnogo, zato isprovjeravaj), iako ti moze skidat punom brzinom. Razlog, samo SE imaju cio film, ti skidas djelove koje imaju LE), pa taj jedan bolje dijeli (uplouduje), nego negdje 50, jer mu je konekcija odlicna, i tako ti skidas s brzinom svoje konekcije. U konkretnom primjeru, 10000 bc, najboli mi se cini torent iz 10 maja 2008 iz nekoliko razloga :810MB, oko 400 seeds, klaxxon, axxo i fxg su uplouderi s kojima nikad ne rizikujes. uvjek je pristojan kvalitet, a torent nije lazan. klikni na 10000 bc KLAXXON. Podji na comments, i procitaj po koji komentar, da vidis koji je kvalitet, je li lazan... UVJEK PRVO CITAJ KOMENTARE. Ako je neki film prije 10-ak godina, onda ne moras, a i vjerovatno ih nece biti, jer je sigurno sa originala ostavljen film. Samo pogledas je li dvdrip(avi), da li je jedan fajl u pitanju. Jer kad je film sastavljen od 50-ak .rar fajlova, postoji mogucnost da je pasvordom zasticen, pa ne mogadnes da ga extractujes. od 3 takva sto sam skinuo, jedan nisam mogao zbog pasvorda otvorit. Mada je neko bio ostavio u komentarima da je pasvordom zasticen. A nekad ti je pasvord naveden u opstim karakteristikama.

    Film nam se ucinio dobrim na osnovu komentara, klikni na download this torrent. Sad open, nekad ti tu bude i po koji poster, a FXG ostavi i engleski titl pa mozes po njemu odradit tajming..... OK. Ugasis program, i on ce ti se spustit u donjem desnom uglu , moci ces da pratis kojom brzinom skida, da li valja....ne pravi nikakve smetnje. Ovaj film sto sam uzeo za primjer ima sliku 8.5/10 , ali je zvuk malo losiji, pa ako te isti zanima, makni ovaj, i potrazi neki sto je ostavljen novijeg datuma, i pogledaj komentare...Film ti se skida u Downloads folderu, koji se nalazi u My Documents. Kad zavrsi , tu ga preuzmi.

    Ovaj nacin skidanja ti je najbolji za stranu muziku. Uvjek je najkvalitetnija muzika, od oko 320 kbs tu, dok na sajtovima ostave neku losiju izradu od 128 kbs. Ova se glasnije cuje, cistije... Ako ne mozes nac pojedinacnu stvar koja te zanima, nadji album na kojem je, uncekiraj pjesme koje te ne zanimaju, i skini pjesmu. NOD32, full i vjecit, sam skinuo preeko torenata.

    Kad skines, trebace ti titlovi. Sajtovi su http://www.titlovi.com/ http://www.opensubtitles.com/en http://www.podnapisi.net/ ... Srpski,hrvatski i bosanski. Cesto ti se titlovi ne poklapaju sa filmom. Probaj sve koji su ti na raspolaganju, a ako ni jedan ne valja, imas na netu program VobSub.Sto se tice sihronizacije titla sa slikom, dovoljan ti je i VobSub. On ima opciju subresync gdje namjestis prvu, zadnju, ponekad i srednju recenicu. ja najvise pet recenica(nesto kao na cetvrtini). Jer bi sve preko toga bilo preterivanje kad pomjeris jednu, posle pobrkas na drugo mjesto gdje je bili dobro. Ona najjeftinija T-comova FLAT konekcija od 20e ti skida epizodu Smolvila (350MB) za manje od 50 min (cascava ozbiljno konekciju T-com. Njima ta konekcija od jednog megabita je skoro upola jaca) ako je dobar torent(najcesce nakon izbacivanja torenta na net, pa nakon 1-2 dana kad dosta ljudi skine, pa pocne da dijeli ozbiljno). A 1:45h> film. I uvjek mozes ugasiti utorrent(mjutorrent), pa ga upaliti da nastavi kad ti hoces. Danas se tako kvalitetno ripuju filmovi, jos MP4 kad zazivi, da je glupo ne skidat .avi . DVD je prevaziđen. Nekad je moguce ripovat dvd film od 2 CD(8 GB), u jedan file od 800MB, a da je kvalitet odlican. Zadnji primjer Dark Knight.
    Da bi ti na filmu bio titl, potrebno je da ti se film i titl zovu identicno, ne smije biti ni space razlike. S tim, sto titl, zavisi kakva ti je konfiguracija, da bi se ponasao kao titl, cesto je potrebno da sadrzi nastavak .srt ili .sub. koji ti dopises, ako ga nema, a nece titl da ti se pojavi. Cesto titl odstupa od recenica u filmu, jer se ne poklapaju Fps filma i Fps titla...

    Da updateujem malo objasnjenje Sad se skida samo Secretmyth. Nema greske. A I uplouduje non-stop. EZTV je odlican.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 08-08-10 at 18:50.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    kako koristim flashget i imam nalog na rapidshare,a vidim da je sad masu filmova izaslo na neke druge,ima li kakvi program da mogu skidat te fajlove bez ograničenja i raskačivanja
    jdownloader je odlican programchic za te muke
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #15
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaha a zar nije piraterija zabranjena na forumu

  16. #16
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi znam kako se koristi torrent i sitove za skidanje Cak sam moj uttorent podesio da bude nenormalno brz . Pitao sam samo dje preporucujete skidanje filmova i odakle skidate prevod i kojim ga programom ubacate u film Mada hvala svima za info
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  17. #17
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A dobro nisi otvorio thread jer te u sustini ne interesuju filmovi i titlovi, vec dje je najbolji zvuk u filmovima. Ko ripuje na 48000hz, ko na...:lolblue:
    Bar sam ti sa ovim VobSubom pomogao. Ne koristi ga previse ljudi, a mislim da preko njega nema. Laganica za koristiti. I s njim se najlakse namjesti da titl bude skroz na dnu ekrana.

  18. #18
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://hdreactor.org/
    HD filmovi svih zanrova, fino sortirani, imaju cak i ruski jezik pored engleskog...

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    A dobro nisi otvorio thread jer te u sustini ne interesuju filmovi i titlovi, vec dje je najbolji zvuk u filmovima. Ko ripuje na 48000hz, ko na...:lolblue:
    Bar sam ti sa ovim VobSubom pomogao. Ne koristi ga previse ljudi, a mislim da preko njega nema. Laganica za koristiti. I s njim se najlakse namjesti da titl bude skroz na dnu ekrana.
    zar nije jednostavnije dati titlu isti naziv kao video fileu i samo ga pustiti preko vlc-a?

  19. #19
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Kako resavas nesihronizovan titl? Kako resavas za(j)ebano nesihronizovan titl? Velicinu slova? Boja? Da titl bukvalno smjestis na samom dnu ekrana?...

  20. #20
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Kako resavas nesihronizovan titl? Kako resavas za(j)ebano nesihronizovan titl? Velicinu slova? Boja? Da titl bukvalno smjestis na samom dnu ekrana?...
    nesinhronizovan titl preko vlc-a "lovim", a program ima mogucnost da ispravi do 100 sec +/-

    preko 100 sec je problem, uglavnom ako mi bas treba titl, a uglavnom ne treba, onda rucno izmijenim srt fajl (find & replace u notepadu, i smanjim ili povecam minute za odredjeni broj, sec i milisec ostavim iste) - mada mi je ovo trebalo samo jednom i to zbog sestre

    bilo bi super da neko da neki program koji moze da edituje srt fajlove, da se uradi "sinhronizacija" sa filmom naknadno, imao sam neki ali jedino je moglo liniju po liniju

    u vlc-u velicin, boju i ostalo za izgled titla podesavas u preferences pa osd & subtitles tabu

  21. #21
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.rapidserbia.com/ Odlican forum. Ima poseban topic dje filmove od po 700 MB ubace na samo jedan download link (megaupload). Ja obicno skidam DVDRip filmove sa linka ili linkova koje postavlja momak sa nick-om aXXo. Momak obicno napravi i prevod koji odgovara tom DVDrip-u, mogu se nac na http://titlovi.com/

  22. #22
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Adriatic View Post
    nesinhronizovan titl preko vlc-a "lovim", a program ima mogucnost da ispravi do 100 sec +/-

    preko 100 sec je problem, uglavnom ako mi bas treba titl, a uglavnom ne treba, onda rucno izmijenim srt fajl (find & replace u notepadu, i smanjim ili povecam minute za odredjeni broj, sec i milisec ostavim iste) - mada mi je ovo trebalo samo jednom i to zbog sestre

    bilo bi super da neko da neki program koji moze da edituje srt fajlove, da se uradi "sinhronizacija" sa filmom naknadno, imao sam neki ali jedino je moglo liniju po liniju

    u vlc-u velicin, boju i ostalo za izgled titla podesavas u preferences pa osd & subtitles tabu
    subtitle workshop radi odlicno posao, malo ga treba procackati, ali nista komplikovano, posle pola sata se pohvata vecina funkcija

  23. #23
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://prijevodi-online.org/
    prevodi serija... imaju ti prevodi i na titlovi.com, ali ovdje je to malo urednije...

  24. #24
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    Ja obicno skidam DVDRip filmove sa linka ili linkova koje postavlja momak sa nick-om aXXo. Momak obicno napravi i prevod koji odgovara tom DVDrip-u, mogu se nac na http://titlovi.com/
    podrzavam skroz izbor za AXXO-a i KLAXXON-a, kojeg je neko ranije pomenuo. S njima nema promasaja.

    Quote Originally Posted by petarr90 View Post
    subtitle workshop radi odlicno posao, malo ga treba procackati, ali nista komplikovano, posle pola sata se pohvata vecina funkcija
    Thx, probacu pa cu javiti kako je proslo

  25. #25
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    A dobro nisi otvorio thread jer te u sustini ne interesuju filmovi i titlovi, vec dje je najbolji zvuk u filmovima. Ko ripuje na 48000hz, ko na...:lolblue:
    Bar sam ti sa ovim VobSubom pomogao. Ne koristi ga previse ljudi, a mislim da preko njega nema. Laganica za koristiti. I s njim se najlakse namjesti da titl bude skroz na dnu ekrana.
    Bas mi je to trebalo brate . ajde i da nadjes dobar film sa dobrom slikom ne mogu naci dobar prevod , a ako ga ubacim po mi ekrana zauzme :/
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Download delivery, porudzbina download-a.
    By exafloops in forum Ostali oglasi
    Replies: 38
    Last Post: 31-10-09, 07:14
  2. Download ili Gledanje bez Download-a
    By mountnegro in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 19-10-07, 01:37
  3. Download filmova
    By EgZeKuToR in forum Internet
    Replies: 6
    Last Post: 13-02-06, 13:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •