Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 39

Thread: Majkina sreća

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Majkina sreća

    Jes da je tema kao iz visokointelektualne kuhinje izvjesne dame ili neke spanske serije, ali je istina istinska.
    Izvjesnog gospodina srijeća djevocurak i slucajno poznanstvo razgorijeva u ljubavi zivota i sve skoro ka' u bajci. Ugovaraju svadbu, njoj otac davno umro i ona ga nikad nije ni upoznala ima samo majku i red je da je informisu o toj odluci, da upozna zeta....
    Sve je super dok ne dolaze kući buduće taste kad ono - tasta njegova ljubav iz djecackh dana, djevojka koju nikad nije zaboravio i vjerovatno podsvjesno trazio.
    Nasao, ali njenu kćerku...... Scenario kakav samo zivot moze napraviti, ali dilema na pretek. Sta mislite da li majka treba to reci sćeri, mladozenja budućoj zeni ili je najbolje da oboje precute?
    Kakve su moguće reakcije i da li je sreca sto će oni biti u Becu, a buduća tasta ipak daleko iljadu kilometara?....

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    A sto znam, ako ista postoji i sa jedne i sa druge strane, tu ce djevojcurak da nastrada.

    Ako su neki, koji su raskrstili sve jos odavno, onda ima sanse da brak uspije, uz naravno znanje djevojcurka, u svakom slucaju.

    I zadnja, mozda najljepsa kombinacija,bigamija
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  3. #3
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Teško je reći nešto stvarno pametno. Uvjek će postojati dilema o tome da li se kaže "majkina" ili "majčina".

  4. #4
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Jes da je tema kao iz visokointelektualne kuhinje izvjesne dame ili neke spanske serije, ali je istina istinska.
    Izvjesnog gospodina srijeća djevocurak i slucajno poznanstvo razgorijeva u ljubavi zivota i sve skoro ka' u bajci. Ugovaraju svadbu, njoj otac davno umro i ona ga nikad nije ni upoznala ima samo majku i red je da je informisu o toj odluci, da upozna zeta....
    Sve je super dok ne dolaze kući buduće taste kad ono - tasta njegova ljubav iz djecackh dana, djevojka koju nikad nije zaboravio i vjerovatno podsvjesno trazio.
    Nasao, ali njenu kćerku...... Scenario kakav samo zivot moze napraviti, ali dilema na pretek. Sta mislite da li majka treba to reci sćeri, mladozenja budućoj zeni ili je najbolje da oboje precute?
    Kakve su moguće reakcije i da li je sreca sto će oni biti u Becu, a buduća tasta ipak daleko iljadu kilometara?....
    Bice sto biti mora, matori ce da se zabavlja sa cerkom i da cuti. Kada shvati koliko je cerka balava, setice se da u stvari voli majku, pa ce onda zajedno da priznaju cerki o cemu se radi i da su se oni "od uvek" voleli. I klinka ce biti bogatija za jos jedno iskustvo... trla baba lan...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi nenormalno da izmedju 'djevojcurka' i ovog doticnog bude bilo sta, bez obzira na to da li ce ona saznati ili ne, nekako mi je upotpunosti neprirodno da taj covjek bude ozenjen cerkom svoje nekadasnje ljubavi, a i kad bi to bio slucaj, da ta majka ima za zeta svoju nekadasnju ljubav
    Tako da bi ja to po kratkom postupuku, svako svojim putem i aj prijatno..

  6. #6
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    A da ta djevocurka mozda nije cerka tog matorog?

    Ne bih se ja u to upustao. Bolje sad da se razidju nego da matori svaki cas trazi da ide u tazbinu.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Bice sto biti mora, matori ce da se zabavlja sa cerkom i da cuti. .... trla baba lan...
    Taj matori je mozda mladji od tebe i moze se posmatrati da je to trla baba lan, ali pricamo kakve sve zavrzlame mogu biti

  8. #8
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    Bilo bi nenormalno da izmedju 'djevojcurka' i ovog doticnog bude bilo sta, bez obzira na to da li ce ona saznati ili ne, nekako mi je upotpunosti neprirodno da taj covjek bude ozenjen cerkom svoje nekadasnje ljubavi, a i kad bi to bio slucaj, da ta majka ima za zeta svoju nekadasnju ljubav
    Tako da bi ja to po kratkom postupuku, svako svojim putem i aj prijatno..
    A sto je ljubav kod prosecnog cove? Mozda ono sad cu izac u grad i moram nesto nac za ... I onda se nesto i nadje i tako pocne da traje to ... bar mjesec dana. Onda neke "zivotne okolnosti" rastave dvoje koji se "ludo vole" (ma "ne razdvajaju se") i oni, onako slomljeni, nadju utjehu u drugim ljudima. I tako u krug... Mozda je spomenuti gospodin trazio utjehu u mnogim djevojcicama prije nego sto je naisao na cerku svoji "ljubavi iz mladosti". Sada se nasao u velikoj moralnoj dilemi... Ne zamjeri Hari, ali trebalo bi da su zanimljiviji oni komarci sto uvece nam zuje oko glava, nego ovo. Ali nije tako.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    biraj majku gledaj cerku...ili obratno?
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Taj matori je mozda mladji od tebe i moze se posmatrati da je to trla baba lan, ali pricamo kakve sve zavrzlame mogu biti
    Ne verujem, ako mu vrsnjakinja ima odraslu cerku. Nisam ni ja u cvetu mladosti, ali toliko matora jos nisam... Sa trla baba lan sam mislila da je razvoj situacije vec unapred programiran...

    Kad moram sve da crtam...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Jes da je tema kao iz visokointelektualne kuhinje izvjesne dame ili neke spanske serije, ali je istina istinska.
    Izvjesnog gospodina srijeća djevocurak i slucajno poznanstvo razgorijeva u ljubavi zivota i sve skoro ka' u bajci. Ugovaraju svadbu, njoj otac davno umro i ona ga nikad nije ni upoznala ima samo majku i red je da je informisu o toj odluci, da upozna zeta....
    Sve je super dok ne dolaze kući buduće taste kad ono - tasta njegova ljubav iz djecackh dana, djevojka koju nikad nije zaboravio i vjerovatno podsvjesno trazio.
    Nasao, ali njenu kćerku...... Scenario kakav samo zivot moze napraviti, ali dilema na pretek. Sta mislite da li majka treba to reci sćeri, mladozenja budućoj zeni ili je najbolje da oboje precute?
    Kakve su moguće reakcije i da li je sreca sto će oni biti u Becu, a buduća tasta ipak daleko iljadu kilometara?....
    uH JBT! Od sad više nemam ništa s MILFicama... KRAJ!

  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Ne verujem, ako mu vrsnjakinja ima odraslu cerku. Nisam ni ja u cvetu mladosti, ali toliko matora jos nisam... Sa trla baba lan sam mislila da je razvoj situacije vec unapred programiran...

    Kad moram sve da crtam...
    ne mora mu uopšte biti vršnjakinja...možda je od njega starija, možda su ljubavili kad je ona imala 25 a on 18? Sad ona ima ćerku od 20 i ima 45 godina, a on 38, zar ne?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #13
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ne mora mu uopšte biti vršnjakinja...možda je od njega starija, možda su ljubavili kad je ona imala 25 a on 18? Sad ona ima ćerku od 20 i ima 45 godina, a on 38, zar ne?
    Velika razlika u godinama, zaista....

  14. #14
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Bila bih protiv toga da mi cerka bude sa covjekom s kim sam se ja nekad voljela...Naravno da bih joj to rekla ma koliko da to nece dobro primiti...Jer kao sto kaze Milica neprirodno je i ne bih to mogla ni da precutim niti da podrzim.Sumnjam i da bi cerki bilo nesto svejedno i da bi zanemarila to i tjerala po svome jer ja ista nikad ne bih mogla da zivim i volim se s covjekom koji je volio moju majku...To bi za mene bio blago receno shok...Zato mislim da precutkivanje u takvom spletu moze samo gore da donese za sve....



    "Tiha voda brijeg roni..."

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja bih precutao, pa bih svratio ponekad kod taste...
    TAKUMI

  16. #16
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    A sto je ljubav kod prosecnog cove? Mozda ono sad cu izac u grad i moram nesto nac za ... I onda se nesto i nadje i tako pocne da traje to ... bar mjesec dana. Onda neke "zivotne okolnosti" rastave dvoje koji se "ludo vole" (ma "ne razdvajaju se") i oni, onako slomljeni, nadju utjehu u drugim ljudima. I tako u krug... Mozda je spomenuti gospodin trazio utjehu u mnogim djevojcicama prije nego sto je naisao na cerku svoji "ljubavi iz mladosti". Sada se nasao u velikoj moralnoj dilemi... Ne zamjeri Hari, ali trebalo bi da su zanimljiviji oni komarci sto uvece nam zuje oko glava, nego ovo. Ali nije tako.
    Ne znam bas pjesniche sto si htio da kazes, i kako do komaraca dodjosmo, al izgleda da nijesi bas shvatio pricu upotpunosti

    Ja bih rekla da je nebitno da li je, ili nije, gospodin trazio utjehu u mnogim djevojcicama prije ove, odje je bitniji odnos majke i cerke, tj da li mislis da je pravilno da ova prva precuti sve, i svojoj cerki 'prepusti' nekadasnju ljubav, ili bude protiv toga, sto je, rekla bih, jedini normalan i ocekivan postupak

  17. #17
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Da li mislim da ova treba... JBT, pa bas prije pet sekundi umrije jedno dijete od gladi... (prodje pet sekundi) Evo jos jedno... Znas li koliko me tangira ova situacija? Cek, cek, evo ga komarac. Da ga ispratim do izlaznih vrata, pa se vracam...

  18. #18
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ti fino otvoris temu ''Ispracaj komaraca'' i uzivas u diskusiji, a nas fino pustis odje da se bavimo nebitnim stvarima

  19. #19
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    2,337
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci ako imaju ista u glavu DNK test pa ...............

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Uvjek će postojati dilema o tome da li se kaže "majkina" ili "majčina".
    Nepismeni vazda imaju neke dileme, a kad izvjesni na svom jeziku kazu
    Ovdje moderatori nemaju osjecaja za kvalitetu.
    onda su garant lako rijesili dilemu i poredili rijeci: majka, baka, seka, deka i utvrdili da je ispravno majčin, bačin, sečin, dečin ....
    Zbilja su komarci dosadni, a narocito kad se porede sa tako kompleksnom pojavom kao sibilarizacija i kad je pojam dubleta strana pojava pa
    zamoli nekog da ti pokaze kako se koristi sprej za komarce kad vec sam nijesi dosao do tog cuda tehnike.

  21. #21
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,320
    Thanked in
    2,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Jes da je tema kao iz visokointelektualne kuhinje izvjesne dame ili neke spanske serije, ali je istina istinska.
    Izvjesnog gospodina srijeća djevocurak i slucajno poznanstvo razgorijeva u ljubavi zivota i sve skoro ka' u bajci. Ugovaraju svadbu, njoj otac davno umro i ona ga nikad nije ni upoznala ima samo majku i red je da je informisu o toj odluci, da upozna zeta....
    Sve je super dok ne dolaze kući buduće taste kad ono - tasta njegova ljubav iz djecackh dana, djevojka koju nikad nije zaboravio i vjerovatno podsvjesno trazio.
    Nasao, ali njenu kćerku...... Scenario kakav samo zivot moze napraviti, ali dilema na pretek. Sta mislite da li majka treba to reci sćeri, mladozenja budućoj zeni ili je najbolje da oboje precute?
    Kakve su moguće reakcije i da li je sreca sto će oni biti u Becu, a buduća tasta ipak daleko iljadu kilometara?....
    Da li bi mi prodao ovu pricu? Interesantan je materijal za prvu crnogorsku sapunicu, a ujedno i moj rediteljski prvijenac.
    The more things change, the more they stay the same.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nepismeni vazda imaju neke dileme, a kad izvjesni na svom jeziku kazu
    onda su garant lako rijesili dilemu i poredili rijeci: majka, baka, seka, deka i utvrdili da je ispravno majčin, bačin, sečin, dečin ....
    Zbilja su komarci dosadni, a narocito kad se porede sa tako kompleksnom pojavom kao sibilarizacija i kad je pojam dubleta strana pojava pa
    zamoli nekog da ti pokaze kako se koristi sprej za komarce kad vec sam nijesi dosao do tog cuda tehnike.
    Ako se ne varam, taj sprej najcesce ubija komarce, tako da ga ne bih bas nazivao cudom tehnike. A ja sam Hrvat. Da li je onda neispravno reci kvaliteta umjesto kvlitet?! I kaze se majčin, a za bačin, sečin, dečin, ..., nisam baš siguran.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 18-07-10 at 14:26.

  23. #23
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj čoek da ima imalo obraza pokupio bi prnje i nestao iz njihovih života...

    Curica će malo patiti, ali proćiće, mlada je..

  24. #24
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    cujes cujes ma nemoj, a zasto gdje su one ljubav je slijepa sve se prevazilazi, pa sta sticajem okolonosti tako se zadesilo, napravis se mangup budes duhovit i nadjes smijesan nacin da joj kazes kako joj volis majku i super
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #25
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    a najbolje da lik okrene glavu i ode zbog te zene.. kako ne...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •