Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 126 to 150 of 151

Thread: poslije j****a nema kajanja

  1. #126
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljiljaa View Post
    cisto mislim da bi ga ubila kad bi vidjela da je posle svega ovako javno pisao ovdje kako hoce na "lijepi" nacin da je UBIJEDI da abortira, a to sto ona posle toga vjerovatno vise nece moci da zatrudni... ma nema veze, jer on ima "savrsenu" vezu (da Bog da nicija ne bila tako savrsena kao njegova) uglavnom, s obzirom da ga vise nema na forumu, mislim da ga je djevojka prebila, ubila... ko zna...
    Ajde dobro pametnice, mislis da momka treba kamenovati a nju spaliti na lomaci? Svakako da je preljuba jedan od ne bas rijetkih pojava a mnogi pretjeruju odje sa komentarima, ni ovom momku a ni toj curi nije svejedno ljudi, ovo ce im promijeniti zivote a mladi su i jedno i drugo, nemojte da ste na kraj srca.

  2. #127
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uhhhh... Kao PRVO, ne znam zashto su se pojedini toliko okomili na "svete ljude", popove i igumane... pa to su "sluzbenici" Crkve i vezani su ZAKONIMA CRKVE iliti KANONIMA... Shta ochekujete od popa da ce da vam kaze u situaciji kao ovoj... da abortira, kada je crkva (i to ma koja, Pravoslavna, Katolichka, Dzamija, Sinagoga, Padoga) u jeku kampanje protiv aborusa... pfffffff, mnogo je zajebaniji mentalni sklop ljudi koji odu po savjet kod ljudi "od vjere"... jer "ljudima od vjere" iako ZDRAV RAZUM kaze jedno oni vas ne smiju savjetovati drugachije jer se kosi sa njihovim KANONIMA (ne zelim da ulazim da li su dobri ili ne)...
    PITANJE PRVO: Podjete kod doktora i doktor Vam kaze da "nosite" dijete koje nece biti zdravo (kuc, kuc, pu, pu, pu), koje ce biti "degenerisano" (uzasan naziv, ali mi trenutno ne pada nijedan "shareniji" naziv), SHTA RADITI???... Ili josh bolja solucija... Doktor vam sve to kaze, ali i usput, da posle toga vishe nikada necete mocu ostati trudni, ili vishe nikada necete moci "nachiniti" dijete... MORALNE DILEME...
    TAKDJE, pojedine VJERE, DOZVOLJAVAJU CHAK I PREPORUCHUJU brak sa vishe zena i naravski djece, "chopor male dice" sa svakojom od njih... Zashto, kako i zbog chega, razmislite sami... To su SAMO NEKE OD stvari koje religiju svrstavaju u doba u koje bi je vi sada trenutno svrstali... ali ima NESHTO u svemu tome shto je "prezivjelo" 5000, 2000, 1500 godina i prema tome se MORA imati odredjeni respekt... zashto, kako i opet zbog chega, sami razmislite prije negoli date ocjenu. Ne bih zelio da sad ovo predje u PREPISKU oko religije, neka misli ko shta 'oce, to je od individue do individue, ali RAZMISHLJAJTE i o ovakvim situacijama...
    MORALNA DILEMA BROJ 2 (naravski, jer smo MI nadasve, chist, neukaljan i moralan narod)... Podgledaj topic, pogledaj postove... e sad mi recite, DA LI BISTE DJETETU KOJE JE DOSHLO NA SVIJET NA OVAJ NACHIN DALI SRCE DA MU TREBA, ZBOG BOLESTI... bilo kao otac, majka, djeda ili kao baba... Naravski, da ne razmishlajte kao otac, majka, djeda ili baba (ovo zadnje, ne narochito), nego iz ugla Vasheg, iz Vshe pozicije... bolesno je, iiiii treba da se izvrshi transplatacija srca, ili bubrega, ili jetre iiiili bilo chega...

  3. #128
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    SUNNY SIDE :)
    Posts
    298
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mislim da njoj ista treba uraditi, ali razmisli malo, kakav je to momak koji jednu curu prevari, drugoj napravi dijete, i na kraju samo na sebe misli, kako sebe da izvuce, to za mene nije ni muski prije svega... eto, ti si muskarac, bi li ti da si ne daj Boze u takvoj situaciji mislio samo na sebe? svako ko ima sestru, ne bi se ovako ponasao prema djevojci, vjeruj mi.
    "...NEKE SE NOCI NAPROSTO DOGODE, NEKE TE OCI DO SMRTI PROGONE... OTKRICU TI TAJNU..."

  4. #129
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljiljaa View Post
    ne mislim da njoj ista treba uraditi, ali razmisli malo, kakav je to momak koji jednu curu prevari, drugoj napravi dijete, i na kraju samo na sebe misli, kako sebe da izvuce, to za mene nije ni muski prije svega... eto, ti si muskarac, bi li ti da si ne daj Boze u takvoj situaciji mislio samo na sebe? svako ko ima sestru, ne bi se ovako ponasao prema djevojci, vjeruj mi.
    Stani malo, momak shvata sta je uradio, ima sa jedne strane curu koju voli ali to ne znaci da ima sa tom curom idealnu vezu jer cim je prevario tu nesto nije stimalo jer samo ili nezreli ili sexualno opetereceni likovi varaju a nerijetko i zbog osvete i zbog losih veza. Ne mozemo ocekivati od momka koji je napravio dijete curi koju i ne poznaje da se ponasa svjesno u ovom trenutku jer je u haosu, izmedju onoga sto je mogao da ima sa curom kojom je u vezi, projekciju jednog normalnog zivota i izmedju ovog trenutnog pakla koji mu se desio. Zao mi ga je iskreno i zao mi je tu mladu curu koja definitivno ima lose roditelje cim su dozvolili da im maloljetno dijete ima tako slobodne pristupe..... no... od moralisanja nema vajde, momak ce morati da postane svjestan cinjenice da ce biti otac za nekoliko mjeseci, da to treba da potvrdi ako sumnja DNK analizama i da to svoje dijete voli kao SVOJE dijete.

  5. #130
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    SUNNY SIDE :)
    Posts
    298
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Stani malo, momak shvata sta je uradio, ima sa jedne strane curu koju voli ali to ne znaci da ima sa tom curom idealnu vezu jer cim je prevario tu nesto nije stimalo jer samo ili nezreli ili sexualno opetereceni likovi varaju a nerijetko i zbog osvete i zbog losih veza. Ne mozemo ocekivati od momka koji je napravio dijete curi koju i ne poznaje da se ponasa svjesno u ovom trenutku jer je u haosu, izmedju onoga sto je mogao da ima sa curom kojom je u vezi, projekciju jednog normalnog zivota i izmedju ovog trenutnog pakla koji mu se desio. Zao mi ga je iskreno i zao mi je tu mladu curu koja definitivno ima lose roditelje cim su dozvolili da im maloljetno dijete ima tako slobodne pristupe..... no... od moralisanja nema vajde, momak ce morati da postane svjestan cinjenice da ce biti otac za nekoliko mjeseci, da to treba da potvrdi ako sumnja DNK analizama i da to svoje dijete voli kao SVOJE dijete.
    slazem se sa tobom, ali je on taj koji je napisao da mu je veza savrsena, ja sam samo citirala, ja ne moralisem vjeruj mi, jer nikad ne znas sta te moze u zivotu snac, zao ga je i meni, pogrijesio je, nije mu lako, ali je ruzno s njegove strane sto idalje samo na sebe misli... to je zalosno... a i ja sam za to da se dnk provjeri, s obzirom da ta cura ima ozbiljnu vezu s jedne, i tako slobodno ponasanje sa druge strane... postoji sansa da dijete i nije njegovo...
    "...NEKE SE NOCI NAPROSTO DOGODE, NEKE TE OCI DO SMRTI PROGONE... OTKRICU TI TAJNU..."

  6. #131
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljiljaa View Post
    slazem se sa tobom, ali je on taj koji je napisao da mu je veza savrsena, ja sam samo citirala, ja ne moralisem vjeruj mi, jer nikad ne znas sta te moze u zivotu snac, zao ga je i meni, pogrijesio je, nije mu lako, ali je ruzno s njegove strane sto idalje samo na sebe misli... to je zalosno... a i ja sam za to da se dnk provjeri, s obzirom da ta cura ima ozbiljnu vezu s jedne, i tako slobodno ponasanje sa druge strane... postoji sansa da dijete i nije njegovo...
    Momak je mlad. Anomalije u "ljubavi" postoje jer je momak mlad i nezreo, nema izgradjen stav o istoj, nema iskustva, i platio je visokom cijenom svoju ekskurziju sto se ne desava tako cesto. Ja znam mnoge likove sto muske, sto zenske, koji su varali iha-ha puta pa nisu platili nicim svoje djelo. Ja ga ne mogu osuditi niti ga nazvati licemjerom niti sebicnjakovicem jer je jako mlad i znam kako sam ja mogao razmisljati sa 21-22 godine.

  7. #132
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cure koje imaju slobodno ponasanje ne varaju momke, ova mala je vjerovatno jos 1 folerka kojoj je trebao alkohol (koliko sam razumio i ona je popila) a prije toga je bilo ju ja nevina mene svi jure a ja necu ni sa kim meni momak divan bajan ja ni njemu ne dam.

  8. #133
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Cure koje imaju slobodno ponasanje ne varaju momke
    A ne, ne varaju

  9. #134
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa moje iskustvo je takvo, prevarile su me samo one koje su se ponasale kao casne sestre.

  10. #135
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Cure koje imaju slobodno ponasanje ne varaju momke, ova mala je vjerovatno jos 1 folerka kojoj je trebao alkohol (koliko sam razumio i ona je popila) a prije toga je bilo ju ja nevina mene svi jure a ja necu ni sa kim meni momak divan bajan ja ni njemu ne dam.
    Majstorski prikaz stanja stvari danas, još ako je tačan klanjanje do poda.

  11. #136
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljiljaa View Post
    eto, ti si muskarac, bi li ti da si ne daj Boze u takvoj situaciji mislio samo na sebe? svako ko ima sestru, ne bi se ovako ponasao prema djevojci, vjeruj mi.
    Nazalost ima i onih koji imaju sestre pa se ipak prema curama lose ponasaju..

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    prevarile su me samo one koje su se ponasale kao casne sestre.
    Ima tu itekakve istine, ovdje se mnooogi/mnoge previse foliraju i iza fasade su sasvim drugaciji/drugacije...

    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=17755

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=414714&postcount=18

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=443034&postcount=30
    Last edited by odli; 10-03-08 at 14:49.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #137
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa otvorenom djevojkom/momkom ces imati potpuno ispunjen ljubavni i seksualni zivot i nece ni tebi ni njoj padati na pamet da varate niti cete imati potrebe za tim

  13. #138
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Sa otvorenom djevojkom/momkom ces imati potpuno ispunjen ljubavni i seksualni zivot i nece ni tebi ni njoj padati na pamet da varate niti cete imati potrebe za tim
    Naravno, jer u takvom odnosu nema foliranja niti potisnutih frustracija koje su toboznja "tabu tema".

    Po mome iskustvu i oni sto i inace otvoreno pricaju o tim stvarima, posteniji su u vezama i teze ce da prevare partnera nego oni sto "stidljivo" vicu "ju, ju" kada se pomene tema seks.. (sto eto lijepo prikazuje i primjer ove tinejdzerke cija je majka velika vjernica, i u cijoj je kuci seks vjerovatno bio tabu tema)...
    (doduse mi sad pade na pamet da je moguce da se ona nikada i ne bi seksnula sa ovim mladjanim frkatorom da je neko nije bio napio... ko zna kako je do toga uopste doslo..)
    Last edited by odli; 10-03-08 at 14:45.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  14. #139
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa nesto ne vjerujem da su je dvojica drzala a treci sipa viski pelinkovac ili sto vec. I on i ona su pili da bi im to bila "olaksavajuca okolnost". Cak i na sudu se alkoholisano stanje uzima kao olaksavajuca okolnost a bar po meni bi trebalo da bude itekako otezavajuca (naravno osim ako se ne dokaze da te je neko prisiljavao ili ucjenjivao da pijes a jako su rijetki takvi slucajevi).

  15. #140
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,770
    Thanks Thanks Given 
    10,965
    Thanks Thanks Received 
    2,135
    Thanked in
    1,090 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    @ Momci sto me prozivate, evo da vam objasnim iz zenske perspektive:
    (hoce li ikada muskarci "citati" zene?? Sve shvatate crno bijelo, linearno i doslovno, a zene su vam suptilna i komplikovana bica.. )

    Prvo, djevojka od 17 godina nije vise nezrela, i komotno moze imati bebu.

    Nju je u pogledu bebe ocigledno zbunio ovaj neodgovorni ten.kre koji joj je dijete napravio pa je bila kao "za" abortus vjerovanto samo da njemu ugodi (ili tacnije ga na momente smiri i otkaci (mogu misliti njegovu unezvjerenu facu kada je sa njom pricao..) ))

    Cak i ako ju je bio ozbiljno na momente zbunio toliko da je ozbiljno na abortus pomisljala, tu je srecom bila njena zrela i normalna majka da je vrati na pravi put...




    @ Devillish, ovo sto si pricao o Cg mentalitetu i okolini, ne vjerujem da u cijeloj Cg jos uvijek vlada mentalitet iz ustanova za umobolnike??

    (mislim iskreno, primjecujem ja ovdje znake male sredine i u mentalitetu hiperinteligentnih i stvarno dobrih osoba (tj. koliko taj mentalitet 'male sredine' i na takve extra kvalitetne ljude negativno utice), ali ipak mislim da 21. vijek napokon treba stici i u Cg, i odnekuda se mora krenuti, zar ne? )

    Pozz
    Ne mogu da vjerujem da opet sebe stavljas ispred SVIH zena i svoje misljenje dajes kao generalno misljenje svih zena!!!
    Evo i ja sam zena pa se ni u jednoj jedinoj rijeci ne slazem sa tobom!

    On topic- prvo, djevojka od 16-17 godina jeste sposobna da rodi (ja sam bila od 12 godina sposobna za to) ali nijesam za dijete ni sa 21 godinu!
    Drugo, momak nije SAM krivac, nego je i ona pristala i nosi jednaku odgovornost!
    Na zeni je odluka, ne na njenim roditeljima, nego na njoj. Ako ona nije sposobna da se nosi sa bebom (sto sam sigurna da nije, bar ne onako kako to moze jedna zrela osoba) onda je kriminal prisiljavati je da rodi dijete! Licno mislim da dijete treba da raste pored roditelja i da je cin LJUBAVI i tjelesne i emotivne podjednako! ovo dijete nije nazalost plod takve ljubavi!
    Bolje je da se ne rodi nego da zivi bez ljubavi a pogotovo da se da na usvajanje-od toga se grozim!
    Kao majka muske djece, reci cu da bih svome djetetu sugerisala i insistirala da stane iza svoga djela ma kakav ishod da bude, a kao majka zenskog djeteta, u tim godinama, abortus bi mi bio najbolje rjesenje...ili da budem preciznija, ne bih se bunila da mi cerka to odluci uraditi u ovakvoj situaciji!

    Ima rizika od abortusa, ima rizika i od porodjaja a u tim godinama vise nego u starijim (mozda djevojka ima samo 15 godina i njeno tijelo nije potpuno sazrelo za jedan takav proces kakav je trudnoca) ali nije to bas tako tragicno kako predstavljate! Da covjek slusa pojedine rekao bi da nijedna nije rodila koja je abortirala prije prvoga porodjaja! Rizik postoji u svemu, a porodjaj je veci rizik od abortusa.



    Quote Originally Posted by odli View Post
    Naravno, jer u takvom odnosu nema foliranja niti potisnutih frustracija koje su toboznja "tabu tema".

    Po mome iskustvu i oni sto i inace otvoreno pricaju o tim stvarima, posteniji su u vezama i teze ce da prevare partnera nego oni sto "stidljivo" vicu "ju, ju" kada se pomene tema seks.. (sto eto lijepo prikazuje i primjer ove tinejdzerke cija je majka velika vjernica, i u cijoj je kuci seks vjerovatno bio tabu tema)...
    (doduse mi sad pade na pamet da je moguce da se ona nikada i ne bi seksnula sa ovim mladjanim frkatorom da je neko nije bio napio... ko zna kako je do toga uopste doslo..)
    Tebi moze pasti na pamet sto nikome nikad nece pasti!
    jes, napio je i onaj stalni partner sa kojim ima ozbiljnu vezu!
    Vjerovatno je svi napijaju prije nego sto legnu s njom....aooo Odli
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #141
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,043
    Thanks Thanks Given 
    155
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Nju je u pogledu bebe ocigledno zbunio ovaj neodgovorni ten.kre koji joj je dijete napravio pa je bila kao "za" abortus vjerovanto samo da njemu ugodi (ili tacnije ga na momente smiri i otkaci (mogu misliti njegovu unezvjerenu facu kada je sa njom pricao..) ))

    Cak i ako ju je bio ozbiljno na momente zbunio toliko da je ozbiljno na abortus pomisljala, tu je srecom bila njena zrela i normalna majka da je vrati na pravi put...
    Ma sto naprica majke ti

    Kao prvo, dijete su napravili zajedno! Nije ona pila kafu i gledala tv a "kreten" joj ga odjednom napravio ma ni da je pita moze li

    Odakle ti znas da je on nju "zbunio"? Pricas kao da poznajes djevojku!
    Hoces li ti to mozda da kazes da su zene toliko zrele i odgovorne da je djevojka od 17 god kada
    je saznala da je trudna rekla "dobro, bicu mama" tek tako, da nije posmislila "*ebote sta da radim sada u pm", da joj abortus nije pao na pamet uopste?

    Nego je to samo muskoj svinji moglo da padne na pamet jel tako?
    Odosmo u off topic ali ga ti svasta naprica ovdje pa sam morao...

  17. #142
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,043
    Thanks Thanks Given 
    155
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    (doduse mi sad pade na pamet da je moguce da se ona nikada i ne bi seksnula sa ovim mladjanim frkatorom da je neko nije bio napio... ko zna kako je do toga uopste doslo..)
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Tebi moze pasti na pamet sto nikome nikad nece pasti!
    jes, napio je i onaj stalni partner sa kojim ima ozbiljnu vezu!
    Vjerovatno je svi napijaju prije nego sto legnu s njom....aooo Odli
    Hvala ti

  18. #143
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    kad nadjes put do mene, znaces
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koja mora za sve umjesane . Mislim da se to svakom moze desiti, samo je razlika u tome kako ko reaguje u toj situaciji. Abortus je nazalost jedno resenje koje se meni cini neminovno. Zasto dovoditi na svjet jedno bice koje ni ti ni ona niste u stanju ( ili mi se cini ) voljeti a kamo li pruziti koliko toliko sigurnu buducnost ? Postupi anoko kako je najbolje za sve.
    Tvoja odgovornost je da popricas sa svojom curom i roditeljima od te djevojke sa kojom si imao sex. Verovatno je to ravno pokusaju samoubistva ali makar nakon svega mozes reci da si postupio ljudski. A ako se oni ipak odluce da ona rodi to djete, uradis dnk, pa zatim prihvatis ostalu pravnu i moralnu odgovornost kao roditelj tog djeteta. Vjeruj mi sve se moze kad se hoce, zavrsit ces ti i fakultet ako si dovljno motivisan, a djete je cudo mora se voljeti

  19. #144
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    SUNNY SIDE :)
    Posts
    298
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    (doduse mi sad pade na pamet da je moguce da se ona nikada i ne bi seksnula sa ovim mladjanim frkatorom da je neko nije bio napio... ko zna kako je do toga uopste doslo..)
    ajde molim te podji od sebe i razmisli o ovome sto si napisala, jeste bas ju je napio pa je ona zbog toga spavala sa njim... ne znam koliko da je nezrela a vjerovatno nije cim joj nije problem da odma predje na stvar, ako ti nesto neces, ako ti nisi takva osoba, mogu te napijati do mile volje, ti ces znat sto radis, a price o pijanstvima su puste price kojima se losi lazovi vade iz g*****.
    "...NEKE SE NOCI NAPROSTO DOGODE, NEKE TE OCI DO SMRTI PROGONE... OTKRICU TI TAJNU..."

  20. #145
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Stani malo, momak shvata sta je uradio, ima sa jedne strane curu koju voli ali to ne znaci da ima sa tom curom idealnu vezu jer cim je prevario tu nesto nije stimalo jer samo ili nezreli ili sexualno opetereceni likovi varaju a nerijetko i zbog osvete i zbog losih veza. Ne mozemo ocekivati od momka koji je napravio dijete curi koju i ne poznaje da se ponasa svjesno u ovom trenutku jer je u haosu, izmedju onoga sto je mogao da ima sa curom kojom je u vezi, projekciju jednog normalnog zivota i izmedju ovog trenutnog pakla koji mu se desio. Zao mi ga je iskreno i zao mi je tu mladu curu koja definitivno ima lose roditelje cim su dozvolili da im maloljetno dijete ima tako slobodne pristupe..... no... od moralisanja nema vajde, momak ce morati da postane svjestan cinjenice da ce biti otac za nekoliko mjeseci, da to treba da potvrdi ako sumnja DNK analizama i da to svoje dijete voli kao SVOJE dijete.
    Znaci ti si shvatio da momak,ako je spavao sa drugom curom,nema idealnu vezu,jer po tebi nezreli i iseksualno optereceni momci varaju,hehe pa tebi je otpala "pisa" hehehe.Salim se ne zamjeri mi,u pravu si,momak je u bunilu trenutno. Mada mislim da ce se odluciti za abortus,a i ta cura ce iz vec ne znam kog razloga pristati na to.Briga njega za posledice po druge,sad nastupa samoocuvanje,prirodno,jer smo mi ljudi takvi,ako nesto prijeti nasoj projekciji srece,odmah napadamo.Volio bih da je drugacije,ali zivi bili ,pa vidjeli sta ce se desiti
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  21. #146
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljiljaa View Post
    ne mislim da njoj ista treba uraditi, ali razmisli malo, kakav je to momak koji jednu curu prevari, drugoj napravi dijete, i na kraju samo na sebe misli, kako sebe da izvuce, to za mene nije ni muski prije svega... eto, ti si muskarac, bi li ti da si ne daj Boze u takvoj situaciji mislio samo na sebe? svako ko ima sestru, ne bi se ovako ponasao prema djevojci, vjeruj mi.

  22. #147
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pozdrav svima, evo me opet nakon par dana jer nijesam imao pristup kompjuteru i bio sam van sebe dok se sve ovo nije "rjesilo"... ABORTUS je ipak odradjen jutros... hvala svim dobrim ljudima koji su me donekle shvatili, al eto smatrao sam da je to najbolje rjesenje i za nju i za mene jer je situacija bas bila komplikovana, mozda neko ne misli tako al ja znam najbolje sta je i kako je....
    ne bih sad ulazio u detalje, sta, kako i zbog cega se ipak odlucila na abortus, uglavnom sve je proslo kako treba, i doktor kaze da ne bi trebala da ima problema oko trudnoce u buduce.... eto znaci niko je nije prisiljavao na nista, sama je donijela odluku kad je malo bolje razmislila o tome i sta je tu je....

  23. #148
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~Pakao...u Srcu Raja~
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big pack View Post
    pozdrav svima, evo me opet nakon par dana jer nijesam imao pristup kompjuteru i bio sam van sebe dok se sve ovo nije "rjesilo"... ABORTUS je ipak odradjen jutros... hvala svim dobrim ljudima koji su me donekle shvatili, al eto smatrao sam da je to najbolje rjesenje i za nju i za mene jer je situacija bas bila komplikovana, mozda neko ne misli tako al ja znam najbolje sta je i kako je....
    ne bih sad ulazio u detalje, sta, kako i zbog cega se ipak odlucila na abortus, uglavnom sve je proslo kako treba, i doktor kaze da ne bi trebala da ima problema oko trudnoce u buduce.... eto znaci niko je nije prisiljavao na nista, sama je donijela odluku kad je malo bolje razmislila o tome i sta je tu je....
    Aj` falim te Boze...od sad pa nadalje pamet u GLAVE! Neka ti ovo bude lekcija za ubuduce..
    ~..TaLk to me SoftLy
    There's somethinG in Your EyeS..~

  24. #149
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big pack View Post
    pozdrav svima, evo me opet nakon par dana jer nijesam imao pristup kompjuteru i bio sam van sebe dok se sve ovo nije "rjesilo"... ABORTUS je ipak odradjen jutros... hvala svim dobrim ljudima koji su me donekle shvatili, al eto smatrao sam da je to najbolje rjesenje i za nju i za mene jer je situacija bas bila komplikovana, mozda neko ne misli tako al ja znam najbolje sta je i kako je....
    ne bih sad ulazio u detalje, sta, kako i zbog cega se ipak odlucila na abortus, uglavnom sve je proslo kako treba, i doktor kaze da ne bi trebala da ima problema oko trudnoce u buduce.... eto znaci niko je nije prisiljavao na nista, sama je donijela odluku kad je malo bolje razmislila o tome i sta je tu je....
    hahahahaha bingoooooooooooooo
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  25. #150
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad moze lock

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najljubavniji stihovi...
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 6153
    Last Post: 19-01-23, 00:25
  2. Da li je Isus Bog?
    By Mabus in forum Religija i filozofija
    Replies: 301
    Last Post: 15-03-08, 10:19
  3. Pravoslavni HodoČasnici Slave Svetu Petku
    By Regi in forum Religija i filozofija
    Replies: 34
    Last Post: 24-10-05, 14:01
  4. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52
  5. Crna Gora u državnoj zajednici: Niceg nema od mene,
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 04-02-04, 02:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •