Page 75 of 85 FirstFirst ... 2565717273747576777879 ... LastLast
Results 1,851 to 1,875 of 2124

Thread: Status Kosova,Vase Mislenje ?

  1. #1851
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,189
    Thanks Thanks Given 
    2,267
    Thanks Thanks Received 
    2,470
    Thanked in
    1,262 Posts

    Default

    A puštite te djevojkeviše na miru To su pokupile patike i robu da nose djeci na Kosovo. E kuku

  2. #1852
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    83 Posts

    Default

    Sad mi je jasno zasto su Mandic i Popovic u Beogradu. Moramo ih docekati da vidimo sta su kupili!!

  3. #1853
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Derivati
    Sad mi je jasno zasto su Mandic i Popovic u Beogradu. Moramo ih docekati da vidimo sta su kupili!!
    Kupili?

  4. #1854
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    83 Posts

    Default

    Pih koja sam ja budala. Mogah od Mandica i Peca narucit par cipela vidim na B92 da se dzabe dijele.

  5. #1855
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alooo skrecete od teme posteno seljacina s obzirom na N/A moguce i da jesi
    A Mandic i Popovic u Bg i kupovima hmm :twisted: No jel primjetio ko u ono nabrajanje kako se izdvajaju cjeline - Herceg Novi Kumanovo itd... cjepkanje cjepkanje...blagos nama...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  6. #1856
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zeks View Post
    ti si bio rodjen tada? vidio si sve to? ili .....si cuo?! nikad se na ovim prostorima nista nije resavalo mirno. zasto se neko prije 20 godina ne sjeti da prekine tu tradiciju i da da sva prava i slobode koje postoje,a to je manje nego ono sto su im sada nudili...skoro drzavu u drzavi. i kome normalnom u svijetu bi onda padalo na pamet da prica o Kosovu,nezavisnosti,ugrozenosti?
    zar je to bilo tesko? shvatices jednog dana da nama ne treba neprijatelj. dovoljni smo sami sebi.to se vidjelo veceras u Bg. sta je bila poruka mitinga? odgovor: paljenje,kradja,lomljava i jedan mrtav. to je slika iz Beograda veceras u svijetu. zar jos neko prica o mitingu???

    Ajde , ti mene objasni,
    kako bi TAJKUNI, prenijeli drushtvenu imovinu na sebe i svoju familiju,
    da nijesu TEBE POSLALI da GINESH u komshiluk.

    Njima je kriva JAMERIKA,
    koja je JEVROPU SPASILA U CHETIRI SVIJETSKA RATA,
    PRVI, DRUGI, HLADNI I OVAJ TERORISTICHKI.

    JEVROPA , NACIONALISTI I SHOVONISTI,
    SEBE OD SEBE,
    NE UMIJU ODBRANIT.
    POGLEDAJ OVU TEMU OD POCHETKA,
    I SABERI IM PAMET,
    AKO NE DODJESH DO REZULTATA,
    PITAJ ODLI,
    BAR ONA SVE ZNA; IMA SPREMAN "ISTINITI" ODGOVOR,
    ONA NEMA DILEMA, SVAKOGA IZLEMA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #1857
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Derivati View Post
    Pih koja sam ja budala. Mogah od Mandica i Peca narucit par cipela vidim na B92 da se dzabe dijele.
    Ma jok, nisi cuo da je B92 anti-srpska televizija, sve je to montaza sigurno. Cus butike da obijaju, ada svasta... narod samo izrazava protest protiv krsenja medjunarodnog prava.

    (ovo domace pravo izgleda mogu da krse)

  8. #1858
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ajde , ti mene objasni,
    kako bi TAJKUNI, prenijeli drushtvenu imovinu na sebe i svoju familiju,
    da nijesu TEBE POSLALI da GINESH u komshiluk.

    Njima je kriva JAMERIKA,
    koja je JEVROPU SPASILA U CHETIRI SVIJETSKA RATA,
    PRVI, DRUGI, HLADNI I OVAJ TERORISTICHKI.

    JEVROPA , NACIONALISTI I SHOVONISTI,
    SEBE OD SEBE,
    NE UMIJU ODBRANIT.
    POGLEDAJ OVU TEMU OD POCHETKA,
    I SABERI IM PAMET,
    AKO NE DODJESH DO REZULTATA,
    PITAJ ODLI,
    BAR ONA SVE ZNA; IMA SPREMAN "ISTINITI" ODGOVOR,
    ONA NEMA DILEMA, SVAKOGA IZLEMA.
    Ah milovane smiri malo strasti,postovanje za godine stvarno ...al bez obzira sto po godinama ne mozemo ici u rang s tobom postuj i ti nase i ne tretiraj nas za balavce...a to da pitamo odli ispade samo 2 -3 ljudi na forumu je popilo svu pamet ovog svijeta i oni znaju znanje...a nasa misljenja se ne uvazavaju jel? Nemoj me pogresno shvatiti,ok je da se ti ne slazes s nekim stavovima,to je tvoje pravo,tvoje je pravo da mislis kako mislis ...al nemoj odje da mi dubis na trepavicama i pokusavas soliti pamet...postuj i ti kao i svi ostali pravo svakog pojedinca od nas da iznesemo svoje misljenje i svoj stav povodom toga...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  9. #1859
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,721
    Thanks Thanks Given 
    479
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default



    To braco!!!!

    go,go,go
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. #1860
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    83 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post


    To braco!!!!

    go,go,go
    „Шта је Косово? Где је Косово? Чије је Косово? Има ли неког међу нама ко није са Косова?

    Има ли неког међу нама ко мисли да Косово није његово?"
    Kosovke devojke su bile malo zatrpane poslom, pa će odgovor poslati pismenim putem. U utorak.

  11. #1861
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,928
    Thanks Thanks Given 
    1,677
    Thanks Thanks Received 
    2,878
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    vec imamo kosovske profitere...
    f6

  12. #1862
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajo View Post
    A ono sto je najgore u cijeloj toj prici je to sto su i srpski celnici pozvali gradjane da sve prodje u fer atmosferi, a opet su se pojedinci oglusili na to.
    Odgovornost za ono sto se desilo snose organizatori jer su mogli pretpostaviti sta ce da se desi kad se toliki broj ljudi pozove na jedno mjesto. Morali su jace da obezbjede ambasade i smatram da su taj propust namjerno napravili.

    Takodje, prije protesta su trebali, umjesto apela "da sve prodje u fer atmosferi", naglasatiti da ce svako neprimjereno i divljacko ponasanje biti zestoko sankcionisano.

    Sve u svemu, smatram da je ovaj protest bio vise kontraproduktivan.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  13. #1863
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SyNdRo0m View Post
    milicaaaaaaa, misliš na ovu sliku? :razz:

    haha nijesam mislila na takve bas, ovakve slike su mi vise degutantne jer ocigledno da je njima do kosova stalo taman koliko do Gruzije
    Vise sam mislila na sveukupnu poruku i slike koje su sinoc poslali iz Srbije. Ne moze proci ni 5 godina da u Srbiji ne izbije nasilje, da ne padnu zrtve neke politike, da se opet ne suoce sa okretanjem ledja citavog svijeta... Pretuzno zbog svih normalnih ljudi koji tamo zive
    Kako Vaša bolest ?

  14. #1864
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,928
    Thanks Thanks Given 
    1,677
    Thanks Thanks Received 
    2,878
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    a dje pustiste ove snimke.sad su se ovi nasi napalili.pa ce krenut danas da lome i da obijaju...

    a bice razvaljenih bubrega sve mi se cini
    f6

  15. #1865
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    a dje pustiste ove snimke.sad su se ovi nasi napalili.pa ce krenut danas da lome i da obijaju...
    Krenuti mogu a sta ce biti slomljeno to je vec znak pitanja....
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  16. #1866
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo i ja zapalio KONTENJER,
    kad sam chuo Vojvodu, Viteza i popa Rista,
    skochio mi patriJotizam,
    evo zena gasi sa WC sholjom, jer nema sherpe.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #1867
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zeks View Post
    1992 god su me kao momka od 19 godina poslali u "komsiluk" . 250 nasih sugradjana je poginulo tamo. nesto se ne sjecam da se organizovao miting za nas povratak iz tog suludog rata? ali koga se to tice jer naravno crna gora nije sveta zemlja...ima nas za bacanje.i zasto bi me neko sada pitao za misljenje,posle 20 godina? nisu me pitali tada pa ne treba ni sada...kasno je

    A sto je LSCG radio tada ?

  18. #1868
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    haha nijesam mislila na takve bas, ovakve slike su mi vise degutantne jer ocigledno da je njima do kosova stalo taman koliko do Gruzije
    Vise sam mislila na sveukupnu poruku i slike koje su sinoc poslali iz Srbije. Ne moze proci ni 5 godina da u Srbiji ne izbije nasilje, da ne padnu zrtve neke politike, da se opet ne suoce sa okretanjem ledja citavog svijeta... Pretuzno zbog svih normalnih ljudi koji tamo zive
    Da se ne zavaravamo, mislim da se vec odavno ne moze govoriti o "zrtvama politike". To je samo elegantno zaobilazenje problema.

  19. #1869
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislila sam bas na zrtvu, osobu koja je sinoc nastradala u americkoj ambasadi u smislu da je zaludjena odredjenom politikom u istu amabasadu i upala. Ne znam kako ti to nazivas, meni je to zrtva.
    Kako Vaša bolest ?

  20. #1870
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    ... Popovic u Bg i kupovima ...
    Vi se šalite, ali Peco je najozbiljnije, prije dvije-tri godine, u nekoj TV emisiji pričao o svom oblačenju, o brendovima, modi... i ne trepnuvši kazao da se oblači kod šanera. Lopovi ga pozovu kad im 'stigne' nova kolekcija i on ode da izabera kojeg Boss-a, Armani-a..Ima, rekao je, privilegiju da prvi probere novitete. Govorio je to u kontekstu priče o modi, ali i o maloj poslaničkoj plati...
    Političar, šef partije, javna ličnost..

  21. #1871
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo kako ja gledam na stvar.. CINJENICE:

    Status Kosova je jos uvjek odredjen preko UN Savjeta Bezbjednosti (clan 1244) koji kaze da je Kosovo jos uvjek dio srbije.
    Iako su na kosovu Srbi manjina, u odnosu na citavu populaciju srbije Albanci su manjina. Kosovo je jedini pokret nezavisnosti u evropi. Ima mnogo drzava sa istim situacijama sto svjedoci o duplim standardima Amerike i njenim EU sljedbenicima.
    Bush se otvoreno zalaze za nezavisnost kosova sto je jasna kontradikcija clana Savjeta Bezbjednosti UN-a. Legalno, pitanje nezavisnosti bi se trebalo razmotriti unutar savjeta, Rusija i Kina bi stavili veto i to bi bilo to (kako treba, LEGALNO).
    Kako situacija stoji, ponasanje Amerike i nekim njenim EU sljedbenicima je ne samo da je samar u lice Srbima vec i Rusima jer Amerika jasno pokazuje kako je iznad zakona UN-ovog zakona i protiv rezolucije Savjeta Bezbjednosti.
    Trenutno Kosovo nije nezavisno vec je samo protektorat EU sa nekoliko hiljada vojnika koji tamo stoje iz bezbjednosnih razloga.

    Ovaj akt ugrozava jedinstvo evrope, negira zakone UN-a i jednostavno pokazuje koliko ljudi mogu da budu glupi. Da ponovim - Kosovsko proglasenje nezavisnosti i bilo koja drzava koja to podrzi je otvoreno krsenje rezolucije Savjeta Bezbjednosti UN-a.
    Bush je ponovo pokazao njegov pogled na internacionalne zakone. Ono sto je jos smijesnije, tuznije, ili zacudjujuce je - druge drzave su krenule za njegovim povodcem.
    Mislim da ce citava stvar eskalirati tek kad amerika dodje u posjetu Poljskoj oko onog posavljanja raketa. Kako bi se osjecao stanovnik Poljske sada kad zna da neka drzava hiljada km udaljena od njega oce da postavi rakete koje ce neminovno probuditi velikog susjeda na istoku, a njena vlada oce da pregovara o cijeni, stvarno ne znam.

    Jos dokaza kako vlast samo oce najbolje svom narodu.
    Amerika definitvno prednjaci u ovome.

    Naravno, u moru zaista vaznish novosti dje je Paris Hilton upravo slomila svoj nokat a Lindzi Lohan ponovo pocela da pusi travu status kosova jednostavno nije prioritet.
    Infiltrator out.

  22. #1872
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Rusija spremna na rat zbog Kosova



    'Prihvati li EU jedinstveno stajalište i prekorači li NATO svoj mandat na Kosovu, mi ćemo biti izazvani primijeniti grubu silu', izjavio je Dmitrij Rogozin, ruski veleposlanik u NATO-u.


    MOSKVA – Ruski predstavnik u NATO-u Dmitrij Rogozin izjavio je da bi Rusija mogla primijeniti silu budu li NATO i Europska unija izazivali UN u vezi s Kosovom.

    "Prihvati li Europska unija danas jedinstveno stajalište i prekorači li NATO svoj mandat na Kosovu, te će organizacije izazvati Ujedinjene narode, pa ćemo i mi onda polaziti od činjenice da trebamo primjenjivati grubu silu koja se zove oružana sila, da bi nas se poštovalo", izjavio je Rogozin na videokonferenciji iz Bruxellesa, a prenosi agencija Interfax.

    Glasnogovornik ruske diplomacije Mihail Kaminin rekao je da Rusija žali zbog nasilja u Beogradu, ali je odgovornost prebacio na zemlje koje su priznale jednostrano proglašenje neovisnosti Kosova.

    "Ono što se dogodilo sinoć u Beogradu izaziva žaljenje... Ali snage koje su poduprle jednostrano priznanje Kosova morale bi biti svjesne posljedica takvog postupka", rekao je Kaminin.

    Hina|Net.hr 22.02.2008.

    http://www.net.hr/vijesti/page/2008/02/22/0390006.html

  23. #1873
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nego zakuci li ko kakve patike 38 br vala cu dati tu do 30 e za njih .

    Zbilja ja kad bih vidjela da veceras neko lomi i pali moj grad direkt bih ga poslala u neki rudnik da kopa nekih mjeseca dana....pa ce rusiti kuci svojoj sto god hoce. Eto tako molila bih da veceras na protestima niko nista ne lomi niti pali....Posto ce se vazda naci po jedna budala koji bi to zeljela da uradi.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  24. #1874
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Rusija spremna na rat zbog Kosova



    'Prihvati li EU jedinstveno stajalište i prekorači li NATO svoj mandat na Kosovu, mi ćemo biti izazvani primijeniti grubu silu', izjavio je Dmitrij Rogozin, ruski veleposlanik u NATO-u.


    MOSKVA – Ruski predstavnik u NATO-u Dmitrij Rogozin izjavio je da bi Rusija mogla primijeniti silu budu li NATO i Europska unija izazivali UN u vezi s Kosovom.

    "Prihvati li Europska unija danas jedinstveno stajalište i prekorači li NATO svoj mandat na Kosovu, te će organizacije izazvati Ujedinjene narode, pa ćemo i mi onda polaziti od činjenice da trebamo primjenjivati grubu silu koja se zove oružana sila, da bi nas se poštovalo", izjavio je Rogozin na videokonferenciji iz Bruxellesa, a prenosi agencija Interfax.

    Glasnogovornik ruske diplomacije Mihail Kaminin rekao je da Rusija žali zbog nasilja u Beogradu, ali je odgovornost prebacio na zemlje koje su priznale jednostrano proglašenje neovisnosti Kosova.

    "Ono što se dogodilo sinoć u Beogradu izaziva žaljenje... Ali snage koje su poduprle jednostrano priznanje Kosova morale bi biti svjesne posljedica takvog postupka", rekao je Kaminin.

    Hina|Net.hr 22.02.2008.

    http://www.net.hr/vijesti/page/2008/02/22/0390006.html
    http://www.cnn.com/2008/WORLD/europe...ovo/index.html

    Nema poceli su da zabadaju nos dje im nije mjesto,i sace Srbi iz ocaja ovo da prihvate i da ukopaju sebe do kraja...i idemo opet u krug da gledamo zadnjih 20 godina...oce li ovome ikad kraja
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  25. #1875
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    http://www.cnn.com/2008/WORLD/europe...ovo/index.html

    Nema poceli su da zabadaju nos dje im nije mjesto,i sace Srbi iz ocaja ovo da prihvate i da ukopaju sebe do kraja...i idemo opet u krug da gledamo zadnjih 20 godina...oce li ovome ikad kraja
    Da, sad ce Toma da se napali, onda ce Rusi kao i vazda da se povuku, a Srbi na Kosovu ce dobiti po usima.

Page 75 of 85 FirstFirst ... 2565717273747576777879 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 149
    Last Post: 10-10-06, 10:29
  2. ADSL HELP needed
    By Cazas_plavooki in forum Internet
    Replies: 59
    Last Post: 23-09-05, 19:07
  3. ADSL problem
    By templar in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 24-07-05, 15:50
  4. Albanci traze status konstitutivnog naroda u CG
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 76
    Last Post: 26-04-04, 19:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •