View Poll Results: Idete li da protestvujete u CG protiv nezavisnog Kosova?

Voters
178. You may not vote on this poll
  • Da

    50 28.09%
  • Ne

    128 71.91%
Page 9 of 26 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 201 to 225 of 633

Thread: Idete li na proteste u Crnu Goru?

  1. #201
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gospođa Kuljak je morala imat ovako čvrste stavove i kad su pravljene čistke u LSCG, tada nije baš pokazala razumijevanje za drugo mišljenje no su svi bili Milovi plaćenici.
    Sad je ona odjednom kriterij moralnosti i demokratije.


    Razum je u CG uvijek bio u manjini.




    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Pročitajte mail gospođe Mirjane Kuljak.

    Postovani,

    buduci da studenti Univerziteta Crne Gore organizuju protestnu setnju u petak u 16 sati, pocevsci od zgrade Tehnickih fakulteta, ja cu se pridruziti njima, a kasnije i ispred Skupstine, u 17 sati, u znak solidarnosti sa Srbijom, povodom krsenja medjunarodnog prava od strane Bush-ove administracije.

    Ako mogu da se potpisem elektronskim putem na peticije kada se radi o krsenju ljudskih prava i medjunarodnog prava sirem planete Zemlje, ne bih mogla mirno da posmatram da se to desava Srbiji. Nekada sam protestovala protiv upada na Dubrovnik, zatim povodom isporuke Muslimana, ... i uvijek cu, o kome god se radilo.

    Nadam se da ce sve biti mirno, iako mi je jasno da je jako tesko ostati miran kada vam neko prakticno "vadi dzigericu nazivo". Znam da ce i ovoga puta vlast u CG, i cijela buljumenta njihovih poslusnika, uraditi sve da prikazu stvari obrnuto, ali to nije nista novo, za njih ne postoje principi humanizma i solidarnosti vec samo opravdanja za svaki njihov postupak.
    ...


    Nadam se da je nećete prozvati četnikušom, velesrpkinjom...

  2. #202
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Prvo, vrlo je diskutabilno ovo "nepravdu".
    Drugo, uopste nijesi razumio sto sam htio da kazem.
    Znam vrlo dobro sto si htio reci, moze tebi biti nepravda diskutabilna koliko god hoces, otimacina i pljacka koja se desila sa Kosovom je daleko veca od one koju su cinjele "ziske crnogorske" po konavlima, cilipima... samim tim sve je jasno kao dan...

  3. #203
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Znam vrlo dobro sto si htio reci, moze tebi biti nepravda diskutabilna koliko god hoces, otimacina i pljacka koja se desila sa Kosovom je daleko veca od one koju su cinjele "ziske crnogorske" po konavlima, cilipima... samim tim sve je jasno kao dan...
    Ne znas, jer ja uopste nijesam poredio nikakve otimacine vec sam htio da naglasim da to sto je neko u vecini ne znaci i da je u pravu.

    A sto se nepravde tice, istina je da Nezavisnost Kosova nema pravnog osnova, ali isto tako je cinjenica da se Kosovo, koje vec 9 godina ne funkcionise kao dio Srbije, nije moglo vratiti pod kontrolu Beograda kad 90% populacije to ne zeli, narocito ne poslije svega sto se izdesavalo.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  4. #204
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mojoj bivshoj supruzi DANKINJI je to bilo JASNO kao DAN,
    davne 1981 kad smo sedhjeli pod LOZOM u bashti na Ibrichevinu,
    a helikopteri JNA prelijecali iznad LOZE, svaki minut,(pravac KOSOVO)
    toliko je pomodrela, da sam je smirio jednom PRITKOM od paradajza po gospodskoj guzici, koja proglasi CIPAN CIJELU "MOJU FAMILIJU" bilo je dvadestoro, da smo mi "FASHISTI I RASISTI" (izuzev mene).

    Kad je zakljuchala vrata od taoleta,
    otvorila je prozor, i kao FIDEL KASTRO sa bine, izgovori skedecu rechenicu:

    ZASHTO SAM JA TOLIKO LUDA; DA STITIM PLAVA ALBANACA,
    kad ZENA, NEMA NIKAKVA P(r)LAVA ?????
    Last edited by milovan; 21-02-08 at 13:26.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #205
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Ne znas, jer ja uopste nijesam poredio nikakve otimacine vec sam htio da naglasim da to sto je neko u vecini ne znaci i da je u pravu.

    A sto se nepravde tice, istina je da Nezavisnost Kosova nema pravnog osnova, ali isto tako je cinjenica da se Kosovo, koje vec 9 godina ne funkcionise kao dio Srbije, nije moglo vratiti pod kontrolu Beograda kad 90% populacije to ne zeli, narocito ne poslije svega sto se izdesavalo.
    Pa naravno da ne funkcionise kao dio Srbije jer i sam znas da je zbog bombardovanja i potpisivanja sporazuma doslo do prepustanja institucija u ruke medjunarodne zajebnice kao i dolaska KFORA koji su to iskoristili da bi oteli teritoriju i stvorili novu albansku drzavu tj veliku albaniju.

  6. #206
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Mojoj bivshoj supruzi DANKINJI je to bilo JASNO kao DAN,
    davne 1981 kad smo sedhjeli pod LOZOM u bashti na Ibrichevinu,
    a helikopteri JNA prelijecali iznad LOZE, svaki minut,(pravac KOSOVO)
    toliko je pomodrela, da sam je smirio jednom PRITKOM od paradajza po gospodskoj guzici, koja proglasi CIPAN CIJELU "MOJU FAMILIJU" bilo je dvadestoro, da smo mi "FASHISTI I RASISTI" (izuzev mene).
    Da li mogu da pitam zbog cega je 1981 prilikom prelijetanja helikoptera tvoja bivsa supruga nazvala tvoju familiju fasistima?

  7. #207
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Pa naravno da ne funkcionise kao dio Srbije jer i sam znas da je zbog bombardovanja i potpisivanja sporazuma doslo do prepustanja institucija u ruke medjunarodne zajebnice kao i dolaska KFORA koji su to iskoristili da bi oteli teritoriju i stvorili novu albansku drzavu tj veliku albaniju.
    Dobro bi bilo da ovo malo dopunis i objasnis zasto je doslo do bombarodavanja kao i da pojasnis ulogu Arkanovih tigrova, Frenkijevaca, Seseljovaca i ostalih udruzenja "srpskih patriota" u svemu tome.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  8. #208
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Da li mogu da pitam zbog cega je 1981 prilikom prelijetanja helikoptera tvoja bivsa supruga nazvala tvoju familiju fasistima?
    Zbog njihovog STAVA,
    da su za sva ZLA, krivi ISKLJUCHIVO "ALBANCI".
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #209
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice da je pojavljivanje hladnjaca sa necijom djecom i jezerima po uvijek pravicnoj Srbiji isto tako neki mit...da je Beograd evropska metropola, doduse jedina koja ima u svojim predgradjima (Batajnica)masovne grobnice nastale u godini koja pocinje dvojkom????

    Primijetio sam da se upravo oni koji su u proslosti bili spremni na sve i na svako krsenje i prava i pravde, i odricanje od zdravog razuma, kad ostanu u manjini uvijek pozivaju - na pravo!!!





    Ovo je stanje sijesti koje je vladalo srbskim krajevima tih godina, i onda se neko buni sto je danas neko odlucio da ne zivi sa takvom zemljom u zajednici!

    Nek se neko od STUDENTA i SREDNJOSKOLACA zapita kako to da sa *(pod) njima niko nije htio...ni Slovenci (EU), ni Hrvati (na vratima EU), ni Bosanci (u qurcu zbog njih najvise), ni Makedonci (...), ni Crnogorci (kojima je ocigledno malo bolje u zadnjih 19 mjeseci), ni Kosovari...a da od susjeda probleme imaju jos samo sa Bugarskom, Albanijom (koja to od nedjelje i nije), Madjarskom i Rumunijom...divna zemlja, divni ljudi, puno pravih prijatelja u svijetu..Azerbejdzan, mocni Kipar, Sri Lanka, uvijek neugodna Rusija...em I missed someone?Na drugoj (okupatorskoj) su neslobodna USA, kolonijalna GB, legionarska FRA, prijateljska?! ITA, obecana AUS, jos par nesrecnih i siromasnih zemalja poput Norveske, Austrije, Estonije, sicusne Turske, a u nardnih par nedjelja i vecina zemalja za koju prosjecan Srbin zna...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  10. #210
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Dobro bi bilo da ovo malo dopunis i objasnis zasto je doslo do bombarodavanja kao i da pojasnis ulogu Arkanovih tigrova, Frenkijevaca, Seseljovaca i ostalih udruzenja "srpskih patriota" u svemu tome.
    Hocu kada mi ti budes pojasnio uloge albanski separatista u daleko sredjenijoj SFRJ u kojoj su se kleli u bratstvo i jedinstvo, takodje da pojasnis uloge "frenkijevaca i seseljevaca" sa albanske strane u toku oslobodilacke borbe u drugom svjetskom ratu kao i u ratu protiv snaga JA

    Takodje da mi navedes jednu jedinu dzamiju na kosovu koja je stara koliko jedan manastir na kosovu a od kojih su ne bas mali broj palili pod zastitom KFORA prije 3 godine. Znaci vi vidite srecu u takvom ophodjenju , takvoj drzavi etnicki cistoj i ociscenoj VI to nista coce ne vidite jer takvim stavom mislite da glumatate neku rezervisanost koja nece poremetiti kao mir u CG. Znaci opet se prizivaju nekakvi nemiri zbog stavova koji ljudi iznose da bi tako bili predstavljeni kao konavljani, crnorukasi, seseljevci.... pa ajde osudi onda Hasima Tacija , ime mu pomeni makar nije li on takodje ubica?

  11. #211
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes ali niko odje ne poziva na skup dje ce se uzvikivat ime Hasima Tacija, pa onda ne mozemo bit bas rezervisani...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  12. #212
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    nikad ne zalazim u ovaj dio foruma jer me opterecuje maximalno, ali i ova situacija me malo opteretila, iako nema DIREKTNE veze sa CG, ali jednostavno me ziga iznutra i govori mi da nije u redu.
    nadam se da cu nac vremena da izdvojim i prosetam sjutra s ovima sa univerziteta pa mozda i nas neke, koji smo totalno protiv ove kradje teritorije u 21 vijeku, nece prozvat:
    Nadam se da je nećete prozvati četnikušom, velesrpkinjom...
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  13. #213
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Hocu kada mi ti budes pojasnio uloge albanski separatista
    Ne osporavam da je bilo zvijerstava i sa albanske strane, ali DRZAVA SRBIJA je tu da sprijeci takve incidente sa SVAKE STRANE, a ne da podstice i dozvoljava zvijerstva koja cine Srbi.

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    takvoj drzavi etnicki cistoj i ociscenoj
    Jedini nacin da se raseljeni Srbi vrate je da Srbija uspostavi dobre odnose sa Kosovom. Srbija to, naravno, ne radi vec i dalje zaostrava situaciju rizikujuci tako da se pod pritiscima vrati i ono 100 000 preostalih Srba.
    Dakle, jedna potpuno promasena politika - od pocetka do kraja.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #214
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne,zato sto ne posjecujem nikakve politicke skupove i uopste skupove koji imaju bilo kakve veze sa politikom u CG i ostalim drzavama jednostavno me politika ne interesuje,mada mi je zao sto su chapili Kosovo tako i na taj nacin

  15. #215
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Ne osporavam da je bilo zvijerstava i sa albanske strane, ali DRZAVA SRBIJA je tu da sprijeci takve incidente sa SVAKE STRANE, a ne da podstice i dozvoljava zvijerstva koja cine Srbi.



    Jedini nacin da se raseljeni Srbi vrate je da Srbija uspostavi dobre odnose sa Kosovom. Srbija to, naravno, ne radi vec i dalje zaostrava situaciju rizikujuci tako da se pod pritiscima vrati i ono 100 000 preostalih Srba.
    Dakle, jedna potpuno promasena politika - od pocetka do kraja.
    Ja zelim polemisuci sa tobom da znas da ja tebe ne dozivljavam kao krvnika zbog stava koji imas vec da normalno predocim svoje misljenje i ukazem na problem koji je po mom shvatanju kreiran zbog razbijanja SFRJ i zato su isti albanci kao nagradu dobili mimo svakog prava "laznu drzavu".

    Fakat je da u svakom ratu ima zvjerstava jer ubistvo ne moze biti plemenito bilo da nekoga zakoljes ili ga ubijes puskom isto je, to je najgori cin koji covjek kao racionalno bice moze uciniti, lisiti ZIVOTA drugoga i svaki normalan covjek ce naravno osuditi rat a kao sto vidis ratove prave uglavnom najveci i najdemokratskiji ali im se zbog sile i ekonomske moci sve oprasta i isti MI uzimamo njihove modele kao uzore a znamo sto se sve cini po svijetu.

    Srbija treba da ima dobre odnose kazes, slazem se, ali mislim da bi samo lud prihvatio imati dobre susjedske odnose sa komsijom koji mu otme pola kuce.

  16. #216
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post

    Fakat je da u svakom ratu ima zvjerstava jer ubistvo ne moze biti plemenito
    Nijesam mislio na ubistva vojnika, vec civila - zena, djece, staraca...

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Srbija treba da ima dobre odnose kazes, slazem se, ali mislim da bi samo lud prihvatio imati dobre susjedske odnose sa komsijom koji mu otme pola kuce.
    Aha, znaci ta kuca je Srbinova, dok je Albanac neki tamo komsija koji je dosao iz neke druge kuce i oteo je?!
    Last edited by shrek; 21-02-08 at 14:33.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  17. #217
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Aha, znaci ta kuca je Srbinova, dok je Albanac neki tamo komsija koji je dosao iz neke druge kuce i oteo je?!
    ja cu da prodam moju kucu Eskimu, prodace je i moj komsija, i oni ce da imaju dvije kuce zasebne od naseg naselja dje smo se preselili. to veliko mjesto dje su naselja je jednog tamo covjeka totalno nebitnog, ali je NJEGOVO. imaju li Eskimi pravo da ove 2 kuce izdvoje od cijelog tog mjesta i obiljeze ga kao svoje?

    sa strane stavi sve te "probleme" kojima se bavite tipa zvjerstva/mucenja/torture... ni oni nisu cvjecke bili svo ovo vrijeme. Srbija jeste imala promasaja, ali ova teritorija je NJIHOVA. uzmite atlas i pogledajte kome (je) pripada(lo) Kosovo, i mozda svatite da je ono u sastavu Srbije.
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  18. #218
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Malo ti je nejasan primjer. Uglavnom, ono sto neko kupi je njegovo al to mu ne daje za pravo da se izdvaja iz drzave dokle god mu ta drzava garantuje bezbjednost i ravnopravnost.
    Aj sad ti iskreno reci, da li je Srbija Albancima pruzala ravnopravnost i sigurnost?



    Kosovo, poslednjih 9 godina, i jeste u sastavu Srbije jedino na atlasu, dok se u stvarnom stanju Srbija tih 9 godina pitala sa Kosovom taman koliko smo se pitali mi odje.
    Shrek covjece pa kako moze da bude ravnopravan gradjanin u drzavi koju ne priznaje? Nisu priznavali SFRJ, niti autonomiju, samo su zeljeli nezavisnost NE I RAVNOPRAVNOST koju non stop pominjes.

  19. #219
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,928
    Thanks Thanks Given 
    1,677
    Thanks Thanks Received 
    2,878
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    ja bi da se sjutra dovedu 2-3 autobusa sa naljepnicom podgorica-pristina. ako udje troje (a da nisu mentalno poremeceni ) ja idem sa njima...
    f6

  20. #220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Shrek covjece pa kako moze da bude ravnopravan gradjanin u drzavi koju ne priznaje? Nisu priznavali SFRJ, niti autonomiju, samo su zeljeli nezavisnost NE I RAVNOPRAVNOST koju non stop pominjes.
    Evo ni ovi nasi ne priznaju CG pa su ravnopravni, a zele da budu i "ravnopravniji"

  21. #221
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Shrek covjece pa kako moze da bude ravnopravan gradjanin u drzavi koju ne priznaje?
    Strasno mi bode oci ova recenica, ili tvoje pitanje, nevezano za tebe jer ne znam, i ne zanima me, kakvo je tvoje politicko razmisljanje, ali zar ne bi ovo bio dvostruk arsin?


    Albanci ne priznaju Srbiju i mnogi Srbi potpuno opravdavaju odnos Srbije prema njima jer oni, zaboga, ne priznaju svoju drzavu, a kad je nepriznavanje Crne Gore od strane Srba u pitanju, onda je to u redu jer Crna Gora nije njihova drzava?!

    Ponavljam da je nevezano za tebe prosto mi je zasmetala ovakva formulacija.

  22. #222
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    ma ja mislim da Đoko Buš samo čeka nas sa foruma da se skupimo i onda će Amerika odustat od nezavisnog Kosova!!!

  23. #223
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    samo su zeljeli nezavisnost NE I RAVNOPRAVNOST koju non stop pominjes.
    Cudi me iskreno to da neko ne zeli da bude ravnopravan, no na dobrom smo putu kad si makar indirektno priznao da nijesu imali ravnopravnost.

    Inace, sigurno da je postojala zelja Albanaca za Nezavisnoscu al Srbija je svojom POTPUNO PROMASENOM POLITIKOM bukvalno poklonila Albancima tu nezavisnost. Nadam se da se toliko slazemo?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  24. #224
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne pada mi na pamet da protestujem! zna se koje sve kriv za kosovo pa neka oni idu da ga vrcu nazad u srbiju, ja necu!!!!


  25. #225
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Strasno mi bode oci ova recenica, ili tvoje pitanje, nevezano za tebe jer ne znam, i ne zanima me, kakvo je tvoje politicko razmisljanje, ali zar ne bi ovo bio dvostruk arsin?

    Albanci ne priznaju Srbiju i mnogi Srbi potpuno opravdavaju odnos Srbije prema njima jer oni, zaboga, ne priznaju svoju drzavu, a kad je nepriznavanje Crne Gore od strane Srba u pitanju, onda je to u redu jer Crna Gora nije njihova drzava?!
    A sta mislis o onima koji su opravdavali i prizeljkivali srpsku drzavu unutar Hrvatske, a koji se protive albanskoj drzavi unutar Srbije?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

Page 9 of 26 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. Poruka DPS suverenistima
    By nixon in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 16-05-06, 22:42
  4. Replies: 25
    Last Post: 13-12-05, 01:56
  5. Proteste pocinjemo u svim gradovima, dizemo Crnu Goru na nog
    By ZuTa_MiNuTa in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 27-06-04, 13:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •