View Poll Results: Koga za predsjedika ????

Voters
141. You may not vote on this poll
  • Filip Vujanovic

    13 9.22%
  • Nebojsa Medojevic

    40 28.37%
  • Andrija Mandic

    6 4.26%
  • Slavko Perovic

    53 37.59%
  • neko drugi...

    29 20.57%
Page 9 of 15 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast
Results 201 to 225 of 375

Thread: Koga Za Predsjednika ????

  1. #201
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,588
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koji izbori?
    - Ladan ko taština duša -

  2. #202
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    A sad tema... na ovoj listi nema kandidata kojeg bih ja podrzala, na cg politickoj sceni nema kandidata koji je vrijeda podrske. Sve je to na isti kalup, grize nokte i ceka da dodje njegovih 5 minuta i pokaze da moze "bolje" od onog prethodnog. Moze bolje da ukrade, laze, pokaze da je veca faca i da mu niko nista ne moze! Odbijam da biram manje zlo!
    Ovo su tvoje rijeci. I uslijedio je moj logican komentar da igras licemjernu igru. Jer, kao, crnis aktuelnu vlast sto krade, laze, demonstrira silu... a na drugoj strani svojim primjerom saljes jasnu poruku da je, ipak, glupo glasati za nekoga drugog! :shock:
    Na sta ti pocinjes da mudrujes i govoris:
    Quote Originally Posted by zippy View Post
    A procitaj jos jednom sto sam napisala i prostudiraj! Nekim ljudima jednostavno treba malo vise vremena da shvate, nije to sramota
    Uf, uf, nije nego... :roll:
    I? Ko je ovdje lud, izvini?

    p.s. To sto si na onim predsjednickim izborima glasala za Mila ti necu vise nabijati na nos, jer vidim da si ti sad nova osoba, koja vise ne bira manje zlo...

  3. #203
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Koji izbori?
    za mis cg...ada za predsednika
    :)

  4. #204
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,588
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A to, ma to je od sekundarnog znacaja ... ne znam
    - Ladan ko taština duša -

  5. #205
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tudjinka View Post
    Po tvojemu sudu i misljenju, ko su manjine u Crnoj Gori, i na cemu temeljis status manjine?

    Hvala


    Crna Gora je Crnogoraca. To je bilo, to ce biti. Nasi veliki saveznici i dalje su zastupljeni svojim poslanicima pri mom dvoru. Crna Gora ce biti uspostavljena, sa svim njenim pravima. To je svecano, i nekoliko puta do sada bilo proklamovano od strane mocnih saveznika nasih. To je jedna od duznosti saveznika, koju su velikodusno uzele na sebe, isto tako kao i obavezu o sadasnjoj ishrani naroda, koju su na sebe uzele vlade nasih plemenitih saveznika. O tome su moju vladu obavijestile vlade Engleske, Francuske, Italije i Amerike, a iza kojih nije izostala ni ruska vlada iz Omaka (Sibirija), vjerna vjekovnim tradicijama i ocinskoj ljubavi Rusije prema Crnoj Gori. U isto vrijeme, saveznici su uzeli obavezu o finansijskoj pomoci i ekonomskom uspostavljanju Crne Gore, sto je predmet stalnih briga mojih i moje vlade.

    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti. Ja cu tu odluku prvi pozdraviti kakva god ona bila. Ni ja ni moja kuca nijesmo se popeli i drzali na prijestolu Crne Gore silom; necemo na njemu ni ostati, ako to zahtijevaju interesi Crne Gore i jugoslovenskog naroda. Prava volja naroda bila je i bice za nas zakon.
    Na Badnji dan (24. HŔŔ) 1918.
    Glas Crnogorca,
    (Neji kod Pariza),
    2/15. Ŕ 1918. br. 62


    Zafaljujem !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  6. #206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Ovo su tvoje rijeci. I uslijedio je moj logican komentar da igras licemjernu igru. Jer, kao, crnis aktuelnu vlast sto krade, laze, demonstrira silu... a na drugoj strani svojim primjerom saljes jasnu poruku da je, ipak, glupo glasati za nekoga drugog! :shock:
    Na sta ti pocinjes da mudrujes i govoris:Uf, uf, nije nego... :roll:
    I? Ko je ovdje lud, izvini?

    p.s. To sto si na onim predsjednickim izborima glasala za Mila ti necu vise nabijati na nos, jer vidim da si ti sad nova osoba, koja vise ne bira manje zlo...
    hahaha! dobro!
    ej, hvala ti na razumijevanju
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  7. #207
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi zaboravljate, namjerno ili slucajno, da u CG obican strazar ima vecu funkciju od Predsjednika.

  8. #208
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Kada ce se odrzati predsjednicki?

  9. #209
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Kada ce se odrzati predsjednicki?
    i aj ih pitam..oni se odje ubise od rasprava..a izgleda kao da je sjutra a ono nije..ahahhahahhahah
    :)

  10. #210
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ja MISLJAH da je nedje u januaru, medjutim to je valjda za Srbiju...Mislio sam da procitam raspravu do kraja, stigoh do trece strane i batalih, maxe izgore mi mozak od drvaH...

  11. #211
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Ja MISLJAH da je nedje u januaru, medjutim to je valjda za Srbiju...Mislio sam da procitam raspravu do kraja, stigoh do trece strane i batalih, maxe izgore mi mozak od drvaH...
    bolje ti je na vrijeme da ucis ova gradiva...a u medjuvremenu cu se ja kandidovati..skupicu 2000 potpisa od vas forumasa...i to je to..ond aprelomis i glasas mene
    :)

  12. #212
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Vidji, od mene bi kupio lako glas, dovoljno mi je da mi bude rezervisano mjesto ministra turizma

  13. #213
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Out and about
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Crna Gora je Crnogoraca. To je bilo, to ce biti. Nasi veliki saveznici i dalje su zastupljeni svojim poslanicima pri mom dvoru. Crna Gora ce biti uspostavljena, sa svim njenim pravima. To je svecano, i nekoliko puta do sada bilo proklamovano od strane mocnih saveznika nasih. To je jedna od duznosti saveznika, koju su velikodusno uzele na sebe, isto tako kao i obavezu o sadasnjoj ishrani naroda, koju su na sebe uzele vlade nasih plemenitih saveznika. O tome su moju vladu obavijestile vlade Engleske, Francuske, Italije i Amerike, a iza kojih nije izostala ni ruska vlada iz Omaka (Sibirija), vjerna vjekovnim tradicijama i ocinskoj ljubavi Rusije prema Crnoj Gori. U isto vrijeme, saveznici su uzeli obavezu o finansijskoj pomoci i ekonomskom uspostavljanju Crne Gore, sto je predmet stalnih briga mojih i moje vlade.

    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti. Ja cu tu odluku prvi pozdraviti kakva god ona bila. Ni ja ni moja kuca nijesmo se popeli i drzali na prijestolu Crne Gore silom; necemo na njemu ni ostati, ako to zahtijevaju interesi Crne Gore i jugoslovenskog naroda. Prava volja naroda bila je i bice za nas zakon.
    Na Badnji dan (24. HŔŔ) 1918.
    Glas Crnogorca,
    (Neji kod Pariza),
    2/15. Ŕ 1918. br. 62


    Zafaljujem !
    Nadam se da ce ti se MNT zafalit sto odgovori u njegovo ime. Imam informaciju za tebe: http://www.monstat.cg.yu/Popis/Popis01a.zip

  14. #214
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E,kad bi se Slavko kandidovao... tako rado bih glasao za njega.
    Ako bude ´´postavka´´ kao u anketi na pocetku topica, moracu da zaokruzim Filipa.
    Mada, ako se bude kandidovao prof.dr Dragan Hajdukovic, vjerovatno cu njemu pokloniti povjerenje.Izuzetno mi se svidjaju njegovi stavovi.

    Pozdrav

  15. #215
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Predsjednik Socijaldemokratske partije Ranko Krivokapić neće se kandidovati na izborima za predsjednika Crna Gore.

    Mediji danas prenose da je Krivokapić u intervjuu TVCG kayao da je funkcija predsjednika Skupštine "dovoljno aktivna i živa za njegovo shvatanje politike".

    "Ja sam čitav život proveo u parlamentu i volim taj posao", kazao je Krivokapić, ističući da je tendencija da se operativne funkcije čuvaju za lidere partija, a da reprezentativna funkcija predsjednika države povjeri ličnostima od moralnog autoriteta.

    "Osim toga, predsjednik države nema velikih ovlašćenja", ocijenio je lider socijaldemokrata.

    On je rekao da ipak očekuje da će obaviti razgovore sa DPS-om o predsjedničkom kandidatu, bez obzira što je iz te stranke najavljeno da će sama o tome odlučiti.

    "Taj kandidat može biti zajednički, može biti samo kandidat DPS-a. Ako bude samo kandidat DPS-a onda ćemo odlučiti da li će biti podrške ili ćemo u prvom krugu ostaviti biračima da sami odluče i onda u drugom razmisliti što ćemo uraditi…--, rekao je on.

    Komentarišući pojedine najave da će predsjednički kandidat DPS-a biti Filip Vujanović, Krivokapić je kazao da u Predsjedništvu SDP-a "ima onih koji ga podržavaju i onih koji ga ne podržavaju".

    Mediji takođe ističu da će Pokret za promjene imati svog kandidata na predstojećim predsjedničkim izborima, odlučilo je sinoć Predsjedništvo te stranke.

    U saopštenju PzP-a navodi se da je opštinskim organizacijama naloženo da do kraja decembra 2007. godine obave postupak unutarstraničkih kandidatura i da svoje predloge dostave Predsjedništvu.

    Predsjedništvo je odlučilo da izborna skupština PzP-a bude održana najkasnije do kraja februara.

    Republika danas prenosi da lider Demokratskog saveza Mehmed Bardhi nije juče isključio mogućnost da njegova stranka na predstojećim predsjedničkim izborima podrži kandidata vladajuće koalicije, ali pod uslovom da se ispune već 10 godina stara obećanja o decentralizaciji i zaštiti interesa albanske manjine.

    Istovremeno, Bardhi je ostavio otvorenom i mogućnost da DS stane iza kandidata iz opozicionih redova, prije svega Pokreta za promjene što će zavisiti od eventualnog dogovora uoči izbora.

    ‘’Nikome nećemo dati blanko podršku kao što u ovoj fazi, kada još ne znamo ko će biti kandidati na predsjedničkim izborima, nikome nećemo ni zatvoriti vrata’’, izjavio je Bardhi za Republiku

    http://cafemontenegro.com/index.php?group=23&news=13923
    Vecina ljudi je zla

  16. #216
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovo je info koji mene treba :Crna Gora je Crnogoraca. To je bilo, to ce biti. Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #217
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li Zvek Zivi misli na crnogorske gradjane ili Crngorce kao narod?

  18. #218
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osoba koja njemu ne dozvoljava,doslovno receno,da se kandiduje jeste isti Djukanovic,koji se plasi da bi izgubio svu moc,ako bi Vukcevic imao mjesto predsjednika.On je neko koga ne bi mogao da kontrolise i sa kim ne bi mogao da manipulise,kao sto (vjerovatno) radi sa velikom vecinom.
    Zna li neko ,ili moze pronaci nedje u medijima jedan istup Vukcevica koji je bio negativan za vladajuci rezim?
    Ako zna dobro bi ga bilo prenijeti,
    a ovo za kontrolu od strane Djukanovica je smijesno,Djukanovic je naslednik jednog komunistickog sistema i ne mnogo nejgovom zaslugom ,nema nikakvu potrebu da kontrolise uvazeni intelektualce,
    oni uredno osluskuju svo ovo vrijeme i djeluju iskljucivo da bi zasluzili pogled ili zov svoga gospodara.Djukanovic je tu nebitan.
    I cuo sam pobunio se jednom,
    kad je u vrijeme inflacije 1993 dijeljen deterdzent zaposlenim na univerzitetu CG,
    demokratski i diplomatski je saopstio dekanu Mujovic da ne uskace preko reda.

  19. #219
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Republika danas prenosi da lider Demokratskog saveza Mehmed Bardhi nije juče isključio mogućnost da njegova stranka na predstojećim predsjedničkim izborima podrži kandidata vladajuće koalicije, ali pod uslovom da se ispune već 10 godina stara obećanja o decentralizaciji i zaštiti interesa albanske manjine.

    Istovremeno, Bardhi je ostavio otvorenom i mogućnost da DS stane iza kandidata iz opozicionih redova, prije svega Pokreta za promjene što će zavisiti od eventualnog dogovora uoči izbora.

    ‘’Nikome nećemo dati blanko podršku kao što u ovoj fazi, kada još ne znamo ko će biti kandidati na predsjedničkim izborima, nikome nećemo ni zatvoriti vrata’’, izjavio je Bardhi za Republiku
    Ova "sitnica" ce prelomit' ishod izbora...

  20. #220
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je ferhat dinosha zreo za presednika drzave, nadam se da cete se sloziti sa mnom.

  21. #221
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    Vjerovatno ja o njemu sudim uz dozu subjektivnosti bas zbog toga sto si i sam naveo nesto me nikad nije zanimalo kojoj struji covjek pripada,ja tu i ne podrzavam,ali o njemu zaista imam super misljenje...
    i ja se slazem sa tobom...Imam super misljenje

  22. #222
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    Zna li neko ,ili moze pronaci nedje u medijima jedan istup Vukcevica koji je bio negativan za vladajuci rezim?
    Ako zna dobro bi ga bilo prenijeti,
    a ovo za kontrolu od strane Djukanovica je smijesno,Djukanovic je naslednik jednog komunistickog sistema i ne mnogo nejgovom zaslugom ,nema nikakvu potrebu da kontrolise uvazeni intelektualce,
    oni uredno osluskuju svo ovo vrijeme i djeluju iskljucivo da bi zasluzili pogled ili zov svoga gospodara.Djukanovic je tu nebitan.
    .

    Ne znam da li je bas nebitan,ali dobro...Ja se samo sjecam price o Filipu Vujanovicu i njegovom `ogromnom` uticaju na Crnu Goru.Svi ce se sloziti da je bio u sjenci i da nijedna odluka ustvari nije bila njegova...Djukanovic se povukao sa vlasti jer je bilo previse rizicno za njega da ostane na toj poziciji,pa je uzeo odgovarajuci `paravan`.Vec koliko godina je on na celu...mnogo godina i zasto bi on,ili citavi DPS rizikovao vlast i premoc dovodeci gospodina kao sto je Vukcevic,koji ne bi dopustio da bude u toj mjeri podredjen drugima?
    Last edited by ivannamne; 23-07-08 at 22:17.

  23. #223
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pouzdanih izvora znam da se ne slaze sa politikom koja vlada u Crnoj Gori,korupcijom i nasim takozvanim intelektualcima...
    Ko ? Djukanovic ili Vukcevic?
    Ovo je,po mom misljenju skakljiva tema i nikad nijesam bila luda sa politikom,ali sam se morala umijesati u razgovoru kada su pomenuli osobu koju ja izuzetno cijenim,kao negativnu..tj.kao clana ''prve familije''...
    Nijednom rijecju nijesam njega imenovao za clana "prve familije" .Ja to ne znam.
    Citajuci drugi topic o Yu -Di -Giju koji se podize na otetoj zemlji ,ne moze se sakriti njegovo ucesce u tom projektu.
    Kao jednaki partner ili paravan .

    Rekao sam da u periodu od 1990 do 2007 nema tekstova,dokaza, da se taj covjek jednom pobunio protiv stanja u Crnoj Gori.
    Postiraj neki osvrt doticnog akademika u kojem kritikuje vlast ,rezim ,Djukanovica.

  24. #224
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    drago mi je da napokon jos neko sem mene predlozi prof dr Dragana Vukcevica.
    Cak mislim kad bi cijela opozicija iza njega stala (zanemarimo sto je crnogorac, presednik nema skoro nikakva ovlascenja) da bi ubjedljivo pobijedio Filipa Vujanovica.
    profesor Vukcevic se ne moze uporedjivati ni u jednom segmentu sa Vujanovicem... jer Fijip prvo treba da nauci kako se slazu boje i koja kravata sa kojim odijelom ide, a onda se otvara jedna velika lavina
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  25. #225
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Autor kovanice,
    CHUVAJTE SEBE, od SEBE.

    Dr.Dragan Vukchevic
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 9 of 15 FirstFirst ... 5678910111213 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pravite talk show - koga biste pozvali da gostuje?
    By vikky in forum Politika generalno
    Replies: 16
    Last Post: 28-10-07, 12:10
  2. Radulovica za predsjednika!!!!
    By sinisam in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 04-06-07, 21:42
  3. Koga treba satrijet'?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 73
    Last Post: 30-08-06, 15:41
  4. Jaki liberali - neka mi sad neko kaze da nema za koga da glasa
    By Durmitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 62
    Last Post: 08-07-06, 06:33
  5. DPS zna ko za koga glasa !?
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 26-04-06, 08:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •