Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 31 of 31

Thread: Da li bolje komunicirate sa zenama ili sa muskarcima?

  1. #26
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    nk
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m_a_r_k_o-___--- View Post
    Vi zeMske kad kazete da imate vise muskih nego zenskih prijatelja vjerovatno brojite muske poznanike
    a zenske prijatelje tj. prijateljice.
    Tesko da imate vise muskih prijatelja,ali pravih prijatelja sa kojima mozete o svemu da pricate, da im sve povjerite.
    Jer svi mi dobro znamo kad musko i zensko mogu da postanu prijatelji,tj nakon cega!

    Ili su se Crnogorci nesto pro*****isali...(ali cisto sumnjam da je to slucaj)

    E ovo zvuci interesantno,da nemas neki snimak ovakvog druzenja slucajno?

    nemam... ali to je ono tipa: nije nikom interesantno sem onima koji su u sobi, ili onima koji nas znaju...
    djevojke uglavnom imaju takvu komunikaciju, intimniju... dok momci uglavnom vole da prepricavaju dogadjaje, fore koje su opste zanimljive...zato je sa momcima i lakse uspostaviti povrsan odnos...

    a ja imam samo jednu pravu prijateljicu, kojoj sve pricam i nijednog takvog, toliko prisnog prijatelja.

    ali onaj sledeci stepen da se mozes osloniti na nekog, da mu pricas ponesto (ne bas sve), da ti mnogo nedostaje kad ode na studije u drugi grad, da idete zajedno na kampovanja, putovanja... itd... tu imam mnogo vise muskih drugova...

  2. #27
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    nk
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto se tice iznevjerenog prijateljstva... i tu su brojniji muskarci... mozda zato sto sam se vise s njima druzila...

    zena kad nesto-nekog ne voli to se vidi...
    a muskarcima je svejedno, pa ni ne pokazuju.. i kad sasvim slucajno shvatis to- uvidis da su muskarci mnogo premazaniji... :P

  3. #28
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by frle_genije View Post
    ..

    zena kad nesto-nekog ne voli to se vidi...
    Bogami ti se cini, niko kao zene ne zna da pred tobom ljeporeci a kad okrenes ledja da na tebe ospe drvlje & kamenje
    Napominjem jos jednom da moje misljenje nije rezultat generalizacije, vec dominantnog zenskog psiholoskog profila na koji konstantno nabasavam I jos nesto: nikad nisam naisla na muskog kolegu, druga, komsiju isl. koji bi bio makar priblizno zavidan koliko to redovno vidjam kod zena. To konkretno znaci da, ako si zena prijatnog izgleda, skolovana, uspjesna, emotivno realizovana, tj. srecno udata - imas sve predispozicije da te mrze do kraja zivota.
    Najteza stvar na svijetu je otarasiti se onoga ko nece da ode i zadrzati onoga ko nece da ostane

  4. #29
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    nk
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam uvijek nekako provaljivala ko me hvali lazno, a ko stvarno to misli...
    to sam umjela da procjenim i sa 14 godina... ne znam mozda sam rodjeni psiholog :P hehehe...
    ali nikad, ili skoro nikad se nijesam iznenadila ako bih cula da me neka djevojka ogovarala (mada se to vrlo rijetko desavalo), a bogami kad cujes da ti neki momak nesto iza ledja kao usput komentarise a ovamo je s tobom na "dje si druze"..
    mada sam to vise provalila kad momci ogovaraju druge djevojke (jer mene vide kao druga pa mi kazu) a kad se one pojave "kad cemo na pice?"... a pfffffff... bljak...

    i da, imam mnogo dovoljno bliskih drugarica,koje boli uvo za tracarenja.. kojima to nije glavna tema.. mozda zato sto ne podnosim mnogo ove kojima je to glavna tema, cini mi se da je vise ovih normalnih nego tracara...

    p.s. svima je ponekad to sporedna tema, bez obzira na pol :P

  5. #30
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    U krevetu imam bolju komunikaciju sa mushkarcima, dok na poslu sa zhenama!
    Kako si ti dosadna u krevet onda... ako si mislila na verbalnu komunikaciju.

  6. #31
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Neverland
    Posts
    1,764
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    medju muskarcima imam prijatelje, medju zenama... pa mogu stat na prste jedne ruke, i to lufta da ostane.

    generalno, muskarci su mi mnogo drazi
    potpisujem
    You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bolje ostati van EU?
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 53
    Last Post: 22-01-07, 05:42
  2. Replies: 0
    Last Post: 30-09-06, 17:30
  3. Replies: 0
    Last Post: 30-09-06, 17:29
  4. Par korisnih savjeta muskarcima...
    By Hombre in forum Ženski kutak
    Replies: 0
    Last Post: 22-10-04, 15:27
  5. koalicija da zivimo bolje (M.Djukan), zivi li se bolje???
    By crnogorac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 06-04-04, 20:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •