Page 36 of 37 FirstFirst ... 26323334353637 LastLast
Results 876 to 900 of 911

Thread: Rolingstonsi u Budvi ;)

  1. #876
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,305
    Thanks Thanks Given 
    2,773
    Thanks Thanks Received 
    2,649
    Thanked in
    1,288 Posts

    Default

    Boli me uvo na kraju krajeva da nas je bilo 10 posjetilaca najbolje bi mi bilo
    She is only here to annoy herself!

  2. #877
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    Mozda Reginu opet, da se Igi iskace uz "fantasticnu atmosferu", ovaj put mozda i sat i po da odrade
    Ja bi te zamolio da me malo batalis da ne pocnem ja ispirat usta sa tobom...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  3. #878
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,877
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    48
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Boli me uvo na kraju krajeva da nas je bilo 10 posjetilaca najbolje bi mi bilo
    Potpisujem!!!

  4. #879
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,215
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Da si ranije posjetio taj sajt vidio bi kapacitet (Budva - 72000, Beograd - 80000 ). Ako ti je lakse mani se racunice pica,pa da je tamo svako skapa od zedji, predji na sponzore, pa onda na izjavu Rake Marica i dobices konacan odgovor, koncert se isplatio, boli me q*ac sto su ga u Srbiju za**bali,i sto nijesu odje prodate sve karte po 50,100 i 500 eura, da bi Raka ima' da ispuni raku sa novcem.
    taj sajt je neoficijelni fan sajt, a procjena o broju ljudi je procjena jednog obicnog coeka (a i sam kaze da je zvanicna cifra bila 50-60000 ljudi, i da je to smijesno). Na kraju krajeva, vidio sam nekoliko puta kako izgleda masa od npr 50.000 ljudi (cirka), npr prvi dan Exita 007, i mogu slobodno rec da ih na Stonse nije bilo toliko. Ako je vjerovat Raki, zaradio je sasvim malo, a ulozio masu energije i para, jos ce ispast da ce od sad sve zvijezde samo u CG dovodit, jer u SRB nema trzista i jer je pukao tamo. No, zivi bili pa vidjeli, next year...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  5. #880
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,877
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    48
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Aha OK zapazanja iskusnog covjeka koji je bio na masu koncerata ne vazi, ali vazi tvoje.Koliko god da je zaradio, covjek je zaradio, je*i ga Crnogorci kada daju rijec oni je ispostuju (misli se na sponzore), i ko zna oce li covjek ista vise da organizije, ali sigurno je da ce se dobro pocesat' kada bude sledeci put trazio gore sponzora.

  6. #881
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,215
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    recimo da mu je odje glavni "sponzor" bio onaj ko je pokupovao karte pa ih dijelio za dz (a znamo ko je to). Oce li taj "sponzor" uletat svaki put? Bogami nece, ovaj put je bio u pitanju kredibilitet CG, sledeci put ce bit samo $$$ u pitanju. A veliki pozdrav za toga iskusnoga, ja nesto vise vjerujem podacima o prodatim kartama iz nasih medija.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  7. #882
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Prika, ti ne bi mogo procjenit ni zaradu u Mex centar za jednu noc od 20h do 22h, a ne da procjenjujes ko je koliko zaradio na organizaciju koncerta Stonsa.. Niti znas koliko kosta obezbjedjenje, ni prevoz, ni koliko je opstina sponzorisala, ni koliko su sponzori placali, ni koliko je karata prodato, ni koliko je ljudi doslo, ni koliko je pica prodato niti imas BILO KAKAV PODATAK!

    Imas svoj osjecaj i cijene pice na standovima, a ne znas ni koliko su prodali ni koliko su ti sponzori platili taj stand, ni koji je procenat poso organizatoru...

    I o cemu onda pricas odje?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  8. #883
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,215
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Prika, ti ne bi mogo procjenit ni zaradu u Mex centar za jednu noc od 20h do 22h, a ne da procjenjujes ko je koliko zaradio na organizaciju koncerta Stonsa.. Niti znas koliko kosta obezbjedjenje, ni prevoz, ni koliko je opstina sponzorisala, ni koliko su sponzori placali, ni koliko je karata prodato, ni koliko je ljudi doslo, ni koliko je pica prodato niti imas BILO KAKAV PODATAK!

    Imas svoj osjecaj i cijene pice na standovima, a ne znas ni koliko su prodali ni koliko su ti sponzori platili taj stand, ni koji je procenat poso organizatoru...

    I o cemu onda pricas odje?
    milo mi je da ti imas sve to, a i fiskalne racune pride, a?
    A i rece li ti par postova gore da te ne uzimam u usta, a sad opet uleces u raspravu sa mnom?
    Dakle, imam(o) podatke iz medija, imamo izjavu Rake da je generalno za oba koncerta lose prosao (na jedan zaradio nesto malo, na drugi pukao 1 000 000e!), i sad cete me vi ubijedit kako je sve proslo extra lukrativno za njega?

    A za sve one koji su bili spremni da daju minimum 1000e, zaebali ste se sto niste posli u BG, fino kaze isti sajt na koji se pozivate:

    And now I hate to must say Budva was excellent, but Belgrade was pure miracle. And in my craziest dreams I didn’t imagine that in my hometown, in crazy Serbia I could see best Stones show ever.

    Here were incredible interchange of energy between Stones and crowd. And these first songs on set were so unheard for ordinary visitors. Even You Got Me Rocking, but from first tact something happened and band gave theirs best! For example YCAGWYW and Rambler were more then 20 minutes both in set.

    All this I couldn’t explain. Probably in some time in some place chemistry made it all. Yes crowd was massive, but same was in Athens’98 for example. I really don’t know to explain.

    What I wrote about ‘’Satisfaction’’ in little stage in Budva. Tonight all crowds went crazy on that song. Too much Slovenians, Croatians, Macedonians and Mick mentioned Romanians also. And at last, in this late hours 3.30 A.M. I have to say I don’t care because it happened in Serbia, Stones are good wherever, but tonight was special night. And band knows it I’m sure!
    A na kraj niko u BG ne podje :roll:
    Last edited by verbalni_fajter; 22-07-07 at 00:05.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  9. #884
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    milo mi je da ti imas sve to, a i fiskalne racune pride, a?
    A i rece li ti par postova gore da te ne uzimam u usta, a sad opet uleces u raspravu sa mnom?
    Dakle, imam(o) podatke iz medija, imamo izjavu Rake da je generalno za oba koncerta lose prosao, i sad cete me vi ubijedit kako je sve proslo extra lukrativno za organizatore i sl?
    Ja reko da me ne prozivas bez potrebe, a stvarno ti necu zabranit da odgovaras na moje postove...

    Prvo, ja nisam uopste pominjao ni zaradu niti bilo sto oko organizacije jer pojma nemam o tome... Samo mi nije jasno kako ti o svemu imas pojma i vadis racunicu iz izjave da je Raka Maric zaradio nesto sitno (sto je njemu sitno? 200e, 5.000e, 100.000e, milion E???)???
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  10. #885
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,215
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ja reko da me ne prozivas bez potrebe, a stvarno ti necu zabranit da odgovaras na moje postove...

    Prvo, ja nisam uopste pominjao ni zaradu niti bilo sto oko organizacije jer pojma nemam o tome... Samo mi nije jasno kako ti o svemu imas pojma i vadis racunicu iz izjave da je Raka Maric zaradio nesto sitno (sto je njemu sitno? 200e, 5.000e, 100.000e, milion E???)???
    ja vadim racunicu iz njegove izjave iz koje se vidi da je ukupno, za oba koncerta, u gubitku (i dzabe mu sve popiveno pivo po 5e). BTW, nekad sam saradjivao na organizaciji koncerata u CG, pa znam da se ni jedno jako ime ne moze isplatit sa picem, da ne pominjem Stonse. I za mene licno su bruka neke stvari:
    1) da je, i pored svih snizenja i gomile dz karata, bilo onako malo ljudi, koji su uz to (bar dje sam ja bio) bili totalno apaticni, cak i na Satisfaction.
    2) da su ljudi gadjali Stonse bocama od piva
    3) da nije bilo organizovanog prevoza ni iz PG (a organizuje se kad npr neki jak bend gostuje u Budimpesti; Exit je organizovao prevoz skoro svake godine itd) i da su ispalili masu ljudi za povratak u pravcu BD i Tivta.
    4) sat vremena pred izlazak stonsa se nista nije desavalo tamo, a imali su 3-4 predgrupe, koje su kidali posle po ure (zasto?)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  11. #886
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,877
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    48
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Meni je za' sto se mora nekome nesto objasnjavat' po n-ti put, n'o nije vazno...
    Pazi, mozes da nagadjas da je u gubitku za 2 koncerta, mozda je u CG, za sicu zaradio 1 000 000e, pa da za 2 koncerta nije nista zaradio, ili da je odje zaradio sicu od 1 000 001e pa da je na osnovu koncerta u CG u +-u(plusu), moze biti i ono sto ti kazes da je covjek odje zaadio sicu od 100 000e pa da je onda za oba koncerta u gubitku, neka covjek opet razmisli kome ce vjerovat'. Za apaticnost ja to nijesam osjetio, jer sam bio u super znalackom RS pjesama okruzenju. Sto se tice boca, to je normalno na koncertima, pomenuh Rio, a kao nedje drugo su ih stedjeli, ma daj, jos kada je covjek p'jan... Ne znam za Pg, ali za sjever znam da su nedje bili organizovani prevozi, a sto ce ti organizovan prevoz iz Pg-a, kada ih imas kad god hoces, bas je to sada neka ogromna destinacija da se covjek lako ne moze snac', moje kolege iz Pg-a su se veoma lako snasle. Slazem se za cetvrtu stavku.
    Za gornji tvoj post, sta ce mi bg kada sam ga ima' u Bd. A strasne li atmosfere kada ti je svaki drugi bio policajac u publici. Treba si citirat' taj dio dje covjek navodi da vece obezbjedjenje nije gleda' od koncerta u Moskvi.
    A opet si se ufatio za pice, e vidji, dovoljno je tamo da su bili 2 Niksicanina pa da im i prifali pica (ne zeleci da nikoga uvrijedim na lokal-nacionalnoj osnovi, ako se neko nadje uvrijedjenim!).
    Last edited by St.Dzonny; 22-07-07 at 01:40.

  12. #887
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    A i ti vjerujes Raki Maricu da je zaradio sicu i da je bio na gubitku na oba koncerta???

    Jel to ista prica kao sto pojedini kafici i butici u PG imaju dnevni promet po 30-60e? Znas ono, porezi, 17% i te fore!?!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  13. #888
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,877
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    48
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    A i ti vjerujes Raki Maricu da je zaradio sicu i da je bio na gubitku na oba koncerta???

    Jel to ista prica kao sto pojedini kafici i butici u PG imaju dnevni promet po 30-60e? Znas ono, porezi, 17% i te fore!?!
    Jesi li ti to (Tito) meni iskucka???

  14. #889
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,215
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Meni je za' sto se mora nekome nesto objasnjavat' po n-ti put, n'o nije vazno...
    Pazi, mozes da nagadjas da je u gubitku za 2 koncerta, mozda je u CG, za sicu zaradio 1 000 000e, pa da za 2 koncerta nije nista zaradio, ili da je odje zaradio sicu od 1 000 001e pa da je na osnovu koncerta u CG u +-u(plusu), moze biti i ono sto ti kazes da je covjek odje zaadio sicu od 100 000e pa da je onda za oba koncerta u gubitku, neka covjek opet razmisli kome ce vjerovat'. Za apaticnost ja to nijesam osjetio, jer sam bio u super znalackom RS pjesama okruzenju. Sto se tice boca, to je normalno na koncertima, pomenuh Rio, a kao nedje drugo su ih stedjeli, ma daj, jos kada je covjek p'jan... Ne znam za Pg, ali za sjever znam da su nedje bili organizovani prevozi, a sto ce ti organizovan prevoz iz Pg-a, kada ih imas kad god hoces, bas je to sada neka ogromna destinacija da se covjek lako ne moze snac', moje kolege iz Pg-a su se veoma lako snasle. Slazem se za cetvrtu stavku.
    Za gornji tvoj post, sta ce mi bg kada sam ga ima' u Bd. A strasne li atmosfere kada ti je svaki drugi bio policajac u publici. Treba si citirat' taj dio dje covjek navodi da vece obezbjedjenje nije gleda' od koncerta u Moskvi.
    A opet si se ufatio za pice, e vidji, dovoljno je tamo da su bili 2 Niksicanina pa da im i prifali pica (ne zeleci da nikoga uvrijedim na lokal-nacionalnoj osnovi, ako se neko nadje uvrijedjenim!).
    zato se u BG i na festivalima (Exit, Szieget...) ne dijeli pivo u boce, no ti ga sipaju u plasticnu casu, pa se sa njom gadji. U BG su znali za to, a ovi nasi genijalci ladno boce OD LITAR dijelili (chemu to?? u koji kafic mozes i pola litre nac, a ne litar?). Za obezbjedjenje je i rekao da je je bilo jako ljubazno i nije ometalo koncert. Ja bih iskreno volio da su bili i u BD i nasli te "face" sto su Dzegera sa litar piva gadjali
    Atmosfera kod "malog stejdza" je generalno bila loshija, ne sumnjam da je u prvim redovima bila bolja, ja pricam sta sam ja vidio (opet, imate klipove bas odatle snimane, pa prosudite sami).
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  15. #890
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,215
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    A i ti vjerujes Raki Maricu da je zaradio sicu i da je bio na gubitku na oba koncerta???

    Jel to ista prica kao sto pojedini kafici i butici u PG imaju dnevni promet po 30-60e? Znas ono, porezi, 17% i te fore!?!
    evo ti jednostavno receno: na oba koncerta je racunao da ce rasprodati sve ulaznice, i pusteno je u prodaju (AFAIK) 72000 za CG i 80000 za SRB. Prodato je otprilike pola od toga za oba koncerta, uz snizavanje cijena u CG i nejasno porijeklo dz karata (ko ih je kupovao? ko ih je dijelio?). Ne treba bit naucnik pa sa pozicije na kojoj sam ja bio vidjet da je Jaz poluprazan bio!
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  16. #891
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,877
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    48
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Evo ovo kuckam sa mobilnog pa ce bit' kratko.
    Takodje ne treba bit' naucnik i izracunat' da je 1/2 od 72000 priblizno 40000.

  17. #892
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow Kad već cjepidlačimo...

    I da je 35 000 mnogo bliže polovini nego 40k.

  18. #893
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,877
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    48
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Ajmo jos malo da cjepidlacimo. Verbalni je izjavio da je Jaz bio polu-prazan, a na Jaz moze da stane preko 100 000 ljudi (80 000 m^2), tako da bi Jaz izgledao,verbalnom, polu prazan to znaci da je bilo vise od 50 000 ljudi.
    Last edited by St.Dzonny; 23-07-07 at 00:06.

  19. #894
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Apropos Stonesa javio se i Risto :

    Amfilohije: 'Stonsi' pjevaju satanske pjesme

    Članovi grupe "Rolingstonsi" su bezbožnici koji pjevaju demonske pesme, rekao je mitropolit crnogorsko - primorski Amfilohije.
    "Moćan je čovjek koji živi u strahu od Boga, i to bi trebali znati oni koji su u Crnu Goru i Srbiju doveli bezbožnu grupu da pjeva demonske pjesme i tjerali omladinu da svemu tome aplaudira", ocijenio je Amfilohije na skupu u Martinićima, gdje je povodom 211 godina bitke na Martinićima služio svetu arhijerejsku liturgiju u crkvi Svetog Đorđa.


    http://www.pcnen.com/detail.php?module=2&news_id=24519

    Mislim da bi se uz ove rijeci u pozadini odlicno slagala muzicka podloga "I can get no..."
    Naljutićemo se ako nas Srbija ne kazni!

  20. #895
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,305
    Thanks Thanks Given 
    2,773
    Thanks Thanks Received 
    2,649
    Thanked in
    1,288 Posts

    Default

    Ahahah nevjerovatno, kolika je njegova procjena da je bilo gledalaca
    She is only here to annoy herself!

  21. #896
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ahahah nevjerovatno, kolika je njegova procjena da je bilo gledalaca
    A valjda vise no kod Amfija a i jace su pljesakali. I trazili bis. Nema druge no da i Risto Raku Marica angazira .
    Naljutićemo se ako nas Srbija ne kazni!

  22. #897
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,305
    Thanks Thanks Given 
    2,773
    Thanks Thanks Received 
    2,649
    Thanked in
    1,288 Posts

    Default

    Mislio sam za Amfijevu procjenu koliko je bilo gledalaca na Jazu No mozda cemo morat da sacekamo da se registruje na forum
    She is only here to annoy herself!

  23. #898
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    hehe E i ja se jutros izasmijah kad pročitah ovo u Vijesti :lolblue: Još je počeo i muzikom da se bavi... Možda i počne ka DJ na Radio Svetigoru Živo me zanima bi li mu se sviđela od Faitless-a ona čuvena "God is a DJ"? :lolblue: :lolblue:

    E aj sad da vidimo kolko je zaštitnika njegovog lika i djela bilo na koncert!? :devil: :joint:

  24. #899
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :oops: Ovo je trenutak dje se kao vjernik SPC poklapam ušima i lagano propadam u zemlju.

    Sreća dolazi Ceca, pa ćemo da okajemo grijehe

  25. #900
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,305
    Thanks Thanks Given 
    2,773
    Thanks Thanks Received 
    2,649
    Thanked in
    1,288 Posts

    Default

    Ja mislim da je bio ozbiljan
    She is only here to annoy herself!

Page 36 of 37 FirstFirst ... 26323334353637 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LJETOPIS BUDVE 1650 GODINE OD KRSTA IVANOVICA
    By G R A D in forum Primorski
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-11, 13:51
  2. Rolingstounsi na ljeto u Budvi?!
    By shrek in forum Primorski
    Replies: 17
    Last Post: 16-03-07, 19:38
  3. Tvrdjave u Budvi.
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 02-10-05, 03:59
  4. Masha u Budvi!
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 2
    Last Post: 20-06-05, 03:13
  5. Stan u Budvi
    By Twenty-4 in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-06-04, 10:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •