Page 229 of 250 FirstFirst ... 129179219225226227228229230231232233239 ... LastLast
Results 5,701 to 5,725 of 6235

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2024]

  1. #5701
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,111
    Thanks Thanks Given 
    3,279
    Thanks Thanks Received 
    5,770
    Thanked in
    2,344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Eno nedje po Belgiji ili Holandiji tinejdžeri izvukli rešetke iz šahte i bacili je na autoput sa mosta odozgo, ubili čoeka prava-zdrava
    Nemoj nasima da dajes ideje.


    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  3. #5702
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,297
    Thanks Thanks Given 
    2,878
    Thanks Thanks Received 
    2,780
    Thanked in
    1,549 Posts

    Default

    Ajmo ovako desio incident pozar... dje su PP aparati?

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  4. #5703
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    909
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    388
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    A ko da ih iznese na krov škole, ova đečina što su je zaždila? Jedva su se i vatrogasci snašli.

  5. #5704
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    277
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nemoj da se zavaravaš da je to samo kod nas i da je do tih potonjih generacija pionira ili vezano za naše podneblje, kolektivno u svijetu je zavladalo vrijeme degeneracije i debilizma.
    Eno nedje po Belgiji ili Holandiji tinejdžeri izvukli rešetke iz šahte i bacili je na autoput sa mosta odozgo, ubili čoeka prava-zdrava
    ILI je to tako oduvjek bilo samo nije bilo drustvenih mreza pa se to moze lako vidjeti, kakvih se covjek naslusa prica o 80im i 90im odje samo zamislim kako moze iko od ljudi koji su tada odrastali da ista kaze ikome al dobro

  6. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  7. #5705
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,642
    Thanks Thanks Given 
    1,478
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    264 Posts

    Default

    History is filled with the sound of silken slippers going downstairs and wooden shoes coming up.
    SMRT FAŠIZMU!

  8. #5706
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,675
    Thanks Thanks Given 
    2,904
    Thanks Thanks Received 
    4,935
    Thanked in
    2,582 Posts

    Default

    Tradicionalno takmicenje u tome koje odjeljenje ima vise degenerika.

    Na celu sa direktoricom koja je degenerik parekselans.

    A naravno da su se baklje direktno prodale tim maloljetnim licima... Prodavci istih bas vode racuna o tome kome prodaju pirotehnicka sredstva. Ne sprdajte se.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #5707
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,297
    Thanks Thanks Given 
    2,878
    Thanks Thanks Received 
    2,780
    Thanked in
    1,549 Posts

    Default

    U zavisnosti od požarnog opterećenja i površine objekta preporučujemo sledeći broj aparata, a kao jedinični aparat uzima se S-9 ili CO2 od 5 kg.
    NISKO POŽARNO OPTEREĆENJE (stambene zgrade, škole, bolnice, hoteli, parkirališta...)
    2 kom do 100m2
    3 kom za 150 m2
    4 kom za 150-300 m2
    6 kom za 300-500 m2
    8 kom za 500-1000 m2
    10 kom za 1000-2000 m2
    15 kom za 2000-4000 m2
    25 kom za 4000-8000 m2
    30 kom za 8000-10000 m2

    Odje ima mjesta za propuste

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  10. #5708
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,697
    Thanks Thanks Given 
    15,435
    Thanks Thanks Received 
    4,481
    Thanked in
    2,236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    ILI je to tako oduvjek bilo samo nije bilo drustvenih mreza pa se to moze lako vidjeti, kakvih se covjek naslusa prica o 80im i 90im odje samo zamislim kako moze iko od ljudi koji su tada odrastali da ista kaze ikome al dobro
    U jendu ruku si u pravu. Ja samo kad pomislim da moje dijete radi i upola onoga što sam ja radio nije mi dobro. Ma četvrtinu. Mnogo smo više bili prepušteni sami sebi nego li današnja djeca. Pušte nas iz kuće i dobro je to. ALI nije nam sve u životu bio lajk, šer, subskrajb. Nismo toliko gledali na to ko kakve patike ima, ko ima više para, ko se kako oblači i slično. Iskreno ne znam ni kako tačno to da opišem, ali me strah i u šta će moja djeca da izrastu, iako se dosta trudimo da ne budu ni nalik ovome npr. ali kakvo im je društvo baš nije lako. A tu su naravno krivi roditelji. Ne znam. Nisam pametan.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  12. #5709
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,949
    Thanks Thanks Given 
    860
    Thanks Thanks Received 
    856
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Duše

    Love, peace and respect.

  13. The Following 8 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  14. #5710
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,125
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    A kako će majka protiv đeteta, nemote zae....t. Na oko se vidi da je kadar...

    Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk

  15. #5711
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,020
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ja djeci sve opraštam. Kad znam kakav sam ja bio, sve mi je ovo benigno. Mislim na ove nestašluke, baklje isl. Čisto sumnjam da je neko htio da svjesno zapali školu. Usplahirenost, jbg, luda mlada glava i desi se. To se sve preraste, shvate se greške neodgovornosti. Adolescencija je trusno područje. Sve se to da ispraviti. Više me brinu ova forsiranja nacionalne pripadnosti, jer se to dokazalo kao glavni problem ovog područja. Požar će se ugasiti, ali nacionalistički požar koji tinja u ljudima, bogomi teško. Tu smo omanuli žestoko.
    Morem plovi i ostalo nam neće dobro donijeti. To mislim i za Thompsona, nemojte me pogrešno shvatiti. Izbacamo još jednu degeneraciju, a to nam garantuje još par decenija stagniranja. Tada ću imati 60-70 i ne mirim se lako da će mi djeca u narednih 30 godina živjeti u polarizovanom društvu koje moja generacija nije uspjela da dovede u normalne okvire.
    Last edited by El_NiNhO; 17-05-24 at 23:14.

  16. The Following 6 Users Say Thank You to El_NiNhO For This Useful Post:


  17. #5712
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,261
    Thanks Thanks Given 
    3,709
    Thanks Thanks Received 
    8,955
    Thanked in
    4,831 Posts

    Default

    šalila se đeca. uzela baklje i zapalili krov školski. isto kao ona koja blokiraše tunel. zamisli da je bio neki hitni slučaj a nije mogao da prođe radi debila mutavih? al benigno je to. treba ih nagradit ministarstvo
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #5713
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,020
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Sve i da si u pravu..Izvini, a ko je kriv za to? Jesu li oni rodjeni loši ili ih je sistem, kojem smo ti i ja, i naši roditelji, kumovali? Uvijek je bilo ovih stvari i kad smo mi bili djeca, samo što to nije bilo viralno i vidiljivo kao danas, a mi od toga sad pravimo spektakl. Treba više da se pozabavimo uzrocima, a ne posledicama.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to El_NiNhO For This Useful Post:


  20. #5714
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    277
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Opet cu reci, za to je kriva vasa generacija a cini mi se da je taman i na forum najvise vas od 40-50 godina, kao sto rekoh, zadnja generacija titovih pionira. I sve je ovo rezultat sistema koji je vasa generacija stvorila, godinama usavrsavala i rezultat vaseg odgoja. Opet, ne upirem prst na nekog sa foruma ali vi ste dio problema tj dio te generacije.

    Oce li novi narastaji biti jos gori? Ne bi rekao bas, nekome nacionalizam smeta nekome ne medjutim jedno je sigurno, ova generacija (a tu mislim na momke i djevojke mladje od 30 god) je definitivno slobodnija nego sto ste vi ikad bili, pa bili nacionalisti neki ili bili gradjanisti ili nesto izmedju. Ima se slobode da se kaze sta se misli i ima se zelje da se stvara nesto za sebe. Meni ova slavlja jesu gluposti ali ta djeca su tek pocela da zive, nazalost kao sto pomenuh prije odgoj im nije bio dobar tako da se vecina vaspitava malo tamo malo vamo al svakako tek su poceli zivljeti pa imaju kad da se izgrade.

  21. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  22. #5715
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,260
    Thanks Thanks Given 
    5,250
    Thanks Thanks Received 
    2,536
    Thanked in
    1,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Opet cu reci, za to je kriva vasa generacija a cini mi se da je taman i na forum najvise vas od 40-50 godina, kao sto rekoh, zadnja generacija titovih pionira. I sve je ovo rezultat sistema koji je vasa generacija stvorila, godinama usavrsavala i rezultat vaseg odgoja. Opet, ne upirem prst na nekog sa foruma ali vi ste dio problema tj dio te generacije.

    Oce li novi narastaji biti jos gori? Ne bi rekao bas, nekome nacionalizam smeta nekome ne medjutim jedno je sigurno, ova generacija (a tu mislim na momke i djevojke mladje od 30 god) je definitivno slobodnija nego sto ste vi ikad bili, pa bili nacionalisti neki ili bili gradjanisti ili nesto izmedju. Ima se slobode da se kaze sta se misli i ima se zelje da se stvara nesto za sebe. Meni ova slavlja jesu gluposti ali ta djeca su tek pocela da zive, nazalost kao sto pomenuh prije odgoj im nije bio dobar tako da se vecina vaspitava malo tamo malo vamo al svakako tek su poceli zivljeti pa imaju kad da se izgrade.
    Strashne ste vi generacije,posebno ti ispod 25g...a preslobodni ste po nekuluturi jedino,ne mislim na tebe lichno,a tek ste strashni kad izadjete,bilo to par,djevojka,momak,ili vishe njih,svi buljite u ekrane,e blago vama za sva vremena!
    ...

  23. The Following 7 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  24. #5716
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    277
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Strashne ste vi generacije,posebno ti ispod 25g...a preslobodni ste po nekuluturi jedino,ne mislim na tebe lichno,a tek ste strashni kad izadjete,bilo to par,djevojka,momak,ili vishe njih,svi buljite u ekrane,e blago vama za sva vremena!
    Vidi, kad bi neko izvukao statistiku prosjecne zarade momka od 25 god sad i vas iz vase generacije vidjela bi se pofina razlika (sa uracunatom inflacijom itd itd), naravno to je i subjektivno jer sve zavisi u kakvom si drustvu ali generalno bi rekao da su ove generacije bolje od tih vasih. Na kraju krajeva vidjecemo kako ce oni voditi drzavu kad ovi stariji poumiru, a mislim da gore nece sigurno.

  25. #5717
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    277
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    A kazem kad stariji poumiru jer se iz politike vadit nece do smrti

  26. #5718
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,260
    Thanks Thanks Given 
    5,250
    Thanks Thanks Received 
    2,536
    Thanked in
    1,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Vidi, kad bi neko izvukao statistiku prosjecne zarade momka od 25 god sad i vas iz vase generacije vidjela bi se pofina razlika (sa uracunatom inflacijom itd itd), naravno to je i subjektivno jer sve zavisi u kakvom si drustvu ali generalno bi rekao da su ove generacije bolje od tih vasih. Na kraju krajeva vidjecemo kako ce oni voditi drzavu kad ovi stariji poumiru, a mislim da gore nece sigurno.
    Pofina bogami,ali u chiju korist?A da ne prichamo o tome da si sa onim crvenim pasoshem mogao gdje god pozelish

    I da ne prichamo lichno,u dobi od 20-30 sam spizdio shto ti necesh pa sve da radish josh 250g
    ...

  27. #5719
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,260
    Thanks Thanks Given 
    5,250
    Thanks Thanks Received 
    2,536
    Thanked in
    1,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    A kazem kad stariji poumiru jer se iz politike vadit nece do smrti
    Jednom su doshli mladi,lijepi...malo stariji od mene,pa su mi radi njih bubrege odvaljivali,ali nisu ih odvalili

    Nego,bojim se da ovi novi mladi i lijepo ce isti k napravit,volio bih da se varam,ali teshko.
    ...

  28. #5720
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    277
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Pofina bogami,ali u chiju korist?A da ne prichamo o tome da si sa onim crvenim pasoshem mogao gdje god pozelish

    I da ne prichamo lichno,u dobi od 20-30 sam spizdio shto ti necesh pa sve da radish josh 250g
    Pa zna se u ciju korist, u nasu, to se i ne mora gledati jer je to razlika izmedju "slobodnog" trzista koje imamo sada i onakvog "komunisticko-socijalnog" sto smo tad imali.

    Meni je milo ako je to slucaj, samo neka se zaradjuje sve dok se legalno zaradjuje al bojim se da bi izgubio i u tom slucaju jer ne radim ni ja za dzabe

  29. #5721
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,260
    Thanks Thanks Given 
    5,250
    Thanks Thanks Received 
    2,536
    Thanked in
    1,366 Posts

    Default

    P.S,Da ne editujem,14 mjeseci nisam mogao okachit pjesmu,niti mi je bilo do pjesme,ali evo jedna za tebe


    ...

  30. #5722
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,297
    Thanks Thanks Given 
    2,878
    Thanks Thanks Received 
    2,780
    Thanked in
    1,549 Posts

    Default

    Ajde jedna je mladost i nestasluci....blokirase tunel na sat odmah pomama ubit izbiti vojni rok bla bla bla.... a niko nista kad blokiraju puteve kosute,narkopredsjednici opstina,majke, i ostali elementi ovog drustva ....
    Srecno nova generacija a oldtajmeri prikocite sa komentarima ....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  31. #5723
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,300
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,821
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Sistem su napravili Titovi pioniri kojima je Tito bio najveći problem jer im nije dao da divljaju nacionalistički. Neće biti da je problem u pionirstvu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  32. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  33. #5724
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,949
    Thanks Thanks Given 
    860
    Thanks Thanks Received 
    856
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Šta nam radi DPS...



    Sent from my SM-G991B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  34. #5725
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,297
    Thanks Thanks Given 
    2,878
    Thanks Thanks Received 
    2,780
    Thanked in
    1,549 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Šta nam radi DPS...



    Sent from my SM-G991B using Tapatalk
    Imamo mi i prevlaku i jadran ...polako vjerovatno i jos nesto ce iskociti

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Page 229 of 250 FirstFirst ... 129179219225226227228229230231232233239 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (2 members and 8 guests)

  1. Brk

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  2. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  4. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •