Page 220 of 251 FirstFirst ... 120170210216217218219220221222223224230 ... LastLast
Results 5,476 to 5,500 of 6266

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2024]

  1. #5476
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    607
    Thanks Thanks Given 
    471
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Milo uziva u zasluzenoj penziji tako da mozemo samo da zavidimo. Ovaj mneonly je dijete Dps I on ce uvijek imati mjesto u štabu pred izbore. Neke su mi komsije I dalje tamo vjerni bizinići mali. Herkule zasluzio sam kazneni bod I neka si me kaznio bog ti srece dao, da ti zena rodi tigra.

  2. #5477
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,282
    Thanks Thanks Given 
    277
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Cudi me sto se nije odma neka majka javila da se i ovima sto vec imaju djecu plati ovako https://www.google.com/url?sa=t&sour...0b2hYtQGuzirFN

    Mada nije nemoguce da se i javi neko danas/sjutra

  3. #5478
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,506
    Thanks Thanks Given 
    5,627
    Thanks Thanks Received 
    5,126
    Thanked in
    2,135 Posts

    Default

    Podrzvam ovo za djecu.

    -----
    U Crnoj Gori je u 2023. godini rođeno 7.008 živorođene djece, najmanje od 2019. godine. U prošloj godini, u odnosu na period od 2019, zabilježen je i najviši prirodni priraštaj.
    Više od trećine ukupnog broja živorođene djece u Crnoj Gori u 2023. godini, rođeno je u Podgorici. Najmanje djece u prošloj godini, deset, rođeno je u Šavniku.

    To se, pored ostalog, navodi u podacima Zavoda za statistiku (Monstat) o prirodnom kretanju stanovništva, koji su objavljeni juče.
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ise-od-trecine
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  4. #5479
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,206
    Thanks Thanks Given 
    15,803
    Thanks Thanks Received 
    4,011
    Thanked in
    2,875 Posts

    Default

    Potpuno je nebitno ni ispred čije je kuće malo bebče zloupotrijebiti u političke svrhe.Pi.

    Dotaka si DNO Dajkoviću.

    https://twitter.com/DanijelKalezic/s...7NDBjHd9w&s=19

    Kakav smrad od čoeka ovo muško.

    https://twitter.com/Dajkovic/status/...5WMDBWkFA&s=19

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 14-05-24 at 19:20.
    No pasaran!

  5. #5480
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,301
    Thanks Thanks Given 
    2,878
    Thanks Thanks Received 
    2,782
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Jel.ovo Zlatica?

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  6. #5481
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,206
    Thanks Thanks Given 
    15,803
    Thanks Thanks Received 
    4,011
    Thanked in
    2,875 Posts

    Default

    Nemam pojma niti me zanima ne mogu da zamislim muškarca koji drži malo bebče u ruke za svoje političke bodove želudac mi se sto put isprevrta.

    Ko Vučić kad je spašava neko dijete iz smetova što li vidi mu se ko mu je u mentorstvo.
    No pasaran!

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  8. #5482
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,699
    Thanks Thanks Given 
    15,435
    Thanks Thanks Received 
    4,482
    Thanked in
    2,237 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Ako to mlado biće ima nekog muškog u familiji,ili u mjestu, plemenu, ne bi se ovaj nesoj trebao radovati ranijem izlasku iz zatvora.
    A i to ti je ******. Poznanik je zapalio čovjeka koji mu je silovao sestru. 20 godina je donio. Ili 25 ne mogu se sjetiti. Sad je izašao sa 50 i koju godinu.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  9. #5483
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,009
    Thanked in
    1,553 Posts

    Default

    Vidim da se duh drzavnih sluzbenika ne mijenja. I dalje imamo rasipanje novca, dok rjesenja predstavljamo kao nekakva uber napredna/ nikad vidjena
    https://m.cdm.me/ekonomija/tripkovic...e-sve-opstine/
    Da vas postedim citanja, koje je u duhu predsjednika OURA iz 80tih, upravljanje kvalitetom destinacije smo dali firmi koju cine zena koja je vodila hotel u Malom Losinju i njenoj koleginici koja izdaje sobe.
    Naravno da su predstavljeni kao uber atrucnjaci koji ce cudo da naprave, ali ovo je realnost.
    Moze li povecanje plate za bar 10% za ove sto su ovo smislili
    Last edited by Hell Raiser; 14-05-24 at 21:02.

  10. #5484
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,113
    Thanks Thanks Given 
    3,283
    Thanks Thanks Received 
    5,770
    Thanked in
    2,344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vidim da se duh drzavnih sluzbenika ne mijenja. I dalje imamo rasipanje novca, dok rjesenja predstavljamo kao nekakva uber napredna/ nikad vidjena
    https://m.cdm.me/ekonomija/tripkovic...e-sve-opstine/
    Da vas postedim citanja, koje je u duhu predsjednika OURA iz 80tih, upravljanje kvalitetom destinacije smo dali firmi koju cine zena koja je vodila hotel u Malom Losinju i njenoj koleginici koja izdaje sobe.
    Naravno da su predstavljeni kao uber atrucnjaci koji ce cudo da naprave, ali ovo je realnost.
    Moze li povecanje plate za bar 10% za ove sto su ovo smislili
    Letimo ka 2 milijarde od turizma.

    Sreca pa postoje entuzijasti sirom svijeta koji zele da posjete divlje drzave.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  11. #5485
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,678
    Thanks Thanks Given 
    2,904
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,582 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Apelacioni sud Crne Gore smanjio je kaznu sa maksimalnih 15 na osam godina zatvora B. B, koji je osuđen zbog višestrukog silovanja djevojčice.

    Njega je u novembru prošle godine sudija Višeg suda Veljko Radovanović osudio na maksimalnu kaznu, jer je utvrđeno da je od januara do juna 2020. godine, upotrebom sile i prijetnje, u više navrata silovao petnaestogodišnju djevojčicu, prijeteći da će joj ubiti oca ako nekome kaže.

    Apelacioni sud je obrazložio da skoro duplo umanjuje kaznu jer je, kako ocjenjuju, Viši sud dao višestrukom silovanju i ranijoj osuđivanosti okrivljenog prenaglašen značaj, koji nije takvog karaktera da bi se izrekla maksimalna kazna. Smatraju da je osam godina zatvora srazmjerno težini učinjenog krivičnog djela, iako na strani B.B. nije bilo olakšavajućih okolnosti.

    Za silovanje maloljetnika zakonom je predviđena kazna od pet do 15 godina zatvora, a Vijeće Apelacionog suda činili su sudije Predrag Tabaš, Srđan Vujović i Vesna Moštrokol.

    Okrivljeni je, inače, u pritvoru već četiri godine, pa je odležao polovinu kazne.

    https://www.vijesti.me/v/706901?utm_..._share_counter

    Znaci 8 godina dosta za visestruko silovanje maloljetnice?

    Umjesto da mu dupliraju kaznu i bace kljuc, ovi smanjuju... je li neki klan prijetio sudiji pa je ovo pod prinudom uradila???

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Meni je nevjerovatno da se ovako nesto desi, cak i u trulom sudstvu kakvo je nase.

    Ne znam kakav je pritisak bio u pitanju i ko je maloumni silovatelj koji, iskreno se nadam, ima priliku da iskusi silovanje iza resetaka iako znajuci i kako ZIKS funkcionise, ima VIP tretman.

    A ovo troje sudija, Predrag Tabaš, Srđan Vujović i Vesna Moštrokol bi trebalo automatski iskljucit' pa neka nadju drugi posao gdje ne moraju ovakvu sramotu sa sobom da vuku.

    Pitam se kako bi sudili da su bas njima cerku silovali... Da li bi i onda smanjivali kaznu na pola? Zayebana je ta karma, ne znam kako pojedini spavaju nocu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #5486
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,305
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,827
    Thanked in
    2,426 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vidim da se duh drzavnih sluzbenika ne mijenja. I dalje imamo rasipanje novca, dok rjesenja predstavljamo kao nekakva uber napredna/ nikad vidjena
    https://m.cdm.me/ekonomija/tripkovic...e-sve-opstine/
    Da vas postedim citanja, koje je u duhu predsjednika OURA iz 80tih, upravljanje kvalitetom destinacije smo dali firmi koju cine zena koja je vodila hotel u Malom Losinju i njenoj koleginici koja izdaje sobe.
    Naravno da su predstavljeni kao uber atrucnjaci koji ce cudo da naprave, ali ovo je realnost.
    Moze li povecanje plate za bar 10% za ove sto su ovo smislili
    Pa dobro, jedna od njih dvije ima dva prezimena. Teško da može da bude nestručna.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  14. #5487
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,260
    Thanks Thanks Given 
    5,250
    Thanks Thanks Received 
    2,537
    Thanked in
    1,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    A i to ti je ******. Poznanik je zapalio čovjeka koji mu je silovao sestru. 20 godina je donio. Ili 25 ne mogu se sjetiti. Sad je izašao sa 50 i koju godinu.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Skidam kapu,i zivio taj 100 godina!!!

    A ovo shto on nache temu,nema u CG ni 1% ljudi koji bi osvetili i poshli u prdaru,umro je Kaludjerovic pokojni,CAR!!!
    ...

  15. #5488
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,699
    Thanks Thanks Given 
    15,435
    Thanks Thanks Received 
    4,482
    Thanked in
    2,237 Posts

    Default

    Ne bih ni da razmišljam o tome.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  16. The Following 4 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  17. #5489
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,260
    Thanks Thanks Given 
    5,250
    Thanks Thanks Received 
    2,537
    Thanked in
    1,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ne bih ni da razmišljam o tome.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Normalno da ne,no napisao si odg njemu a ja se nadovezah...mnogo,mnogo je jebeno da se odluchi i ostane pri odluci,imao sam prilike prichat sa nekima koji su odluchili i zavrshili,odlezali chasno i cao,ali necemo o tome.
    ...

  18. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  19. #5490
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,260
    Thanks Thanks Given 
    5,250
    Thanks Thanks Received 
    2,537
    Thanked in
    1,366 Posts

    Default

    https://www.dan.co.me/vijesti/hronik...orsava-5239027

    Hm...iako znam da je individualno,a muka mi pretrazivat sad,koliko chovjek moze vremenski ovo izdrzati...?
    A u startu sam rekao da ce Milivoje ici all in.
    ...

  20. #5491
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,859
    Thanks Thanks Given 
    1,671
    Thanks Thanks Received 
    2,071
    Thanked in
    857 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    https://www.dan.co.me/vijesti/hronik...orsava-5239027

    Hm...iako znam da je individualno,a muka mi pretrazivat sad,koliko chovjek moze vremenski ovo izdrzati...?
    A u startu sam rekao da ce Milivoje ici all in.
    Ovo ti je ka u F&F2 kad Paul Walker ide čelo u čelo sa onim iz obezbjeđenja hebača Eve Mendez. Stim što Milivoje je Paul Walker. Hrabar, pametan, zgodan...zna da će ovi morat da odustanu.
    Last edited by Caesar; 15-05-24 at 07:54.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  21. #5492
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,970
    Thanks Thanks Given 
    227
    Thanks Thanks Received 
    902
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Sud potvrdio optužnicu, pa okrivljenom ukinuo pritvor: Na slobodi policajac optužen za napastvovanje maloljetnice

    Više državno tužilaštvo u Bijelom Polju žalilo se na odluku tamošnjeg suda, čekaju šta će reći Apelacioni. Iz Višeg suda u Bijelom Polju oćutali pitanja Vijesti ko je ukinuo pritvor, i čime je obrazloženo takvo rješenje

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...e-maloljetnice

    Sistem vrijednosti down...


  22. #5493
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    285
    Thanks Thanks Received 
    1,229
    Thanked in
    603 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ne bih ni da razmišljam o tome.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Samo ću se nadovezati na tvoj post, nemoj mi se srdit’.

    Ali treba da razmišljamo o tome.

    I treba ona da mu (pre)sudi a ne njen tata, brat, ujak, đede, stric...
    E sada, ide jedna nepopularna začkoljica, koju vjerovatno većina smatra devijantnom ili im se ne dopada, ali ali...

    Prije nego mu (pre)sudi, isto tako ona mora biti svjesna svog udijela/doprinosa u takvom jednom susretu, a koji se prije svega tiče misaonog aspekta, pa emotivnog, pa onda i akcionog koji je doveo do takve jedne strašne posljedice. Ovo nije lako, nepopularno je, iziskuje vrijeme jer je prosto to jedan proces. Iziskuje odgovornost i hrabrost da se suočiš da određeni načini razmišljanja, obrasci, uvjerenja, vrijednosti, kako doživljava odnose, ljude su i produkt okruženja u kome je rasla, sa kim je rasla, kakav imprint su joj dali u preduzimanju izbora koji su zanovani na tome ili nečemu drugome.

    Što hoću reći a da ne širim temu (koja je koliko god grozna toliko ima potencijala da kreira zrelost kod individua i društva) shvatiće da su svi u tome povezani, svu su doprinijeli na neki način da su karika u tom lancu koji se završio kako se završio. Bez odgovornosti nema otreženjenja, ozdravljenja i iscjeljenja. Kako za individuu, tako i za porodicu, i na koncu društvo.

    Maksimalne kazne su smiješna rabota, oko za oko je smiješna rabota jer su to instituti koji vrište Nemoć, Nezrelost i Nesposobnost da se suočimo sa očiglednim propustima koje smo (na)pravili kao pojedinci, kao roditelji, kao društvo i koji za posljedicu imaju strašna djela. Zakonodavni sistem, sa svojim činovnicima i tumačenjima samo nastavlja da aminuje propuste koji ne bi trebali da se dešavaju da kao društvo imamo uređenost koja vodi ka razvoju, edukaciji, stručnoj pomoći, podršci i još čemu sve ne.

    O ovome treba da mislimo svakodnevno - koje poruke šaljemo svojoj djeci sa odnosima koje živimo, načinom na koji komuniciramo, koliko se i na koji način poštujemo, koje vrijednosti su nam važne, da li su nam važni oni ili posao, da li nam je važno šta imaju ili kako se osjećaju, da li ih vidimo, čujemo i uvažavamo pravo na njihovo mišljenje i stav koliko god nezreo bio a u skladu je sa godinama i nije životno ugrožavajući da li im dajemo slobodu da budu to što jesu ili ih krojimo po našoj mjeri ili mjeri sredine... To nije strah, to je odgovornost i prisutnost.
    Last edited by tigrovo_oko; 15-05-24 at 08:24.
    "I shut my mouth and hold the light"

  23. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  24. #5494
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,163
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    484
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/70702...glavlje-u-junu

    Vidjecemo koliko je jak pritisak Vucica na ekipu oko Mandica i Knezevica....iskreno se nadam da nece biti toliko ludi da sada ruše Vladu...al ajde vidjecemo dje smo.

    "IBAR će biti spreman do kraja ovog meseca ili najkasnije u prvoj nedelji juna. Belgijsko predsedništvo uz podršku Saveta EU i ključnih država članica insistira na tome da se posao oko IBAR-a završi što pre kako bi imalo dovoljno vremena da pripremi, organizuje i održi Međuvladinu konferenciju u završnici mandata na čelu EU u junu. Plan institucija EU i država članica je da zatvore barem jedno poglavlje u pregovaračkom procesu sa Crnom Gorom u junu i da se na taj konkretan i direktan način potvrdi da je došlo do krucijalnog zaokreta u procesu proširenja EU, ne samo kada je u pitanju Crna Gora već čitav region", preneli su "Vijestima" naši dugogodišnji izvori u državama članicama i EU institucijama.
    U EU nameravaju da maksimalno koriste Fond za rast Zapadnog Balkana kao instrument za dodatno ubrzanje evropskih integracija Crne Gore i zato je od fundamentalnog značaja da se sačuva stabilna većina koja će nastaviti da paralelno reformiše pravosudni sistem i da se beskompromisno bori protiv korupcije, organizovanog kriminala i zloupotrebe položaja. Velika suma novca koja će se sliti u Crnu Goru u sledeće tri godine biće planski upotrebljena za strateške infrastrukturne projekte i u vitalnim sektorima s ciljem da se poveća bruto društveni proizvod i obezbede uslovi za dolazak dugoročnih stranih investicija a ne spekulativnih, kratkoročnih i sumnjivog porekla. Direktna posledica te politike biće rast životnog standarda.
    U Briselu su zabrinuti zbog talasanja u okviru parlamentarne većine. Liderima svih partija koje čine vladajuću većinu je predočeno koliko je važno da Skupština Crne Gore nastavi da radi kao dosada i da pruža maksimalnu podršku Spajićevoj vladi u ispunjavanju zadataka iz evropske agende. Svako iskakanje iz šina u ovom momentu bilo bi krajnje kontraproduktivno za evropski put Crne Gore.
    Prema rečima naših sagovornika, u EU ne vide samo tzv. prosrpske stranke kao opasnost za stabilnost crnogorske vlade već i Demokrate Alekse Bečića. U Briselu su poteze Demokrata doživeli kao nepotrebno kočenje u procesu ispunjavanja merila i kreiranja uslova da se put ka članstvu u EU dodatno ubrza. Drugim rečima, rigidnost Demokrata kroz insistiranje na tehničkim detaljima, uskostranačkim načelima ili interesima, i pored nesumnjive proevropske orijentacije Demokrata, mogu da budu kontraproduktivni i štetni za cilj da Crna Gora do kraja ove decenije postane članica EU.
    Željko Ivanović je juče s pravom zapazio da se u Beogradu mnogo više plaše IBAR-a za Crnu Goru nego rezolucije o Srebrenici. Dobijanje IBAR-a i početak zatvaranja poglavlja Crne Gore ostavlja na vetrometini srpsku spoljnu politiku "četiri stuba" i opstruiranja procesa evropskih integracija. Spoljna politika Beograda je mogla da ima prolaz dok smo u Podgorici, Sarajevu, Skoplju i Tirani imali korumpiranu vlast, duboko povezanu sa organizovanim kriminalom i pravosudni sistem u službi kriminalaca i političara na vlasti. Promene u Crnoj Gori, Federaciji Bosne i Hercegovine, Severnoj Makedoniji i okretanja ploče Edija Rame, ostavljaju Beograd i Prištinu da se, slikovito rečeno, valjaju u blatu, dok ostatak regiona bude napredovao.
    Nije slučajno da kosovski premijer Aljbin Kurti pokušava da se meša u unutrašnje stvari Severne Makedonije i da podrije stabilnost bivše jugoslovenske republike a da je Beograd preko zvaničnika, medija pod kontrolom i političara u samoj Crnoj Gori krenu u podizanje tenzija u nekadašnjoj najmanjoj jugoslovenskoj republici.

  25. The Following User Says Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  26. #5495
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,301
    Thanks Thanks Given 
    2,878
    Thanks Thanks Received 
    2,782
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Kad poredimo zakone opasniji je ZOBS za sitne prekrsaje nego krivicni zakon....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  27. #5496
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,260
    Thanks Thanks Given 
    5,250
    Thanks Thanks Received 
    2,537
    Thanked in
    1,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ovo ti je ka u F&F2 kad Paul Walker ide čelo u čelo sa onim iz obezbjeđenja hebača Eve Mendez. Stim što Milivoje je Paul Walker. Hrabar, pametan, zgodan...zna da će ovi morat da odustanu.
    Nisam to gledao pa ne znam,no znam da posle 10ak sati bez hrane chovjek vec gubi svu energiju i postaje razdrazljiv max,a Milivoje prodje mjesec...
    ...

  28. #5497
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,305
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,827
    Thanked in
    2,426 Posts

    Default

    Ljudsko tijelo može da izdrži četrdesetak dana bez hrane, nekoliko dana bez vode, nekoliko minuta bez vazduha. Ne znam da li dobija infuzije ili i njih odbija. Mislim da postoji trenutak kad se, na osnovu ljekarskog naloga, pacijentu daje infuzija mimo njegove dozvole. Doduše, ovo zadnje sam možda vidio u nekom američkom filmu, pojma nemam odakle mi.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  29. #5498
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    1,128
    Thanks Thanks Received 
    1,751
    Thanked in
    789 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Nemam pojma niti me zanima ne mogu da zamislim muškarca koji drži malo bebče u ruke za svoje političke bodove želudac mi se sto put isprevrta.

    Ko Vučić kad je spašava neko dijete iz smetova što li vidi mu se ko mu je u mentorstvo.
    Neka su mu ziva i zdrava djeca,ali isto pomislih. Dno dna,samo pokazuje koliki je manipulator,pih


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #5499
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    1,059
    Thanks Thanks Given 
    209
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    75 Posts

    Default

    Ide sendvič dnevno. Mislim tako je bilo kad je sadašnji predśednik skupštine štrajkova. Ili je bio burek.

  31. #5500
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,305
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,827
    Thanked in
    2,426 Posts

    Default

    On je neđelju dana štrajkovao između obroka.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  32. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


Page 220 of 251 FirstFirst ... 120170210216217218219220221222223224230 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (1 members and 9 guests)

  1. HENKEL

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  2. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  4. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •