Page 230 of 232 FirstFirst ... 130180220226227228229230231232 LastLast
Results 5,726 to 5,750 of 5787

Thread: Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

  1. #5726
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Da je najgori od sve dece, Bog mu srecu dao. Eto...

    Da nije njega, jos uvijek bi Milo Djukanovic drmao ovuda, sta god drugi mislili. To je jedini izborni ciklus kad Amerika nije bila iza Mila, upravo zbog Trampa i... lepeknu Milo. A izgubio je za dlaku! Sto znaci da bi sigurno izgurao i te izbore da su Ameri uprli kao sto znaju. Ali cika Tramp ga 'ladno pustio niz vodu i vazda mu hvala za to!

    A da ne pricamo o tome da je jedini americki predsjednik koji je sa Putinom bio na pravom putu da nadje zajednicki jezik.
    Last edited by ovizionizi; 11-05-24 at 10:27.


  2. #5727
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,118
    Thanks Thanks Given 
    3,673
    Thanks Thanks Received 
    8,882
    Thanked in
    4,787 Posts

    Default

    Milo je dobio predsjedničke izbore za vrijeme Trumpa, a potpredsjednik Amerike bio u posjeti CG za vrijeme dpsa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #5728
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Logistike imao nije! Predsjednicke je razbio na sopstvenu harizmu, sto mu nije pomoglo na parlamentarnim. Ja ne znam zivimo li u istoj drzavi, ali ja se odlicno sjecam koliko je Amerika bila "tiha" tokom te kampanje.

    Da se ne lazemo, 3 su glavna faktora zasto je Milo pao:


    • Tramp
    • korona
    • Amfilohije.


    Bilo koji od ta 3 faktora da nije bio prisutan, Milo pobjedjuje. Ali mu se zalomilo, jbg.. i neka je...


  4. #5729
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,966
    Thanks Thanks Given 
    15,673
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    2,848 Posts

    Default

    Otkud sad Milo u cijeloj priči. Ne mogu da vjerujem na što se nekad na forumu svodi diskusija ka u vrtić.

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ne. Ali neke se stvari lakše vide kad ih posmatraš spolja. Ali oko 80% ljudi u Crnoj Gori je podržavalo ovog psihopatu.
    Ljude u suštini globalno mrzi da istražuju to je globalni problem.Sve se svodi na klikbejtove,2 minuta video propagande ne posmatra se cjelokupna slika a još ako se uključe emocije i believe bias piši propalo.

    Elem.

    Juče je DW objavio odličan dokumentarac pod naslovom Trum,Putin & Co.
    Neću postaviti isti imate ga na tjub ko ima strpljenja da ga odgleda a i sve što je tamo izrečeno da provjeri.
    Samo par smjernica kako je Natalia Makosiy postala noćna mora za Dojče Banku.
    Neki link u prilog tome.
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/svij...racune-4649630

    Jako bitan lik u cijelom video-u par puta intervjuisan i dobro povezan i sa Trampovim ludostima i sa Sankt Petersburgom - Ackermann (CEO 2002)

    Na 13min i 40sec kreće priča o Donaldu Trampu i to od 1998. kada su ga smatrali klovnom a opet mu upumpavali novac i njegova čuvena kula (2008) u Čikagu koju ova banka finansira bez ikakvog pokrića.
    Na 24min i 30sec storija o ruskim oligarsima,i ođe naročito izdvojeno ime Vekselberga kojem je kasnije Amerika lupila sankcije.





    Last edited by Bluemoon; 11-05-24 at 12:28.
    No pasaran!

  5. #5730
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,735
    Thanked in
    1,330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Da je najgori od sve dece, Bog mu srecu dao. Eto...

    Da nije njega, jos uvijek bi Milo Djukanovic drmao ovuda, sta god drugi mislili. To je jedini izborni ciklus kad Amerika nije bila iza Mila, upravo zbog Trampa i... lepeknu Milo. A izgubio je za dlaku!
    Da si napisao da je Milo izgubio zbog retrogradnog Merkura, više bi ti smisla priča imala.

    2016. godine je DPS dobio za dlaku a 2013. godine je Vujanović izgubio od Lekića, samo što su ti izbori bili pokradeni. Vjerovao ili ne, Amerika nije svakom jelu zaprška i ne miješaju se u naše izbore na način na koji se Rusija miješa. Ne pružaju partijama ni logističku ni novčanu podršku. Da pružaju, ne bi DPS svake godine gubio sve više i više glasova da bi konačno 2016. godine JEDVA formirali vlast.

    Ako su 2016. tako nisko pali, bilo je očekivano da im se to ponovi i 2020. godine. Da su bili pametni, mogli su da iskoriste koronu u svoju korist jer su se bolje snašli sa pandemijom od mnogih evropskih država, ali su junci morali da krenu na crkvu jer osim kreiranja podjela ne znaju za drugi trik. Samo što im ovog puta nije uspjelo, jer su potcijenili broj religioznih idiota u državi, pritom su iza sebe imali previše skandala i baš su bili presrali sa kriminalnim radnjama, a na drugoj strani si imao ogromna novčana sredstva DF-a i SPC-a, kroz zvaničnu Rusiju. A izbori se parama dobijaju.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #5731
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Ne mijesaju se Ameri u nase izbore, to ti je istina ziva.. samo svako zivi iz njihove administracije, tokom kampanje, mora po 100 puta da naglasi kako Crna Gora MORA da nastavi dosadasnjim putem.. mora da nastavi, da nastavi...

    Ali vidji! Meni je, zaista, stvarno besmisleno s tobom polemisati, jer te covjek ne moze uhvatiti ni za glavu, ni za rep. Cas su Ameri obori Blizankinje, pa je onda to uradio neki Osama, pa onda... Samo neka si mi zdavo, kralju....


  7. #5732
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,735
    Thanked in
    1,330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ne mijesaju se Ameri u nase izbore, to ti je istina ziva.. samo svako zivi iz njihove administracije, tokom kampanje, mora po 100 puta da naglasi kako Crna Gora MORA da nastavi dosadasnjim putem.. mora da nastavi, da nastavi...
    To nije ista stvar što i miješanje u izbore. Znaš li šta znači miješanje u izbore?

    Podsjetiću te i da je Tramp potpisao ulazak Crne Gore u NATO.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ali vidji! Meni je, zaista, stvarno besmisleno s tobom polemisati, jer te covjek ne moze uhvatiti ni za glavu, ni za rep. Cas su Ameri obori Blizankinje, pa je onda to uradio neki Osama, pa onda... Samo neka si mi zdavo, kralju....
    Ja te još jednom pozivam da nađeš post u kojem sam to napisao, s obzirom da su mi se uvijek gadile te teorije zavjere i da sam pisao isključivo protiv njih.
    Last edited by VanjaTheMan; 12-05-24 at 09:21.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  8. #5733
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Ne, naravno da nije mijesanje. Cus, Amerika to da radi kod nas. Jeste da su joj sve poluge na raspolaganju, ali oni to ne rade, narocito ne nama... Nego Ruuusi, bre! Rusi se mijesajuuu! A narocito je istina ova glupost kako su pandemiju mogli da iskoriste za izbore, samo ne znam kako. Da dozvole svim luksenburzima da slete na nas aerodrom, iako uzleceti ne mogu. Ti ne znas sta pricas, mrcio se...
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ja te još jednom pozivam da nađeš post u kojem sam to napisao, s obzirom da su mi se uvijek gadile te teorije zavjere i da sam pisao isključivo protiv njih.
    A ja ti jos jednom postavljam pitanje na koje nisi htio da odgovoris. Sta ces ti da uradis ako ti ja citiram takve tvoje bisere? Da se neces samobanovati? Ili makar mene zaobici, jer stvarno nemam zeludac za takve likove, koji ujutro misle jedno, popodne drugo, a uvece trece.


  9. #5734
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,735
    Thanked in
    1,330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A ja ti jos jednom postavljam pitanje na koje nisi htio da odgovoris. Sta ces ti da uradis ako ti ja citiram takve tvoje bisere? Da se neces samobanovati? Ili makar mene zaobici, jer stvarno nemam zeludac za takve likove, koji ujutro misle jedno, popodne drugo, a uvece trece.
    Opet miješaš lončiće. Nisi pitao šta ću ja da uradim. Pitao si, citiram:

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    I sta onda?
    I ne, neću se samobanovati niti ću te zaobilaziti. Zašto bih to radio? Prosto ću priznati da si bio u pravu. Ali s obzirom da nikad nisam mislio da su Ameri oborili kule...

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A narocito je istina ova glupost kako su pandemiju mogli da iskoriste za izbore, samo ne znam kako. Da dozvole svim luksenburzima da slete na nas aerodrom, iako uzleceti ne mogu. Ti ne znas sta pricas, mrcio se...
    Ovo samo pokazuje da plitko razmišljaš. Samo misliš o dovođenju glasača iz inostranstva.

    Pandemija je mogla savršeno da se iskoristi za predizbornu kampanju, da su imali išta u glavu i da nisu umjesto toga odlučili da krenu na crkvu. Krizne situacije u izbornoj godini poput pandemija, ratova itd. su svakoj vlasti osim nesposobnom DPS-u (i jednako nesposobnom Trampu) dobrodošle kao šlag na torti.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  11. #5735
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...68#post2437968

    Ajde, mooolim te! Ajde, kuuumim te, pocni sad sa jedinim "objasnjenjem" koje ti je ostalo u rukavu. Pocni nam pricu kako si se ti samo šalioo! Ono, ti se samo salis, ne mislis ti ovo.. Sala mala, jel tako? Ajde, ajde, mozes ti da pojedes i to...


  12. #5736
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,735
    Thanked in
    1,330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...68#post2437968

    Ajde, mooolim te! Ajde, kuuumim te, pocni sad sa jedinim "objasnjenjem" koje ti je ostalo u rukavu. Pocni nam pricu kako si se ti samo šalioo! Ono, ti se samo salis, ne mislis ti ovo.. Sala mala, jel tako? Ajde, ajde, mozes ti da pojedes i to...
    Dozvoliti da se desi nije isto što i aktivno učestvovati. Naravno da su dozvolili da se desi. Govorimo o agenciji kojoj je ovo palo na pamet: https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwoods
    A ovo ne da im je palo na pamet, nego su ovo sproveli u djelo: https://en.wikipedia.org/wiki/MKUltra

    Štaviše, poznato je da su najmanje dvojica otmičara bili CIA/FBI regruti. Bukvalno: https://oig.justice.gov/sites/defaul...6/chapter5.htm

    To nije teorija zavjere. Naravno da su znali. To ne znači da je cijela administracija znala, da je predsjednik znao itd. Američka birokratija je ogromna. Ali neki ljudi su znali. Prosto nije moguće da nisu.
    Last edited by VanjaTheMan; 12-05-24 at 11:19.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  14. #5737
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Dozvoliti da se desi nije isto što i aktivno učestvovati.

    Štaviše, poznato je da su najmanje dvojica otmičara bili CIA/FBI regruti.
    Ne mogu ja ove gluposti vise.. voljno si!


  15. #5738
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    465
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Vanja ti je kao juzni vetrić, nemoj mu zamjerit. Amerika je njemu I njemu slicnima sve I svja. Uranijum dabogda u I na hljeb umjesto eurokrema mazao momcino. Ali onaj americki sto ga volis

  16. #5739
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,966
    Thanks Thanks Given 
    15,673
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    2,848 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Dozvoliti da se desi nije isto što i aktivno učestvovati. Naravno da su dozvolili da se desi. Govorimo o agenciji kojoj je ovo palo na pamet: https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwoods
    A ovo ne da im je palo na pamet, nego su ovo sproveli u djelo: https://en.wikipedia.org/wiki/MKUltra

    Štaviše, poznato je da su najmanje dvojica otmičara bili CIA/FBI regruti. Bukvalno: https://oig.justice.gov/sites/defaul...6/chapter5.htm

    To nije teorija zavjere. Naravno da su znali. To ne znači da je cijela administracija znala, da je predsjednik znao itd. Američka birokratija je ogromna. Ali neki ljudi su znali. Prosto nije moguće da nisu.
    Ođe je ključ.

    Ne volim ni ja teorije zavjere a upravo zbog ovoga momenta su se iste raširile na tu temu u enormnom obliku.Ne može se zanemariti činjenica da je Buš mučki udario na Irak.
    Takođe se ne može zanemariti činjenica da je James Woolsey bivši šef CIA i savjetnik Buša profitirao od tog rata za što su ga optuživale kolege iz iste.
    Znači jedan od najistaknutijih jastrebova Vašingotna ovaj navedeni je dobro tu profitira.

    https://www.theguardian.com/world/2003/may/11/usa.iraq
    No pasaran!

  17. #5740
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,966
    Thanks Thanks Given 
    15,673
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    2,848 Posts

    Default

    A sad jedna zanimljivost oko Woolseya.
    Kad se čovjek odmakne od generalizacije pa se usmjeri na pojedince bude što bi se reklo učinkovitije.

    https://www.cnbc.com/2016/12/23/trum...lear-talk.html



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 12-05-24 at 12:07.
    No pasaran!

  18. #5741
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,735
    Thanked in
    1,330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ne mogu ja ove gluposti vise.. voljno si!
    Jedino što ti ne možeš je da shvatiš proste stvari i pročitaš podatke koji su javno dostupni. Imaš zvanične izvještaje i X članaka o ovome. Ali naravno da NIŠTA od toga ne znaš.

    Quote Originally Posted by Giile View Post
    Vanja ti je kao juzni vetrić, nemoj mu zamjerit. Amerika je njemu I njemu slicnima sve I svja. Uranijum dabogda u I na hljeb umjesto eurokrema mazao momcino. Ali onaj americki sto ga volis
    Jesi li ti šlogiran? Kakav je ovo moždani isprdak?
    Last edited by VanjaTheMan; 12-05-24 at 18:08.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  20. #5742
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Kralju, sve elemente teorije zavjere si izbacio, da bi na kraju rekao da to nije teorija zavjere. Kazes nije se ucestvovalo, a onda velis kako su direktno Cia i FBI regruti ucestvovali... Koliko puta ti treba sam sebi u stomak da uskocis, pa da skapiras sta lupas. I kad ti se skrene paznja na to da ti je prica nidje veze, gube se zivci.. odmah niko nista ne zna, ne biraju se rijeci, neki mozdani isprdak... Ne shvati me pogresno, ne zamjeram ja tebi nista, bolest je svacija. Ali takva ludila znaju biti zarazna, zato se klonim takvih pametnjakovica, koji veze s mozgom nemaju, ali niko oko njih pojma nema itd...

    Rekoh, voljno si!


  21. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  22. #5743
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,966
    Thanks Thanks Given 
    15,673
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    2,848 Posts

    Default

    James Woolsey jes CIA ali nije sva CIA James Woolsey.

    Ajde napali ste na Vanju ka da vi je krvnik mučno je i gledat.
    No pasaran!

  23. #5744
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Decko ima kratak fitilj, iako se grize za jezik cesto. Koliko puta smo vidjeli sta misli o neistomisljenicima na temi Ukrajine, kao da smo iz pakla izasli. Ali mu nerijetko izlete takve gadosti.. bjez'...


  24. #5745
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,735
    Thanked in
    1,330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Kralju, sve elemente teorije zavjere si izbacio, da bi na kraju rekao da to nije teorija zavjere. Kazes nije se ucestvovalo, a onda velis kako su direktno Cia i FBI regruti ucestvovali...
    Druže, to nisu ljudi koji žive i rade u Americi. Sve informacije o tim ljudima su objavljene. To su ljudi sa Bliskog istoka, članovi terorističkih organizacija koje je CIA vrbovala za svoje potrebe i preko kojih su pokušavali da se infiltriraju u njihove redove. Pa s obzirom da su bili toliko blizu tim ljudima i organizacijama, nema teorijske šanse da nisu znali šta planiraju. Napad im je u najmanju ruku bio prihvatljivo zlo za neke dugoročne ciljeve.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Koliko puta smo vidjeli sta misli o neistomisljenicima na temi Ukrajine
    Nazvati nekoga ko se pali na Putina i na genocid prostim neistomišljenikom je prilično blago, rekao bih.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    kao da smo iz pakla izasli
    Inače je velika sreća za tebe i ostale "neistomišljenike" što pakao ne postoji.
    Last edited by VanjaTheMan; 12-05-24 at 18:42.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #5746
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,253
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,781
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    James Woolsey jes CIA ali nije sva CIA James Woolsey.

    Ajde napali ste na Vanju ka da vi je krvnik mučno je i gledat.
    Otporan je Vanja.



    Jedini Woolsey za kojeg sam ja čuo jeste Richard, bivši NID agent iz serije Stargate SG-1.
    Last edited by NHM; 12-05-24 at 18:45.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  26. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  27. #5747
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pa s obzirom da su bili toliko blizu tim ljudima i organizacijama, nema teorijske šanse da nisu znali šta planiraju. Napad im je u najmanju ruku bio prihvatljivo zlo za neke dugoročne ciljeve.
    Pa, naaaravno da to nije teorija zavjere! Kako bi mogla biti?! Jeste da je CIA bila upoznata sa svime, da im je odgovaralo takvo krvoprolice na njihovom tlu, kako bi mogli da vedre i oblace po Bliskom istoku, ali... to niiiije teorija zavjere! Ti se gnusas istih, zato nije.. ne moze biti...

    Kakav je ovo crnjak od price, kad covjek nece da vjeruje u ono sto sam prica, samo zbog sujete i tvrdoglavosti. Veli, nije to ucestvovanje, nije teorija zavjere... Pa, niiije, sunce! Naravno da nije.. kad ti tako kazes... Samo sjasi....


  28. #5748
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,966
    Thanks Thanks Given 
    15,673
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    2,848 Posts

    Default

    Kakav ja fitilj treba tek da imam ako ođe postavim o pripadniku CIA koji je dobro zgrta pare,a kasnije bio savjetnik Trampa u gomilanju nuklearnog oružja?

    Šta ti zamišljaš da je neka služba pa i CIA uniformna?
    To niđe na svijet ne postoji pa ni u Ameriku.A to što sam rekla za Vanju bavite se njegovim likom ođe da je postalo degutantno niđe on nije reka da obožava Ameriku samo podmećete nekome da bi ga bačili u diskredit.
    A to je ono baš odvratno.
    Last edited by Bluemoon; 12-05-24 at 18:47.
    No pasaran!

  29. #5749
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    827 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    A to što sam rekla za Vanju bavite se njegovim likom ođe da je postalo degutantno niđe on nije reka da obožava Ameriku samo podmećete nekome da ga bačili u diskredit.
    A to je ono baš odvratno.
    Prvo, njegov lik i djelo me apsolutno ne zanimaju. Niti sam idje rekao da on obozava Ameriku. Licne projekcije nemoj da podmeces i trpas drugima u usta. Poenta price je da on svu tu organizaciju napada na Blizankinje uopste ne smatra teorijom zavjere, a sve prsti od indicija. Kao i glupost za ucestvovanje.. ne mogu ja te infantilne "retorike" da varim...


  30. #5750
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,966
    Thanks Thanks Given 
    15,673
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    2,848 Posts

    Default

    Nisi može biti ti ali ima ih masu koji jesu a da to sad šenemo na stranu.

    On je reka da Amerika nije spriječila,i to je istina.Šta je sporno tu?
    Ja ti navodim lika koji je dobro profitira iz cijele priče pripadnik je CIA ali nije sva CIA taj lik.
    A taj je u to vrijeme bio glavni savjetnik Hebenog Buša.
    Last edited by Bluemoon; 12-05-24 at 18:57.
    No pasaran!

Page 230 of 232 FirstFirst ... 130180220226227228229230231232 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nekad bio gaming komp,ostatak
    By bole083 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-16, 15:36
  2. Replies: 8
    Last Post: 23-04-14, 10:06
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Amerika
    By N_L in forum CG dijaspora
    Replies: 63
    Last Post: 08-03-08, 23:47
  5. Procjena i prodaja, Barton i ostatak
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 12-06-07, 12:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •