Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 111

Thread: Izlazak iz NATO-a?

  1. #26
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,506
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    673
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Srbija bukvalno kopira rusku matricu ponašanja. Naravno da bi vojskom ušli u Crnu Goru da nismo članica NATO-a. Jedina razlika je što, za razliku od Rusije, zapad bi Srbiju lako poćerao. I to ne nazad u Srbiju, nego u kameno doba.



    Upravo si opisao ono što je Rusija radila Ukrajini. Pa kad je Ukrajina pokušala da se oslobodi tog kancera i da napreduje, da se kao svako normalan ko misli na budućnost svoje zemlje okrene zapadnim vrijednostima, Rusija je odlučila da je bolje da Ukrajina i njen narod ne postoje.

    A to nama želi "bratska" Srbija.
    Razlog zašto sam otvorio temu je isključivo bio odnos naše države CG sa Amerima, naše članstvo u NATO savez itd., ne razumijem se baš u to šta je tačno bio razlog početka rata u Ukrajini (mada ni generalno se puno ne razumijem u politiku, tako da mi nećete zamjeriti nadam se), ali mogu reći svoj stav a ti me ispravi ako griješim. Ukrajina je htjela da uđe u NATO ili u najmanju ruku da ima Američke vojne baze i druga postrojenja, time je postala trn u oku koji je ispred nosa Moskvi i da je to glavni razlog zašto je došlo do rata tamo. Da je Ukrajina istinski željela da bude suverena ali apsolutno neutralna moguće da bi onda što neki kazaše postala podguzna muva Rusije, ali evo nastaviću da sanjam da je moguće da bi ostala neutralna i nebitna i Americi i Rusiji i da bi i sa jednima i sa drugima ostvarila dobre političke i druge odnose, i da ti ljudi tamo mogu da nastave da normalno žive u miru. Naravno, svjedoci smo dešavanja koja su totalno suprotna ovome što opisah, da su postali jedan obično tlo za proxy rat, i mene je samo strah da mi to ne postanemo u budućnosti .
    Čupatelj

  2. #27
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,729
    Thanked in
    1,329 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ja tačno ne znam kako Crna Gora pretječe cijela do 2017 g.
    Postoji i vrijeme i mjesto za sve. Nije ni Rusija preko noći upala u Ukrajinu nego je godinama prije toga radila na destabilizaciji i gradila antiukrajinski narativ. A u mnogo su boljem geografskom položaju bili da rade takve stvari od Srbije. Pritom, Vučić je tek pet godina prije našeg ulaska u NATO došao na vlast.
    Last edited by VanjaTheMan; 09-05-24 at 11:41.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #28
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,063
    Thanks Thanks Given 
    3,660
    Thanks Thanks Received 
    8,862
    Thanked in
    4,775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ja tačno ne znam kako Crna Gora pretječe cijela do 2017 g.
    počeo si opet da miješaš naloge i ekavicu/ijekavicu znam da je tvoja stranka trenutno najjača u državi i da je tebi veliki problem jer smo u NATO, al jbg. vlažni snovi vas da ubijate po CG kao što radi tvoj idol po UKR su ipak nerealni


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #29
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,186
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,726
    Thanked in
    2,375 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Prošlo je dosta vremena od tada, valja provjeriti kakvo je trenutno stanje duha, barem kod članova ovog foruma.

    Prilično sam siguran da ima ljudi koji su se protivili ulasku u nato, a sad im baš nešto i nije krivo što smo zemlja članica, dok ih je u suprotnom smjeru drastično manje. Ako ih uopšte i ima.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #30
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,589
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    477
    Thanked in
    303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Svejedno, poruka je ista, mada moguće da je to samo moje mišljenje, i da se može okarakterisati kao naivno, ali građenje dobrih odnosa bi trebalo da se bazira na međusobnom uvažavanju, poštovanju, prevazilaženju različitosti, komunikaciji, strpljenju itd. a ne na manifestaciji sile, pasivnoj agresiji itd. Mislim, pretpostavljam da ovo jedino važi za normalne mentalno zdrave i ljude širokih pogleda, a to o čemu ti pričaš se više nekako odnosi na pristup koji bi bio validan u odnosima sa ograničenim majmunima koji poznaju jedino zakon jačeg. Ali moraš priznati da ta vrsta odnosa gdje te neko poštuje samo iz straha se ne može porediti sa odnosom koji sam ranije opisao.

    @Massaro, greška htio sam samo da napišem referendum.
    Sjeverna Makedonija je koliko znam jedina država od ovih balkanskih banana republika, koja je imala neku vrstu referenduma o ulasku u NATO.

    Naime, pred Makedonce su stavili uslov da izvrše izmjene svog Ustava i državI promjene ime, ako želi u NATO.
    Narod je izašao na referendum o promjeni Ustava i odbio takav uslov.

    No, mačku o rep to što narod kaže na referendumu. Makedonski političari su ipak izglasali promjenu Ustava i Makedonija je postala Sjeverna Makedonija i ušla je u NATO.

    Znači, ni ulazak u NATO nekad nije bezbolan, a moš misliti kakav bi bio pokušaj izlaska.

    To ti je generalni odgovor na tvoje dileme.

  6. #31
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,589
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    477
    Thanked in
    303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    počeo si opet da miješaš naloge i ekavicu/ijekavicu znam da je tvoja stranka trenutno najjača u državi i da je tebi veliki problem jer smo u NATO, al jbg. vlažni snovi vas da ubijate po CG kao što radi tvoj idol po UKR su ipak nerealni


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vi ste svakako bolestan čovek gospodine Čvoroviću.

  7. #32
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,186
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,726
    Thanked in
    2,375 Posts

    Default

    Jes, samo što je u Makedoniji članstvo u nato podržavalo skoro 80% ljudi. To što su uglavili i pitanje promjena imena države u isti paket pa taj paket imao slabiju podršku, to je druga priča. Ali je činjenica da su sva moguća istraživanja pokazivala oko tročetvrtinske podrške članstvu u nato.

    Ništa ti ne govori to što su ekstremno nepopularno pitanje promjene imena države vezali uz pitanje o ulasku u nato?
    Last edited by NHM; 09-05-24 at 11:50.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #33
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,862
    Thanks Thanks Given 
    15,618
    Thanks Thanks Received 
    3,963
    Thanked in
    2,837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Svejedno, poruka je ista, mada moguće da je to samo moje mišljenje, i da se može okarakterisati kao naivno, ali građenje dobrih odnosa bi trebalo da se bazira na međusobnom uvažavanju, poštovanju, prevazilaženju različitosti, komunikaciji, strpljenju itd. a ne na manifestaciji sile, pasivnoj agresiji itd. Mislim, pretpostavljam da ovo jedino važi za normalne mentalno zdrave i ljude širokih pogleda, a to o čemu ti pričaš se više nekako odnosi na pristup koji bi bio validan u odnosima sa ograničenim majmunima koji poznaju jedino zakon jačeg. Ali moraš priznati da ta vrsta odnosa gdje te neko poštuje samo iz straha se ne može porediti sa odnosom koji sam ranije opisao.

    @Massaro, greška htio sam samo da napišem referendum.
    Poruka uopšte nije ista iz prostog razloga što ti ne prijetiš nikome ali ako tebi neko konstantno prijeti i ima pretenzije da te napadne oružano moraš imati zaleđe a u tom smislu ovako mala zemlja jedino zaleđe može imati kao članica NATO.

    Romantičariš Solid na temu koja uopšte nije romantična u svijetu đe hladni rat pokrenut na fabrička podešavanja i nikad nije nestabilniji kao posljednje dvije godine u Evropi a mi smo na Balkan.
    No pasaran!

  9. #34
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,589
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    477
    Thanked in
    303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Postoji i vrijeme i mjesto za sve. Nije ni Rusija preko noći upala u Ukrajinu nego je godinama prije toga radila na destabilizaciji i gradila antiukrajinski narativ. A u mnogo su boljem geografskom položaju bili da rade takve stvari od Srbije. Pritom, Vučić je tek pet godina prije našeg ulaska u NATO došao na vlast.
    A u kom momentu bi se to desilo?
    Last edited by Massaro; 09-05-24 at 12:04.

  10. #35
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,589
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    477
    Thanked in
    303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jes, samo što je u Makedoniji članstvo u nato podržavalo skoro 80% ljudi. To što su uglavili i pitanje promjena imena države u isti paket pa taj paket imao slabiju podršku, to je druga priča. Ali je činjenica da su sva moguća istraživanja pokazivala oko tročetvrtinske podrške članstvu u nato.

    Ništa ti ne govori to što su ekstremno nepopularno pitanje promjene imena države vezali uz pitanje o ulasku u nato?
    Da li bi ti glasao za ulazak u NATO, ako bi uslov bio da Crna Gora promjeni ime?

  11. #36
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,186
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,726
    Thanked in
    2,375 Posts

    Default

    Potpuno nebitno za činjenicu da je podrška za ulazak u nato u Makedoniji bila i do 80% i da rezultat na referendumu koji pominješ nije posljedica nedostatka podrške za ulazak u nato, nego nedostatka podrške za promjenu imena države.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #37
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,862
    Thanks Thanks Given 
    15,618
    Thanks Thanks Received 
    3,963
    Thanked in
    2,837 Posts

    Default

    Jaka stvar ime ako će neko da te pretvori u pepeo i prah možda za spomenik.
    No pasaran!

  13. #38
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,729
    Thanked in
    1,329 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    A u kom momentu bi se to desilo?
    U oportunom.

    Ne misliš valjda da ćeš da dobiješ datum?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. #39
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,858
    Thanks Thanks Given 
    1,665
    Thanks Thanks Received 
    2,071
    Thanked in
    857 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    S obzirom da je kod nas u Crnoj Gori veliki procenat ljudi koji su protiv toga što smo NATO članica.
    Pa mi nešto pada na pamet danas, postoji li šansa da Crna Gora kroz referendum na bezbolan način izađe iz NATO-a, a da Američki proxy ciljevi i planovi zaobiđu nas kao državu. Jer kontam da je najbolje za nas da se ne zamjeramo nikome, već da gradimo dobre odnose sa drugim državama/nacijama. Da li je uopšte moguće postojati kao država a da nas tamo imperijalističko-strateške kandže velesila ne zakače?
    Da imamo napredni nuklearni program sa dosta raketla mislim da je ovo što kažeš izvodljivo. Ali za napredni nuklearni program potrebni su određen nivo kulture stečen kroz istoriju, vrhunski obrazovni sistem i zdrav razum što su biljke koje ne rastu u ovom podneblju. Mi smo vazada bili više u onom filmu "veži konja đe ti gazda kaže". Lično preferiram NATO jer mi se dopada način na koji su mi objasnili da ne treba da budem slobodan.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  15. #40
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,589
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    477
    Thanked in
    303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Potpuno nebitno za činjenicu da je podrška za ulazak u nato u Makedoniji bila i do 80% i da rezultat na referendumu koji pominješ nije posljedica nedostatka podrške za ulazak u nato, nego nedostatka podrške za promjenu imena države.
    Te priče o istraživanju javnog mnjenja su potpuno nerelevantne. Rezultati tih istraživanja se kao što znamo često i kreiraju u neku svrhu i njima se manipuliše.

    Ovdje je poenta da narod u Makedoniji nije htio u NATO po svaku cijenu. I jasno su to rekli na referendumu.

    Pravo pitanje je zašto je njihova volja ignorisana?

    U odgovoru na to pitanje krije se i odgovor kolegi Solidu.

    Nebitno je narod misli, kad je NATO pakt u pitanju.
    Ne postoji mogućnost da Crna Gora izadje iz saveza. To bi bilo pogubno prije svega za one koji pokrenu to pitanje.

    A realno, ne postoji ni neki dobar razlog da baš Crna Gora bude prva koja će to pokušati.

  16. #41
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,186
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,726
    Thanked in
    2,375 Posts

    Default

    Opet ti namjenski mašiš temu. Oni nisu ušli u nato uprkos tome što ljudi nisu podržavali ulazak u nato jer su stanovnici Makedonije masovno podržavali ulazak u nato. Ako želiš da tvrdiš da su makedonske vlasti promijenile ime države uprkos protivljenju građana, to ti neću sporiti. Ali nisu državu uveli u nato bez podrške. Imali su žestoku podršku za ulazak u nato. Mi na forumu nismo stanovnici Makedonije koji glasaju o dvije stvari sa dijametralnom podrškom, tako da možemo da ih odvojimo.

    Da navedemo i Tarzanovim jezikom tadašnju situaciju sa podrškom u Makedoniji: Ulazak u nato - DA; Promjena imena države - NE.
    Last edited by NHM; 09-05-24 at 12:24.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #42
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,862
    Thanks Thanks Given 
    15,618
    Thanks Thanks Received 
    3,963
    Thanked in
    2,837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Razlog zašto sam otvorio temu je isključivo bio odnos naše države CG sa Amerima, naše članstvo u NATO savez itd., ne razumijem se baš u to šta je tačno bio razlog početka rata u Ukrajini (mada ni generalno se puno ne razumijem u politiku, tako da mi nećete zamjeriti nadam se), ali mogu reći svoj stav a ti me ispravi ako griješim. Ukrajina je htjela da uđe u NATO ili u najmanju ruku da ima Američke vojne baze i druga postrojenja, time je postala trn u oku koji je ispred nosa Moskvi i da je to glavni razlog zašto je došlo do rata tamo. Da je Ukrajina istinski željela da bude suverena ali apsolutno neutralna moguće da bi onda što neki kazaše postala podguzna muva Rusije, ali evo nastaviću da sanjam da je moguće da bi ostala neutralna i nebitna i Americi i Rusiji i da bi i sa jednima i sa drugima ostvarila dobre političke i druge odnose, i da ti ljudi tamo mogu da nastave da normalno žive u miru. Naravno, svjedoci smo dešavanja koja su totalno suprotna ovome što opisah, da su postali jedan obično tlo za proxy rat, i mene je samo strah da mi to ne postanemo u budućnosti .
    Lažu ka psi. Ili ona narodna tu njihovu priču ni pas s maslom ne bi izio.

    Nego idemo u off,to uopšte nije bio razlog jer im je sad banalno sama Amerika udaljena 4km.
    Da ne govorim da su dobili dobru kilometražu NATO baza ovim potezom ulaskom Finske i Švedske a Baltik je postao kako se veli NATO jezero kako se veli u bukvalnom smislu.
    Ali evo jedan zanimljiv podatak na temi 2012. kada je Rusija ratovala u Siriji tražili su ođe da postave nosač aviona i bilo je odbijeno mislim da se otprilike u to vrijeme i pokrenula cijela procedura ulaska naše zemlje u NATO radi sigurnosti na Balkanu.
    No pasaran!

  18. #43
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,589
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    477
    Thanked in
    303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    U oportunom.

    Ne misliš valjda da ćeš da dobiješ datum?
    Ne mislim da ću dobiti išta sem ispraznog trabunjanja.

  19. #44
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,589
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    477
    Thanked in
    303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Opet ti namjenski mašiš temu. Oni nisu ušli u nato uprkos tome što ljudi nisu podržavali ulazak u nato jer su stanovnici Makedonije masovno podržavali ulazak u nato. Ako želiš da tvrdiš da su makedonske vlasti promijenile ime države uprkos protivljenju građana, to ti neću sporiti. Ali nisu državu uveli u nato bez podrške. Imali su žestoku podršku za ulazak u nato. Mi na forumu nismo stanovnici Makedonije koji glasaju o dvije stvari sa dijametralnom podrškom, tako da možemo da ih odvojimo.

    Da navedemo i Tarzanovim jezikom tadašnju situaciju sa podrškom u Makedoniji: Ulazak u nato - DA; Promjena imena države - NE.
    Još tarzanskije:

    Opštila bih seksualno-DA
    Da mi udje-NE

    Da li je dotičnoj do seksualnih odnosa?

  20. #45
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,063
    Thanks Thanks Given 
    3,660
    Thanks Thanks Received 
    8,862
    Thanked in
    4,775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ne mislim da ću dobiti išta sem ispraznog trabunjanja.
    što bi tačno spriječilo sns da 'interveniše' u CG da nismo član alijanse? ta stranka preko svojih filijala dfa i uraša ionako radi sve na štetu Crne Gore. bukvalno fašističko i četničko orgijanje koje priredjuju svojim gradjanima rade i po ovoj državi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  22. #46
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    274
    Thanks Thanks Received 
    920
    Thanked in
    478 Posts

    Default

    Pa sto Srbija ne napade Crnu Goru onda ranije?

    Nemojte zaebavat sa tim, bukvalno nijednu osnovanu sumnju za to nemate vec samo vasa nagadjanja, Vucic je jak samo na rijeci to je bar dokazano u 100+ navrata tokom njegove vladavine.

  23. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  24. #47
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,487
    Thanks Thanks Given 
    5,615
    Thanks Thanks Received 
    5,117
    Thanked in
    2,129 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Prilično sam siguran da ima ljudi koji su se protivili ulasku u nato, a sad im baš nešto i nije krivo što smo zemlja članica, dok ih je u suprotnom smjeru drastično manje. Ako ih uopšte i ima.
    Da je referednuma bilo dobra vecina bi bila protiv ulaska u NATO. Ali je rat u Ukrajini promjenio brojke, tako da bi danas bez problema usli u NATO.

    Elem... Mislim da se previse ide sa potenciranjem ukrajinskog scenarija u Crnoj Gori (a aludira najvise na Srbiju). Kada bi se to desilo (bez NATO-a) brzo bi se zavrsilo jer susjedne zemlje ne spadaju u velesile poput Rusije (ekonomski nezavisne), pa je poredjenje nas i druge drzave sa Rusijom i Ukrajinom pretjerano. A opet, onda dolazi do apsurda jer oni koji su bili protiv clanstva sada bi bili za clanstvo upravo zbog moguceg scenarija, sto znaci da narod u velikoj mjeri vjeruje da bi do toga moglo doci.
    A na tome trebamo zahvaliti politickim partijama, na obje strane.

    Ima jos jedan elem, ali nije za ovu temu
    Last edited by Antares; 09-05-24 at 12:42.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #48
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,388
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    2,729
    Thanked in
    1,329 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pa sto Srbija ne napade Crnu Goru onda ranije?

    Nemojte zaebavat sa tim, bukvalno nijednu osnovanu sumnju za to nemate vec samo vasa nagadjanja, Vucic je jak samo na rijeci to je bar dokazano u 100+ navrata tokom njegove vladavine.
    Bukvalno radi sve što može tamo gdje može. Na njegovu nesreću, nije mu ostavljeno puno prostora za manevrisanje, inače bi davno na Kosovo ušao. A vidjeli smo iz nedavnog pokušaja izazivanja oružanog sukoba na Kosovu kakve su mu namjere.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  26. #49
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,862
    Thanks Thanks Given 
    15,618
    Thanks Thanks Received 
    3,963
    Thanked in
    2,837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pa sto Srbija ne napade Crnu Goru onda ranije?

    Nemojte zaebavat sa tim, bukvalno nijednu osnovanu sumnju za to nemate vec samo vasa nagadjanja, Vucic je jak samo na rijeci to je bar dokazano u 100+ navrata tokom njegove vladavine.
    Zaboravljaš međeda iz Banja Luke taj tek nije normalan on je direktni piJon Moskve a onda bi uteka u svoju vili na Senjak.
    No pasaran!

  27. #50
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,063
    Thanks Thanks Given 
    3,660
    Thanks Thanks Received 
    8,862
    Thanked in
    4,775 Posts

    Default

    pa e, ovo što sns radi preko dfa i uraša su nagadjanja jedan od glavnih uzdanica snsa prijeti (Raković) CG, jednom nedeljno se vrijedjaju svi u ovoj državi. eo prije mjesec Vučić je vrijedjao Maidu. da ne pominjem naslove iz klozetskih medija koje drži sns. al dobro, ne bi to sns, dobri su oni


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Mjesto za izlazak - Virtuelni kafic
    By Thomas_O_Malley in forum Centralni
    Replies: 689
    Last Post: 18-04-09, 14:05
  2. Nas grad, i mjesta za izlazak..
    By Dragone in forum Primorski
    Replies: 238
    Last Post: 26-07-06, 20:37
  3. Nuznost medjusobnog razumijevanja za izlazak iz krize
    By preacher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 32
    Last Post: 27-07-05, 19:21
  4. Najbolje mjesto za izlazak
    By Lilija in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 07-06-05, 15:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •