Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 107

Thread: Incident na Ekonomskom fakultetu

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Hari, ko su studenti da bi oni mogli izbacati ili ubacati druge studente?

    To se jedino moze gledati kao propust administracije i nikako drugacije. Evo na mom univerzitetu, ima "kampus policija" koja je zaduzena za bezbjednost i u slicnom slucaju sve sto profesor treba da uradi je da ih obavijesti i da se svi problemi rijese.
    Kako ko su? Oni dosli da nesto nauce, imaju za par dana ispit, a neka budala ih ometa i oni cekaju da se ta osoba smiluje i dopusti im da oni cuju predavaca. Njih 150 ceka da prodje histerija neku ocigledno nevaspitanu osobu? Kad odes u bioskop pa se neko vrpolji ispred tebe ili galami ne cekas interventni vod da ga smiruje vec to sam uradis prvo fino, a kasnije....

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kako ko su? Oni dosli da nesto nauce, imaju za par dana ispit, a neka budala ih ometa i oni cekaju da se ta osoba smiluje i dopusti im da oni cuju predavaca. Njih 150 ceka da prodje histerija neku ocigledno nevaspitanu osobu? Kad odes u bioskop pa se neko vrpolji ispred tebe ili galami ne cekas interventni vod da ga smiruje vec to sam uradis prvo fino, a kasnije....
    Pa cekaj, oces da kazes da nije propust administracije to sto su studenti i profesori primorani da se obracunavaju izmedju sebe?

    I sto se bioskopa tice, ista stvar.
    Najlakse je otvorit nekom lobanju, no kad bi svi tako prava ostvarivali dje bi nam kraj bio?!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Shrek, vec sam napisao da je administracija kriva sto veliku salu daje predavacu koji predaje za 15 studenata, a grupa deset puta brojnija treba da se gura u maloj. Bio to propust, nezainteresovanost ili bilo sta ne opravdava to sto se desilo i reagovanje oba predavaca. Da je zalosno da neka osoba koja je ocito zalutala medju studente maltretira ostale i bas niko da joj ne kaze da proseta napolje jeste.

  4. #79
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Aha, a sto je to molim te za tebe Podgoricanin? Jesam li ja koji sam se rodio u Podgorici i najveci dio zivota zivio tamo Podgoricanin ili sam mozda Zabljacanin samo zato sto mi je otac otamo?

    Kako mogu biti "izumirujuca vrsta"?

    Tom suludom logikom onda ni vi nijeste Podgoricani jer ni vama preci nijesu odvazda zivjeli u Podgorici no su se doselili ko zna odakle.

    Shrek zna se dobro ko je podgoricanin a ko ne.... a za tebe ne znam mozda si i marsovac sto se mene tiche svejedno mi je, kapirash???? NIje na meni da ja odredjujem ko je podgoricanin a ko ne. Samo mi je dosta price da se ljudi koji koji su ovdje nekih 20 god po defaultu postali podgoricani i silom na sramotu zele da budu podgoricani, a pritom sami pricaji kako su ljudi u podgorici fukare....e, to mi nije jasno, jer pravog staropodgoricanina neces cuti da prica tu pricu. Jel se vi stidite da kazete da ste Kolashinci, Zabljachani, Pljevljaci itd.....jer ja da jesam, ne bih se stidjela svog porijekla. Ali nisam tako da sam podgorichanka iz Krivekishmale
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Shrek zna se dobro ko je podgoricanin a ko ne
    Kako se to zna?
    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Samo mi je dosta price da se ljudi koji koji su ovdje nekih 20 god po defaultu postali podgoricani i silom na sramotu zele da budu podgoricani, a pritom sami pricaji kako su ljudi u podgorici fukare....e, to mi nije jasno, jer pravog staropodgoricanina neces cuti da prica tu pricu.
    Nijesu Podgoricani jer pricaju kako ima fukara po Podgorici? Evo ja prvi sebe smatram za Podgoricanina i isto smatram da u Podgorici ima fukara koliko oces. Ima i dobrog i korektnog naroda, ali ima i fukara, klosara, ulicara i besposlicara koliko ti milo.
    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Jel se vi stidite da kazete da ste Kolashinci, Zabljachani, Pljevljaci itd.....jer ja da jesam, ne bih se stidjela svog porijekla. Ali nisam tako da sam podgorichanka iz Krivekishmale
    Ja kad bi bio Zabljacanin ja se ne bih stidio to da kazem. Otamo mi je porijeklo, po ocu, ali ja svoj zivot i sebe vezem jedino za Podgoricu.

    Aj ti meni objasni kako ja mogu biti Zabljacanin ako nikad tamo zivio nijesam?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  6. #81
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Druze ja necu da se objashnjavam s tobom i ne dizi tenzije dje ih nema i ne pravi od muve slona. Vec sam ti rekla da me boli peta cijim gradjaninom ove planete se ti osjecas, niti ti osporavam da se izjasnjavash ovako ili onako. S pojedincima na ovim forumima nema svrhe ulaziti u raspravu jer zaboga postoji njihovo misljenje i pogresno misljenje.
    Oko toga ko jeste a ko nije podgoricanin se vec do sad dosta puta pricalo (uzaludno ocigledno) i nemam namjeru da ti crtam i na proste cinioce obrazlazem ko je a ko nije. Ako mislish da jesi .....a ti uzivaj samo ne poistovjecuj onog debila koji je dosao u grad prije pet godina i prvi put vidio semafor i koji baca smece dje stigne i koji trese svoje splachine preko balkona,jer je tako navikao da je frljekne na livadu..... koji sere u ulaz jer je nauchio na majku prirodu u tim trenutcima...sa mnom, jer ja i taj podgorichanin nikad necemo biti u isti kosh. Eto toliko.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  7. #82
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    hahaha cus ne dizi tenzije...e pa svasta.

    Pitao sam te nekoliko jednostavnih pitanja na koja si trebala da das jednostavne odgovore. Nikakve tenzije ja tu ne vidim.

    btw. odje nije rijec o onima koji su nekoliko godina u Podgorici, vec o onima koji su rodjeni u PG ili su najveci dio zivota tu zivjeli.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  8. #83
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BTw... sve sam ti vec objasnila ...pa ono procitaj josh koji put ako ti nije problem...
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  9. #84
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Bez zelje da se mijesham i presudjujem samo imam potrebu da kazem da sam 7-8 godina zivjela medju narodom sa sjevera na Zlatici i da sad imam u okruzenju nekoliko porodica sa sjevera koje su najmanje 20 godina ovdje i moram reci da je ziva istina da Podgorichane i Podgoricu dozivljavaju kao najgoru vrstu ljudi i svi izreda (bez izuzetka) tvrde da smo mi Podgorichani chudan narod i pokvaren narod a ne znam zbog chega generalizovati i zbog par primjeraka (nije da ih nema) sve ljude stavljati u isti kosh.
    To me mnogo nervira a jesu donijeli dosta neobichnih obichaja u PG.

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pitajte nas Nikshicane shta mislimo o Podgorici i njihovim gradjanima

    Shalim se naravno... Ali zato su stari dobro rekli... "Seljak mozhe pobjec sa sela, ali selo iz njega nikad"
    Io ci credo!

    Welcome



  11. #86
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    BTw... sve sam ti vec objasnila ...pa ono procitaj josh koji put ako ti nije problem...
    Nista ti nijesi objasnila. Pokusala si da se izvuces na ove $evernjake sto su tek nekoliko godina u PG i na njihovo nekulturno ponasanje, ali mi nijesi dala "definiciju" Podgoricanina kao ni kako sam ja to Zabljacanin ako nikad nijesam zivivo na Zabljak?

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Jel se vi stidite da kazete da ste Kolashinci, Zabljachani, Pljevljaci itd..
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shrek ja mislim da se uvijek govorilo da je chovjek iz istog kraja odakle mu je i otac. Ne morash ti zhivjet na Zhabljak recimo, ali si ipak odatle jer ti je stari tamo rodjen i podignut.. Sjutra ce tvoja djeca bit Podgorichani jer si ti rodjen i vecinu zhivota proveo tamo... Mozhda grijeshim, al tako mislim
    Io ci credo!

    Welcome



  13. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    shrek ja mislim da se uvijek govorilo da je chovjek iz istog kraja odakle mu je i otac. Ne morash ti zhivjet na Zhabljak recimo, ali si ipak odatle jer ti je stari tamo rodjen i podignut.. Sjutra ce tvoja djeca bit Podgorichani jer si ti rodjen i vecinu zhivota proveo tamo... Mozhda grijeshim, al tako mislim
    Pazi, kad me neko pita odakle sam ja kazem iz Podgorice (jer u Podgoricu mi je kuca, u Podgoricu zivim citav zivot, u Podgoricu mi je sva uza rodbina...) a ako me neko pita odakle sam porijeklom e onda mogu reci da sam sa Zabljaka (po ocu).

    Medjutim, ja za sebe nikako ne mogu reci da sam Zabljacanin jer prvo ne govorim kao oni, drugo ne ponasam se kao oni, trece ne poznajem uopste Zabljak toliko dobro tj nikad tamo zivio nijesam...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #89
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja mislim da treba svi generalno da odete na ispitivanje DNK pa da se tamo utvrditi koliko ste procenata Podgoricanin, pa da sa tim papirima masete jedni durgima pred nos, i tako lijecite svoje frustracije.
    Last edited by milicaaaaaaa; 14-03-07 at 23:57.
    Kako Vaša bolest ?

  15. #90
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,428
    Thanks Thanks Given 
    2,833
    Thanks Thanks Received 
    4,031
    Thanked in
    1,949 Posts

    Default

    A tema bijase?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #91
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sta si mi ti, dezurni tuzibaba? Pf
    Kako Vaša bolest ?

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A tema bijase?
    sta je hercules cuo danas na faxu u vezi incidenta :mrgreen:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #93
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    seek the truth
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Pazi, kad me neko pita odakle sam ja kazem iz Podgorice (jer u Podgoricu mi je kuca, u Podgoricu zivim citav zivot, u Podgoricu mi je sva uza rodbina...) a ako me neko pita odakle sam porijeklom e onda mogu reci da sam sa Zabljaka (po ocu).

    Medjutim, ja za sebe nikako ne mogu reci da sam Zabljacanin jer prvo ne govorim kao oni, drugo ne ponasam se kao oni, trece ne poznajem uopste Zabljak toliko dobro tj nikad tamo zivio nijesam...
    dobro je to prika, ti sebe smatras gradjaninom, mi tebe seljacinom itd ..

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    A ja mislim da treba svi generalno da odete na ispitivanje DNK pa da se tamo utvrditi koliko ste procenata Podgoricanin, pa da sa tim papirima masete jedni durgima pred nos, i tako lijecite svoje frustracije.
    tako je milice :burp:

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A tema bijase?
    wrong time, wrong place

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    A sta si mi ti, dezurni tuzibaba? Pf
    malecka, nemoj da promjenim misljenje o tebi

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    sta je hercules cuo danas na faxu u vezi incidenta :mrgreen:

    hahahhaha !!!

  19. #94
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,237
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,772
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Rece neko kampus policija? Sad ce novi univerzitet da se osnuje, oni uce na greskama ostalih. DB ce njih obezbjedjivat u ucerivat znanje u glave ljudi.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    A ja mislim da treba svi generalno da odete na ispitivanje DNK pa da se tamo utvrditi koliko ste procenata Podgoricanin, pa da sa tim papirima masete jedni durgima pred nos, i tako lijecite svoje frustracije.

    tako je draga, kazi im kazi im!

  21. #96
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    A ja mislim da treba svi generalno da odete na ispitivanje DNK pa da se tamo utvrditi koliko ste procenata Podgoricanin, pa da sa tim papirima masete jedni durgima pred nos, i tako lijecite svoje frustracije.
    Ada nije no ne mogu slusat vise ove "posebne" i "prave" Podgoricane pa reko' da priupitam sto su to posebniji od nas ostalih.

    Quote Originally Posted by Words_of_Peace View Post
    dobro je to prika, ti sebe smatras gradjaninom, mi tebe seljacinom itd ..
    haha alo seljosu, bolje da si zivinu namirio no sto odje dangubis jutros...
    Last edited by shrek; 15-03-07 at 14:30.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  22. #97
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Uh kako sam gladna sad bi rado pojela mlade zabljachke janjetine
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  23. #98
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Words_of_Peace View Post
    tako je milice :burp:
    malecka, nemoj da promjenim misljenje o tebi
    A promijeni, kumim te kapicom.

    Quote Originally Posted by Mugi View Post
    tako je draga, kazi im kazi im!
    Ako napises jos koji besmisleni post, mozda ti besmisao postane zivotni stil, pa onda mozda ali mozda makar ti pocnes da uzivas u svojim postovima.

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Ada nije no ne mogu slusat vise ove "posebne" i "prave" Podgoricane pa reko' da priupitam sto su to posebniji od nas ostalih.
    A prica vam je preslatka.
    Kako Vaša bolest ?

  24. #99
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    To nije uznemiravanje vec se to moze podvesti pod malo konkretnije krivicne prekrsaje i molim te preskoci pricu da ga niko ne tuzi jer se zna da mu se ne moze nista..... Imas more novina koje bi jedva cekale takve feljtone, pa fino mobilni u ruke snimite to pa da vidis frke. Ovako sve ispada prazna prica koja bas i ne mora vazda biti istinita.
    Hari, mozda u filmu..tuzilac vs tuzeni,Richard Gere drzi zavrsnu rijec,porota donosi presudu "kriv je",policajac odvodi profesora u zatvor,bude po neka suza i the end..

    Kod nas "pravda" drugacije funkcionise.. Npr. u akciji index je nedavno "pao" fakultet u Kragujevcu..zato bas sada,kad se minumum 10 god. znalo da se tamo stancuju diplome..? Mi smo mala sredina,sve se zna..

    Inace,pa fino mobilni u ruke snimite to pa da vidis frke To sto bi snimio/la bilo bi kao dokaz potpuno neupotrebljivo u krivicnom postupku.. Izuzev ako je snimanje dozvolio istrazni sudija..i tako dalje i tome slicno.Doduse,mogla bih te fotke prodati "Svetu","Skandalu" mozda cak i zaraditi,ali sta ako se profesor (koji je ujedno i ministar) pozove na imunitet?


    Iako sam zeljela da te 'postedim' fraze na kraju biva da su profesori nekako 'nedodirljivi',ne? Sve dok ne naljute nekog "odozgo"..
    Last edited by Tammy; 15-03-07 at 17:24.
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    A promijeni, kumim te kapicom.


    Ako napises jos koji besmisleni post, mozda ti besmisao postane zivotni stil, pa onda mozda ali mozda makar ti pocnes da uzivas u svojim postovima.


    A prica vam je preslatka.
    pa duso nemoj da si na kraju srca, volim i ja tebe

    p.s osjecam neku frustraciju...ili su ovo kokice zagorele?

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 24-11-06, 11:31
  2. Crna Gora je u zajednici sa majkom kriminalaca !
    By G R A D in forum Politika generalno
    Replies: 376
    Last Post: 18-01-06, 08:16
  3. Umalo eko incident
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-12-04, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •