Page 299 of 304 FirstFirst ... 199249289295296297298299300301302303 ... LastLast
Results 7,451 to 7,475 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #7451
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,727
    Thanks Thanks Given 
    15,520
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,251 Posts

    Default

    Svuda se vide šubare i Srbi. Samo da EU I SAD vide kako su oni remetilački faktor evo više od 100 godina pa će im pokazat posa

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  2. #7452
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,595
    Thanks Thanks Given 
    1,128
    Thanks Thanks Received 
    1,751
    Thanked in
    789 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Vec ti je od ranije zabiljezen datum.

    Pozdrav od mene,ne zamjerite na ove “srpske” trobojke.
    Da je vjecna


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  4. #7453
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Nemojte shvatiti da ga branim,ali dritan je na celu GRADJANSKE stranke,u kojoj najmanje ima upravo srba
    kakve ste vi legende


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa i ja sam najprije podrzavao Dritana zato sto SAM MISLIO da je gradjanska stranka. Kad ono, ispade obican isprdak Vucica & DF-a.
    Djela govore. Ukjucujuci ovo od juce. Direktno protiv interesa Crne Gore.
    Njemu je vazniji OB od EU. A to znaci, sto?

  5. #7454
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post

    Pozdrav od mene,ne zamjerite na ove “srpske” trobojke.
    Da je vjecna


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Neka te sad. Sto bi kazao Dritan, zakasnio si

    Dosadih. I samom sebi.

    Ajte malo bez mene.

  6. #7455
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,705
    Thanks Thanks Given 
    4,377
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Pozdrav od mene,ne zamjerite na ove “srpske” trobojke.
    Da je vjecna

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ima nade za tebe.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. #7456
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Pitaj ga nedje iduci put koji mu je bolji albanac dritan ili aljbin kurti
    Crnogorski Albanci, Malisori su lojalne Crnoj Gori i mnogi od njih se itekako vole nazvati Crnogorcem.
    Recimo najbolji izraz bi bio albanski Crnogorac. Kao u Kanadi sto je Crnogorac crnogorski Kanadjanin, jer se ipak prvo istice i stavlja na pijedestal zemlja dje se zivi.

    Elem, naravno da podrzavaju nezavisno Kosovo, ali sad da nesto pretjerano oko toga se stresiraju. Mnogi od njih i ne bas.

    Sto se Kurtija tice, zanimljiva je percepcija koju su nam srpski tabloidi nametnuli.
    Tamo u Srbiji vlada neka percepcija da je lik lud. E zamislite to loodilo mozga kad ljudi kojim je Vucic predsjednik misle da je Kurti lud.

  8. #7457
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ovaj covjek nije DPS. Cak je bio zestoko ljut na DPS vladu zbog maltretiranja Malisora od strane policije u onoj akciji "Orlov let". Dugo nije bio u CG i sigurno nije glasac DPS-a. Covjek je od integriteta i uziva veliko postovanje medju Malisorima. Inace smo vjencani kumovi i za njega bih ruku u vrelo ulje stavio. Prije no za bilo kojeg Crnogorca.

    Tako, bolje ne pricaj napamet.
    Ko god da je u pitanju, to su ljudi koji su patriote vecinom (mada ima i tamo udbasa starog rezima) to su politicke budale i njih ce svaki put preveslati albanski politicari pa ako bude trebalo oni ce i Mandica podrzat tj precutat. Ovo ti je provjereno, ti znas toga a ja znam njega i sve ostale (neke direktno a neke indirektno)tako da ti ta prica ne pije vodu.

    Da ti prostim i pojednostavnim, Nika je kurir Abazovica, a Nika uziva apsolutno povjerenje albanske dijaspore.

  9. #7458
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,595
    Thanks Thanks Given 
    1,128
    Thanks Thanks Received 
    1,751
    Thanked in
    789 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Neka te sad. Sto bi kazao Dritan, zakasnio si

    Dosadih. I samom sebi.

    Ajte malo bez mene.
    Ova zastava je starija od dritanove političke karijere,(2006 god)a majca je stara otprilike koliko i Ura…
    Nebitni su mi političari,Crna gora je iznad svega i za to se vrijedi boriti,za bolje svih nas,a ne samo za interes malog broja lešinara


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by AdO_pG; 13-12-22 at 14:35.

  10. #7459
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,681
    Thanks Thanks Given 
    7,680
    Thanks Thanks Received 
    4,732
    Thanked in
    1,821 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pa ko ne vidi da Dritan gura pro-srpsku politiku, on stvarno ne vidi dalje od nosa.
    Ne znam sto drugo da ti kazem.
    Zašto je npr OB više pro-srpska nego pro-albanska politika?

    U svakom slučaju, radi kontra interesa Crne Gore, ali bih prije rekao da radi po nalogu Amera nego Beograda ili Tirane (a i tu je sigurno bliži Tirani nego Bg).

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  11. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  12. #7460
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,344
    Thanks Thanks Given 
    2,901
    Thanks Thanks Received 
    2,806
    Thanked in
    1,562 Posts

    Default

    Ajmo ovako ulazak i EU je prognoziran 2040 godine poceli smo od 2006 da zivimo bolje ...posto politika "Da zivimo bolje" nije uspjela jer se sve prodalo i propalo nadovezalo se na EU integracije i ulazak u Evropsku uniju!!!
    jos jedna sargarepa od ramba amadeusa....
    OB je realniji i ako se odradi na pravi nacin dobice se jak igrac i samo narodu moze biti bolje i jeftiniji proizvodi!!! Samo razmisljanje da ce se pristupiti OB otvara fondove EU ka crnoj Gori ....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  13. #7461
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ovaj covjek nije DPS. Cak je bio zestoko ljut na DPS vladu zbog maltretiranja Malisora od strane policije u onoj akciji "Orlov let". Dugo nije bio u CG i sigurno nije glasac DPS-a. Covjek je od integriteta i uziva veliko postovanje medju Malisorima. Inace smo vjencani kumovi i za njega bih ruku u vrelo ulje stavio. Prije no za bilo kojeg Crnogorca.

    Tako, bolje ne pricaj napamet.
    Maltretiranje malisora, kao da su im našli sanduk kalaša na dnu jezera, a ne što drugo.
    Građanista sa majicom terorističke organizacije, likovi iz njujorka koji bi da nam kroje kapu... e ako znam što je ovo

  14. #7462
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,893
    Thanks Thanks Given 
    654
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zašto je npr OB više pro-srpska nego pro-albanska politika?

    U svakom slučaju, radi kontra interesa Crne Gore, ali bih prije rekao da radi po nalogu Amera nego Beograda ili Tirane (a i tu je sigurno bliži Tirani nego Bg).

    Sent using Tapatalk
    Pa stvarno da li iko može da vjeruje da je OB Vučićev projekat-ko njega išta pita kad su regionalna povezivanja tema?
    Taj projekat gura SAD i EU inače tesko da bi i za isti sto sjeli lideri Albanije Srbije i Makedonije to je jasno.
    I Dritan kao uostalom i Krivokapic prije njega bili su najblaze receno rezervisani povodom OB ali u medjuvremenu su otčepili što bi se reklo.
    Komitska priča da su to uradili pod pritiskom Vučića može da prođe samo kod ostrašćenih i politički potpuno slijepih stanovnika CG moje je mišljenje.


    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  15. #7463
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gamechanger View Post
    Ko god da je u pitanju, to su ljudi koji su patriote vecinom (mada ima i tamo udbasa starog rezima) to su politicke budale i njih ce svaki put preveslati albanski politicari pa ako bude trebalo oni ce i Mandica podrzat tj precutat. Ovo ti je provjereno, ti znas toga a ja znam njega i sve ostale (neke direktno a neke indirektno)tako da ti ta prica ne pije vodu.

    Da ti prostim i pojednostavnim, Nika je kurir Abazovica, a Nika uziva apsolutno povjerenje albanske dijaspore.
    Da Nika prica i radi ono sto radi Dritan, prosao bi jednako kao Dritan. Nebo i zemlja.
    Da budem sasvim otvoren, radi se o prvenstveno albanskom nacionalizmu koji u toj mjeri patriotski prema Crnoj Gori, koliko u Crnoj Gori vidi zastitu sopstvenih nacionalnih interesa. Ne treba pominjati sto vecina Albanaca misle o Srbiji. Otprilike ono sto vecina Srba misli o Albancima.
    Dritan je izgubio kompas i ne zna sto radi. Cak ne mislim da se radi o zloj namjeri. On jednostavno nema kapacitet da bude na mjestu na kojem je.

  16. #7464
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,421
    Thanks Thanks Given 
    437
    Thanks Thanks Received 
    2,753
    Thanked in
    1,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Njemu je vazniji OB od EU. A to znaci, sto?
    Moras da napises. Vidis da ne kapiraju ako im se ne nacrta. Pojedini ni tad.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  17. #7465
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ova zastava je starija od dritanove političke karijere,(2006 god)a majca je stara otprilike koliko i Ura…
    Nebitni su mi političari,Crna gora je iznad svega i za to se vrijedi boriti,za bolje svih nas,a ne samo za interes malog broja lešinara


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jedan od tih lesinara je Dritan. Koji sve radi samo da bi ostao u centru paznje. I sacuvao fotelju. I usput nanosi ogromnu stetu Crnoj Gori.

    Poruke kritike koje su stigle zadnjih dana iz EU su direktno adresirane na URA i Demokrate. Od DF se inace nista dobro ne ocekuje.

    Sa usana tih ljudi iz U se jasno moze procitati "Dritane, sto to uradi"?

    A ti samo Milo, pa Milo. Tvoja zaslijepljenost mrznjom prema DPS-u te sprecava da vidis ono sto svak normalan vidi. Zato sam napisao da ti ne vidis dalje od DPS-a.

    Da se razumijemo, o DPS-u imamo slicno misljenje.

  18. The Following 3 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  19. #7466
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,477
    Thanks Thanks Given 
    1,929
    Thanks Thanks Received 
    5,192
    Thanked in
    1,791 Posts

    Default

    Nemate pojma, kad uđemo u OB zlatnim kašikama ćemo jesti. Kašike će naravno biti osveštane, kao i krampe kojima će argati rušiti mauzolej.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  21. #7467
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zašto je npr OB više pro-srpska nego pro-albanska politika?

    U svakom slučaju, radi kontra interesa Crne Gore, ali bih prije rekao da radi po nalogu Amera nego Beograda ili Tirane (a i tu je sigurno bliži Tirani nego Bg).

    Sent using Tapatalk
    Ne mislim da je potpisao TU na onakav nacin po nalogu iz Tirane. Matija Beckovic je nedje zjavio da bi srbijanska ompalkdina noislila Dritana na rukama. I to nesto govori.
    Dritan je vec nanio ogromnu stetu Crnoj Gori. Ko sto vec napisah, ne mislim da se radi o zloj namjeri. On jednostavno nije svjestan posledica svojih postupaka.
    Dritan je Bozja kazna za Crnu Goru.

  22. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  23. #7468
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Maltretiranje malisora, kao da su im našli sanduk kalaša na dnu jezera, a ne što drugo.
    Građanista sa majicom terorističke organizacije, likovi iz njujorka koji bi da nam kroje kapu... e ako znam što je ovo
    Pa sto se javljas kad ne znas?
    Podsjetimo, 2015. je sedmorica crnogorskih, albanskih i američkih državljana koji su uhapšeni u akciji Orlov let tužili su državu Crnu Goru 2015 pred Sudom u Strazburu jer ih je, kako su naveli, policija mučila i maltretirala. Presuđeno je u njihovu korist.
    https://www.slobodnaevropa.org/a/evr.../31475163.html

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  25. #7469
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    7,344
    Thanks Thanks Given 
    2,901
    Thanks Thanks Received 
    2,806
    Thanked in
    1,562 Posts

    Default

    Evropski sud je obavezao Crnu Goru da tužitelju isplati ukupno oko 2.000 eura za nematerijalnu štetu i sudske troškove, saopšteno je iz Kancelarije zastupnika Crne Gore pred Evropskim sudom za ljudska prava Valentine Pavličić
    U daljem sudskom postupku Siništaj je 2010. uložio žalbu Ustavnom sudu, koja je odbijena 2014, zbog čega naredne godine tuži Crnu Goru.

    Evropski sud u konačnom nalazi da je vrijeme koje je bilo potrebno Ustavnom sudu da odluči u konkretnom predmetu bilo prekomjerno i nije ispunilo zahtjev razumnog roka, navodi se u saopštenju zastupnice Crne Gore.

    Za Teroriste bilo koje nacije samo poruka da se ne zajebavaju odje a iz prilozenog se vidi da od 2010 godine Ustavni sud ne funkcioniše.... a kamoli sad...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  26. #7470
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,123
    Thanks Thanks Given 
    3,987
    Thanks Thanks Received 
    6,591
    Thanked in
    3,140 Posts

    Default

    ok 2k, a koliko su troskovi sudjenja?

    edit: funkcionisao je svaki sud kako njima odgovara.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  27. #7471
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    I dalje mislim da je ovo skrivena kamera. Da li si ti, dečko, ozbiljan?! Pominješ tog nekog kuma junaka koji živi hiljadama kilometara od cg kako je patriota jer je od 30 godina dps pakla on ljut na njih zbog maltretiranja terorista? Dobro nije ljut na dps jer je perica pušio cigarilose o trošku države. Majko sveta, kakav provizorijum...

  28. #7472
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    I dalje mislim da je ovo skrivena kamera. Da li si ti, dečko, ozbiljan?! Pominješ tog nekog kuma junaka koji živi hiljadama kilometara od cg kako je patriota jer je od 30 godina dps pakla on ljut na njih zbog maltretiranja terorista? Dobro nije ljut na dps jer je perica pušio cigarilose o trošku države. Majko sveta, kakav provizorijum...
    Ne znam sto da ti odgovorim. Mislim da ni tebi nije jasno sto si napisao.
    Sredi se malo i pokusaj da jasno kazes sto ti nije jasno.

  29. #7473
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,595
    Thanks Thanks Given 
    1,128
    Thanks Thanks Received 
    1,751
    Thanked in
    789 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Jedan od tih lesinara je Dritan. Koji sve radi samo da bi ostao u centru paznje. I sacuvao fotelju. I usput nanosi ogromnu stetu Crnoj Gori.

    Poruke kritike koje su stigle zadnjih dana iz EU su direktno adresirane na URA i Demokrate. Od DF se inace nista dobro ne ocekuje.

    Sa usana tih ljudi iz U se jasno moze procitati "Dritane, sto to uradi"?

    A ti samo Milo, pa Milo. Tvoja zaslijepljenost mrznjom prema DPS-u te sprecava da vidis ono sto svak normalan vidi. Zato sam napisao da ti ne vidis dalje od DPS-a.

    Da se razumijemo, o DPS-u imamo slicno misljenje.
    Jesi ti citao kojim slučajem koliko sam tog dritana pljuvao odje prije nekoliko mjeseci?

    Ali kakav god da je taj dritan,neuporedivo je bolji od ovih za koje imamo slično mišljenje
    On je mlad,oce da se bavi politikom,ambiciozan je političar,želi uspjesnu karijeru,da li će mu to poci za rukom cisto sumnjam,sto se mene tiče teško da će moj glas ikad više dobiti.

    Milo kao milo me ne interesuje,samo zelim da se uruši ta partija,da dodje na nekih 5-10% eventualno,mnogo su štete napravili našoj drzavi. Dosta je bilo valjda majku mu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  31. #7474
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    DPS je istorija. Nema nikakve sanse da se vrati na vlast. Pitanje je samo koliko brzo ce da padaju.
    Napravili su stetu i neka za to odgovaraju. Ne bih se njima previse bavio.
    Onaj koji trenutno pravi najvecu stetu Crnoj Gori jeste Dritan. Zato sto ga je zapalo. Zbog njegovih nepromisljenih odluka CG nije iskoristila sansu da napravi mozda kljucne korake ka clanstvu u EU. Ovo sa Zakonom o presjedniku je samo zadnji od takvih nepromisljenih poteza. Na jednoj strani govori o posvecenosti ulasku u EU, dok na drugoj strani svojim postupcima radi upravo nesto suprotno. Ko sto rekoh, ne mislim da se radi o zloj namjeru. On jednostavno nije dorastao ulozi koja ga je zapala, Sto je najgore, misli da on najbolje zna. Najgora kombinacija je kad ne znas, a mislis da znas.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  33. #7475
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,595
    Thanks Thanks Given 
    1,128
    Thanks Thanks Received 
    1,751
    Thanked in
    789 Posts

    Default

    Možemo se sloziti sa tim da nije dorastao ulozi u kojoj je trenutno.
    I ne branim ga naravno,ali mi imamo toliko toga da sredimo u našoj drzavi,a konstantno se priča o evropskim integracijama u zadnje vrijeme.
    kojim evropskim integracijama? Kad bismo ušli u EU da su oni lupezi ostali na vlasti?
    Mito,Korupcija,kriminal,bezbroj nerasvijetljenih ubistava?prima li evropa takve?
    Sad se odje nameće ta priča oko EU i otvorenog balkana za koji evo i gos’n eskobar kaže da je ok,jer nemaju čega drugog da se doFate.

    Dje je priča o temeljnom ugovoru,pominje li ga ko više?

    Shvatate li da se igraju s narodom,uvijek se neke teme izvlace samo da se narod zavlači i da se gubi vrijeme,neće ni oni dovijeka zivjeti,prodje im pola života na funkcije.

    Da vidimo samo do kad će im to uspijevati,tj. do kad ova država neće funkcionisati normalno,džaba meni i svima nama priča odje kad naroda nema da izadje na ulice za ono sto treba da izadje,recimo sad za ovu predaju vlasti u podgorici. Treba li narod da cuti na to,da se čeka tamo neki plaćenik vukčević da se smiluje.
    Ima li evropa komentar na to ili da sačekamo još koji mjesec?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 299 of 304 FirstFirst ... 199249289295296297298299300301302303 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •