Results 1 to 25 of 104

Thread: Kupovina do 23 000 eur u CG?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ova alfa bas i nije velika a i nikad je neces prodat poslije bez da izgubis puno

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zabjeloooo View Post
    ova alfa bas i nije velika a i nikad je neces prodat poslije bez da izgubis puno
    To za prodaju i nije mnogo bitno, jer je vec obezbijedjano dje ce, kad se istrosi.

    Nego dje da gledam cijene? Mogu li se ovi modeli koje ste spominjali naci direktno u cg? I zar nije Honda Accord oko 30k? Gledao sam na mobile.de i nova je oko 30 i vise.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad sam nesto gledao na mobile.de . A6 quattro presao oko 100 000 moze da se nadje za ove pare odlican.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    BAR
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jos jedan sajt u Njemackoj.
    www.autoscout24.de/
    U Italiji.
    www.autoscout24.it/ita

    Moj ti je predlog da uzmes ovu Alfu,neces se pokajat.

  5. #5
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ma prvo dati 23 tisuce evricicicicica za jedan auto je mnoooogo a sto se nebi drogira kao ostala djeca
    salim se ali cinjenica je da je stvarno mnogo para evo sto nebi npr uzeo jednu novu novcatu oktaviju za te pare a za ostatak uzeo polovan opel fronteru pa jos da uzivas i u gradu i na planini, ako malo bolje pazaris fronteru onda mozes oba automobila da vozis godinu dana, ili da kupis fino neki plac pa da uzivas i odmaras a ostalo bi ti i za auto
    do 7-8K mozes da nadjes passata diesela ili benzinca a mozes da imas i nekog novoga plinasa ma sta hoces a da ne das tolike pare samo za jedan auto
    kada ulozis tolike pare u auto ti si ih zarobio i samo mogu da ti izgube na vrijednosti, umjesto toga kupi neki jeftiniji automobil a ostatak ulozi u neku nekretninu, trgovinu, ili kupi negdje neki plac, plati nesto organizuj nesto jer cak i ako se krece brzo 23 000 heroja u autu je zarobljen novac

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,213
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    ma prvo dati 23 tisuce evricicicicica za jedan auto je mnoooogo a sto se nebi drogira kao ostala djeca
    salim se ali cinjenica je da je stvarno mnogo para evo sto nebi npr uzeo jednu novu novcatu oktaviju za te pare a za ostatak uzeo polovan opel fronteru pa jos da uzivas i u gradu i na planini, ako malo bolje pazaris fronteru onda mozes oba automobila da vozis godinu dana, ili da kupis fino neki plac pa da uzivas i odmaras a ostalo bi ti i za auto
    do 7-8K mozes da nadjes passata diesela ili benzinca a mozes da imas i nekog novoga plinasa ma sta hoces a da ne das tolike pare samo za jedan auto
    kada ulozis tolike pare u auto ti si ih zarobio i samo mogu da ti izgube na vrijednosti, umjesto toga kupi neki jeftiniji automobil a ostatak ulozi u neku nekretninu, trgovinu, ili kupi negdje neki plac, plati nesto organizuj nesto jer cak i ako se krece brzo 23 000 heroja u autu je zarobljen novac

    Okle ti znash,mozhda on ima 4placa,6poslownih prostora,3apartmana
    i josh 12wozila..
    i treba mu josh jedno do 23iljade ojra

    pitao je choek shta mozhe da qpi..
    nie trazhio takaw odgowori
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica CENTAR ,Crna Gora MONTENEGRO
    Posts
    3,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne znam sto ste svi zabudalili pa mu predlazete nocu octaviu ,a3 i sl.

    neka kupi covjek nesto kao ovu alfu polovnu ili a6 ,a8 (ja bih izbjegava 2.5 tdi ima problem sa izdrzljivoscu ,3.3tdi a8 je mnogo bolji)
    moja preporuka bmw 330xd karavan

    lejpseg karavana nemoze bit ,ima 4 vuce ,ide mnogo dobro ,ekonomican
    a najveci plus mu je sto je BMW

    bmw je inace "njemacka ALfa Romeo"
    Last edited by 2_fAsT_4_YoU; 24-12-06 at 22:04.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    ma prvo dati 23 tisuce evricicicicica za jedan auto je mnoooogo a sto se nebi drogira kao ostala djeca
    salim se ali cinjenica je da je stvarno mnogo para evo sto nebi npr uzeo jednu novu novcatu oktaviju za te pare a za ostatak uzeo polovan opel fronteru pa jos da uzivas i u gradu i na planini, ako malo bolje pazaris fronteru onda mozes oba automobila da vozis godinu dana, ili da kupis fino neki plac pa da uzivas i odmaras a ostalo bi ti i za auto
    do 7-8K mozes da nadjes passata diesela ili benzinca a mozes da imas i nekog novoga plinasa ma sta hoces a da ne das tolike pare samo za jedan auto
    kada ulozis tolike pare u auto ti si ih zarobio i samo mogu da ti izgube na vrijednosti, umjesto toga kupi neki jeftiniji automobil a ostatak ulozi u neku nekretninu, trgovinu, ili kupi negdje neki plac, plati nesto organizuj nesto jer cak i ako se krece brzo 23 000 heroja u autu je zarobljen novac
    Odem na IT forum, i trazim da mi predloze aparat koji ima dobar objektiv, i preko 5mpx, do 600-700 eur, a oni me svi napanu da kupim aparat od 100 eur i citam knjige o fotografiji, iako meni treba aparat da slikavam specificne fotografije koje samo ovo sto gore navedoh moze da odradi.

    Mislim da je poruka jasna

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica CENTAR ,Crna Gora MONTENEGRO
    Posts
    3,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    super si to reka ,svi vode brigu sto ces ti sa tvojim parama a ne gledaju da te posavjetuju

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spale View Post
    To za prodaju i nije mnogo bitno, jer je vec obezbijedjano dje ce, kad se istrosi.

    Nego dje da gledam cijene? Mogu li se ovi modeli koje ste spominjali naci direktno u cg? I zar nije Honda Accord oko 30k? Gledao sam na mobile.de i nova je oko 30 i vise.
    Pezo, Reno, Audi, Honda, sve to imas u Pg....

    Sto se Accorda tice imas ga za 23-24K dizel sa opremom .... 30 000 i vise ti kosta typeS sa svim mogucim igrackama na i u autu


  11. #11
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zabjeloooo View Post
    ova alfa bas i nije velika a i nikad je neces prodat poslije bez da izgubis puno


    Izvini , placaju li tebi da pricash takve stvari?
    Ova Alfa je dovoljno velika i komotna, udobnija je od audoga i jeftinija da ne pricam koliko je je ljepshe vozit no gre pomenutog, plus ima sve sto momak trazi (visocija od zemlje,dizel,robusna, stredljiva.....)

    p.s. Mislim da se potpuno nova crosswagon alfa ne moze uzet za te pare, ali mozesh pokushat (ima tu fora, poshto sad izlazi iz proizvodnje, pa da se odrade par zestokih popusta..)
    Last edited by brzi_pas; 24-12-06 at 20:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prirucnici, materijali, fotografska oprema, prodaja i kupovina
    By CACANKA in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 2356
    Last Post: 15-04-23, 11:42
  2. Online kupovina u Podgorici
    By mikica1972 in forum Centralni
    Replies: 38
    Last Post: 04-12-11, 14:59
  3. Online kupovina
    By Laki_Luciano in forum Internet
    Replies: 122
    Last Post: 13-05-10, 08:17
  4. Hitna kupovina auta !!!
    By sparco in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 51
    Last Post: 22-12-06, 13:34
  5. kupovina
    By Grad Heroja in forum Ostali oglasi
    Replies: 20
    Last Post: 17-08-04, 18:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •