Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 58

Thread: prva ljubav zaborava nema

  1. #26
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,464
    Thanks Thanks Given 
    766
    Thanks Thanks Received 
    2,247
    Thanked in
    1,700 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cazas_plavooki View Post
    Hmmm prva ljubav....
    Ona je imala 12 a ja 6, moj ujak je ozenio njenu sestru... Ona je bila nesto najljepse u zivotu... Naucila me da pisem cirilicu ... Nove godine smo cekali zajedno djelili smo isti krevet... Poceo je rat... Smrc.... Ona je ostala jednako lijepa... 7 godina kasnije opet smo se sreli, na njenoj svadbi... Smrc, I opet je bila jednako lijepa... I ja sam plakao, kud se udade tako mlada, i djole balasevic mi je bio rame za plakanje (Jesen Stize dunjo Moja :P)... Kad sam joj dao poklon, pogledala me onako sretna, a ja ni 5 ni 6 a zasto nisi cekala mene ... Ona se zacrveni i nije joj bilo pravo. I tako je plesala sa mnom na dan njenog vjencanja, i na kraju sam je morao poljubiti
    I danas se cujem sa njom, i ona ima bebu i ja bih da placem sada...
    rasplaka me...pa kazu da ima Boga!!!nema ga!!!

  2. #27
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,493
    Thanks Thanks Given 
    5,620
    Thanks Thanks Received 
    5,121
    Thanked in
    2,132 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cazas-plavooki
    Originally Posted by Cazas_plavooki
    Hmmm prva ljubav....
    Ona je imala 12 a ja 6, moj ujak je ozenio njenu sestru... Ona je bila nesto najljepse u zivotu... Naucila me da pisem cirilicu ... Nove godine smo cekali zajedno djelili smo isti krevet... Poceo je rat... Smrc.... Ona je ostala jednako lijepa... 7 godina kasnije opet smo se sreli, na njenoj svadbi... Smrc, I opet je bila jednako lijepa... I ja sam plakao, kud se udade tako mlada, i djole balasevic mi je bio rame za plakanje (Jesen Stize dunjo Moja :P)... Kad sam joj dao poklon, pogledala me onako sretna, a ja ni 5 ni 6 a zasto nisi cekala mene ... Ona se zacrveni i nije joj bilo pravo. I tako je plesala sa mnom na dan njenog vjencanja, i na kraju sam je morao poljubiti
    I danas se cujem sa njom, i ona ima bebu i ja bih da placem sada...
    kako si ti pukao covjece. :devil: Znao sam ja da sa tobom nije nesto u redu, pedofilu jedan :devil:
    -----------------------------

    heh, ja sam u prvom osnovne se zaljubio u jednu Mariju i Milicu u o.s. u Baru. Interesatno je sto sam nakon toliko godina sreo Milicu na fakultetu, upisali smo isti fax, i prepoznala me Trebam li da napominjem da je cura fenomenalna i najbolji student A nisam je gledao od drugog osnovne, i prepoznala me kao 10 godina starijeg.
    E, ali sada nisam zaljubljen u nju

    Ali, to nije prvo zaljubljivanje, prvo zaljubljivanje pripada nekoj curici u Tivtu, kojoj je otac drzao prodavnicu, imali smo iti broj godina, zaboravio sam ime.
    Last edited by Antares; 06-10-06 at 21:39.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    hahah eo kad ste se svi otvorili
    ja moram da priznam da je moja prva ljubav bio
    Bajaga
    bila sam u stanju sa pine 3 godine da pobjegnem od kuce i udam se za njega
    elem,
    mozete li samo zamisliti scenu derista od 3 godine koje vristi bajaga ozeni me
    nema nego sam rodjena grupika
    i sada posle nekih godinu dana od moje ludacke ljubavi upoznam ja tog bajagu dok su zbijali sale na taj racun ja sam se vjesto skrivala iza tatine noge...
    cini mi se da sam tada prvi put u zemlju propala i pozeljela da me nema( da da mnogo prije puberteta sam ceznula i patila)
    ali me je naucilo oke su stariji al ne toliko i sada kad vidim bajagu pa pogledam u sebe pomislim pa dobro de dje ti je pamet bila(a tek oci a tek usi;P)

    moja sledeca prva ljubav je nastupila kratko posle toga trajala je malo grace od predhonde. zavsila se istom recenicom

    naredne prve ljubavi su bile zarko lausevic, endi garsija,(bila sam ja zaljubljena i uz Zvijer iz crtica ljepotica i zvijer;p)
    voljela sam i princa drakulu i trbosjeka i dr. zivaga i jesenjina i puskina tolstoj mi je bio ujak ljubav
    a onda sledece moje prve ljubavi i ceznje su bile
    Pikaso, klimt, matis, dali(mmmm) kle,miro....
    sledeca serija prvih ljubavi je bila medju filozofima
    a onda opet malo pjesnika pisaca i slikara..

    ja sam vam imala prvih ljubavi koliko svadbena torta filova ( danas moram priznati potajno ceznem za jednim cavazzom i onim likom sh se sad razisao s penelope kruz ahahah)
    salu na stranu
    pored svega ovoga u ove filove sam i dalje zaljubljena i dalje ih smatram prvim ljubavima dok trazim onu pravu...
    a ako je ne nadjem uvijek imam ove stare prve koje zaborava nemaju
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  4. #29
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    uh,kad pomenu tu zaljubljenost u likove iz filmova, serija,ja sam bila nekoliko godina zaljubljena,ludacki,u Kabira Bedija,gluca koji je glumio naslovnu ulogu u seriji "Sandokan".
    mogu vam rec da sam ga sanjala,mastala o njemu i bila spremna da se udam istoga momenta iako sam bila jako mala.
    eee,sad kad ga vidim jope bi ga posedovala!

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ah da zabopravih da pomenem moju prvu ljubav koja mi je poslala poljubac
    goran visnjic hehe divno sjecanje sad uvijek kad prolazim tom ulicom ocekujem da opet zakuca na staklo prozora restorana i dune jedan poljubac u pravcu ovog kretena koji trazi svoj lik u izlogu
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  6. #31
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvao se (mozda se i dalje zove) Boshko.
    Uvijek sam mu prebachala svoje makarone koje su btw bile najukusniji obrok u vrticju (pored pasulja) u znak naklonosti.:mrgreen:
    Volio je te makarone...
    Jurili smo se oko stola, imao je divnu muskulaturu!:lolblue:
    Porstirao je svoj portabl krevet uvijek pored moga..i tako smo se ja i on dok su svi ostali spavali, jubili usta na usta...:lolblue:
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  7. #32
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    fenomenalno! Pravo djecje ponasanje i definitivno najsladje doba.
    Mogu da zamislim "strah" da neko ne otkrije te ceduljice na kojima su bile najnaivnije rijeci dvoje "ljubavnika"

    Ovo me podsjeti na jedan dogadjaj sa mojim sinom od 8 godina!napisao je djevojcici iz odjeljenja ceduljicu (a ja je slucajno nasla u svesci) na kojoj je pisalo,stampanim slovima,djecjim nejednakim slovima,u jednom velikom srcu:

    NEVENA JA TE VOLIM
    NAJVISE
    VISE NEGO MAMU I TATU
    I NEGO SVE
    OCES LI DA MI BUDES DJEVOJKA!!!

    Danima sam se smijala:lolblue::lolblue::lolblue:
    huh ne mozes ni da zamislis kako je bilo tesko izmisliti svaki dan novi nacin razmjenjivanja tih ceduljica narocito poslije njegovog rodjendana na kom sam mu ja poklonila jednu uramljenu sliku na kojoj je pisalo "you + me", i onda su poceli da nas zezaju one cure "bullies", koje su naj face u skoli, vjeruj, pakao smo prozivljavali nekad:-) E i jos nesto- nisu to bile "ceduljice", nego bogami obicno po 2 velika lista A4 sveske, zdupljeno 8 puta, da ispadne sto manje da bi se moglo umetnut nedje:-)))

    A tvoj sin je faca, djeca su obicno zaljubljena u jednu djevojcicu/djecaka u odjeljenju, i onda se salju pisma i cuda:-))))))
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  8. #33
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    imamo mi jos tih "ispada" ljubavnih i ne bi covjek vjerovao da i oni ,tako mali bas pate kad se zaljube ali ih i brzo prodje.Nova "zrtva" se brzo pojavi

    Kad sam imala 13 godina,bila sam smrtno zaljubljena u jednog momka od 24 god.Cinjase mi se da je pra-prastar za mene pa sam tu ljubav krila kao zmija noge.Mislim da nijesam imala hrabrosti da se povjerim ni najboljoj drugarici,koliko me je mucila ta razlika u godinama i sto je najsmjesnije,stvarno sam mislila da se i ja njemu dopadam!
    Sad kad razmislim o tome svatam da sam bila pravo derle i stvarno se momak od 24 god nije imao u sto zaljubit!:lolblue:

  9. #34
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    BAR
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze da se preboli ali ne moze da se zaboravi...uvjek me neke pjesme neka mjesta i milion drugih detalja podsjete ne prvu ljubav...
    All We need is LoVe ...

  10. #35
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Putteridge Bury Campus
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moja prva ljubav je moja jedina ljubav,i jos traje!
    "A genius can't be forced; nor can you make an ape an alderman."-G.B.Shaw

  11. #36
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lupercus View Post
    Moja prva ljubav je moja jedina ljubav,i jos traje!

    Znaci, ti si taj srecnik.. Cuvaj je...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #37
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lupercus View Post
    Moja prva ljubav je moja jedina ljubav,i jos traje!
    trajala do prije 2 godine believe it or not ''imao je oci boje vena,boje vena,boje Dunavaa...'' zvao se Danilo i dan danas me uhvati da mu pjevam "ne ne nevodis me rado na na na kolace Dado,kazi meni Danilo sta li te je ranilo,Dado ooo Dado" hahah :mrgreen:
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prva ljubav zaborava nema. Evo se i DPS i SNP u Kolashin opet zaljubishe, a ne ja sa mojom prvom ljubavi
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Joza kucica
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hihihihihihi moja prva simpatija da se secam a sigurno ih je i prije bilo je u
    I osnovne jedan Marko koji je isao samnom u odeljenje
    tokom cele osnovne imala sam simpatije obicno su to bili oni koji su ponavljali par puta i bili glavne face
    i need 2 be reassured every second of the day how brilliant i am - Jonathan Rhys Meyers

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Condor, nemoj da pasas...
    Kako sam ja pedofil kad je ona od mene starija 6 godina bila????
    Sve je to iluzija...
    Nema boga... I sve ljubavi su tuzne, a moja najtuznija smrtz
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  16. #41
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cazas_plavooki View Post
    Condor, nemoj da pasas...
    Kako sam ja pedofil kad je ona od mene starija 6 godina bila????
    Sve je to iluzija...
    Nema boga... I sve ljubavi su tuzne, a moja najtuznija smrtz
    nije! ova tvoja je ziva bogu fala.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    nije! ova tvoja je ziva bogu fala.
    Jest ali je nema vise, mislim ljubavi... "prevazisli" smo se... A smjesno je to da sve do 13 godine ja sam tvrdio da imam djevojku i da ona mene ceka... I zamisli da sam bio jos vise zaludan te sam se cuvao za nju... Pa vidji mislim da bi je ubio na dan njenog vjencanja ...
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default Prva ljubav

    Sjecate li se svoje ’’prve ljubavi’’?
    Da li se zaboravlja , sjetite se nekad kako je to bilo?

    Da li vam je nesto ostalo u srcu i danas na pomisao...prva ljubav....
    ima i ona stara...’’prva ljubav zaborava nema’’.....
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  19. #44
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam nekolike prve ljubavi... :mrgreen:
    svaka je prva na svoj nachin...
    i pamtim, naravno...
    ne sve, i ne kristalno jasno, al feeling je tu
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    prva ljubav...
    Bijah mlad ka Bambi,sa skolom odosmo u nesretno odmaraliste u gradicu Sutomoru.Bjese i ona tamo.Lijepa ka vila.Boze kad se sjetim,kad sam je onako plav i buckast gledao...Bila je sladja no ...
    Uh...Pa legnemo u spavaonu,i cijelu noc mislim ocu li je ujutro vidjet...I danima je bila meni tu pored,ali...
    Izazivala me...I zadnjeg dana skupih hrabrosti da pridjem...Dajte mi PLAZMU...I danas smo u ljuabvi
    Ah moja prva ljubav
    prva ljubav bila je Jelena D.I tada u to nesretno Sutomore je cmoknuh u obrazscic...Kasnije smo se sreli nedje u 7. ili 8. osnovne,i nismo se ljubili u obraz...
    Sjecam se...
    No dobro,cujem da je danas nedje daleko...
    Last edited by rain_wind_storm; 19-01-07 at 15:51.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  21. #46
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Moja prva ljubaF je bio sin mamine prijateljice,Marijan.To je bila ljubav na prvi pogled,iako se samo sjecam njegove tamno smedje kosice i frizure "na tecju ili lonac" ..
    Jednog lijepog ljetnjeg dana ,dok sam sjedala u hladu loze ispod kuce,dosa` je maro i donio mi veljiiiiikuuuuuuu cokolaaaduuu Najljepse zelje ( koja mi je i danas najljepsa cokolaTa) i zaprosio me
    Ja sam pristala ,ali pod uslovom da ne kaze nista mojoj mami jer bi me zezala posle,ali on, torokusa je morao da otrchi i svima u kuci kaze da smo se "uzeli" ... ..Ubrzo sam se uselila iz tog grada i vise se nismo vidjeli ...
    Ponekad uhvatim sebe ,kad me put nanese u njegov grad ,da gledam kroz prozor u pravcu njegovog doma ..(najvjerovatnije nekadasnjeg )
    A ljubaF koja je jaca i koja jos traje, desila mi se u 3.raz. osnovne ,kad sam prvi put gledala Orkanske Visove i prelijepog Hitklifa ( tj Ralph Finnesa ... ) ...oh la laa....


  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..................!

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post

    naredne prve ljubavi su bile zarko lausevic, endi garsija,(bila sam ja zaljubljena i uz Zvijer iz crtica ljepotica i zvijer;p)
    voljela sam i princa drakulu i trbosjeka i dr. zivaga i jesenjina i puskina tolstoj mi je bio ujak ljubav
    a onda sledece moje prve ljubavi i ceznje su bile
    Pikaso, klimt, matis, dali(mmmm) kle,miro....
    sledeca serija prvih ljubavi je bila medju filozofima
    a onda opet malo pjesnika pisaca i slikara..
    I, naravno, Dzej!

    Ja sad bas nesto razmisljam....i preslazuci memorijske fajlove od onog poljupca "u usta" (od igre) u prvom osnovne sa djevojkom (tada curicom) koja je poslije izrasla u jednu od najljepsih Cetinjanki (poslije kojeg su me, cisto uzgred, trljali jer nisam znao sto me snaslo), preko onih prvih iskustava koja se tesko mogu nazvati ljubavima, a jos teze vezama, do jednog sasvim posebnog odnosa koji je ucinio da na jedan odredjen period (potiskujuci bolno saznanje da se toj predstavi naslucivao zadnji cin onog trena kad je pocela zbog apsolutne "nekompatibilnosti karaktera") ipak, izgubim glavu i osjetim sto znaci kad ne mozes da zamislis da odredjena osoba nije dio tvog zivota.

    E sad.... moze li se to nazvati pravom Prvom Ljubavi....ne znam i ne usudjujem se da analiziram/definisem, jer bi znacilo da moram uzeti album sa slikama, a onda od vecerasnjeg izlaska i prelijepih poruka koje u neogranicenim kolicinama saljem onima za koje znam da ce ih cijeniti ne bi bilo nista....

    p.s. Ispade ovo jos jedan post, a samo sam htio da Tijani kazem za Dzeja.... sprdnja!
    Caesar`s wife must be above suspicion

  23. #48
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prva ljubav...bilo ih je vishe....Ja najvishe pamtim prvi poljubac
    Kraj 8 razreda...polumatura...i taj poljubac hahaha... uvijek se ismijem kad se sjetim...Posle tog prvog poljubca ja sam se (da oprostite) ispovracala i "raskinula" s njim...a svidjao mi se nenormalno... Nije mi se svidjelo ja sam to bila zamisljala malko drugacije
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  24. #49
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prava ljubav zaborava nema,vazda bilo i ostace.Prvi poljubac,prvi dodir muskarca,ma sve,sve se pamti

  25. #50
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prva ljubav... rodila se u 8.razredu, zbog njega upisah ekonomsku skolu, i tu bi svega i pricanja i nepricanja, i ljubavi i ponekad mrznje i drzala nas bogami do 4. srednje do prije maturskog Ko je znao njega znao je i mene, i obrnuto. LjubaF to bi bogami, voljeli smo se a sad kad pogledam skoro pa da je i platonska bila Samo nek sam zdravo a?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Da li je Isus Bog?
    By Mabus in forum Religija i filozofija
    Replies: 301
    Last Post: 15-03-08, 10:19
  2. Naivnost ili proracunatost...?
    By Argonaut in forum Ljubav
    Replies: 162
    Last Post: 19-06-06, 12:58
  3. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28
  4. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •