Page 400 of 703 FirstFirst ... 300350390396397398399400401402403404410450500 ... LastLast
Results 9,976 to 10,000 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #9976
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moracikus je ozbiljan momak, čekamo ga da pruži dokaze da se ovaj poraz desio. Oči međunarodne zajednice su uprte u njega.
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  2. #9977
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja citah malo neke strane forume po nagovoru kolege umeka i naidjoh na ovo od strane tipa iz Makedonije
    Montengero is probably the most hyped team in this tournement. Two years ago they were a total medal contender by some experts and They indeed beat us in their first game in overtime but after that nothing. This time the same story just because of one very good qualifier campaign they again are a top6 team by some experts...Macedonia will beat them just like Bosnia 100% They are nowhere near our teamplay and creativity and its a mystery for me how a team like them who played just one eurobasket can be some sort of contender in this group.

  3. #9978
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Da meni neko hoce objasniti Makedonce... Oni kao da na nekim drogama igraju za nacionalni tim. Gledam protiv BiH, fakin Cekovski, po kome su se izivljavali redom svi centri ABA lige, daje 33 poena, uz sut 5/5 za tri. Braca Stojanovski isto, kao na baterije. Ilievski se raspada cijele sezone u Cedeviti, a na EB se mogu kladiti da ce imati jedno 60% suta za tri, uz min 5 uzetih suteva po mecu. Bo je bio ocajan cijele sezone u Feneru, a u pripremama za MKD rastura.

    Sta u sportu znaci zalaganje, zelja i volja...

    Ali, dobijamo ih 100%
    Last edited by johnny bravo; 29-08-13 at 16:26.
    In vino veritas

  4. #9979
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Skopje
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Da meni neko hoce objasniti Makedonce... Oni kao da na nekim drogama igraju za nacionalni tim. Gledam protiv BiH, fakin Cekovski, po kome su se izivljavali redom svi centri ABA lige, daje 33 poena, uz sut 5/5 za tri. Braca Stojanovski isto, kao na baterije. Ilievski se raspada cijele sezone u Cedeviti, a na EB se mogu kladiti da ce imati jedno 60% suta za tri, uz min 5 uzetih suteva po mecu. Bo je bio ocajan cijele sezone u Feneru, a u pripremama za MKD rastura.

    Sta u sportu znaci zalaganje, zelja i volja...

    Ali, dobijamo ih 100%
    Pa to je ***** kad je nasa reprezentacija podcenjena... A na primjer Crna Gora i Srbija prepreprecjeneti... I vi isti kao Srbi... Kao prvo ima tu kvaliteta, nije sve onako "igrati na nekim drogama bla bla"... Pero Antic nije ni igrao sa Bosancima... Bo jek bio na 7 koseva sut katastrofa... Sta znaci da ima tu drugih igraca Grcka pobjedecena takodjer nakon njihov skor 5-0 u pripremama... Kraju krajista mi smo 4 u Europi i u Sloveniji bicemo sa cjelom ekipi is Litve... Bosna i Crna Gora nemaju rezultata na prvenstva... Bukmejkere kazu da je Crna Gora treci favorit u skupini... Koji ste vi sta ste uradili na prvenstva? U Litvu ste bili medju zadnij i zadnji u skupini. Makedonija je daleko iskusnija repka nego Crna Gora, Bosna, Letonija... Hajd molim te, sacekaj 4 septembra...
    Last edited by Makedonec; 29-08-13 at 18:39.

  5. #9980
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makedonec View Post
    Pa to je ***** kad je nasa reprezentacija podcenjena... A na primjer Crna Gora i Srbija prepreprecjeneti... I vi isti kao Srbi... Kao prvo ima tu kvaliteta, nije sve onako "igrati na nekim drogama bla bla"... Pero Antic nije ni igrao sa Bosancima... Bo jek bio na 7 koseva sut katastrofa... Sta znaci da ima tu drugih igraca Grcka pobjedecena takodjer nakon njihov skor 5-0 u pripremama... Kraju krajista mi smo 4 u Europi i u Sloveniji bicemo sa cjelom ekipi is Litve... Bosna i Crna Gora nemaju rezultata na prvenstva... Bukmejkere kazu da je Crna Gora treci favorit u skupini... Koji ste vi sta ste uradili na prvenstva? U Litvu ste bili medju zadnij i zadnji u skupini. Makedonija je daleko iskusnija repka nego Crna Gora, Bosna, Letonija... Hajd molim te, sacekaj 4 septembra...
    Druze ajde nemoj zajebavat - Makedonci i Kosarka! pa 10 godina se nista mogli plasirat na EP jbt! Mi jesmo mlada reprezentacija, ali sa daleko vise potencijala nego u vasim redovima! Do sad imamo jedno ucesce na EP od isto toliko mogucih kralju! Proslo EP smo bili neiskusni i to jos sa trenerom koji jednostavno nije kapacitet za repku, narocito ne kakvu je izgradio Dule Vujosevic.

  6. #9981
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Skopje
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Druze ajde nemoj zajebavat - Makedonci i Kosarka! pa 10 godina se nista mogli plasirat na EP jbt! Mi jesmo mlada reprezentacija, ali sa daleko vise potencijala nego u vasim redovima! Do sad imamo jedno ucesce na EP od isto toliko mogucih kralju! Proslo EP smo bili neiskusni i to jos sa trenerom koji jednostavno nije kapacitet za repku, narocito ne kakvu je izgradio Dule Vujosevic.
    Pa vi ste bili precjenjeni i za prvenstvo u Litvu 2011, bukmejkere vas stavali u naprijatnijih iznenadjena kao i sigiran prolazak grupe... Ja kazem da ste vi precjenjeni a Makedonija je podcenjena. Prvi tvoj pasus je dokaz tog javnog misljenja... Sacekajmo bar do prvi duel, pa ondak komentarisemo, vi ste i u ovih pripremama bili ocajni... Zato te pitam koji ste vi, sta je ovaj vas sastav uradio, pa da je u prvih favorita grupe cak i za iznenadjene na prvenstvo...

    Ja ovo ne pisem za da provociram, vec pitam zasto ste vi favoriti, sta ste uradili, ko ste prosli na prvenstva, ili ste mozda Srba pa ako je tako odnak imate pravo kad kazete da ste kosarskaska velesila...

  7. #9982
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako druze, da ti objasnim par stvari:

    - Mi smo poceli tek 2008 (ako se ne varam) da igramo B diviziju - naravno dominantno je prosli
    - Prvo prvenstvo koje smo igrali je bilo sa 2011. i to sa Dejanom Radonjicem na celu reprezentacije, koju je formirao Dusko Vujosevic koji je otisao u CSKA - svi znamo da tim koji napravi Dusko tesko moze uspjesno voditi bilo ko drugi
    - Niko ne kaze da smo favoriti, vec smo ravnopravni i sa Makedonijom i sa Bosnom, dok smo bolji od Latijve, gori od Srbije i Litvanije - sve ovo ne znaci da ce takvi rezultati biti - ovo je sport i u njemu ne pobijedjuje uvijek ekipa koja objektivno ima vise kvaliteta
    -hypovani smo sve dok se mislilo da ce Pekovic igrati, zato sto sa njim smo imali ubjedljivo najjaci reket na ovom EP, i da on igra ja bi kucu stavio da cemo proci grupu i to sa drugog mjesta minimum - vise nas niko ne smatra favoritima
    -Pripremne utakmice su pripremne i rezultat nije mjerilo, pa stoga vasa pobjeda protiv Grcke sa pola kosa razlike nije nikakav rezultat, obzirom da ih je Bosna tukla i sa 7 razlike, sto nam govori da su oni taj turnir iskoristili iskljucivo da vide neke druge opcije. Zato su sada na zavrsnim pripremnim utakmicama pocijepali istu Bosnu ka etiopljanin unicef-ov paket!
    -Nismo Srbi, ali koliko smo svijetu kosarke dali je definitivno vise nego Makedonija i za vas JESMO VELESILA u kosarci, a i u svim ostalim sportovima osim rukometa
    -Isto tako moram reci da faktor koji vas gura na dalje jeste Bo i niko drugi, jer on je taj koji rijesava

    Isprovocirao si me, mozda sam malo ostar u mojim argumentima, nemoj zamjeriti.

  8. #9983
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    razbila ih Buducnost. Capin 25p, 10 ass, Mihailovic 22 (5 zakucavanja) Subotic 15 , 10 skokova

    Raspad sistema izgleda
    hahaha ćapin 10 asistova, nije ih toliko ukupno imao cijele sezone :welcoming:

  9. #9984
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pobjede makedonaca protiv grka u prijateljskim utakmica ne čude, jer se makedonci žestoko nalože protiv njih iz svima nama poznatih razloga. ne bi me čudilo da su svjesno podigli formu za ovaj meč i time rizikovali slabiji start prvenstva

  10. #9985
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    loze se - tu se slazem, ali isto su i Grci kombinovali. Jer eto Bosanci se nesto ne loze previse, pa ih razbucase ka sebi ravne.

  11. #9986
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja imam par pitanja za naseg makedonskog kolegu, bez ikakve namjere da provociram.

    Da li je po vama plasman Makedonije na proslom Eurobasketu bio realno dostignuce Makedonske reprezentacije ?
    Da li mislite da ce druge reprezentacije imati ozbiljniji pristup ovaj put kad budu igrali protiv vas buduci da ste na proslom EP bili nepoznanica i napravili dobar rezultat i na taj nacin vase igrace ucinili poznatijim javnoscu?
    Da li ce ti isti igraci biti u mogucnosti da odigraju taj turnir jednako dobro kao i prije dvije godine?

  12. #9987
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makedonec View Post
    Pa to je ***** kad je nasa reprezentacija podcenjena... A na primjer Crna Gora i Srbija prepreprecjeneti... I vi isti kao Srbi... Kao prvo ima tu kvaliteta, nije sve onako "igrati na nekim drogama bla bla"... Pero Antic nije ni igrao sa Bosancima... Bo jek bio na 7 koseva sut katastrofa... Sta znaci da ima tu drugih igraca Grcka pobjedecena takodjer nakon njihov skor 5-0 u pripremama... Kraju krajista mi smo 4 u Europi i u Sloveniji bicemo sa cjelom ekipi is Litve... Bosna i Crna Gora nemaju rezultata na prvenstva... Bukmejkere kazu da je Crna Gora treci favorit u skupini... Koji ste vi sta ste uradili na prvenstva? U Litvu ste bili medju zadnij i zadnji u skupini. Makedonija je daleko iskusnija repka nego Crna Gora, Bosna, Letonija... Hajd molim te, sacekaj 4 septembra...
    Naljuti li se to?

    U Litvaniji ste bili najvece iznenadjenje. Napravili ste cudo. I svaka cast na tome. Ali, 'ajd da pokusamo da budemo objektivni: sta je realnije, polufinale EP i egal utakmica sa Spancima, jednom od 2 najbolje generacije u Evropi svih vremena, ili poraz od Nigerije u kvalifikacijama za OI? Moja poenta, odskocili ste u Litvaniji, napravili strasnu hemiju u timu, poklopile su se kockice, ali, let's face it, svi vasi igraci su odigrali utakmice karijera u te 2 nedjelje, na gornjim granicama svojih mogucnosti. Takve partije u klubovima vise nikad nisu ponovili (a vjerujem ni prije). Evo, reci mi kad je Cekovski u zivotu dao 33p i sutirao 5/5 za tri? Ukljucujuci i mladje kategorije i treninge

    Moj post je trebalo shvatiti kao pohvalu i divljenje vasoj reprezentaciji, tacnije timskom duhu, zelji koja je evidentna kad vasi igraci igraju za nacionalni dres. A zadnja recenica ('dobijamo vas 100%') je bila polu-sala, jer stvarno vjerujem da mozemo da vas pobijedimo, ali, naravno, vece sanse su na vasoj strani.
    Last edited by johnny bravo; 29-08-13 at 20:11.
    In vino veritas

  13. #9988
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    makedonci su vazda bile naše mušterije, dobili smo ih u svim prijateljskim, kao i na prvenstvu kad je bila najača makedonija ikad. mislim da nijedna ekipa u našoj grupi neće imati 6-0, čak ni 5-1 jer se igra iz dana u dan i na prošlo prvenstvo je bukvalno svako svakog dobijao. prolazili su oni najkonstantiji.

  14. #9989
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    loze se - tu se slazem, ali isto su i Grci kombinovali. Jer eto Bosanci se nesto ne loze previse, pa ih razbucase ka sebi ravne.
    ne znam jesi li me svatio, makedonci imaju pik na bugare, jer ih ovi ne priznaju zbog imena
    edit:grke pardon :dejection:
    Last edited by glup_ka_tocak; 29-08-13 at 20:25.

  15. #9990
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_tocak View Post
    ne znam jesi li me svatio, makedonci imaju pik na bugare, jer ih ovi ne priznaju zbog imena
    edit:grke pardon :dejection:
    Naravno da sam te shvatio ;-) samo sam konstatovao da su ih i Bosanci dobili jos lakse, a nije da se loze ka Makedonci, sto me vodi do zakljucka da su Grci kombinovali, jer realno i objektivno Grcka je za klasu bolja reprezentacije i od BiH i od Makedonije.

  16. #9991
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Naravno da sam te shvatio ;-) samo sam konstatovao da su ih i Bosanci dobili jos lakse, a nije da se loze ka Makedonci, sto me vodi do zakljucka da su Grci kombinovali, jer realno i objektivno Grcka je za klasu bolja reprezentacije i od BiH i od Makedonije.
    makedonci su inače veseo i euforičan narod, podsjećaju me na japance. ilijevski je i u bukvalnom smislu japanac. inače mislim da će grci lagano igrat finale, i to protiv španaca

  17. #9992
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makedonec View Post
    Pa vi ste bili precjenjeni i za prvenstvo u Litvu 2011, bukmejkere vas stavali u naprijatnijih iznenadjena kao i sigiran prolazak grupe... Ja kazem da ste vi precjenjeni a Makedonija je podcenjena. Prvi tvoj pasus je dokaz tog javnog misljenja... Sacekajmo bar do prvi duel, pa ondak komentarisemo, vi ste i u ovih pripremama bili ocajni... Zato te pitam koji ste vi, sta je ovaj vas sastav uradio, pa da je u prvih favorita grupe cak i za iznenadjene na prvenstvo...

    Ja ovo ne pisem za da provociram, vec pitam zasto ste vi favoriti, sta ste uradili, ko ste prosli na prvenstva, ili ste mozda Srba pa ako je tako odnak imate pravo kad kazete da ste kosa;rskaska velesila...

    Evo ti ga jos bolje objasnjenje zasto nas favorizuju:

    Мислам дека на вас што се жалите за Црна Гора не ви е многу јасно зошто Црна Гора ја сметаат за јака. Нема никаква врска ниту со Пековиќ/Вучевич ниту со некоја си врска со времето кога беа со Србија. Ги сметаат за јаки бидејќи во последните официјални натпревари, а тоа беа квалификациите за првенството, беа убедливо најдобра селекција од сите оние кои преку квалификации стигнаа до првенството а тоа се 16 од 24. На тие квалификации имаа 10 победи на 10 натпревари, а беа во најтешата група со Србија и Израел меѓу другото. Притоа на тие натпревари играа без НБА играчите (значи без Пековиќ и Вучевиќ). Е затоа се јако рангирани, бидејќи по секоја логика најјакиот квалификант + Вучевиќ е јака селекција. Како ќе поминат на превенството не знам тоа ќе видиме, ама воопшто не е чудно зошто многу експерти имаат високо мислење за нив. Впрочем заради квалификациите и Италија е релативно високо рангирана (тие беа втори најдобри), иако немаат некои позначајни резултати на репрезентативно ниво во последно време, а имаат и доста откажувања. Ако пријателските натпревари се некој знак за квалитет, тогаш не може по никоја логика да се игнорираат последните официјални натпревари на кои сериозно се играло за победа.

  18. #9993
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i bwin ustvari favorizuje Makedoniju protiv CG:

    https://sports.bwin.com/en/sports/7/...ge=0&sportId=7

    A da bude prvi u grupi bet365 veli da imamo iste sanse sa Makedonijom:

    http://www.bet365.com/home/FlashGen4...06311866402626

  19. #9994
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Evo i bwin ustvari favorizuje Makedoniju protiv CG:

    https://sports.bwin.com/en/sports/7/...ge=0&sportId=7

    A da bude prvi u grupi bet365 veli da imamo iste sanse sa Makedonijom:

    http://www.bet365.com/home/FlashGen4...06311866402626
    vayda im hvala sa 100 e da se ispostuje
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #9995
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ...večeras u živa istina gostuje Luka Pavićević na atlas tv...

  21. #9996
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    160
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I na Prvoj tv

  22. #9997
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E to se mora odgledati noćas!

  23. #9998
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Danas bi trebao spisak da izadje najvjerovatnije, i znace se ide li Rice ili Rochestie, pa mozda nesta opsirnije o toj temi plus standardna prica o podizanju euforije bude kod Sukovica.

    edit:Izgleda da je izasao jos sinoc, Rice ide na Eurobasket, Rochestie otpao.Clanka nijednog nema na internetu po portalima nasim sto dokazuje koliko se prati nasa reprezentacija.

    http://kscg.me/index.php?option=com_...ije&Itemid=122
    Last edited by MrTwister; 30-08-13 at 09:38.

  24. #9999
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iiiii Marko Popovic ide na eurobasket uiiiip, pripremi peskir Masjoni
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  25. #10000
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Copywrite View Post
    iiiii Marko Popovic ide na eurobasket uiiiip, pripremi peskir Masjoni
    Moraju se coeku obezbjediti neki highlightsi Patty Millsa i Kenija Bazemora da nas ne obruka tamo

Page 400 of 703 FirstFirst ... 300350390396397398399400401402403404410450500 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55049
    Last Post: 04-05-24, 19:09
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •