Ohhhh, man.

Vazda je bilo najteze poceti, ali kada se razmasem sa perom ne mogu da stanem. Sve dok mi ne fali mastila. Milijana pisi 'vako:

Prolom oblaka nad CrnomGorom nije sprijecio par stotina ljudi da se dovuku do Kotora da cuju sto sto Gile, Cule, Montek(ch) i Vlado Markovic imaju da ponude za godisnjicu braka. 5 godina otkako su se ovi momci vjencali drmaju membrane zvucnika sirom CrneGore. Nije ni sinoc bilo razlike.


Usao sam tamo oko 11.30 i na veliko iznenadjenje nijesam platio ulaz! Fala na tome - kome god treba da se zafalim, ustedjeli ste nam 10e. Mi smo to ionako kompenzovali na piva kasnije, ali nebitno. Na donjem podijumu pikirali smo jedan naizgled sasvim obican cosak u odlucili da se tu ugnijezdimo. Atmosfera je pomalo pocela da se zagrijava. Do tada poluprazna diskoteka pocela je da se puni, ALI na veliko iznenadjenje relativno prijatnom masom ljudi. Sto reci za tih prvih par sati? Cule, Gile, Montek i Vlado Markovic, haus, haus, haus, haus, pad, pad, pad, pad. Meko, neoriginalno, sladunjavo i seksi. Ah ne, to nije za mene. Vjerovatno je bilo malo "feel the crowd" i te finte. Al ok, moze. Ja i Gim smo konzumirali Tuborg, pokusavajuci da artikulisemo ono sto izlazi iz zvucnika. Tako je bilo nedje do 01:00.

Onda prica polako uzima novi tok.

Ja sam se malo opustio - kao sto to obicno biva. (oh, yea...) I nije me bilo sramota da povucem za rukav redom svakog od ovih momaka. Izvrsio sam takoreci psiholoski desant na svakog od njih ponaosob (sorry about that) ali nije da nije bilo rezultata od toga.

Kao sto rekoh - tu prica uzima novi tok. U povratnim nastupima Cule i Gile su jednostavno SABILI. Hell yea. Svaka cast. Brzo, ali ne previse brzo (zasto da ne?). Gile mi je definitivno klimaks veceri (a i ja njegov, cijenim). Od 02-04 je bilo odlicno. Pa prava zurka pocinje kad svi odu...

Ostalo...U drugom dijelu veceri sam se grlio sa svima redom...Sa znanima i neznanima. S poznatima i nepoznatima. S moje desne strane bio je momak s curom i naocarima...Cijelu noc sam mu vikao na uho TEHNO, TEHNO, TEHNO, a on nece ni da cuje. Ufatio se house-a kao pjan plota. Ja u klin - on u plocu. Never-the-less svako ostaje pri svom, to uvijek tako biva. Castili ste me jedno pivo i jednu vodu - fala vam na tome.

Onda je oko 4 sata zvonilo... Napustio sam mjesto zlocina, dotrca do auta, platio parking, pokupio Dzima i poceo da ponavljam sebi u glavu "get the fu*k out of here". Pravac do autobuske, pa jos malo pravo, pa lijevo kroz Skaljare, pa preko Trojice nadigrali smo organe reda i mira i laganim kursom stigli do Budve.

Pozdrav svima i zdravo se kucajte jajima danas.
Vidimo se za 5 godina.

:angel: