Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 108 of 108

Thread: Labels~Artists~Releases --elektronikk muzikk-- Naljepnice~Umjetnici~Izdanja

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zagrabiense
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    btw TR bolje procitaj moj post i shvatices da se slazem s tobom u vezi mladih producenata..pa nista drugo ni ja nisam rekao...MAC software koji compressor modul i idemo ; ) ..mene licno ova mogucnost "jeftinog" studija koji je u stanju stvoriti nesto sto moze i zvanicno na vinyle : )
    Instytut Energetyki Inc.

  2. #102
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Yuritzza
    Techno je izgubio dosta onog "muzickog" u sebi.. dugu pricu lijepe melodije ..vise je loopova i ponavljanja... skoro da nema onog neceg sto stvar cini potpunom...i prije svega pjesmom... svjestan sam ja tog ali meni licno to ne nedostaje... ja sam zaljubljen u ritmove a doslo je takvo doba kad vladaju ritmovi i snazne perkusije.... ja se ne trudim techno slusati po stvarima jer kao takav je nepotpun.. cak se i vecina danasnje produkcije radi iskljucivo za partyije .. doslo je novo doba techna i ako ne zelis plakati za starim i kriviti cijeli svijet prepusti se novom talasu jer ce opet za 5 godina doci do evolucije makar blage evolucije koja ti mozda vise bude odgovarala...nema srece od zivota u proslosti .. na taj nacin ides protiv samog sebe ..... stvar je u mixu ako je moguce da ga slusalac ni ne cuje niti jednom u 5-6 sati koliko zurka traje... jer je kontinuitet taj koji je ugodan... i zato se nikad ne ogranicavam na jednu stvar vec na sate muzike....mozda je iz te perspektive techno napredovao...
    ok je ta priča da dolaze nove stvari i nova muzika,ali nije ok da novi producenti svpooju muziku krste kao da je to ona stara,tako je u svakom stilu
    znači ako je prije bio jedan techno,zna se koji 'detroit',to više ne znači da je i danas zato bi lijepo bilo od novih producenata da daju nov ime svojoj muzici,čisto da se zna da nije isto
    inače u svakom stilu ima kvaliteta i sranja

    ne postoji dobar ili loš stil postoji samo dobra ili loša stvar pojedinačno,jel može tako?
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  3. #103
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e moram da vam ispričam ovo,sinoć sam sa nekim društvom malo prozunjali do Spuž-a :smile: ,i imaju par kafića i u jednom puštaju ove house techno dens hitiće sa TV i tako to

    i odjedanput taj koji pušta,pušta Carl Cox - Phoebus Apollo,ja nisam moga da vjerujem,u takvom mjestu ej ladno lik pušta tu staru stvar od Cox-a,to mi se toliko svidjelo da ću ponovo neđe poć tamo
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  4. #104
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Mungos
    e moram da vam ispričam ovo,sinoć sam sa nekim društvom malo prozunjali do Spuž-a :smile: ,i imaju par kafića i u jednom puštaju ove house techno dens hitiće sa TV i tako to

    i odjedanput taj koji pušta,pušta Carl Cox - Phoebus Apollo,ja nisam moga da vjerujem,u takvom mjestu ej ladno lik pušta tu staru stvar od Cox-a,to mi se toliko svidjelo da ću ponovo neđe poć tamo
    hehehe. kladio bih se da je slucajno pustio tu stvar

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a puštio je još par nekih tako stvari i starijih,to je mala prčvara,nekakvi raspali zvučnici...al obrazami...još onaj mjesec sinoć,ne znam nešto mi se dopade sinoć to :smile:
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  6. #106
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    u BK su zavrceli carl craiga vjerovali ili ne
    this is pointless

  7. #107
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    недвижимость
    Posts
    836
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    How many Techno enthusiasts does it take to change a lightbulb?

    108...

    1 to change the lightbulb...
    1 to complain that the new lightbulb is identical to the last lightbulb...
    1 to point out that all the lightbulbs are the same these days...
    1 to show everyone else a variety of different lightbulbs in a smug manner...
    1 to say that light used to be much better years ago in Detroit...
    1 to argue that it's all in a mess because the lightbulb manufacturers keep making the same lighbulbs because that's what sells...
    1 person to imply that the Germans will be the death of the lightbulb industry...
    100 people to spend the next few months arguing it out on the internet...
    do yourself a favor
    Prshuta records

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zagrabiense
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    --- A TRIBUTE TO 808 --- pitam se da li velika crna mrlja cita ovo ..Ooo velika crna mrljo klanjamo ti se : )
    Instytut Energetyki Inc.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •