View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 279 of 933 FirstFirst ... 179229269275276277278279280281282283289329379779 ... LastLast
Results 6,951 to 6,975 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #6951
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    niko nije Rome ni spominjao, samo Albance, malo pogrdnije.
    Pa i ja sam to cuo, no evo rekose da si to vikali nego "cigani"

  2. #6952
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Leonida View Post
    Zavadi pa vladaj (citaj: drpaj i lupezaj). Eto.
    Pozdrav Igore.
    Aaaaaaaa e mora da je to
    Ne moze se opravdat nikako da vise volis tudju drzavu od svoje. Znaci tu nema nikakvog opravdanja, ali bas nikakvog
    Poz

  3. #6953
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ne bih mjenjao ni SP u fudbalu, ni Svjetsko vaterpolo zlato, ni finale svjetske lige u Odbojci, ni Novaka Djokovica za nase navijace! Za nase LJUDE! To nema cijenu! Sa takvim vaspitanjem i stavom se RODIS, a ovi ljudi su prokleti za cijeli zivot!

    Samo je godina prosla od kad su isti ovi igraci bili u Podgorici, kada se aplaudiralo himnama i svim ekipama poslije utakmice! Bilo da je igrao Japan, Hr ili Srb... Godina poslije, a izgleda kao deset prije!

    Ponosan sam na sve crnogorce i crnogorke, kao i nase sportiste, a ovi ostali, opet ponavljam, DZABE IM!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  4. #6954
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas me iznenadjujete. Kako bi vi reagovali da neko u Cg vrijedja crnogorskog vaterpolistu? Pretpostavljam da bi vi bili kulturni i da ne biste nista uradili . A Prlainovic je bio vrijedjan i u Pg prosle godine. I danas je sve pocelo sa njegovim vrijedjanjem. I takodje u Nisu, medju crnogorskim navijacima je bilo i onih koji zive u Srbiji. Je li i za njih smatrate da su izdajice?

    Dzonis, Srbija je i u ovom mecu pokazala da je bolja. Imala je na kraju stativu iz ciste pozicije Gocica, a i u toku meca Cg je imala puno srece kod bar 5,6 napada Srbije gdje je pogodjena precka ili stativa. A i peterci nisu lutrija, to je prica gubitnika da su lutrija, treba tu i znanja, mada Cg nije imala neke pucace mora se priznati.

    Previse ste se iznervirali, cuvajte zivce, trebace vam za prvenstvo u Zagrebu

  5. #6955
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Grobar, ne $ekiraj se ti puno oko vaterpola... Cus Srbija nas razbila, CG imala srece kod 5,6 napada Srbije hahahaha... Batali se komentarisanja kad se vaterpola $etis 2 mjeseca ljeti i kad Partizan "zamalo" ne ode na F4 svake godine

    O tome ko je koga kako docekao, govore djela, a ne pricine price sa foruma!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  6. #6956
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ne bih mjenjao ni SP u fudbalu, ni Svjetsko vaterpolo zlato, ni finale svjetske lige u Odbojci, ni Novaka Djokovica za nase navijace! Za nase LJUDE! To nema cijenu! Sa takvim vaspitanjem i stavom se RODIS, a ovi ljudi su prokleti za cijeli zivot!

    Samo je godina prosla od kad su isti ovi igraci bili u Podgorici, kada se aplaudiralo himnama i svim ekipama poslije utakmice! Bilo da je igrao Japan, Hr ili Srb... Godina poslije, a izgleda kao deset prije!

    Ponosan sam na sve crnogorce i crnogorke, kao i nase sportiste, a ovi ostali, opet ponavljam, DZABE IM!
    Svaka cast za post!! I samo ne bi zaboravio i Hrvate, jer su oni i Srbijanci ista pasta (naravno, cast izuzecima). I za jedne i za druge cemo vazda bit gospoda!

  7. #6957
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    mentalni sklop #1
    Živiš od kada si rođen u Crnoj Gori, podržavaš ideju zajedničke države i desi se referendum i odvajanje i izpi*diš i odeš da živiš i radiš u Srbiji.

    mentalni sklop #2
    Živiš od kada si rođen u Crnoj Gori, podržavaš ideju zajedničke države i desi se referendum i odvajanje i odabereš da živiš, radiš, stvaraš porodicu u Crnoj Gori, ali mrziš iz dna duše istu, misliš da su Crnogorci Cigani, Šiptari i sl.


  8. #6958
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo đe manjina odlučuje o većini
    Posts
    341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ova tema bi mogla da se zakljuca na par dana

  9. #6959
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post

    Dzonis, Srbija je i u ovom mecu pokazala da je bolja. Imala je na kraju stativu iz ciste pozicije Gocica, a i u toku meca Cg je imala puno srece kod bar 5,6 napada Srbije gdje je pogodjena precka ili stativa. A i peterci nisu lutrija, to je prica gubitnika da su lutrija, treba tu i znanja, mada Cg nije imala neke pucace mora se priznati.
    Pricas o stativama, koji si ti lik majke mi....a cg nije vdila 2 gola razlike, pa nije imala 3 stative precke kod 1+ eazlike u nekim situacijama,ajde ne budali da te zamolim....
    odgledaj na arenu izjave 5 igraca srbije, soro, udovicic, prlainovic filipovic, itd..koji kazu, PETRCI SU LUTRIJA!!!znaci oni su gubitnici, jer si rekao da je to prica o gubitnicama..hahahahahahahah koji lik...

    oces zaista d ami kazes da albanija ne moze dobiti na penale brazil????da ne postoje teoretske sanse za to????ili bocvana italiju... na penale....
    lupas, mnogo lupas.....
    :)

  10. #6960
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vise zvizdali nama (kao sto neki kazu braci svojoj) nego li hrvatima....
    AJMO CRNA GORO !!!

  11. #6961
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Ma ok, ali mislim da ne treba da u ocima srba, budemo u rangu hrvata!!!ali dobro...ima dana za megdna....organizovace se ep i u pg
    Kazes svaki put ces zvizdati Srbima zbog jedne male grupe budala koji su se tu nasli da vrijedjaju?! Crnogorci definitivno u ocima Srba nisu u rangu Hrvata jer kao 1., svaki Srbin smatra Crnogorce svojim narodom, za nas Srbe "mi" i "vi" smo 1 narod
    Al ajde mi ti reci samo jednu stvar, koliko stalno pljujes po Srbima iz CG, jel tako i u lice govoris ljudima sa kojima se sreces svaki dan, jer nemoguce je da su ti bas svi prijatelji "cisti" crnogorci?!

    Ja sam zaista razocaran zbog toga sto se desavalo na tribinama, al shvati da se uvjek u svakoj vecoj masi ljudi nadje grupa debila koji oce da prave sranja,, a i jos 1 podatak, al necu sad da raspravljam oko toga, cuo sam se maloprije sa drugom koji je bio na bazenu i kaze mi da su "navijaci" CG od kako su dosli na bazen konstantno dobacivali i provocirali Srpske navijace...

    Zaista je tuga to sto se desava, sto se 1 narod medju sobom sve vise mrzi, sto se to toliko siri kao da smo najveci krvni neprijatelji... a ako ces opet da napadas one sa tribina, prvo procitaj komentare nekih likova prije meca ovdje na forumu pa razmisli da li su se mozda mogli ti likovi naci na utakmici da je u CG i da li bi mozda i oni isto tako vrijedjali...

    I nemoj opet meni da pocnes samo da pricas kako sam ja ustvari crnogorac al sam ********, kako ne postujem CG i tako te tvoje price, ja CG postujem kao svoju drzavu, isto kao i Srbiju, prije meca sam govorio da mi je cak i skoro svejedno, al kad je pocelo ipak je srce jace igralo na golove Srbije, i u tome je ona razlika sto sam ti rekao, mi smo svi isti narod al je raspala politika ucinila to da se sad neko osjeca Srbinom a neko Crnogorcem i sto je jos gore kako se radi, ucinice to da postanemo neprijatelji...

    Izvinjavam se na ovom eseju al morao sam da izbacim to iz sebe xD
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  12. #6962
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    vise zvizdali nama (kao sto neki kazu braci svojoj) nego li hrvatima....
    POSLE OVOGA VECERAS, REKAOS AM, NIKAD VISE IM NECU APLAUDIRAT....u zivotu svom...
    :)

  13. #6963
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    Kazes svaki put ces zvizdati Srbima zbog jedne male grupe budala koji su se tu nasli da vrijedjaju?! Crnogorci definitivno u ocima Srba nisu u rangu Hrvata jer kao 1., svaki Srbin smatra Crnogorce svojim narodom, za nas Srbe "mi" i "vi" smo 1 narod
    Al ajde mi ti reci samo jednu stvar, koliko stalno pljujes po Srbima iz CG, jel tako i u lice govoris ljudima sa kojima se sreces svaki dan, jer nemoguce je da su ti bas svi prijatelji "cisti" crnogorci?!

    Ja sam zaista razocaran zbog toga sto se desavalo na tribinama, al shvati da se uvjek u svakoj vecoj masi ljudi nadje grupa debila koji oce da prave sranja,, a i jos 1 podatak, al necu sad da raspravljam oko toga, cuo sam se maloprije sa drugom koji je bio na bazenu i kaze mi da su "navijaci" CG od kako su dosli na bazen konstantno dobacivali i provocirali Srpske navijace...

    Zaista je tuga to sto se desava, sto se 1 narod medju sobom sve vise mrzi, sto se to toliko siri kao da smo najveci krvni neprijatelji... a ako ces opet da napadas one sa tribina, prvo procitaj komentare nekih likova prije meca ovdje na forumu pa razmisli da li su se mozda mogli ti likovi naci na utakmici da je u CG i da li bi mozda i oni isto tako vrijedjali...

    I nemoj opet meni da pocnes samo da pricas kako sam ja ustvari crnogorac al sam ********, kako ne postujem CG i tako te tvoje price, ja CG postujem kao svoju drzavu, isto kao i Srbiju, prije meca sam govorio da mi je cak i skoro svejedno, al kad je pocelo ipak je srce jace igralo na golove Srbije, i u tome je ona razlika sto sam ti rekao, mi smo svi isti narod al je raspala politika ucinila to da se sad neko osjeca Srbinom a neko Crnogorcem i sto je jos gore kako se radi, ucinice to da postanemo neprijatelji...

    Izvinjavam se na ovom eseju al morao sam da izbacim to iz sebe xD
    Necu ti to ponavljat, znas sta mislim, da si dusmanin i izdajnik svi vi odreda,....
    samo mi reci navija li slovak za ceha???navija li ukrajinac potiv ukrajine kad igraju sa rusijom i da nenabrajam ima bar 30 primjeraka

    ajde sad polako..cestitam ti na zlatu i to...

    ali u mojoim ocima srbi iz cg posebno, ce uvijek biti ne ljudi... posebno posle ovoga veceras.....sad kontam hitlera......
    :)

  14. #6964
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    POSLE OVOGA VECERAS, REKAOS AM, NIKAD VISE IM NECU APLAUDIRAT....u zivotu svom...
    a na svjetsku ligu kod nas niko im jedan zvizduk uputio nije, sem prlainovicu...

    da su nam bar himnu ispostovali, kao mi njima, nego su odje i aplauz od nas dobili, sad mi je i zao zbog toga...
    AJMO CRNA GORO !!!

  15. #6965
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ШУМАДИНАЦ View Post
    Лично да сам присуствовао утакмици не знам како би реаговао,јер је на мене страшне последице оставила одлука ваше владе...
    nije slijepo crijevo, to je najvažnije.
    dobro si me prepao. i mene, i Veru, i svu đecu.
    Last edited by [kinetic]; 19-07-10 at 00:18.

  16. #6966
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    SNK
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DzoniS, ajde malo odmori casti ti, umoran si.
    Cooldown, brother.

  17. #6967
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma necemo vise o tome, neka im je srecna zlatna medalja, brao im ga, dobili su, cestitamo...idemo dalje....
    a prije ili kasnije, mi cemo odje pisat, kao pobjednici, aoni obichno tad kao nemaju internet, nisu kod kuce i te fore....ahahhaaahah
    :)

  18. #6968
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Leonida View Post
    DzoniS, ajde malo odmori casti ti, umoran si.
    Cooldown, brother.
    sumadinac KAKO SI????
    jel ti zao kosova?:joint:
    pusti , dobro je to...da su izlazili albanci na izbore, bilo bi ih 25% u skupstinu srbije
    :)

  19. #6969
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najjaci dio mi je pozdrav za sve normalne ljude
    ispadosmo dzoniS,case,ja i svi ostali koji su navijali za cg veceras ludi jer navijamo za zemlju odakle smo je li tako
    aj objasni mi ovo molim te

  20. #6970
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    337 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    da su nam bar himnu ispostovali, kao mi njima, nego su odje i aplauz od nas dobili, sad mi je i zao zbog toga...
    Zasto? Zao ti je sto imas kucno vaspitanje?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  21. #6971
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by povedilla View Post
    najjaci dio mi je pozdrav za sve normalne ljude
    ispadosmo dzoniS,case,ja i svi ostali koji su navijali za cg veceras ludi jer navijamo za zemlju odakle smo je li tako
    aj objasni mi ovo molim te
    pusti, pod utiskom su.....
    Svidja mi se izjava nekog tamo na bazenu, pobijedili smo VELIKU CRNU GORU hahahahaah
    jos srbin to kaze!
    :)

  22. #6972
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Vukojebina
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora, Srbija i Hrvatska.

    Potpuna dominacija u svjetskom vaterpolu.
    Zlobno, pokvareno i pakosno stvorenje. Zmija :D

  23. #6973
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    pusti, pod utiskom su.....
    Svidja mi se izjava nekog tamo na bazenu, pobijedili smo VELIKU CRNU GORU hahahahaah
    jos srbin to kaze!
    a ne mogu brate kako to da smo mi ludi jer navijamo za nasu drzavu ???
    znaci ima li neko ko mi moze objasnit kako coek moze bit lud ako navija za zemlju u kojoj je rodjen ???

  24. #6974
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Zasto? Zao ti je sto imas kucno vaspitanje?
    zao mi je zbog toga sto sam vidio kako su oni nama to vratili, i to nasa tobos braca...pi:mad:
    AJMO CRNA GORO !!!

  25. #6975
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smena|generacija View Post
    Crna Gora, Srbija i Hrvatska.

    Potpuna dominacija u svjetskom vaterpolu.
    Napisi fino taj raspored....skocice ti ovi srbi iz cg trupacke u POST!
    :)

Page 279 of 933 FirstFirst ... 179229269275276277278279280281282283289329379779 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •