View Poll Results: Ko ce osvojiti Scudetto ove sezone?

Voters
185. You may not vote on this poll
  • Juventus

    44 23.78%
  • Milan

    30 16.22%
  • Inter

    57 30.81%
  • Roma

    10 5.41%
  • Lazio

    18 9.73%
  • Fiorentina

    6 3.24%
  • Genoa

    3 1.62%
  • Sampdoria

    2 1.08%
  • Udinese

    0 0%
  • Napoli

    3 1.62%
  • Palermo

    1 0.54%
  • Catania

    2 1.08%
  • Parma

    5 2.70%
  • Bari

    1 0.54%
  • Bologna

    3 1.62%
Page 260 of 388 FirstFirst ... 160210250256257258259260261262263264270310360 ... LastLast
Results 6,476 to 6,500 of 9694

Thread: Calcio Serie A 2009/10.

  1. #6476
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja odigrah na Inter naravno. I Palermo 1-1.
    Takticki ce Murinjo rastaviti Ranijerija na molekule i atome...a mozda i na elektrone i protone...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  2. #6477
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Vjerovatno, ali Mirku to ne smeta previše. I onako igra pod prelošim trenerima već godinama.

  3. #6478
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Vjerovatno, ali Mirku to ne smeta previše. I onako igra pod prelošim trenerima već godinama.
    Roma je previse neorganizovana i haoticna ekipa u kojoj se ne zna ko dje igra i ko sta igra. Takva ekipa se ne moze suprostaviti nijednoj ozbiljnijoj ekipi, pogotovu ne ekipi koja ima kvaliteta da realizuje taktiku koju postavi bilo koji dobar trener. Da ne govorimo o Murinju. Ekipa koja u 5 poslednjih minuta prvog poluvremena, na domacem terenu od PAO-a, u odlucujucem mecu u evropi, primi 3 gola, nije ozbiljna ekipa. Inter je imao krizu rezultata u Seriji A, ali mislim da ce protiv direktnog konkurenta za titulu koji je u naletu pruziti svoj maksimum. To sto igraju na gostujucem terenu je manje vazno. Mirko je moj rodjak, i zelim mu, kao i do sad, sve najbolje u dresu Rome i u karijeri uopste, ali ne na ovoj utakmici. Na ovoj utakmici mu zelim samo da ga zaobidje neka eventualna povreda.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  4. #6479
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je stos kod Intera ove sezone. Oni panu u krizu, i onda im dodje derbi, i tu nasteluju formu. Svaki put do sad. 2 puta su lose krenuli prije Milana, i onda ih dobili, i nastavili da pobjedjuju. Bojim se da ce tako i sa Romom bit, ali se nadam da nece.
    DICIOTTO

  5. #6480
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja stvarno neke ovdje ne razumijem..kazu Roma nikakava ,rastimovana,ne zna se dje ko igra a dijele drugo mjesto sto se tice bodova i kasne za Interom 4 boda koji je savrsena ekipa,skladna,zna se ko sto chini itd...e pa mozes misliti kako su skladni kad im za petama dahcu dvije ekipe za koje pricate ovakve stvari a jedna od njih je Roma. Po meni ne stoji prica da je Roma rastimovana ekipa a nadam se da ce vam Roma to dokazati i veceras....
    Roma ima izglednu priliku da osvoji prvenstvo ako uzmemo u obzir ko sa kim ima da igra do kraja sezone:
    32 kolo) Inter vs Bolognja --- Bari vs Roma, 33 kolo)Fiorentina vs Inter --- Roma Atalanta, 34 kolo) Inter vs Juventus --- Lazio vs Roma, 35 kolo) Inter vs Atalanta --- Roma vs Sampdoria, 36 kolo)Lazio vs Inter ---
    Parma vs Roma, 37 kolo) Inter vs Chievo --- Roma Cagliari, 38 kolo) Chievo vs Roma --- Siena vs Inter.

    Milana te penzionere uopste necu da racunam...

    Forza Roma!
    Last edited by Montenegrino-CT; 27-03-10 at 12:41.

  6. #6481
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,650
    Thanks Thanks Given 
    7,617
    Thanks Thanks Received 
    4,676
    Thanked in
    1,806 Posts

    Default

    Razlika u odnosu na inter od ranijih sezona i na ovosezonski inter je shto su pocheli dobro da igraju derbije... Rasharafice nocas romu lagano... Ja bih prvi volio da roma dobije, al to ce biti veoma teshko, jedino da bucnu 2-3 gola iz prekida, jer ce inter postici 2 minimum...
    #fakenews

  7. #6482
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.goal.com/en/news/10/italy...timatum-report
    izgleda da leo stvarno nije berluskonijeva marioneta,i svaka mu cast na tome.Ni anceloti,ni galjani,ni braida nisu imali muda da mu se suprosstave a leonardo ih izgleda ima.I neka izadje u javnost sa ovim ultimatumom.da dovede berluskonija pred svrsen cin-ili da uradi ono sto trazi,ili da ga otpusti i pokaze svima da oce da unisti milan.Dosta je bilo zavaravanja
    Raise my hammer,take my aim

  8. #6483
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prognoziram tacan rezultat utakmice Roma - Inter: 1:2 (moguce cak i 1:3). GG ce biti sigurno!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  9. #6484
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Prognoziram tacan rezultat utakmice Roma - Inter: 1:2 (moguce cak i 1:3). GG ce biti sigurno!
    GG sam i igrao. Tesko da Roma moze dobit to, ali nikad se ne zna. Trebalo bi da daju go, doduse.
    DICIOTTO

  10. #6485
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Minimalna pobjeda Rome

  11. #6486
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ako arsenal ove godine osvoji PL ili LS fabregas ostaje sigurno... Ako ne osvoje postojace shansa da predje u inter... U brasu mozhe igrati, s tim da bi injesta preshao na lijevu stranu (poziciju koju je igrao dosta puta u odsustvu anrija)... Znachi ako i samo ako arsenal ne osvoji trofej ove godine postoji 20% shansi da predje u inter, 30% je za prelazak u barsu, a 50% je da ostaje u arsenalu... Ovo je realnost i to ce ti reci svak ko je iole objektivan...

    Dzaba da si gledao svaku coutinhovu njegovu utakmicu uzhivo, on igra u brazilskoj ligi... Bilo je na hiljade igracha slichnih njemu koji nijesu postigli nishta... Ja ne tvrdim da nece uspjeti, ali tvrdim da se to josh ne mozhe znati... Mora da prodje par sezona u evropi da bi se ocjenjivalo kakav je igrach... Ne znam kako na primjeru quaresme nijesi nishta nauchio...

    Ne znam $ecash li se, ali bonera je takodje u svoje vrijeme bio najbolji mladi italijanski shtoper, i to par sezona za redom... Na sva zvona proglashavan naslednikom velikih italijanskih shtopera (nesta, kakavaro, kostakurta itd), i vidish i sam kako je zavrshio... Ranokia vam mozhe biti dobra zamjena ali nishta vishe od toga...

    Ostajem pri tome da se maicon ne mozhe zamijeniti... Ja ga nikad ne bih dao, ni za koje pare... On sa 35 ce biti bolji nego 99% igracha koji trenutno igraju na poziciji desnog beka...

    Mesi dok god igra kao shto igra trenutno, nece ici nidje iz barse... Vjeruj mi da su se nauchili na starim greshkama, prodajuci maradonu i ronalda... Poslije njih su dali rivalda (na zalasku karijere) i ronaldinja na sto muka (poslije sezone kad ga ni rodjeni brat ne bi u timu drzhao)... Ako se $ecash ista pricha je bila i sa ronaldinjom, ako ikad ode iz barse to ce biti inter, pa vidjesmo i ja i ti kako to zavrshi...

    Ipak ne dodjosmo ni priblizhno na tvoje, a o fudbalu teshko mozhesh shta da nas nauchish, probaj mozhda o badmintonu...

    Arsenal ne moze osvojiti, nikako. Ne mogu da igraju Iniesta, Xavi i Farbegas zajedno.

    Messi ima zamjenu, a to su Pedro i Krkic. Barselona se ubije od para (110 miliona tipujem) i onda imaju 2 vrhunska igraca opet.

    Coutinho je vec klasa, pogledaj, pa onda sudi. Koliko je samo iznad kompletne lige...Sprda se sa njima, a skoro je najmladji.
    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Evo sad ću zvat Vengera da provjerim.

    Nema teorije, ali teorije da ćete gledat Fabregasa. Nemam uopšte namjeru da ulazim u dalja objašnjenja po tom pitanju.
    Venger je dao IZJAVU NOVINARIMA. Znaci ti se vise od njega pitas?!

    Daj jedan argument zato nece doci. Ja sam tebe dao 10. Pa covjek je vec stavljen na listu osiguranja Intera izgleda. Jeste li vi svjesni koliko je to ozbiljno?!

    Prosucemo Romu nocas. Kvota 2.65 je pokloncina!

  12. #6487
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,650
    Thanks Thanks Given 
    7,617
    Thanks Thanks Received 
    4,676
    Thanked in
    1,806 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_Chino View Post
    Arsenal ne moze osvojiti, nikako. Ne mogu da igraju Iniesta, Xavi i Farbegas zajedno.

    Messi ima zamjenu, a to su Pedro i Krkic. Barselona se ubije od para (110 miliona tipujem) i onda imaju 2 vrhunska igraca opet.

    Coutinho je vec klasa, pogledaj, pa onda sudi. Koliko je samo iznad kompletne lige...Sprda se sa njima, a skoro je najmladji.


    Venger je dao IZJAVU NOVINARIMA. Znaci ti se vise od njega pitas?!

    Daj jedan argument zato nece doci. Ja sam tebe dao 101.

    Mesi nema zamjenu... Ako nastavi da igra josh par sezona u ovakvoj formi postace jedan od najboljih igracha ikad, ako ne i najbolji... Tako da je vishe nego jasno da za njega zamjena ne postoji... Igrachi kao shto je on se radjaju jednom u 30-40 godina...

    Bio je i quaresma klasa iznad portugalske lige, chak je i u ls igrao dobro, pa vidjesmo kako je proshao... Dok se ne dokazhe u evropi nishta ne brojim, pa mozhe davati svako kolo po 3 gola i 5,6 asistencija u brazilskoj ligi...

    I naravno da arsenal mozhe osvojiti PL, ima skoro podjednake shanse sa chelzijem i MU...
    #fakenews

  13. #6488
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sacekajte 20 minuta sa Arsenalom, evo ga ni Birminghamu ne mogu uvaliti...

  14. #6489
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    kashmir
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    roma gazi intera, napred vucko!

  15. #6490
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_Chino View Post
    \

    Venger je dao IZJAVU NOVINARIMA. Znaci ti se vise od njega pitas?!

    Daj jedan argument zato nece doci. Ja sam tebe dao 10. Pa covjek je vec stavljen na listu osiguranja Intera izgleda. Jeste li vi svjesni koliko je to ozbiljno?!
    A to su sve price. To si pricao i za C. Ronalda da je gotovo, pa se vidjelo. Treba da svatis da nijedan dobar igrac iz Engleske nece prelazit u Italiju. Fabregas ce ostanut u Arsenal, ali ako idje bude isao, to ce biti Spanija. Evo cemo vidjet.
    DICIOTTO

  16. #6491
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    1-0. de rosi.

  17. #6492
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E Samuele,kretenu!

  18. #6493
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ziva utakmica.

  19. #6494
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    kashmir
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bolja roma, pizaro i vucko se sprdaju s njima. inter los, imali su tu precku iz prekida i to je to... uglavnom roma vodi greskom cezara.

  20. #6495
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Mozda je moga svirat i penal za Inter. Cupanje Burdisa nad Militom, i ovo sad klizanje Kasetija kad je pocistio Snajdera. Ne znam...
    Roma bolja, Inter lose igrao dobar dio poluvremena, al imao i onu sansu Samuela. Kakav glup gol je primio Inter, sto bi onom Cesaru pojma nemam.
    Eto vidjecemo drugo poluvrijeme, al ovo uopste ne izgleda dobro. Inter mora nesto da promjeni, jer su bezopasni naprijed. Mozda da udje Pandev mjesto Stankovica, Mottu bih ostavio zbog visine i dobre defanzive.

  21. #6496
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Kako dobra utakmica.
    Pizaro poslao Samuela po burek, pa ga ovaj iz nervoze srušio i dobio žuti.
    Odlična igra Rome, Inter bezopasan.
    Morganti centralna figura meča. Oštetio je Inter za dva penala.
    Prvi put kad je Burdizo povukao Milita (prilikom centaršuta Maikona), a drugi put sad u samom finišu 1. poluvremena kad je neki fudbaler Rome (nisam vidio dobro koji) iscuka' Snajdera tačno unutar kaznenog prostora Rome. Zato se i Snajder bunio.
    Mnogo žutih kartona u Interu, biće neki crveni do kraja 100%.
    Mirko igra dobro, mislim da će im dati gol (ako Inter ne da 2)
    Viđeste li kako se pozdravio onamo s Murinjom? :mrgreen:
    Kakav šut ima onaj Rise, šteta što ono nije bio gol, kako fijuknu ona lopta pored stative.
    A i Mirko je dobro šutnuo.

    Mislim da će II poluvrijeme biti odlično.

  22. #6497
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    2 penala za inter? o majko mila sto je ovo.

  23. #6498
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvih pola sata losa igra Intera. Zadnjih 10-tak minuta dobra. 1:2 konacan rezultat. Tvrdim!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  24. #6499
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    inter je fizicki jaci tako da ako roma ne uvali minimum jos 2 komada inter ce ih dobit.

  25. #6500
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kustudic vam prenosi mec na Arenu1! Kaze " Mangupski pozdrav Murinja i Vucinica. To je taj slicni vruci temperament Portugalca i Crnogorca.."

Page 260 of 388 FirstFirst ... 160210250256257258259260261262263264270310360 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Calcio Serie A 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 2113
    Last Post: 04-06-08, 15:21
  2. Calcio 05\06
    By Desert Eagle in forum Ostali sportovi
    Replies: 1184
    Last Post: 24-07-06, 16:27
  3. Calcio 04/05
    By Jim Morrison in forum Ostali sportovi
    Replies: 1052
    Last Post: 18-12-05, 14:27
  4. CALCIO
    By Cereal Killer in forum Ostali sportovi
    Replies: 998
    Last Post: 18-05-04, 01:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •