View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 271 of 2203 FirstFirst ... 1712212612672682692702712722732742752813213717711271 ... LastLast
Results 6,751 to 6,775 of 55056

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #6751
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Auckland
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi.... ja nemogu vise gledat dje pljujete po Filipovicu. Ade nemote se sprdat, "juce" smo skrpili ekipu i sad je on kriv sto smo izgubili od bugara na stranu. Mi bolje igrace trenutno NEMAMO i nije nam Filipovic kriv za to. Kao drugo, ne vidim ko bi drugo dosa da nas da trenira s obzirom da su pare smijesne.

    Druga stvar .... ja odavno ne vidjeh da napunismo stadion kad igra cg! Ajte jadni na stadion navijajte, pustite pametovanje.

  2. #6752
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,040
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babangida101 View Post
    Druga stvar .... ja odavno ne vidjeh da napunismo stadion kad igra cg! Ajte jadni na stadion navijajte, pustite pametovanje.
    Jel počelo???
    deuscroix

  3. #6753
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Znal se shta za ulaznice protiv Kipra?Kada ce biti pustene u prodaju i koja im je cijena??

  4. #6754
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alen View Post
    Znal se shta za ulaznice protiv Kipra?Kada ce biti pustene u prodaju i koja im je cijena??
    3e za śever
    AJMO CRNA GORO !!!

  5. #6755
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a preko kluba navijaca i to?

  6. #6756
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    a preko kluba navijaca i to?
    pa preko kluba navijaca ce biti za sjevernu tribinu, 3e je karta,
    prodaja dje i svaki put, sluzbeni ulaz FK Buducnosti ( pored kladionice Lob ulaz, pa na I sprat)
    danas od 14 do 16h i sjutra od 14 do 17h, i vrlo mali broj karata ce biti u prodaji, evo i u stampi pise, tako da ko hoce da obezbijedi kartu neka dodje u ovim terminima ako ne moze neka mi se javi na pm, pa cemo se dogovoriti
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #6757
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,721
    Thanks Thanks Given 
    479
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Kolko je dvojka na kladionicu zna li ko?
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  8. #6758
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babangida101 View Post
    Ljudi.... ja nemogu vise gledat dje pljujete po Filipovicu. Ade nemote se sprdat, "juce" smo skrpili ekipu i sad je on kriv sto smo izgubili od bugara na stranu. Mi bolje igrace trenutno NEMAMO i nije nam Filipovic kriv za to. Kao drugo, ne vidim ko bi drugo dosa da nas da trenira s obzirom da su pare smijesne.

    Druga stvar .... ja odavno ne vidjeh da napunismo stadion kad igra cg! Ajte jadni na stadion navijajte, pustite pametovanje.
    Otkud ti znaš da nemamo kvalitetnije?
    On je očigledno loš trener kad forsira rovitog Vučinića umjesto da pruži šansu 100% spremnom Damjanoviću, koji bi sigurno onakvoj reprezentaciji napravio više problema u onom meču, nego što je to mogao Mirko.
    Ja shvatam da je Vučinić kapiten, i da je on jedan od najkvalitetnijih fudbalera iz naše zemlje nakon Savićevića, Mijatovića, Saveljića.. itd. ali htjeli mi to ili ne, godine prolaze, a Jovetić je svoj talenat davno počeo pretvarati u kvalitet, tako da ne bih rekao da je Vučinić u ovom trenutku toliko kvalitetom iznad Jovetića, ako već nisu jednaki.
    Isto tako, donekle mogu i da razumijem Filipovića, koji ne smije da igra protiv javnosti. U svakom slučaju, da nije igrao Mirko, a da smo izgubili, ARENA bi napisala ''Ne može se bez Mirka'', ''Pobijedili bi da je igrao Mirko'' i ostale gluposti.
    Nego, u ovoj državi niko ne može s mirom raditi svoj posao, a tek javna ličnost kao što je selektor fudbalske reprezentacije ove zemlje, gladne uspjeha makar na sportskom polju, kad već nigdje drugo ne može.

  9. #6759
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Stvar je u tome da nama ni ne trebaju kvalitetniji igrači, nama treba trener.

    Ja ne znam, prati li ko od ovih "realista" uopšte fudbal, onako ponekad? Mislim, čisto razonode radi, pogledajte malo te tabele kvalifikacija, pročitajte izjave, da vidite ko se sve bori za plasman na prva dva mjesta i sa kakvim fudbalerima, dje oni igraju i kolika im je cijena na tržištu.

    Na primjer:

    Madjarska koju je naša potpuno neorganizovana reprezentacija bez trenera i taktike nadigrala u dva meča, glavna zvijezda tima Zoltan Gera, 30-godišnjak iz Fulhama (kakav majstor, zar ne?). Trenutno drugoplasirana ispred Švedske i Portugala.

    Grčka - moj omiljeni primjer - šampioni jebene Evrope sa Janakopulosom, Karisteasom i Delasom. Zaboga. Janakopulos, Karisteas i Delas, od kojih je samo ovaj treći nedje malo, MALO, iznad nivoa naše odbrane, rekao bih čak i da je Baša kvalitetniji od njega. Ali kako mi, naivni, mali, mladi sa napadom od tričavih 40 miliona da se poredimo sa tim velikanima fudbala Grčka je trenutno drugoplasirana.

    Slovačka. Prvoplasirana ekipa u grupi 3. Slovačka, for fucks sake. Marek Hamšik i tim pun igrača na nivou Tanasijevića i Bataka.

    "Sjeverna" Irska, DRUGOplasirana u grupi 3. Reprezentacija imaginarne države sastavljena od klupe i rezervi Old Firm i engleskih klubova. Evans, Lafferty i McGinn sigurno ulivaju strahopoštovanje.

    Finska, Vels, Austrija, Norveška...

    Svako ko kaže da je "realan" domet za našu reprezentaciju četvrto mjesto - ne računajući faktor Filipović (jer je onda realan domet ZADNJE mjesto) - nema veze sa fudbalom a vjerovatno ni sa još ponečim. Ne znam što više da vam kažem. Jedino je rain_wind_storm u pravu kad kaže da mi nemamo stručnjake (kao u košarci i vaterpolu), i to je tačno - nemamo ih ni u klubovima, ni u mladjim kategorijama, ni u reprezentaciji. Ali s obzirom da imamo praktično SVE OSTALO (što se izbora fudbalera tiče), vala bi trebali nabavit i ta dva stručnjaka za reprezentaciju da se ne brukamo ovoliko, a brukamo se i to strašno. Možda mi to nećemo da vidimo, ali svako sa strane hoće - kako tim sa takvom prvom postavom kakvu mi imamo za dvije godine nije napravio praktično ni jednu izradjenu kombinaciju na terenu, i ne može povezati 3 pasa na sredini. To na kraju krajeva znaju i naši fudbaleri koji su navikli da u svojim klubovima igraju na mnogo većem nivou.

    Ja vam kažem, ako nastavimo ovako infantilno i neambiciozno da se odnosimo prema fudbalu, pitanje je vremena kad će naši najbolji fudbaleri prestati da se odazivaju, mladji izabrati da igraju za druge reprezentacije, pa kad budemo imali nacionalni tim sastavljen od fudbalera naše lige, e onda će realni dometi STVARNO biti 4-5. mjesto u kvalifikacijama.
    Last edited by MadGod; 08-09-09 at 19:25.

  10. #6760
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,158
    Thanks Thanks Given 
    82
    Thanks Thanks Received 
    904
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ja vam kažem, ako nastavimo ovako infantilno i neambiciozno da se odnosimo prema fudbalu, pitanje je vremena kad će naši najbolji fudbaleri prestati da se odazivaju, mladji izabrati da igraju za druge reprezentacije, pa kad budemo imali nacionalni tim sastavljen od fudbalera naše lige, e onda će realni dometi STVARNO biti 4-5. mjesto u kvalifikacijama.
    to je sigurno.neće se niko brukat da igra a nema rezultata i da se ni ne pokušava nešto promijenit već da se zadovoljimo bodom ili ponekad pobjedom protiv ekipa farskih ostrva i slično.zašto bi se igrači koji redovno učestvuju u LŠ maltretirali i rizikovali povrede i rejting u ekipi koja nema ambicije nikakve.

  11. #6761
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Približava se najvažnija utakmica hrabrih sokolova!
    Ponavljam, napunimo stadion i ako bod da ispišimo najljepšu stranicu naše fudbalske istorije!
    Ako pobjedimo Kipar, bilo bi fantastično... slavilo bi se do kasno u noć
    Biće teško, Filipović kaže da idemo na pobjedu , znači nećemo se zadovoljiti bodom!
    Biće to meč sa obostranim napadima i akcijama a valjda će fortuna biti na našoj strani.
    Zato ne trabunjajte više, nego svi Pod Goricom pa da se skine ovaj ,,mrak" sa očiju...
    Ajmo Crna Goro do istorijske pobjede... mi to možemo...samo pametno....
    Libertas

  12. #6762
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Približava se najvažnija utakmica hrabrih sokolova!
    Ponavljam, napunimo stadion i ako bod da ispišimo najljepšu stranicu naše fudbalske istorije!
    Ako pobjedimo Kipar, bilo bi fantastično... slavilo bi se do kasno u noć
    Biće teško, Filipović kaže da idemo na pobjedu , znači nećemo se zadovoljiti bodom!
    Biće to meč sa obostranim napadima i akcijama a valjda će fortuna biti na našoj strani.
    ....
    Da slavimo pobjedu nad kiprom do kasno u noc ? hahahah
    Mech sa obostranim napadima u kojem nam treba sreca da pobjedimo ?
    Izgleda da sam ja upa u caffedellihtenshtajn.
    Covjece,kolko god odje se pravio velikim patriotom (a cijeli forum zna da nisi) opet vrijedjas svakog iole normalnog crnogorca ovakvim minimiziranjem stvarnosti i realnih dometa ove selekcije.

  13. #6763
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,040
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Mad God je zaboravio Letoniju koja se već jednom kvalifikovala na EP a i sad ima kakve takve šanse!!!Ja ne znam za nekog njihovog igrača nego možda ih ima ali nisam zapazio!!!
    deuscroix

  14. #6764
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Približava se najvažnija utakmica hrabrih sokolova!
    Ponavljam, napunimo stadion i ako bod da ispišimo najljepšu stranicu naše fudbalske istorije!
    Ako pobjedimo Kipar, bilo bi fantastično... slavilo bi se do kasno u noć
    Biće teško, Filipović kaže da idemo na pobjedu , znači nećemo se zadovoljiti bodom!
    Biće to meč sa obostranim napadima i akcijama a valjda će fortuna biti na našoj strani.
    Zato ne trabunjajte više, nego svi Pod Goricom pa da se skine ovaj ,,mrak" sa očiju...
    Ajmo Crna Goro do istorijske pobjede... mi to možemo...samo pametno....
    Kakav si ti lik sto je ovo :blah:

  15. #6765
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Mad God je zaboravio Letoniju koja se već jednom kvalifikovala na EP a i sad ima kakve takve šanse!!!Ja ne znam za nekog njihovog igrača nego možda ih ima ali nisam zapazio!!!
    Imaju Verbakovskisa

  16. #6766
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,040
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Imaju Verbakovskisa
    Jes jes ali opet nije napravio karijeru na nekom nivou!!!
    http://en.wikipedia.org/wiki/M%C4%81ris_Verpakovskis
    deuscroix

  17. #6767
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Momak zamalo nije završio u Hajduku, eto toliko.

    Ali da je bio odličan to EP, to stoji, ludački brz je bio. Sve u svemu, dobar primjer ta Letonija. Ja sam gledao samo aktuelne tabele kvalifikacija, u prošlosti postoji još mnogo primjera naravno. Možda i najuspješnija prosječna ekipa ikad, Norveška krajem devedesetih pod vodjstvom Egila Olsena - po nekoliko puta su nadigrali najjače reprezentacije svijeta (i dobili). Doduše, imali su tad 5-6 premijerligaša u sastavu, ali Premier Liga tada nije bila ni blizu današnjeg kvaliteta.

  18. #6768
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1.70 na nas sjutra, veliki favoriti
    Bijo si poziw koi se neodbija

  19. #6769
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bio je aktuelan ono vrijeme,ja mislio bice nesto od njega........

  20. #6770
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,040
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Ako dobiju $utra Švajcarsku kući (izbubili su u goste 2:1) može se malo i tu zakomplikovat!!!Mada teško to očekivat objektivno gledano!!!
    deuscroix

  21. #6771
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako biste sastavili nasu odbranu za sjutra ??
    Ja bi ovako:Savo-Fatic-Basa-Zverotic

  22. #6772
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Kako biste sastavili nasu odbranu za sjutra ??
    Ja bi ovako:Savo-Fatic-Basa-Zverotic
    Filipovicu pogledaj ovo.

    Eto tako, taj Zverotic malo skripi ali dobro...

    Inace, mislim da ce Fatic igrat na svoju prirodnu poziciju umjesto Pekovica...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #6773
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Filipovicu pogledaj ovo.

    Eto tako, taj Zverotic malo skripi ali dobro...

    Inace, mislim da ce Fatic igrat na svoju prirodnu poziciju umjesto Pekovica...
    Bolje uglavnom nego Pejovic ili V.Bozovic,a i zasluzio je brate vazda ostavi srce na teren....
    Sto se Fatica tice,bolje ga neka u odbranu,mada bi nam mozda vise koristio u vezi da povezuje odbranu s napadom,umije s loptom dosta je kreativan,no ne znam ko bi onda u odbranu,nece Drasko Bozovic nida jaki bog.......:monkey:

  24. #6774
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,040
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Kako biste sastavili nasu odbranu za sjutra ??
    Ja imam potpuno povjerenje u Filipovića :roll:
    deuscroix

  25. #6775
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Bolje uglavnom nego Pejovic ili V.Bozovic,a i zasluzio je brate vazda ostavi srce na teren....
    Sto se Fatica tice,bolje ga neka u odbranu,mada bi nam mozda vise koristio u vezi da povezuje odbranu s napadom,umije s loptom dosta je kreativan,no ne znam ko bi onda u odbranu,nece Drasko Bozovic nida jaki bog.......:monkey:

    Ako se File dozove pameti postavice tako odbranu kao sto si reko.... A mozda malo i ofanzivnije da krene u utakmicu pa da ne igra s dva mesara, nego ne moze ta pi*da ako nije 7-2-1 formacija, ipak je "fudbal okrutan"...
    Bijo si poziw koi se neodbija

Page 271 of 2203 FirstFirst ... 1712212612672682692702712722732742752813213717711271 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8654
    Last Post: Today, 14:51
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •