Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 91 of 91

Thread: 13-godisnji tata

  1. #76
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    US/MNE
    Posts
    1,358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pitaju ga:"What will you do financially?"
    a mali: "What's financially?" :lolblue:

  2. #77
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Istraživanja šumadijskih instituta za zaštitu zdravlja pokazuju da maloletnici iz ovog dela Srbije u seksualne odnose stupaju već u 16. godini života

    Vec? Zar to nije neki prosjek?

    Inace, sasvim prirodno. Neko sazreli da podize djecu sa 14 neko sa 40 a neko nikad, jbg.
    Pretpostavljam da ce ti bit onda sasvim normalno da ti se cerkica pocne klepat sa 14 godina.. :>

    Uz to joj obavezno kupuj kondome i ugosti njene j..ace :>

    P.S. Izvinjavam se na prostoti ali desperate times need desperate measures ;>
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  3. #78
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uf da... Sto mislim o ovome..?
    Uzas. I jos postade cirkuska atrakcija ovog bolesnog naroda... Bljak..
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  4. #79
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pi pi..greote od ove djece, kakvi su ovo bolesni umovi
    A ljudi mene tuga fata kad vidim sliku ovoga malog nesretnika..

  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,305
    Thanks Thanks Given 
    2,773
    Thanks Thanks Received 
    2,649
    Thanked in
    1,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista View Post
    Pretpostavljam da ce ti bit onda sasvim normalno da ti se cerkica pocne klepat sa 14 godina.. :>

    Uz to joj obavezno kupuj kondome i ugosti njene j..ace :>

    P.S. Izvinjavam se na prostoti ali desperate times need desperate measures ;>
    Da se razumijemo jednu stvar da si kojim slucajem na njeno mjesto i ti bi vjerovatno (da ti moze bit). A moje buduce dijete i musko i zensko nece bit retard da mu moram to ja kupovat, no ti svom djetetu zabrani pa kad se klepi s nekim neznavena i dodje ti trudna doma pa ako pobaci pitaj joj toga ebaca ima li milion na racunu i ako ima naredis mu fino da ebe ponovo.

    Licemjerje ove sredine je cudo. Svako bi da mu se cerka/sestra ne ebe ali ako moze dobro da je udomi pa i on da ima neke koristi od toga onda zete djelji ne prestaj
    She is only here to annoy herself!

  6. #81
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se stvarno da nece biti "retard" na tatu, odusevljavaju me ovi izrazi inace Oznacavaju da je neko "urban" :>

    Dakle, navijam da nece, ipak bi to bio veliki udar na demografsku kartu ovako male zemlje :>

    Hmm.. Nego kolko te shvatih i tebe *ebu u g.zicu pa si upucen u problematiku, a? :>
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  7. #82
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,305
    Thanks Thanks Given 
    2,773
    Thanks Thanks Received 
    2,649
    Thanked in
    1,288 Posts

    Default

    Dobar ovaj Internet pa kad vec nekome ne smijes da kazes onda ovako napises anonimno Kompleksi su cudo.
    She is only here to annoy herself!

  8. #83
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista View Post
    Pretpostavljam da ce ti bit onda sasvim normalno da ti se cerkica pocne klepat sa 14 godina.. :>

    Uz to joj obavezno kupuj kondome i ugosti njene j..ace :>

    P.S. Izvinjavam se na prostoti ali desperate times need desperate measures ;>
    vjerujes li ti da ces strogim pristupom, svome zenskome djetetu uspjeti da usadis sve tvoje moralne vrijednosti i poglede na sex?
    Vjerujes li da ce tvoje strogo, autokratsko ponasanje, zabrane, stavljanje veta na neke njene odluke (bilo kakve, pocev od izlaska, od vremena kad je normalno da ima prvog momka, vremena kad je normalno da stupi u sexualne odnose sa partnerom) uspjeti da je zauzdas i da joj zabranis da uradi ono sto ona misli da je ispravno?
    Sa koliko godina mislis ti da je normalno da stupi u intimne odnose?
    I mislis li zbilja (koje god vrijeme da je u pitanju) da ce ona BAS sacekat tu granicu koju si joj ti postavio?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #84
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vjerujes li ti da ces strogim pristupom, svome zenskome djetetu uspjeti da usadis sve tvoje moralne vrijednosti i poglede na sex?
    Vjerujes li da ce tvoje strogo, autokratsko ponasanje, zabrane, stavljanje veta na neke njene odluke (bilo kakve, pocev od izlaska, od vremena kad je normalno da ima prvog momka, vremena kad je normalno da stupi u sexualne odnose sa partnerom) uspjeti da je zauzdas i da joj zabranis da uradi ono sto ona misli da je ispravno?
    Sa koliko godina mislis ti da je normalno da stupi u intimne odnose?
    I mislis li zbilja (koje god vrijeme da je u pitanju) da ce ona BAS sacekat tu granicu koju si joj ti postavio?
    Pa fino je vidjeti kad su stari forumasi i dugogodisnji prijatelji tako slozni pa pritrce jedno drugom upomoJ :>

    Mani me se s tom filozofijom molim te i javi kad je budes primjenjivala. Tvoja djeca ce govoriti o tvom ili moja o mom uspjehu kao roditelja. Iskreno, do sad nijesam vidio te velike, sto bi "urbani" rekli, benefite takvog vaspitanja kod istih, a nagledao sam se dosta toga...

    Licno mislim da je problem u kulturnom soku koji covjek dozivi ulazeci direktno iz 18-19. vijeka u 21. Jedva se generacije naviknu da hodaju normalno asfaltom, preskacuci kaldrmu kad ih nove tehnologije povezu lice u lice sa civilizovanim svijetom.

    Tada se desava ovo sto se i nama desava, pocinju da igraju bridz, nalaze ili angazuju ljubavnike, kupuju nove sheMshire i postaju gospodje ministarke ili gospoda ministri :>

    Mislim da bi bilo bolje da radis ono cega si se prihvatila tj. da moderiras, a ne da branis drugare po forumu :> koje uostalom nijesam sad nesto narocito napao. Cak sam se na izvjestan nacin ogradio ili ti izvinio na kraju posta zbog grubljeg nastupa koji je kao takav nastao iz revolta i iza kojeg i dalje stojim.

    Sto se tice NSX-a, nemam ni ja pojma ko je on niti me interesuje. Vrlo rijetko posjecujem forum evo par godina (mozda sam u zadnje malo aktivnji) jer su skoro sve teme postale izlizane, a i rasprava sa vecim dijelom forumasa, posebno ovima kojima su forumi postali vec duzi niz godina zamjena za spanske serije, neinspirativna.

    Ukoliko ipak on to zeli, mislim da mozes doc do mojih info i proslijediti mu ih da bi "izasli iz anonimnosti", eto dajem ti javno saglasje :>
    Ponavljam, sto se mene tice, apsolutno neinteresantan lik po bilo kom pitanju pa ni po tome ko je ili sto je.
    Last edited by anarhista; 15-03-09 at 10:46.
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,305
    Thanks Thanks Given 
    2,773
    Thanks Thanks Received 
    2,649
    Thanked in
    1,288 Posts

    Default

    Zvoncica ti je dala samo njeno misljenje, ovdje me nikad niko nije branio niti za tim ima potrebe.

    Ako sam ti neinteresantan onda batali sa ovim djetinjastim vrijedjanjem. I mene takodje apsolutno ne zanima ko si ti niti zelim da imam bilo sto sa osobom takvih razmisljanja
    She is only here to annoy herself!

  11. #86
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znas kako. I ja sam ovdje vec duze vrijeme iako nijesam preaktivan i znam da postoje odredjeni "klanovi" tj. krugovi poznanstava sa slicnim razmisljanjima te da se znaju vrlo dobro podrzavati u napada na nekog ko zaluta na ovaj forum. Nema potrebe da se foliramo da nije tako...

    Da sam znao koga "vrijedjam", sto sam saznao samo po tvojoj reakciji, ne bih budi siguran. Mada mislim da sam se, kao sto vec rekoh, ogradio na izvjestan nacin od "jacine" svog posta...
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  12. #87
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

  13. #88
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Latino-americka molim

    "da bi otacdjevojčice mogao biti bilo tko od osam dečki s kojima je imala spolne odnose "

    sa 14 god?qqlt majka
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

  14. #89
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    ko im brani

    danas se klinke satiru od .... :lolblue:
    danas se klinke satiru od uchenja

  15. #90
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Floodland/Pg
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...volim Alfija i sam njim sam izgubila nevinost
    :shock: ona je izgleda jedno 7 puta prije alfija gubila nevinost :monkey::mrgreen:
    Do you boys have any money for this expedition?

  16. #91
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,960
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    180
    Thanked in
    117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wlad87 View Post
    :shock: ona je izgleda jedno 7 puta prije alfija gubila nevinost :monkey::mrgreen:
    I sad je nevina kao majka 9 Jugovica :devil::devil::devil:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I tata bi sine...
    By Poseydon in forum Operatori
    Replies: 29
    Last Post: 14-01-08, 23:18
  2. Replies: 132
    Last Post: 31-08-07, 22:51
  3. Replies: 5
    Last Post: 20-09-05, 23:33
  4. N-i-k-O - TATA!!!!
    By InDiJaNkA in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 14
    Last Post: 09-12-04, 23:36
  5. Tata i Sin
    By takulin in forum Film
    Replies: 5
    Last Post: 14-03-04, 11:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •