Eh, danas bas dok sam setao, pade mi nesto na pamet... ali, kao prvo, nisam bio siguran da li je nesto ovako bilo ovdje, ali sto je mnogo vaznije, mucilo me je kako da koncipiram pitanje a da ga krivo ne shvatite... pokusacu:

dakle, da li postoji klasa za koju mozete reci da vam je omiljena? drugim rijecima, postoji li klasa za koju mozete reci da vam najvise lezi, da najvise odgovara vasim navikama i prohtjevima. da se razumijemo, u jednoj klasi postoje bolja i gora kola, ali cete se sloziti da razlicite klase imaju svoje specificnosti koje se mogu ili ne mogu uklopiti u nas nacin zivota. znaci, kako pravimo kompromise izmedju brzine, komfora, luksuza, kvaliteta, sminke, prakticnosti i svega ostalog; sta nam je u svemu tome prioritet, i kako to uklapamo u izbor klase, tj, konkretnog automobila? jos jedna stvar: uklopite sve u realnost, ali isto tako, ako pare i nisu bas najveci problem u pric, pa da se moze priustiti i vise kola (hipoteticki govoreci) - da li ste ljubitelj kupovine dva auta za dvije razlicite namjene ili volite uzeti auto koje ima reputaciju svestranog, sta god to znacilo...

nadam se da oni koji nemaju zivaca za ovaj thread jednostavno ne pisu nista, dok oni koji imaju ustvari mogu doprinijeti jednoj mozda interesantnoj diskusiji

moj komentar ce ici malo kasnije