Quote Originally Posted by Vlado View Post
@nihil, moram ti priznat da ni ja ne volim DIDI-ja, jer je jedno zlo kakvo se nece uskoro pojavljivat' na internetu, al dobro
Ne kapiras. Ne pricam o tome ko koga voli ili ne vec sta ko (ne) cini kao mod/admin. Prema tome, pricas pogresnu pricu. Da si ti ili bilo ko drugi mod/admin i da postupas mimo pravila, selektivno brisuci, provocirajuci i omalovazavajuci, ismijavajuci i vrijedjajuci usere isto bih te kritikovao. Dakle, ne radi se o nicku/liku vec o postupanju i pravilima, njiovom postovanju.
Quote Originally Posted by Vlado View Post
ne mozes da dizes toliku frku zbog zajebancije covjece. iz tvojih postova vidim da ti ovaj forum dosta znaci, i da si se prilicno uzivio sto se njega tice, pa bi da ga uredis da ti bude ka' monarhija, al' to jednostavno nije to...
Neke stvari jesu zafrkancija i zaje.bancija, a neke nisu. Nije zafrkancija i zaje.bancija kada ti se neko naruga i ti mu vratis, a onda mod/admin izbrise to sto si ti vratio a uvredu na tvoj nacun ne izbrisu, i onda kada se poazlis pocnu da te ubjedjuju kako je to ok. ... Nisi dobro primijetio da mi ovi forumi dosta znace, to nije poenta. Meni dosta znaci postovanje sagovornika i otvorena rasprava, polemika na svaku temu, a gdje cu o tome pricati nije bitno. Ono sto su mod/admini lose ucinili moderiranjem na koje se zalim jeste ubijanje slobodne polemike i rasprave. Ajde sto su obrisali moje vracanje uvrede, ali nije u redu sto nisu obrisali i uvredu koja mi je upucena, a onda su jos i zakljucali topic. Koji je smisao takvog postupka? ... Ja bi da uredim forum kao monarhiju?!? Znas li uopste sta znaci monarhija?
Quote Originally Posted by Vlado View Post
na forumu ne treba da pazimo sto cemo rec, i ocemo li koga uvrijedit (naravno, ne sad da se ide u neke krajnosti)
He, iz koje si ti price? Cu ne trebamo paziti sta cemo reci i ocemo li koga uvrijediti, a najveci dio pravila foruma na osnovu kojih mod/admini brisu, zakljucavaju i banuju jesu uvrede! Cemu onda pravila koja se odnose na uvrede ako ne treba da pazimo sta pricamo? Ti si se malo zbunio.
Quote Originally Posted by Vlado View Post
kad ne bi bilo tih 'peckanja' 80% forumasa se ne bi okretalo na ovaj forum. moras da shvatis da je to njegov sastavni dio, kao sto je 'peckanje' sastavni dio podgoricke, a i crnogorske psihe
pozdrav za tebe, i samo se opusti...
To je tvoje licno misljenje, jer ne poznajes 80% forumasa, a jos manje znas sta koji misli i osjeca. Nagadjas. Sto se tice peckanja i podje.bavanja to je dio folklora i to nije problem, o tome ne raspravljamo, vec o krsenjima i zloupotrebi pravila. Previse si se opustio pa ti ne ide bas kapiranje onoga o cemu pisem.