Quote Originally Posted by adhesive View Post
Ja cu morat da se stavim na stranu mr. Placenika.
Prohtjevi jesu razliciti i uskladjuju se sa onim cime se raspolaze, tako da ce tesko iko od vas bit zadovoljan. Narocito u drustvu u kome je potrosacka korpa visestruko skuplja od prosjecne plate i u kom je izgleda nenormalno da neko sa malo jacom (ako se uopste moze rec jacom) platom ima neke prohtjeve i hobije koji nisu u skladu sa onima na koje su navikli ljudi koji primaju te minimalne plate. Ja dobro znam koliko je para stvarno potrebno da covjek zdravo hrani (sto, pretpostavljam, ne radi ni 1% vas odje) i da uopste nije potrebno da covjek bude bodibilder ili izbacivas i bolestan u glavu da bi trosio tolke pare na hranu. To jeste normalno. Dao bog da svi imamo dobre plate i da mozemo da sebi priustimo to sto ocemo (a da nam s tim prohtjevi ne skoce jos vise), da mozemo da trosimo tolike pare na hranu kvalitetnu, ploce, felne itd..
Nije normalno da se jedna familija drzi na 600e. Nije ispravno; na takvom mjestu zivimo jebiga..
A sto se desilo sa ambicijama? Svi ste prezadovoljni kako uspijevate da se snadjete sa takvim platama? Bilo je rijeci o tome; ako je neko dovoljno sposoban, izgradice on sebi put i zaradice da moze komotno da vodi racuna o sebi.. Ali mislim stvarno SPOSOBAN, ne da sjedi kuci i ponavlja sebi u glavu kako je sposoban...
Nevjerovatno da se jos niko nije nasao da podrzi Placenika, nego su se svi zauzeli protiv njega jer smatra da 650e nije previse... Uvjericete se jedan dan kad budete imali te pare.
ja ne znam ni zashto sam se uplica u ovu prichu pa cu sa ovim postom zavrshit svaku dalju !!!
Odje se ne pricha jeli to dovoljna plata, (shto sam i ja rekao daleko je to od dovoljne plate) ali to je u odnosu na ovu nashu REALNOST bila ona ovakva ili onakva jedna fina plata, on prima:
3.5xprosjechnu platu u crnoj gori
i necu vishe da pricham ne znam ni shto mi ocashe ovo!!!
prashtajte !!!