Kliker, stoje neke stvari iz tvog posta, ali ne stoji da je to generalno pravilo. Ja znam puno grdnih primjera iz biznisa, ali to nisu pravila. Znam djevojku koja prica 3 jezika, radi 8h dnevno, 6 dana u nedjelji za 200€. I ona kaze da joj je to odlicno jer ne mora prekovremeno. Alooooooo?!?!

Mi, nasom pasivnoscu, omogucavamo ljudima da od nas rade sto pozele. Pocevsi sa drzavom, prekob banaka, poslodavaca, i dr... Jedino smo glasni na roditelje i familiju, dje bi trebali da cutimo i slusamo!

Ja ti mogu reci, da pametan poslodavac (a nije da ih nema) zna i cijeni dobrog magacionera i ni u kom slucaju mu ne prijeti zamjenom za jeftinijeg vec dobro pazi da ga sacuva!

Ako je vama jedini argument povecanja plate to sto je ona "mala", onda je i odgovor poslodavca takav kakav jeste. Ja kada god sam trazio povecanje, to nikad nije bilo jer "od ovoga ne mogu da zivim", "na druga mjesta ima vise za manje ili isti posa" i sl, nego je prica "ja smatram da vrijedim makar jos xxx €, jer sam za prethodnih par mjeseci uradio to, to, to i to, sto se nije ocekivalo od mene, onda sam radio to, to, to i to bez placanja prekovremenih, onda vi zbog mene niste bili izlozeni dodatnim troskovima zbog moje nepreciznosti, kasnjenja i sl...".

E to je razlog za povisicu, jer kako bi vi obrazlozili zahtjev za povisicu ako primate 800€, a trazite 1000€?