Quote Originally Posted by Igi View Post
Feelepe, ne bih volio da ovako prica neko tvojoj majci i pokusava da objasni zasto su te kola hitne pomoci pregazila dok si bio na motor, jer boze moj, nesrecan slucaj, vozas hitne je imao najbolje namjere, ali ko te JE*E sto nisi gledao dje vozis motor!
Ne bih ni ja.

Quote Originally Posted by zvoncica View Post
nećemo se ni dao bog svadjati oko ovoga...dijete je mrtvo i to je fakat!
nikad se nećemo složiti da je više kriv skijaš od 8 godina, nego vozeč motornih sanki...isto kao što ne može biti više kriv plivač nego vozač skutera na moru. Što se mene tiče neću više ni riječ reći, ma što ti napisao.
Ne kaze ni ja da je nevin. Samo navodim okolnosti, i govori da nema potrebe da mu se sudi kad ce u savjest suditi.

Quote Originally Posted by Igi View Post
Ovaj moj post je bio na prvu loptu, sad ti jedan na drugu loptu:

1. Niko nidje nije pomenuo da je ovaj isao nekome "da spasi zivot"
2. Posto ocigledno nije stigao do toga, jel to znaci da je i ovaj kome je zivot bio ugrozen preminuo?
3. Ja jos ne vidjeh da neko ko je tek napunio 18 god. je spasilac na nekom skijalistu
4. Dijete od 8 god. je IZLECELO? Jel ti znas kako izgleda skijaliste na Vucje? Jel ti znas da tamo nema krivina od 90 stepeni dje neko moze da IZLETI? Nije sirina staze 5m, nego 45m
5. Nemam vise snage da se objasnjavam sa tobom kad trazis opravdanja za ovakve stvari
1. Isao je gore da poogne povrijedjenom
2. Ne znam zaista.
3. Nije spasiclac, otac mu je spasilac, ne znam kako se ispostavi da je Petar isao gore.
4. Ne znam. Znam samo da Petar nije mogao da ga vidi.
5. Nema opravdanja brale, ali ne treba ni da lezi.

Quote Originally Posted by zvoncica View Post
Potpuno ispravno, nema se što više reći.
.