U zadnje vrijeme mnogo pasa se izgubilo, najvise mladih muzijaka...Pretpostavljam da su osjetili zenke u tjeranju pa...Ovo je tema za njih.Svi vi kojima se pas izgubio/pobjegao, koji ste nasli nekog psa ili vidjeli u naselju da luta,molim vas javite se ovdje da probamo da pse vratimo njihovim pravim vlasnicima.

Lab (muzijak labrador retrivera,star oko 2 godine),

zute je boje, odaziva se na gore napisano ime, dobar je,zivahan je i raspolozen za igru, ne voli bas nesto druge muzijake...Vlasnici su mu sa Starog Aerodroma,zive blizu mene,imaju kucu sa dvoristem,postoji mogucnost i da ga je neko ukrao (iskreno se nadamo da nije!)

Baron (mladi muzijak labradora,oko godinu ipo dana)

bijele boje, vlasnici zive ispod Gorice,startovali su nas jednom da pitaju jesmo li ga vidjeli.Imam njihov broj,pa ako neko nesto zna,nek mi javi da njima javim,ako ga nisu nasli do sad.

Mladi njemacki ovcar (nemam pojma je li muzijak ili zenka) danas sam ga vidjela da luta oko moje zgrade,sa teniskom lopticom u ustima,pokisao,oko vrata su mu vezani neki kanapi ili nesto slicno crvene i bijele boje, nisam smjela da pridjem,mada mi djeluje uplaseno i miroljubivo, normalno se kretao, nema nikakvih povreda...

Ivan (Labov vlasnik) dao je oglase svuda,10 puta isao u azil,isao da vidi 4 labradora za koje su ljudi javili da su ih nasli ali nista...Ako vam se izgubio pas ili se nasli necijeg psa,molim vas javite se.